linka 670310
tisk v PDF

670310 Ohrazenice - Čtveřín - Lažany - Turnov,Terminál - Turnov,nemocnice - Bělá,Myšina - Turnov,Terminál - Ohrazenice
Platí od 03.05.2021 do 05.11.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422
Zastávky 31211325535231779111315
                 
        XB        
        40        
1  Ohrazenice,,Pyrám od...............7:07........................
2xPřepeře,,Nad potůčkem |...............7:08........................
3xČtveřín |...............7:11........................
4xČtveřín,Doubí,škola |............XB7:13........................
5xLažany |......XBXB507:16...XB...XBXBXBXBXB
6  Ohrazenice,,Pyrám |......5:166:167:16x7:18...8:23...11:2312:2313:1614:2315:23
7xOhrazenice,,u výkupny |......5:176:177:177:19...8:24...11:2412:2413:1714:2415:24
8xTurnov,,U Benešů |......<<<<...8:26...11:2612:26<14:2615:26
9xOhrazenice,,náves |......<<<<...<...<<<<<
10xOhrazenice,,pod hřbitovem |......<<<<...<...<<<<<
11xOhrazenice,,školka |......5:216:217:217:23...<...<<13:21<<
12xTurnov,,II Fučíkova |......5:246:247:247:26...<...<<13:24<<
13xTurnov,,odb.Přepeře v......5:256:257:267:28X <...<<13:25<<
  ......5:276:277:287:30408:29...11:2912:2913:2714:2915:29
14  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od......5:306:307:307:347:308:30...11:3012:3013:3014:3015:30
15xTurnov,,II samoobsluha |...X5:316:317:317:357:318:31XB11:3112:3113:3114:3115:31
16  Turnov,,aut.nádr. |...5:06<<<<7:34<10:27<<<<<
17xTurnov,,u masny |...<<<<<<<10:30<<<<<
18xTurnov,,Lidl |...<<<7:33<<8:3310:3311:3312:3313:3314:3315:33
19xTurnov,,u masny |...<5:346:347:357:38<8:3510:3511:3512:3513:3514:3515:35
20xTurnov,,Havlíčkovo nám. |...<<<<7:417:37<<<<<<<
21xTurnov,,Husova |...<<<<7:437:39<<<<<<<
22xTurnov,,u Karla IV. |...<<<<7:457:41<<<<<<<
23xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna |...<<<<7:477:43<<<<<<<
24xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |...<<<<7:497:45<<<<<<<
25xTurnov,,Károvsko |...<<<<7:507:46<<<<<<<
26xTurnov,Hruštice |...<<<<7:517:47<<<<<<<
27xTurnov,,Havlíčkovo nám. |...5:085:376:377:38<<8:3810:3811:3812:3813:3814:3815:38
28xTurnov,,nemocnice |...5:105:396:397:407:537:498:4010:4011:4012:4013:4014:4015:40
29xTurnov,Hruštice |...5:125:416:417:42<<8:4210:4211:4212:4213:4214:4215:42
30xTurnov,,Károvsko |...5:135:426:427:43<<8:4310:4311:4312:4313:4314:4315:43
31xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |...5:145:436:437:44<<8:4410:4411:4412:4413:4414:4415:44
32xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna | ...5:155:456:457:46<<8:4610:4611:4612:4613:4614:4615:46
33xTurnov,,u Karla IV. |...5:165:466:467:47<<8:4710:4711:4712:4713:4714:4715:47
34xTurnov,,Husova |...5:175:476:477:48<<8:4810:4811:4812:4813:4814:4815:48
35xTurnov,,nemocnice |...5:195:496:497:50<<8:5010:5011:5012:5013:5014:5015:50
36xTurnov,,Mariánský hřbitov |...5:215:516:517:527:55<8:5210:5211:5212:5213:5214:5215:52
37  Turnov,,aut.nádr. |...<<<<<7:558:57<<<<<<
38xTurnov,,u masny |...5:235:546:547:557:58......10:5511:5512:5513:5514:5515:55
39xTurnov,,Lidl vXp<<6:577:588:01......10:5811:5812:5813:5814:5815:58
  B5:255:587:018:028:06......11:0212:0213:0214:0215:0216:02
40  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od5:08...5:597:018:038:07......11:0312:0313:0314:0315:0316:03
41xTurnov,,U Benešů |5:10...6:017:038:058:09......11:0512:0513:0514:0515:0516:05
42xTurnov,,Na Krbech |5:11...6:027:048:068:10......11:0612:0613:0614:0615:0616:06
43xOhrazenice,,u výkupny v5:12...6:037:058:078:11......11:0712:0713:0714:0715:0716:07
44  Ohrazenice,,Pyrám 5:14...6:057:068:098:13......11:0912:0913:0914:0915:0916:09
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 29.1. do 5.2.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
50 jede od 23.12. do 31.12.2020, od 29.1. do 5.2.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
p - možné přímé odbavení na spoj 1 linky 310 směr Ohrazenice, Turnov
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz) Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2021 isybus