linka 670310
tisk v PDF

670310 Ohrazenice - Čtveřín - Lažany - Turnov,Terminál - Turnov,nemocnice - Bělá,Myšina - Turnov,Terminál - Ohrazenice
Platí od 12.04.2021 do 12.06.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422
Zastávky 31211325535231779111315
                 
        XB        
        40        
1  Ohrazenice,,Pyrám od...............7:07........................
2xPřepeře,,Nad potůčkem |...............7:08........................
3xČtveřín |...............7:11........................
4xČtveřín,Doubí,škola |............XB7:13........................
5xLažany |......XBXB507:16...XB...XBXBXBXBXB
6  Ohrazenice,,Pyrám |......5:166:167:16x7:18...8:23...11:2312:2313:1614:2315:23
7xOhrazenice,,u výkupny |......5:176:177:177:19...8:24...11:2412:2413:1714:2415:24
8xTurnov,,U Benešů |......<<<<...8:26...11:2612:26<14:2615:26
9xOhrazenice,,náves |......<<<<...<...<<<<<
10xOhrazenice,,pod hřbitovem |......<<<<...<...<<<<<
11xOhrazenice,,školka |......5:216:217:217:23...<...<<13:21<<
12xTurnov,,II Fučíkova |......5:246:247:247:26...<...<<13:24<<
13xTurnov,,odb.Přepeře v......5:256:257:267:28X <...<<13:25<<
  ......5:276:277:287:30408:29...11:2912:2913:2714:2915:29
14  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od......5:306:307:307:347:308:30...11:3012:3013:3014:3015:30
15xTurnov,,II samoobsluha |...X5:316:317:317:357:318:31XB11:3112:3113:3114:3115:31
16  Turnov,,aut.nádr. |...5:06<<<<7:34<10:27<<<<<
17xTurnov,,u masny |...<<<<<<<10:30<<<<<
18xTurnov,,Lidl |...<<<7:33<<8:3310:3311:3312:3313:3314:3315:33
19xTurnov,,u masny |...<5:346:347:357:38<8:3510:3511:3512:3513:3514:3515:35
20xTurnov,,Havlíčkovo nám. |...<<<<7:417:37<<<<<<<
21xTurnov,,Husova |...<<<<7:437:39<<<<<<<
22xTurnov,,u Karla IV. |...<<<<7:457:41<<<<<<<
23xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna |...<<<<7:477:43<<<<<<<
24xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |...<<<<7:497:45<<<<<<<
25xTurnov,,Károvsko |...<<<<7:507:46<<<<<<<
26xTurnov,Hruštice |...<<<<7:517:47<<<<<<<
27xTurnov,,Havlíčkovo nám. |...5:085:376:377:38<<8:3810:3811:3812:3813:3814:3815:38
28xTurnov,,nemocnice |...5:105:396:397:407:537:498:4010:4011:4012:4013:4014:4015:40
29xTurnov,Hruštice |...5:125:416:417:42<<8:4210:4211:4212:4213:4214:4215:42
30xTurnov,,Károvsko |...5:135:426:427:43<<8:4310:4311:4312:4313:4314:4315:43
31xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |...5:145:436:437:44<<8:4410:4411:4412:4413:4414:4415:44
32xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna | ...5:155:456:457:46<<8:4610:4611:4612:4613:4614:4615:46
33xTurnov,,u Karla IV. |...5:165:466:467:47<<8:4710:4711:4712:4713:4714:4715:47
34xTurnov,,Husova |...5:175:476:477:48<<8:4810:4811:4812:4813:4814:4815:48
35xTurnov,,nemocnice |...5:195:496:497:50<<8:5010:5011:5012:5013:5014:5015:50
36xTurnov,,Mariánský hřbitov |...5:215:516:517:527:55<8:5210:5211:5212:5213:5214:5215:52
37  Turnov,,aut.nádr. |...<<<<<7:558:57<<<<<<
38xTurnov,,u masny |...5:235:546:547:557:58......10:5511:5512:5513:5514:5515:55
39xTurnov,,Lidl vXp<<6:577:588:01......10:5811:5812:5813:5814:5815:58
  B5:255:587:018:028:06......11:0212:0213:0214:0215:0216:02
40  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od5:08...5:597:018:038:07......11:0312:0313:0314:0315:0316:03
41xTurnov,,U Benešů |5:10...6:017:038:058:09......11:0512:0513:0514:0515:0516:05
42xTurnov,,Na Krbech |5:11...6:027:048:068:10......11:0612:0613:0614:0615:0616:06
43xOhrazenice,,u výkupny v5:12...6:037:058:078:11......11:0712:0713:0714:0715:0716:07
44  Ohrazenice,,Pyrám 5:14...6:057:068:098:13......11:0912:0913:0914:0915:0916:09
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2020 do 12.6.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
50 jede od 21.12.2020 do 12.6.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
p - možné přímé odbavení na spoj 1 linky 310 směr Ohrazenice, Turnov
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz) Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2021 isybus