linka 670310
tisk v PDF

670310 Ohrazenice - Čtveřín - Lažany - Turnov,Terminál - Turnov,nemocnice - Bělá,Myšina - Turnov,Terminál - Ohrazenice
Platí od 04.01.2021 do 06.03.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
Zastávky 31211352535231779111315
                 
       XB         
       40         
1  Ohrazenice,,Pyrám od............7:07...........................
2xPřepeře,,Nad potůčkem |............7:08...........................
3xČtveřín |............7:11...........................
4xČtveřín,Doubí,škola |............7:13XB........................
5xLažany |......XBXB7:1650...XB...XBXBXBXBXB
6  Ohrazenice,,Pyrám |......5:206:20x7:187:18...8:23...11:2312:2313:2014:2315:23
7xOhrazenice,,u výkupny |......<<<<...8:24...11:2412:24<14:2415:24
8xTurnov,,U Benešů |......<<<<...8:26...11:2612:26<14:2615:26
9xOhrazenice,,náves |......5:226:227:207:20...<...<<13:22<<
10xOhrazenice,,pod hřbitovem |......5:236:237:217:21...<...<<13:23<<
11xOhrazenice,,školka |......5:256:257:237:22...<...<<13:25<<
12xTurnov,,II Fučíkova |......5:266:267:257:25...<...<<13:26<<
13xTurnov,,odb.Přepeře v......5:276:277:277:27X <...<<13:27<<
  ......5:296:297:297:29408:29...11:2912:2913:2914:2915:29
14  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od......5:306:307:307:307:308:30...11:3012:3013:3014:3015:30
15xTurnov,,II samoobsluha |...X5:316:317:317:317:318:31XB11:3112:3113:3114:3115:31
16  Turnov,,aut.nádr. |...5:06<<<<7:34<10:27<<<<<
17xTurnov,,u masny |...<<<<<<<10:30<<<<<
18xTurnov,,Lidl |...<<<<7:33<8:3310:3311:3312:3313:3314:3315:33
19xTurnov,,u masny |...<5:346:347:347:35<8:3510:3511:3512:3513:3514:3515:35
20xTurnov,,Havlíčkovo nám. |...<<<7:37<7:37<<<<<<<
21xTurnov,,Husova |...<<<7:39<7:39<<<<<<<
22xTurnov,,u Karla IV. |...<<<7:41<7:41<<<<<<<
23xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna |...<<<7:43<7:43<<<<<<<
24xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |...<<<7:45<7:45<<<<<<<
25xTurnov,,Károvsko |...<<<7:46<7:46<<<<<<<
26xTurnov,Hruštice |...<<<7:47<7:47<<<<<<<
27xTurnov,,Havlíčkovo nám. |...5:085:376:37<7:38<8:3810:3811:3812:3813:3814:3815:38
28xTurnov,,nemocnice |...5:105:396:397:497:407:498:4010:4011:4012:4013:4014:4015:40
29xTurnov,Hruštice |...5:125:416:41<7:42<8:4210:4211:4212:4213:4214:4215:42
30xTurnov,,Károvsko |...5:135:426:42<7:43<8:4310:4311:4312:4313:4314:4315:43
31xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |...5:145:436:43<7:44<8:4410:4411:4412:4413:4414:4415:44
32xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna  |...5:155:456:45<7:46<8:4610:4611:4612:4613:4614:4615:46
33xTurnov,,u Karla IV. |...5:165:466:46<7:47<8:4710:4711:4712:4713:4714:4715:47
34xTurnov,,Husova |...5:175:476:47<7:48<8:4810:4811:4812:4813:4814:4815:48
35xTurnov,,nemocnice |...5:195:496:49<7:50<8:5010:5011:5012:5013:5014:5015:50
36xTurnov,,Mariánský hřbitov |...5:215:516:517:517:52<8:5210:5211:5212:5213:5214:5215:52
37  Turnov,,aut.nádr. |...<<<<<7:558:57<<<<<<
38xTurnov,,u masny |...5:235:546:547:547:55......10:5511:5512:5513:5514:5515:55
39xTurnov,,Lidl vXp<<6:577:577:58......10:5811:5812:5813:5814:5815:58
  B5:255:587:018:028:02......11:0212:0213:0214:0215:0216:02
40  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od5:12...5:597:018:038:03......11:0312:0313:0314:0315:0316:03
41xTurnov,,U Benešů |5:14...6:017:038:058:05......11:0512:0513:0514:0515:0516:05
42xTurnov,,Na Krbech |5:15...6:027:048:068:06......11:0612:0613:0614:0615:0616:06
43xOhrazenice,,u výkupny v5:16...6:037:058:078:07......11:0712:0713:0714:0715:0716:07
44  Ohrazenice,,Pyrám 5:18...6:057:068:098:09......11:0912:0913:0914:0915:0916:09
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2020 do 6.3.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
50 jede od 21.12.2020 do 6.3.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
p - možné přímé odbavení na spoj 1 linky 310 směr Ohrazenice, Turnov
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz) Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2021 isybus