linka 670322
tisk v PDF

670322 MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice - Turnov - Ohrazenice - Přepeře
Platí od 14.04.2021 do 05.11.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422
Zastávky 103105107109111117113119121123125127129131
                 
   6B    +B       +B
   61    71       78
1  Turnov,,aut.nádr. od7:366B6B6B6B12:366B+B+B+B+B...+B19:25
2  Turnov,,Terminál u žel.st.  |7:396161616112:396171717171...74<
3  Ohrazenice,,Pyrám |x7:458:459:4510:4511:45x12:4512:4513:4514:4515:4516:45...18:24<
4xOhrazenice,,náves |<<<<<<<<<<<...<<
5xOhrazenice,,pod hřbitovem |<<<<<<<<<<<...<<
6xOhrazenice,,u výkupny |7:468:469:4610:4611:46 12:4612:4613:4614:4615:4616:46...<<
7xTurnov,,U Benešů |7:478:479:4710:4711:4712:4712:4713:4714:4715:4716:47...<<
8xOhrazenice,,školka |7:508:509:5010:5011:5012:5012:5013:5014:5015:5016:50...<<
9xTurnov,,II Fučíkova |7:528:529:5210:5211:5212:5212:5213:5214:5215:5216:52...<<
10xTurnov,,odb.Přepeře v7:538:539:5310:5311:5312:5312:5313:5314:5315:5316:53+B<<
  7:568:569:5610:5611:5612:5612:5613:5614:5615:5616:567418:2819:28
11  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od7:588:589:5810:5811:5812:5812:5813:5814:5815:5816:5817:3018:2819:30
12xTurnov,,Sobotecká |8:019:0110:0111:0112:0113:01<14:0115:0116:0117:0117:33<<
13xTurnov,,Maškova zahrada |8:029:0210:0211:0212:0213:02<14:0215:0216:0217:0217:34<<
14xTurnov,,Lidl |8:049:0410:0411:0412:0413:04<14:0415:0416:0417:0417:36<<
15xTurnov,,u masny |8:069:0610:0611:0612:0613:06<14:0615:0616:0617:0617:38<19:36
16xTurnov,,Havlíčkovo nám. |8:089:0810:0811:0812:0813:08<14:0815:0816:0817:0817:40<19:38
17xTurnov,,Husova |8:099:0910:0911:0912:0913:09<14:0915:0916:0917:0917:41<19:40
18xTurnov,,u Karla IV. |8:109:1010:1011:1012:1013:10<14:1015:1016:1017:1017:42<19:41
19xTurnov,,Husova |8:119:1110:1111:1112:1113:11<14:1115:1116:1117:1117:43<19:42
20xTurnov,,nemocnice |8:149:1410:1411:1412:1413:14<14:1415:1416:1417:1417:46<19:45
21xTurnov,,Mariánský hřbitov |8:169:1610:1611:1612:1613:16<14:1615:1616:1617:1617:48<19:47
22xTurnov,,lékárna |8:189:1810:1811:1812:1813:18<14:1815:1816:1817:1817:50<<
23xTurnov,,Výšinka |8:199:1910:1911:1912:1913:19<14:1915:1916:1917:1917:51<<
24xTurnov,,Granátová |8:219:2110:2111:2112:2113:21<14:2115:2116:2117:2117:53<<
25xTurnov,,Sobotecká |8:239:2310:2311:2312:2313:23<14:2315:2316:2317:2317:55<<
26xTurnov,,Maškova zahrada |8:249:2410:2411:2412:2413:24<14:2415:2416:2417:2417:56<<
27  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<<13:03<<<<<18:3019:53
28  Turnov,,Terminál u žel.st.  |8:309:3010:3011:3012:3013:30...14:3015:3016:3017:3018:01......
29xTurnov,,odb.Přepeře |<<<<<<...<<<...<......
30xTurnov,,II Fučíkova |< <<<<<...<<<...<......
31xOhrazenice,,školka |<<<<<<...<<<...<......
32xOhrazenice,,pod hřbitovem |<<<<<<...<<<...<......
33xOhrazenice,,náves |<<<<<<...<<<...<......
34xTurnov,,U Benešů |8:329:3210:3211:3212:3213:32...14:3215:3216:32...18:03......
35xTurnov,,Na Krbech |8:339:3310:3311:3312:3313:33...14:3315:3316:33...18:04......
36xOhrazenice,,u výkupny |8:349:3410:3411:3412:3413:34...14:3415:3416:34...18:05......
37  Ohrazenice,,Pyrám |x8:35x9:3510:35x11:3512:35x13:35...14:35x15:3516:35...x18:06......
38xPřepeře,,Nad potůčkem |8:369:36...11:36...13:36......15:36......18:07......
39xPřepeře,,u hřiště |8:379:37...11:37...13:37......15:37......18:08......
40xPřepeře |8:389:38...11:38...13:38......15:38......18:09......
41xPřepeře,,Sklostroj |8:399:39...11:39...13:39......15:39......18:10......
42xTurnov,,chemička |8:409:40...11:40...13:40......15:40......18:11......
43xTurnov,,u Benešů |8:419:41...11:41...13:41... ...15:41......18:12......
44xTurnov,,Na Krbech |8:429:42...11:42...13:42......15:42......18:13......
45xOhrazenice,,u výkupny v8:439:43...11:43...13:43......15:43......18:14......
46  Ohrazenice,,Pyrám 8:449:44...11:44...13:44......15:44......18:15......
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede také 2.4.2021,28.10.2021, nejede 26.12.2020
71 nejede 2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
74 nejede 24.12.2020,2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
78 nejede od 24.12.2020 do 1.1.2021, od 2.4. do 4.4.2021,1.5.2021,8.5.2021, od 4.7. do 29.8.2021,28.10.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2021 isybus