linka 670353
tisk v PDF

670353 Troskovice,Křenovy - Hrubá Skála,Borek - Turnov
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 2-3)
BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621 (spoje 4-5)
35KmKm Zastávky 24
          
XBXB      XBXB
6:2815:45001od  Troskovice,Křenovy pr( 6:26( 15:42
6:3215:4812 2|xTroskovice,Jivina |6:2315:38
6:3315:49233|xTroskovice,Tachov,Trosky |6:2215:37
6:3615:5245 4|xHrubá Skála,Rokytnice |6:1915:34
6:3915:55565|xHrubá Skála,Borek  |6:1615:31
6:4115:5767 6|xHrubá Skála,Hnanice |6:1415:29
6:4315:58787|xKarlovice,Radvánovice |6:1215:27
6:4516:0099 8|xKarlovice,Sedmihorky |6:1015:25
6:4716:0210119|xTurnov,,Valdštejnsko |6:0915:23
6:4816:03111210|xTurnov,,Kyselovsko |...15:21
6:4916:04121211|xTurnov,,Na Kamenci |...15:20
6:5116:06131312|xTurnov,,Výšinka |...15:18
( 6:5216:07131313|xTurnov,,u masny |...15:16
( 6:5416:09141414v  Turnov,,aut.nádr. |...15:13
6:5816:13151515  Turnov,,Terminál u žel.st.  od...15:10
X jede v pracovních dnech
m na spoj 3 navazuje v zastávce Hrubá Skála,Borek spoj 5 linky 670542 do Rovenska p. Tr. ve dnech šk. vyuč.
m na spoj 4 navazuje v zastávce Hrubá Skála,Borek spoj 9 linky 670542 do Stružinec,Tuhaň,Zelený Háj
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Nástup do spoje lze objednat nejpozději 30 minut předem na tel. čísle +420 704 702 000 (pondělí - neděle vždy od 4:00 do 24:00)
RADIOBUS:Nástup do spojů v režimu Radiobus je nutné objednat na tel. čísle Centrálního dispečinku IDOL (uvedeno též v poznámce ke spoji). Výstup nahlašte řidiči.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2018 isybus