linka 670358
tisk v PDF

670358 Turnov - Karlovice - Rovensko p.Tr.
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641
1357KmKmKm Zastávky 254468
                
Xp  Xp           XB
Bn XpBn       XBXBXB n
6:27XBB470  1od  Turnov,,aut.nádr. prn5040XB47
6:3212:1514:4016:10100 2|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |5:287:447:5013:2815:50
<12:1914:4416:14<123|  Turnov,,aut.nádr. |5:25( 7:40( 7:4613:25( 15:47
<<<<<33 4|xTurnov,,5.května |<( 7:37( 7:43<<
<<<<<345|xTurnov,,nemocnice |<( 7:35( 7:41<<
<<<<<4< 6|xTurnov,,Husova |<<7:39<<
<<<<<4<7|xTurnov,,u Karla IV. |<<7:37<<
<<<<<5< 8|xTurnov,,Husova |<<7:35<<
<<<<<549|xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<|7:34<<
<12:2114:4616:16<6510|xTurnov,,u masny |5:227:327:3213:19( 15:44
<12:2314:4816:18<6511|xTurnov,,Výšinka |5:207:297:2913:1715:42
6:3512:2414:4916:1947612|xTurnov,,Na Kamenci |5:187:267:2613:1515:40
6:3612:2514:5016:2048713|xTurnov,,Kyselovsko |5:177:257:2513:1415:39
6:3712:2614:5116:2159814|xTurnov,,Valdštejnsko |5:157:237:2313:1215:37
<<<<<<<15|xKarlovice,Sedmihorky |<<<<<
6:3912:2814:5316:23710916|xKarlovice,Sedmihorky,EVEN |5:127:207:2013:1015:35
6:4112:3014:5516:258111017|xKarlovice |5:107:187:1813:0815:33
6:4312:3214:5716:279131218|xKarlovice,Svatoňovice |5:077:167:1613:0615:31
6:4412:3314:5816:2810131219|xKarlovice,Svatoňovice,odb.Volavec |5:057:147:1413:0415:29
6:4512:3515:0016:3011141320|xKarlovice,Roudný |5:037:127:12 13:0215:27
6:4712:3715:0216:3213161521|xKarlovice,Radvánovice,U hřiště |4:597:097:0912:5915:24
6:5112:4115:0616:3615181722|xRovensko p.Tr.,Štěpánovice |4:557:057:0512:5515:20
6:5312:4315:0816:3815191823|xRovensko p.Tr.,Blatec |4:547:047:0412:5415:19
6:5712:4615:1116:4117201924vxRovensko p.Tr.,,u školy |4:527:027:0212:5215:17
6:5912:4815:1316:4317212025  Rovensko p.Tr.,,nám. od4:507:007:0012:5015:15
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
50 jede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 29.10. do 30.10.2019
m spoj 3 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 12 linky 670950 nejvýše 5 minut
p spoje 1,5 ve spoji je možné přímé odbavení do Lomnice nad Popelkou
p spoj 7 možné přímé odbavení do Veselé a Holenic.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
nspoj je obsluhován nízkokapacitním autobusem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2018 isybus