linka 670310
tisk v PDF

670310 Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice - Turnov,nemocnice - Bělá,Myšina - Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice
Platí od 15.03.2020 do 13.04.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
Zastávky 21135253523177911131519
                 
    XB            
1  Turnov,,Terminál u žel.st.  od...5:15....................................
2xTurnov,,U Benešů |...5:16....................................
3xTurnov,,Na Krbech |...5:17...XB..............................
4xOhrazenice,,u výkupny |...5:18...40..............................
5xOhrazenice,,Pyrám |...<...7:06..............................
6xPřepeře,,Nad potůčkem |...<...7:08..............................
7xČtveřín |...<...7:11..............................
8xČtveřín,Doubí,škola |...<...7:13XB........................Xp
9xLažany |...<XB7:1650...XB...XBXBXBXBXBB
10xOhrazenice,,Pyrám |...5:206:207:187:18...8:23...11:2312:2313:2014:2315:2316:17
11xOhrazenice,,u výkupny |...<<<<...8:24...11:2412:24<14:2415:24<
12xTurnov,,U Benešů |...<<<<...8:26...11:2612:26<14:2615:26<
13xOhrazenice,,náves |...5:226:227:207:20...<...<<13:22<<16:19
14xOhrazenice,,pod hřbitovem |...5:236:237:217:21...<...<<13:23<<16:20
15xOhrazenice,,školka |...5:256:257:237:22...<...<<13:25<<16:22
16xTurnov,,II Fučíkova |...5:266:267:257:25...<...<<13:26<<16:23
17xTurnov,,odb.Přepeře v...5:276:277:277:27X <...<<13:27<<16:24
  ...5:296:297:297:29408:29...11:2912:2913:2914:2915:2916:26
18  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od...5:306:307:307:307:308:30...11:3012:3013:3014:3015:30...
19xTurnov,,II samoobsluha |X5:326:327:327:327:328:32 ...11:3212:3213:3214:3215:32...
20  Turnov,,aut.nádr. |5:06<<<<7:35<...<<<<<...
21xTurnov,,u masny |<5:356:357:357:35<8:35...11:3512:3513:3514:3515:35...
22xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<<<7:38<7:38<...<<<<<...
23xTurnov,,Husova |<<<7:40<7:40<...<<<<<...
24xTurnov,,u Karla IV. |<<<7:42<7:42<...<<<<<...
25xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna |<<<7:44<7:44<...<<<<<...
26xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina |<<<7:46<7:46<...<<<<<...
27xTurnov,,Károvsko |<<<7:47<7:47<...<<<<<...
28xTurnov,Hruštice |<<<7:48<7:48<...<<<<<...
29xTurnov,,Havlíčkovo nám. |5:085:386:38<7:38<8:38...11:3812:3813:3814:3815:38...
30xTurnov,,nemocnice |5:105:406:407:507:407:508:40...11:4012:4013:4014:4015:40...
31xTurnov,Hruštice |5:125:426:42<7:42<<...11:4212:4213:4214:4215:42...
32xTurnov,,Károvsko |5:135:436:43<7:43<<...11:4312:4313:4314:4315:43...
33xMírová p.Koz.,Bělá,Myšina  |5:145:446:44<7:44<<...11:4412:4413:4414:4415:44...
34xTurnov,,Šetřilovsko noclehárna |5:155:466:46<7:46<<...11:4612:4613:4614:4615:46...
35xTurnov,,u Karla IV. |5:165:476:47<7:47<<...11:4712:4713:4714:4715:47...
36xTurnov,,Husova |5:175:486:48<7:48<<...11:4812:4813:4814:4815:48...
37xTurnov,,nemocnice |5:195:506:50<7:50<<...11:5012:5013:5014:5015:50...
38xTurnov,,Mariánský hřbitov |5:215:526:527:527:52<<XB11:5212:5213:5214:5215:52...
39  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<7:558:4511:05<<<<<...
40xTurnov,,u masny v5:235:556:557:557:55......<11:5512:5513:5514:5515:55...
  5:255:596:597:597:59......11:0811:5912:5913:5914:5915:59...
41  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od...6:007:008:008:00......11:0912:0013:0014:0015:0016:00...
42xTurnov,,U Benešů |...6:027:028:028:02......11:1212:0213:0214:0215:0216:02...
43xTurnov,,Na Krbech |...6:037:038:038:03......11:1312:0313:0314:0315:0316:03...
44xOhrazenice,,u výkupny v...6:047:048:048:04......11:1412:0413:0414:0415:0416:04...
45  Ohrazenice,,Pyrám ...6:057:058:058:05......11:1512:0513:0514:0515:0516:05...
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
50 jede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
p Umožněno přímé odbavení ve směru Turnov,,aut.nádr. a Kacanovy (linkou 306).
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz) Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2020 isybus