linka 670363
tisk v PDF

670363 Turnov - Sychrov - Vlastibořice - Kobyly - Sezemice
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
1357119KmKm Zastávky 241668101214
                    
    Xp               
    B XB       Xp     X
XBXp XB4047      XBXBXB XB 47
5:4511:25...14:3715:3016:25001od  Turnov,,aut.nádr. pr5:247:2810:2713:34...16:12...19:28
<<...<<<<< 2|xTurnov,,u masny |( 5:21<<<...<...<
5:4911:30...14:4215:3516:30213|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |( 5:197:18( 10:22( 13:29...( 16:08...( 19:24
5:5011:31...14:4315:3616:3122 4|xTurnov,,U Benešů |5:167:1310:1713:24...16:04...19:20
5:5111:32...14:4515:3716:32325|xOhrazenice,,u výkupny |5:157:1210:1613:23...16:03...19:19
5:5211:33...14:4615:3816:3333 6|xOhrazenice,,Pyrám |5:147:1110:1513:22...16:02...19:18
5:5411:35...14:4815:4016:35547|xLažany |5:127:0910:1313:20...16:00...19:16
5:5611:37...14:5015:4116:3655 8|xČtveřín,Doubí,škola |5:107:0710:1213:19...15:59...19:15
5:5711:38...14:5115:4216:37659|xČtveřín,Doubí,Jednota |5:097:0610:1113:18...15:58...19:14
5:5811:39...14:5215:4316:387610|xČtveřín,Doubí,žel.zast.  |5:087:0510:1013:17...15:57...19:13
6:0111:41...14:5515:4516:408811|xPaceřice,Husa |5:057:0210:0713:14...15:54...19:10
6:0411:42...14:5715:4716:429912|xSychrov,,zámek |5:036:5810:0613:12...15:52...19:08
6:0511:44...14:5915:4816:4310913|xRadimovice |5:026:5610:0513:11...15:51...19:07
6:0711:45...15:0015:5016:45101014|xPěnčín,Červenice |5:006:5410:0313:09...15:49...19:05
6:0811:47...15:0115:5116:46111115|xVlastibořice,Jivina,hřbitov |4:596:5310:0213:08...15:48...19:04
6:0911:49...15:0315:5316:48121116|xVlastibořice,Jivina |4:586:5210:0113:07...15:47...19:03
x6:11x11:51...x15:0515:55x16:50131217|  Vlastibořice,,obec |x4:56x6:50x9:59x13:04...x15:45...x19:01
6:1311:52...15:06...16:51131318|xVlastibořice,,Příhon |4:546:479:5813:03...15:43...18:59
6:1511:54...15:09...16:53141419|xVlastibořice,Sedlíšťka |4:526:459:5713:02...15:42...18:57
6:1711:56...15:10...16:55151520|xSoběslavice,,odb.Stráňov |4:516:439:5513:00...15:40...18:56
<<...<...<<<21|xSoběslavice,,pož.zbroj. |4:47<<<...<...<
<<...<...<<<22|xSoběslavice,,Malá Strana |4:46<<<...<...<
<<...<...<<<23|  Soběslavice,,silo |4:45<<<...<...<
<<...<...<<<24|xSoběslavice,,Malá Strana |...<<<...<...<
<<...<...<<<25|xSoběslavice,,pož.zbroj. |...<<<...<Xp<
6:1811:58X 15:12...16:57161626vxKobyly,Vorklebice,odb.  |...6:419:5312:58Xp15:39B 18:55
6:2012:004015:14...16:59    od...6:399:5212:574015:374718:53
------------------171727--  Kobyly,Nechálov --------------------------
6:20...12:5715:15...17:01   od ...6:39......13:0815:3717:16...
6:21...12:5815:16...17:02181828|xKobyly,Sedlisko ^...6:38......13:0715:3617:15...
6:23...13:0015:18...17:04201929v  Sezemice,,Rokel |...6:36......13:0515:3417:13...
6:26...13:0215:21...17:07202030  Sezemice od...6:34......13:0315:3217:11...
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
m na spoj 1 navazuje v zastávce Sezemice spoj 4 linky 260390 do Mnichovo Hradiště,,nám.
m na spoj 5 navazuje v zastávce Sezemice spoj 5 linky 260390 do Mnichovo Hradiště,,nám.
m na spoj 7 navazuje v zastávce Sezemice spoj 7 linky 260390 do Mnichovo Hradiště,,nám.
m na spoj 9 navazuje v zastávce Sezemice spoj 9 linky 260390 do Loukov,,škola
m spoj 4 vyčká v zastávce Sezemice příjezdu spoje 4 linky 260390 nejvýše 10 minut
m spoj 10 vyčká v zastávce Sezemice příjezdu spoje 5 linky 260390 nejvýše 5 minut
m spoj 12 vyčká v zastávce Sezemice příjezdu spoje 7 linky 260390 nejvýše 10 minut
p spoj 3 ve dnech šk. vyuč. možné přímé odbavení do Soběslavic a Turnova.
p spoj 11 Možné přímé odbavení do Pěnčína a Turnova (linkou 362).
p spoj 4 možné přímé odbavení ve směru Všeň- Olešnice- Vyskeř.
p spoj 8 možné přímé odbavení do Sv. Újezdu a Turnova
p spoj 12 možné přímé odbavení do Soběslavic a Turnova.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz), v ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine a.s. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus