linka 670358
tisk v PDF

670358 Turnov - Karlovice - Rovensko p.Tr.
Platí od 14.04.2020 do 31.08.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641
1357 Zastávky 254468
             
Xp            
Bn XpXp    XBXBXB XB
6:27XBBBn1od  Turnov,,aut.nádr. prn5040XBn
6:3212:1514:4016:30 2|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |5:287:447:5013:2815:50
<12:1914:4416:343|  Turnov,,aut.nádr. |5:25( 7:40( 7:4613:25( 15:47
<<<< 4|xTurnov,,5.května |<( 7:37( 7:43<<
<<<<5|xTurnov,,nemocnice |<( 7:35( 7:41<<
<<<< 6|xTurnov,,Husova |<<7:39<<
<<<<7|xTurnov,,u Karla IV. |<<7:37<<
<<<< 8|xTurnov,,Husova |<<7:35<<
<<<<9|xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<|7:34<<
<12:2114:4616:3610|xTurnov,,u masny |5:227:327:3213:19( 15:44
<12:2314:4816:3811|xTurnov,,Výšinka |5:207:297:2913:1715:42
6:3512:2414:4916:3912|xTurnov,,Na Kamenci |5:187:267:2613:1515:40
6:3612:2514:5016:4013|xTurnov,,Kyselovsko |5:177:257:2513:1415:39
6:3712:2614:5116:4114|xTurnov,,Valdštejnsko |5:157:237:2313:1215:37
<<<<15|xKarlovice,Sedmihorky |<<<<<
6:3912:2814:5316:4316|xKarlovice,Sedmihorky,EVEN |5:127:207:2013:1015:35
6:4112:3014:5516:4517|xKarlovice |5:107:187:1813:0815:33
6:4312:3214:5716:4718|xKarlovice,Svatoňovice |5:077:167:1613:0615:31
6:4412:3314:5816:4819|xKarlovice,Svatoňovice,odb.Volavec |5:057:147:1413:0415:29
6:4512:3515:0016:5020|xKarlovice,Roudný |5:037:127:1213:0215:27
6:4712:3715:0216:5221|xKarlovice,Radvánovice,U hřiště |4:597:097:0912:5915:24
6:5112:4115:0616:5522|xRovensko p.Tr.,Štěpánovice |4:557:057:0512:5515:20
6:5312:4315:0816:5623|xRovensko p.Tr.,Blatec |4:547:047:0412:5415:19
6:5712:4615:1116:5924vxRovensko p.Tr.,,u školy |4:527:027:0212:5215:17
6:5912:4815:1317:0125  Rovensko p.Tr.,,nám. od4:507:007:0012:5015:15
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
50 jede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
m spoj 3 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 12 linky 670950 nejvýše 5 minut
m spoj 7 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 20 linky 670550 nejvýše 10 minut
p ve spoji je možné přímé odbavení do Lomnice nad Popelkou
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
nspoj je obsluhován nízkokapacitním autobusem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2020 isybus