linka 670310
tisk v PDF

670310 Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice - Turnov,nemocnice - Bělá,Myšina - Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice
Platí od 01.06.2020 do 10.06.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
Zastávky 21135253523177911131519
                 
    XB            
1  Turnov,,Terminál u žel.st.  od...5:15....................................
2xTurnov,,U Benešů |...5:16....................................
3xTurnov,,Na Krbech |...5:17...XB..............................
4xOhrazenice,,u výkupny |...5:18...40..............................
5xOhrazenice,,Pyrám |...<...7:06..............................
6xPřepeře,,Nad potůčkem |...<...7:08..............................
7xČtveřín |...<...7:11..............................
8xČtveřín,Doubí,škola |...<...7:13XB........................Xp
9xLažany |...<XB7:1650...XB...XBXBXBXBXBB
10xOhrazenice,,Pyrám |...5:206:207:187:18...8:23...11:2312:2313:2014:2315:2316:17
11xOhrazenice,,u výkupny |...<<<<...8:24...11:2412:24<14:2415:24<
12xTurnov,,U Benešů |...<<<<...8:26...11:2612:26<14:2615:26<
13xOhrazenice,,náves |...5:226:227:207:20...<...<<13:22<<16:19
14xOhrazenice,,pod hřbitovem |...5:236:237:217:21...<...<<13:23<<16:20
15xOhrazenice,,školka |...5:256:257:237:22...<...<<13:25<<16:22
16xTurnov,,II Fučíkova |...5:266:267:257:25...<...<<13:26<<16:23
17xTurnov,,odb.Přepeře |...<<<<...<...<<<<<<
18xTurnov,,U Benešů v...5:276:277:277:27X <...<<13:27<<16:24
  ...5:296:297:297:29408:29...11:2912:2913:2914:2915:2916:26
19  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
   od...5:306:307:307:307:308:30...11:3012:3013:3014:3015:30...
20xTurnov,,II samoobsluha |X5:326:327:327:327:328:32...11:3212:3213:3214:3215:32...
21  Turnov,,aut.nádr. |5:06<<<<7:35<...<<<<<...
22xTurnov,,u masny |<5:356:357:357:35<8:35...11:3512:3513:3514:3515:35...
23xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<<<7:38<7:38<...<<<<<...
24xTurnov,,Husova |<<<7:40<7:40<...<<<<<...
25xTurnov,,u Karla IV. |<<<7:42<7:42<...<<<<<...
26xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna |<<<7:44<7:44<...<<<<<...
27xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |<<<7:46<7:46<...<<<<<...
28xTurnov,,Károvsko |<<<7:47<7:47<...<<<<<...
29xTurnov,Hruštice |<<<7:48<7:48<...<<<<<...
30xTurnov,,Havlíčkovo nám. |5:085:386:38<7:38<8:38...11:3812:3813:3814:3815:38...
31xTurnov,,nemocnice |5:105:406:407:507:407:508:40...11:4012:4013:4014:4015:40...
32xTurnov,Hruštice |5:125:426:42<7:42<<...11:4212:4213:4214:4215:42...
33xTurnov,,Károvsko |5:135:436:43<7:43<<...11:4312:4313:4314:4315:43...
34xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |5:145:446:44<7:44<<...11:4412:4413:4414:4415:44...
35xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna |5:155:466:46<7:46<<...11:4612:4613:4614:4615:46...
36xTurnov,,u Karla IV. |5:165:476:47<7:47<<...11:4712:4713:4714:4715:47...
37xTurnov,,Husova |5:175:486:48<7:48<<...11:4812:4813:4814:4815:48...
38xTurnov,,nemocnice |5:195:506:50<7:50<<...11:5012:5013:5014:5015:50...
39xTurnov,,Mariánský hřbitov |5:215:526:527:527:52<<XB11:5212:5213:5214:5215:52...
40  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<7:558:4511:05<<<<<...
41xTurnov,,u masny v5:235:556:557:557:55......<11:5512:5513:5514:5515:55...
  5:255:596:597:597:59......11:0811:5912:5913:5914:5915:59...
42  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od...6:007:008:008:00......11:0912:0013:0014:0015:0016:00...
43xTurnov,,U Benešů |...6:027:028:028:02......11:1212:0213:0214:0215:0216:02...
44xTurnov,,Na Krbech |...6:037:038:038:03......11:1312:0313:0314:0315:0316:03...
45xOhrazenice,,u výkupny v...6:047:048:048:04......11:1412:0413:0414:0415:0416:04...
46  Ohrazenice,,Pyrám ...6:057:058:058:05......11:1512:0513:0514:0515:0516:05...
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
50 jede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
p Umožněno přímé odbavení ve směru Turnov,,aut.nádr. a Kacanovy (linkou 306).
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz) Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2020 isybus