linka 670355
tisk v PDF

670355 Turnov - Všeň - Loukovec,Hubálov/Vyskeř
Platí od 30.08.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621 (spoje 1-4,6-13,16-23,102-105)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 100-101)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoje 5,14)
Zastávky 13105710111513103171923
               
     6B 6+ XB +B  Xp
   XBXB68XBBXB40XB79XBXBB
1  Turnov,,Terminál u žel.st.  od5:357:258:4510:5012:2712:3013:4514:3815:5016:3018:3522:30
2  Turnov,,aut.nádr. |5:387:308:4810:5312:3012:3313:4914:4315:5316:3318:3822:33
3xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<<<<<<<<<<<<
4xTurnov,,u masny |5:407:328:5010:5512:3212:3513:5114:4815:5516:3518:4022:34
5xTurnov,,Maškova zahrada |5:417:338:5110:5612:3312:3613:5314:4915:5616:3618:41<
6xTurnov,,žel.zast.  |5:427:348:5210:5712:3412:3713:5514:5015:5716:3718:42<
7xTurnov,,Na Kamenci |<<<<<<<<<<<22:35
8xTurnov,,Kyselovsko |<<<<<<<<<<<22:36
9xTurnov,Pelešany,rovinka |<<<<<<<<<<<22:36
10xTurnov,Pelešany |<<<<<<<<<<<22:36
11xTurnov,Mašov,k Hlavatici |<<<<<<<<<<<22:37
12xTurnov,Mašov,u lomu |<<<<<<<<<<<22:37
13xTurnov,Mašov,náves |<<<<<<<<<<<22:37
14xTurnov,Mašov,odb. |<<<<<<<<<<<22:37
15xTurnov,Mašov |5:447:368:5310:5812:3512:3813:5714:5215:5816:3818:4322:37
16xTurnov,,Kadeřavec |5:457:378:5410:5912:3612:3913:5814:5415:5916:3918:4422:38
17xModřišice |<<<11:01<<<14:56<16:41<( 22:39
18xModřišice,,Podhájí |5:477:398:5611:0212:3812:4114:0014:5716:0116:4218:4622:40
19xVšeň,Malá Strana |5:507:428:5811:0412:4012:4314:0314:5916:0316:4418:4822:43
20xVšeň,Mokrý |<<<<<<14:04<<<<<
21  Všeň,Ploukonice |<<<<<<14:07<<<<<
22  Žďár,Břehy,obecní úřad |<<<<<<...<<<<<
23  Loukov,,žel.st.  |<<<<<<...<<<<<
24  Loukov,,škola |<<<<<<...<<<<<
25  Loukovec |<<<<<<...<<<<<
26  Loukovec,Hubálov |<<<<<<...<<<<<
27xVšeň,,ObÚ |5:517:438:5911:0512:4112:44...15:0016:0416:4518:4922:44
28xVšeň,Hrubá Strana |5:527:449:0011:0612:4212:45...15:0116:0516:4618:5022:45
29xVšeň,Dvůr Borčice,rozc. |5:547:469:0211:0812:4412:47...15:0316:0716:4818:5222:46
30xOlešnice |5:567:489:0411:1012:4612:49...15:0516:0916:4918:5322:48
31xVyskeř,Skalany,odb. |5:577:509:0611:1212:4812:51...15:0716:1116:5118:5522:49
32xVyskeř,Poddoubí,Vysoké kolo mlýn |5:597:529:0711:1412:4912:53...15:0916:1216:5318:5722:51
33xVyskeř,Poddoubí v6:007:539:0911:1512:5112:54...15:1116:1416:5518:5922:53
34  Vyskeř 6:037:579:1211:2212:5412:58...15:1816:1717:0019:0323:03
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 15.3.2020, od 9.4. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
68 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020, nejede od 4.7. do 30.8.2020
79 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020, od 1.7. do 31.8.2020,28.10.2020
p V případě, že spoj 23 jede přes Mašov, bude v úseku Turnov,Kadeřavec - Vyskeř o 5-10 minut opožděn.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Výstup nahlašte řidiči na spoji.Pro nástup je nutné zavolat min.30 min.před odjezdem spoje na tel.číslo 481368777,nebo 727805273,e-mail:autobusy_na_zavolani_duk@busline.cz
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
V celé délce linky platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Spoje 102 až 105 jsou po dobu letních prázdnin nahrazeny turistickou linkou č. 392


