linka 670302
tisk v PDF

670302 MHD Turnov: Ohrazenice - Maškova zahrada - u Karla IV. - Nemocnice - Výšinka - Ohrazenice
Platí od 12.04.2021 do 12.06.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422
Zastávky 141357911151921232527
                
                
1  Ohrazenice,,Pyrám od.......................................
2xOhrazenice,,náves |.......................................
3xOhrazenice,,pod hřbitovem |XB...XBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXB
4xOhrazenice,,školka |6:48...7:488:489:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:40
5xTurnov,,II Fučíkova |6:50XB7:508:509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:42
6xTurnov,,odb.Přepeře v6:51[!] 7:518:519:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:5117:43
  6:53407:538:539:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:46
7  Turnov,,Terminál u žel.st.  -----------------------------------------
  od6:567:327:568:569:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:46
8xTurnov,,Sobotecká |6:59<7:598:599:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:59<
9xTurnov,,Maškova zahrada |7:007:358:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:00<
10xTurnov,,u masny |7:027:408:029:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:02<
11  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<<<<<<<<17:53
12xTurnov,,Havlíčkovo nám. |7:047:458:049:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:04...
13xTurnov,,Husova |7:067:488:069:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:06...
14xTurnov,,u Karla IV. |7:087:508:089:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:08...
15xTurnov,,Husova |7:09<8:099:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:09...
16xTurnov,,nemocnice |7:11<8:119:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:11...
17xTurnov,,Mariánský hřbitov |7:13<8:139:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:13...
18xTurnov,,lékárna |7:15<8:159:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:15...
19xTurnov,,Výšinka |7:17<8:179:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:17...
20xTurnov,,Granátová  |7:18<8:189:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:18...
21xTurnov,,Sobotecká |7:21<8:219:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:21...
22xTurnov,,Maškova zahrada |7:22<8:229:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:22...
23  Turnov,,aut.nádr. v<7:58<<<<<<<<<<...
  7:28...8:289:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:28...
24  Turnov,,Terminál u žel.st.  -----------------------------------------
  od7:30...8:309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30...
25xTurnov,,odb.Přepeře |7:32...8:329:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:32...
26xTurnov,,II Fučíkova |7:33...8:339:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:33...
27xOhrazenice,,školka |7:38...8:389:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3517:38...
28xOhrazenice,,pod hřbitovem |.......................................
29xOhrazenice,,náves v.......................................
30  Ohrazenice,,Pyrám .......................................
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2020 do 12.6.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
[!]spoj jede jen na objednání na dispečinku dopravce na tel. 481 368 422.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na centrální dispečink IDOL: 704 702 000.

(C) 2021 isybus