linka 670358
tisk v PDF

670358 Turnov - Karlovice - Rovensko p.Tr.
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641
1357 Zastávky 254468
             
Xp  Xp        XB
Bn XpBn    XBXBXB n
6:27XBB471od  Turnov,,aut.nádr. prn5040XB47
6:3212:1514:4016:30 2|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |5:287:447:5013:2815:50
<12:1914:4416:343|  Turnov,,aut.nádr. |5:25( 7:40( 7:4613:25( 15:47
<<<< 4|xTurnov,,5.května |<( 7:37( 7:43<<
<<<<5|xTurnov,,nemocnice |<( 7:35( 7:41<<
<<<< 6|xTurnov,,Husova |<<7:39<<
<<<<7|xTurnov,,u Karla IV. |<<7:37<<
<<<< 8|xTurnov,,Husova |<<7:35<<
<<<<9|xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<|7:34<<
<12:2114:4616:3610|xTurnov,,u masny |5:22 7:327:3213:19( 15:44
<12:2314:4816:3811|xTurnov,,Výšinka |5:207:297:2913:1715:42
6:3512:2414:4916:3912|xTurnov,,Na Kamenci |5:187:267:2613:1515:40
6:3612:2514:5016:4013|xTurnov,,Kyselovsko |5:177:257:2513:1415:39
6:3712:2614:5116:4114|xTurnov,,Valdštejnsko |5:157:237:2313:1215:37
<<<<15|xKarlovice,Sedmihorky |<<<<<
6:3912:2814:5316:4316|xKarlovice,Sedmihorky,EVEN |5:127:207:2013:1015:35
6:4112:3014:5516:4517|xKarlovice |5:107:187:1813:0815:33
6:4312:3214:5716:4718|xKarlovice,Svatoňovice |5:077:167:1613:0615:31
6:4412:3314:5816:4819|xKarlovice,Svatoňovice,odb.Volavec |5:057:147:1413:0415:29
6:4512:3515:0016:5020|xKarlovice,Roudný |5:037:127:1213:0215:27
6:4712:3715:0216:5221|xKarlovice,Radvánovice,U hřiště |4:597:097:0912:5915:24
6:5112:4115:0616:5522|xRovensko p.Tr.,Štěpánovice |4:557:057:0512:5515:20
6:5312:4315:0816:5623|xRovensko p.Tr.,Blatec |4:547:047:0412:5415:19
6:5712:4615:1116:5924vxRovensko p.Tr.,,u školy |4:527:027:0212:5215:17
6:5912:4815:1317:0125  Rovensko p.Tr.,,nám. od4:507:007:0012:5015:15
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 15.3.2020, od 9.4. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
47 nejede od 23.12. do 31.12.2019
50 jede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 15.3.2020, od 9.4. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
m spoj 3 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 12 linky 670950 nejvýše 5 minut
m spoj 7 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 20 linky 670550 nejvýše 10 minut
p ve spoji je možné přímé odbavení do Lomnice nad Popelkou
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
nspoj je obsluhován nízkokapacitním autobusem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2019 isybus