Zastávky 2410610481001214161022022
                
       6B 6+   +B  
   XBXB XB68XBBXB XB79XBXB
34  Vyskeř od4:486:30...8:209:1511:5012:5513:00...15:5516:4517:0021:00
33xVyskeř,Poddoubí |4:506:32...8:229:1711:5212:5813:02...15:5716:4717:0221:02
32xVyskeř,Poddoubí,Vysoké kolo mlýn |4:516:34...8:239:1811:5312:5913:03...15:5816:4817:0321:03
31xVyskeř,Skalany,odb. |4:536:36...8:259:2011:5513:0113:05...16:0016:5017:0521:05
30xOlešnice |4:546:39...8:279:2211:5613:0313:06...16:0116:5117:0621:06
29xVšeň,Dvůr Borčice,rozc. |4:566:41...8:299:2411:5813:0513:08...16:0316:5217:0821:08
28xVšeň,Hrubá Strana |4:586:43XB8:319:2612:0013:0713:10...16:0516:5417:1021:10
27 xVšeň,,ObÚ ||6:44408:329:2712:0113:0813:11...16:0616:5517:1121:11
26  Loukovec,Hubálov |<<6:41<<<<<...<<<<
25  Loukovec |<<6:43<<<<<...<<<<
24  Loukov,,škola |<<6:46<<<<<...<<<<
23  Loukov,,žel.st.  |<<6:54<<<<<XB<<<<
22  Žďár,Břehy,obecní úřad |<<6:55<<<<<40<<<<
21  Všeň,Ploukonice |<<x7:00<<<<<14:08<<<<
20xVšeň,Mokrý |<<7:03<<<<<14:10<<<<
19xVšeň,Malá Strana |5:006:457:068:339:2812:0213:0913:1214:1116:0716:5617:1221:12
18xModřišice,,Podhájí |5:036:477:098:369:3112:0513:1113:1514:1416:1016:5917:1521:15
17xModřišice |5:066:50<8:39<<<<14:1716:12<<<
16xTurnov,,Kadeřavec |5:096:537:118:429:3312:0713:1313:1714:2016:1317:0117:1721:17
15xTurnov,Mašov |5:116:557:128:439:3412:0813:1413:1814:2116:1417:0217:1821:18
14xTurnov,Mašov,odb. |<<<<<<<<<<<<<
13xTurnov,Mašov,náves |<<<<<<<<<<<<<
12xTurnov,Mašov,u lomu |<<<<<<<<<<<<<
11xTurnov,Mašov,k Hlavatici |<<<<<<<<<<<<<
10xTurnov,Pelešany |<<<<<<<<<<<<<
9xTurnov,Pelešany,rovinka |<<<<<<<<<<<<<
8xTurnov,,Kyselovsko |<<<<<<<<<<<<<
7xTurnov,,Na Kamenci |<<<<<<<<<<<<<
6xTurnov,,žel.zast.  |5:136:577:148:459:3612:1013:1613:2014:2316:1617:0417:2021:20
5xTurnov,,Maškova zahrada |5:146:587:158:469:3712:1113:1713:2114:2416:1717:0517:2121:21
4xTurnov,,u masny |( 5:15( 7:017:16( 8:479:38( 12:1213:18( 13:22( 14:25( 16:18( 17:06( 17:22( 21:22
3xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<<7:19<<<<<<<<<<
2  Turnov,,aut.nádr. v( 5:19( 7:05( 7:25( 8:519:41( 12:1513:21( 13:24( 14:28( 16:21( 17:09( 17:25( 21:24
1  Turnov,,Terminál u žel.st.  5:247:107:308:559:4512:20...13:2914:3416:2917:1317:3021:29
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 15.3.2020, od 9.4. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
68 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020, nejede od 4.7. do 30.8.2020
79 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020, od 1.7. do 31.8.2020,28.10.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Výstup nahlašte řidiči na spoji.Pro nástup je nutné zavolat min.30 min.před odjezdem spoje na tel.číslo 481368777,nebo 727805273,e-mail:autobusy_na_zavolani_duk@busline.cz
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
V celé délce linky platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Spoje 102 až 105 jsou po dobu letních prázdnin nahrazeny turistickou linkou č. 392

(C) 2020 isybus