linka 670310
tisk v PDF

670310 Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice,Pyrám - Turnov,nemocnice - Bělá,Myšina - Turnov,Terminál u žel.st. - Čtveřín - Lažany - Ohrazenice,Pyrám
Platí od 01.04.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
KmKmKmZastávky 21135253523177911131519
                    
       XB            
   1  Turnov,,Terminál u žel.st.  od...5:15....................................
    2xTurnov,,U Benešů |...<....................................
   3xTurnov,,Na Krbech |...<....................................
    4xOhrazenice,,u výkupny |...<....................................
   5xTurnov,,odb.Přepeře |...5:17....................................
    6xTurnov,,II Fučíkova |...5:18...XB..............................
   7xOhrazenice,,prům.zóna |...( 5:20...40..............................
    8xOhrazenice,,Pyrám |...<...7:06..............................
   9xPřepeře,,Nad potůčkem |...<...7:08..............................
   10xČtveřín |...<...7:11..............................
   11xČtveřín,Doubí,škola |...<...7:13XB...........................
   12xLažany |...<XB7:1650...XB...XBXBXBXBXBXp
   13xOhrazenice,,Pyrám |...5:236:177:187:18...8:20...11:2012:2013:2014:2015:2016:17
   14xOhrazenice,,náves |...5:256:197:207:20...8:22...11:2212:2213:2214:2215:2216:19
   15xOhrazenice,,pod hřbitovem |...5:266:207:217:21...8:23...11:2312:2313:2314:2315:2316:20
   16xOhrazenice,,školka |...5:286:227:237:22...8:24...11:2412:2413:2514:2415:2416:22
   17xTurnov,,II Fučíkova |...5:296:237:257:25...8:25...11:2512:2513:2614:2515:2516:23
   18xTurnov,,odb.Přepeře v...5:306:247:277:27X 8:26...11:2612:2613:2714:2615:2616:24
     ...5:326:267:297:29408:29...11:2912:2913:2914:2915:2916:26
  019  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
     od...5:336:277:307:307:308:30...11:3012:3013:3014:3015:30...
  020xTurnov,,II samoobsluha |X5:356:297:327:327:328:32...11:3212:3213:3214:3215:32...
 0121  Turnov,,aut.nádr. |5:06<<<<7:35<...<<<<<...
 <<22xTurnov,,u masny |<5:386:327:357:35<8:35...11:3512:3513:3514:3515:35...
 <223xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<<<7:38<7:38<...<<<<<...
 <224xTurnov,,Husova |<<<7:40<7:40<...<<<<<...
 <325xTurnov,,u Karla IV. |<<<7:42<7:42<...<<<<<...
 <326xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna |<<<7:44<7:44<...<<<<<...
 <427xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |<<<7:46<7:46<...<<<<<...
 <528xTurnov,,Károvsko |<<<7:47<7:47<...<<<<<...
 <529xTurnov,Hruštice |<<<7:48<7:48<...<<<<<...
 1<30xTurnov,,Havlíčkovo nám. |5:085:416:35<7:38<8:38...11:3812:3813:3814:3815:38...
 2631xTurnov,,nemocnice |5:105:436:377:507:407:508:40...11:4012:4013:4014:4015:40...
 2<32xTurnov,Hruštice |5:125:456:39<7:42<<...11:4212:4213:4214:4215:42...
 3<33xTurnov,,Károvsko |5:135:466:40<7:43<<...11:4312:4313:4314:4315:43...
 3<34xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |5:145:476:41<7:44<<...11:4412:4413:4414:4415:44...
 4<35xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna |5:155:496:43<7:46<<...11:4612:4613:4614:4615:46...
 5<36xTurnov,,u Karla IV. |5:165:506:44<7:47<<...11:4712:4713:4714:4715:47...
 6<37xTurnov,,Husova |5:175:516:45<7:48<<...11:4812:4813:4814:4815:48...
 7<38xTurnov,,nemocnice |5:195:536:47<7:50<<...11:5012:5013:5014:5015:50...
 7<39xTurnov,,Mariánský hřbitov |5:215:556:497:527:52<<XB11:5212:5213:5214:5215:52...
0<740  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<7:558:4511:05<<<<<...
<8 41xTurnov,,u masny v5:235:586:527:557:55......<11:5512:5513:5514:5515:55...
     5:256:026:567:597:59......11:0811:5912:5913:5914:5915:59...
19 42  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
     od...6:036:578:008:00......11:0912:0013:0014:0015:0016:00...
2  43xTurnov,,odb.Přepeře |...6:046:598:028:02......11:1112:0213:0214:0215:0216:02...
2  44xOhrazenice,,školka |...6:067:018:048:04......11:1312:0413:0414:0415:0416:04...
3  45xOhrazenice,,pod hřbitovem |...6:087:028:058:05......11:1412:0513:0514:0515:0516:05...
3  46  Ohrazenice,,náves v...6:097:038:068:06......11:1512:0613:0614:0615:0616:06...
4  47  Ohrazenice,,Pyrám ...6:107:058:088:08......11:1712:0813:0814:0815:0816:08...
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
50 jede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 29.10. do 30.10.2019
p Umožněno přímé odbavení ve směru Turnov,,aut.nádr. a Kacanovy (linkou 306).
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz)

(C) 2019 isybus