linka 670322
tisk v PDF

670322 MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice - Turnov - Ohrazenice - Přepeře
Platí od 14.03.2022 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368111
Zastávky 103105107109111117113119121123125127129131
                 
   6B    +B       +B
   61    71       78
1  Turnov,,aut.nádr. od7:406B6B6B6B12:406B+B+B+B+B...+B19:25
2  Turnov,,Terminál u žel.st.  |7:436161616112:436171717171...74<
3  Ohrazenice,,Pyrám |x7:498:499:4910:4911:49x12:4912:4913:4914:4915:4916:49...18:20<
4xOhrazenice,,náves |7:518:519:5110:5111:5112:5112:5113:5114:5115:5116:51...<<
5xOhrazenice,,pod hřbitovem |<<<<<<<<<<<...<<
6xOhrazenice,,školka |7:528:529:5210:52 11:5212:5212:5213:5214:5215:5216:52...<<
7xTurnov,,II Fučíkova |7:538:539:5310:5311:5312:5312:5313:5314:5315:5316:53...<<
8xTurnov,,odb.Přepeře v7:548:549:5410:5411:5412:5412:5413:5414:5415:5416:54+B<<
  7:578:579:5710:5711:5712:5712:5713:5714:5715:5716:5774) 18:2819:28
9  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od7:588:589:5810:5811:5812:5812:5713:5814:5815:5816:5817:30) 18:2819:30
10xTurnov,,Sobotecká |8:019:0110:0111:0112:0113:01<14:0115:0116:0117:0117:33<<
11xTurnov,,Maškova zahrada |8:029:0210:0211:0212:0213:02<14:0215:0216:0217:0217:34<<
12xTurnov,,Lidl |8:049:0410:0411:0412:0413:04<14:0415:0416:0417:0417:36<<
13xTurnov,,u masny |8:069:0610:0611:0612:0613:06<14:0615:0616:0617:0617:38<19:36
14xTurnov,,Havlíčkovo nám. |8:089:0810:0811:0812:0813:08<14:0815:0816:0817:0817:40<19:38
15xTurnov,,Husova |8:109:1010:1011:1012:1013:10<14:1015:1016:1017:1017:42<19:40
16xTurnov,,u Karla IV. |8:119:1110:1111:1112:1113:11<14:1115:1116:1117:1117:43<19:41
17xTurnov,,Husova |8:129:1210:1211:1212:1213:12<14:1215:1216:1217:1217:44<19:42
18xTurnov,,nemocnice |8:159:1510:1511:1512:1513:15<14:1515:1516:1517:1517:47<19:45
19xTurnov,,Mariánský hřbitov |8:179:1710:1711:1712:1713:17<14:1715:1716:1717:1717:49<19:47
20xTurnov,,lékárna |8:199:1910:1911:1912:1913:19<14:1915:1916:1917:1917:51<<
21xTurnov,,Výšinka |8:209:2010:2011:2012:2013:20<14:2015:2016:2017:2017:52<<
22xTurnov,,Granátová |8:229:2210:2211:2212:2213:22<14:2215:2216:2217:2217:54<<
23xTurnov,,Sobotecká |8:249:2410:2411:2412:2413:24<14:2415:2416:2417:2417:56<<
24xTurnov,,Maškova zahrada |8:259:2510:2511:2512:2513:25<14:2515:2516:2517:2517:57<<
25  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<<13:02<<<<<18:3019:53
26  Turnov,,Terminál u žel.st.  |8:309:3010:3011:3012:3013:30...14:3015:3016:3017:3018:02......
27xTurnov,,odb.Přepeře |8:329:3210:3211:3212:3213:32...14:3215:3216:32...18:04......
28xTurnov,,II Fučíkova |8:339:3310:3311:3312:3313:33...14:3315:3316:33...18:05......
29xOhrazenice,,školka |8:349:3410:3411:3412:3413:34...14:3415:3416:34...18:06......
30xOhrazenice,,pod hřbitovem  |<<<<<<...<<<...<......
31xOhrazenice,,náves |8:359:3510:3511:3512:3513:35...14:3515:3516:35...18:07......
32  Ohrazenice,,Pyrám |x8:37x9:3710:37x11:3712:37x13:37...14:37x15:3716:37...x18:09......
33xPřepeře,,Nad potůčkem |8:389:38...11:38...13:38......15:38......18:10......
34xPřepeře,,u hřiště |8:399:39...11:39...13:39......15:39......18:11......
35xPřepeře |8:409:40...11:40...13:40......15:40......18:12......
36xPřepeře,,Sklostroj |8:419:41...11:41...13:41......15:41......18:13......
37xTurnov,,chemička |8:429:42...11:42...13:42......15:42......18:14......
38xTurnov,,U Benešů |8:439:43...11:43...13:43......15:43......18:15......
39xTurnov,,Na Krbech |8:449:44...11:44...13:44......15:44......18:16......
40xOhrazenice,,u výkupny v8:459:45...11:45...13:45......15:45......18:17......
41  Ohrazenice,,Pyrám 8:479:47...11:47...13:47......15:47......18:19......
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede také 15.4.2022,28.10.2022,17.11.2022, nejede 25.12.2021,1.1.2022
71 nejede 15.4.2022,28.10.2022,17.11.2022
74 nejede 24.12.2021,15.4.2022,28.10.2022,17.11.2022
78 nejede od 24.12.2021 do 1.1.2022, od 15.4. do 17.4.2022, od 1.7. do 31.8.2022,28.10.2022,17.11.2022
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2022 isybus