linka 670363
tisk v PDF

670363 Turnov - Sychrov - Vlastibořice - Kobyly - Sezemice
Platí od 01.04.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
1357119KmKm Zastávky 241668101214
                    
    Xp               
    B         Xp      
XBXp XB40XB      XBXBXB XB X
5:4111:20...14:3715:3016:23001od  Turnov,,aut.nádr. pr5:247:2810:2913:34...16:15...19:30
<<...<<<<< 2|xTurnov,,u masny |( 5:19<<<...<...<
5:4511:25...14:4215:3516:28213|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |( 5:177:18( 10:23( 13:28...( 16:10...( 19:24
<<...<<<<< 4|xTurnov,,U Benešů |<<<<...<...<
<<...<<<<<5|xOhrazenice,,u výkupny |<<<<...<...<
5:4711:27...14:4415:3716:3022 6|xTurnov,,odb.Přepeře |5:157:1510:2113:26...16:07...19:22
5:4811:28...14:4515:3816:31327|xTurnov,,II Fučíkova |5:147:1410:2013:25...16:06...19:21
5:5211:32...14:4915:4216:3544 8|xOhrazenice,,Pyrám |5:117:1110:1713:22...16:03...19:18
5:5411:34...14:5115:4416:37559|xLažany |5:097:0910:1513:20...16:01...19:16
5:5611:36...14:5315:4516:386610|xČtveřín,Doubí,škola |5:077:0710:1413:19...15:59...19:15
5:5711:37...14:5415:4616:397611|xČtveřín,Doubí,Jednota |5:067:0610:1313:18...15:58...19:14
5:5811:38...14:5515:4716:407712|xČtveřín,Doubí,žel.zast.  |5:057:0510:1213:17...15:57...19:13
6:0111:41...14:5815:4916:429913|xPaceřice,Husa |5:027:0210:0913:14...15:54...19:10
6:0411:43...15:0115:5116:44101014|xSychrov,,zámek |5:006:5810:0713:12...15:52...19:08
6:0511:44...15:0215:5216:45111015|xRadimovice |4:596:5610:0513:10...15:51...19:06
6:0711:46...15:0415:5416:47111116|xPěnčín,Červenice |4:576:5410:0313:08...15:49...19:04
6:0811:47...15:0515:5516:48121217|xVlastibořice,Jivina,hřbitov |4:566:5310:0213:07...15:48...19:03
6:0911:48...15:0615:5716:50131218|xVlastibořice,Jivina |4:556:5210:0113:06...15:47...19:02
x6:11x11:50...x15:08x15:59x16:52141319|  Vlastibořice,,obec |x4:53x6:50x9:59x13:04...x15:45...x19:00
6:1311:52...15:10...16:53141420|xVlastibořice,,Příhon |4:516:479:5813:03...15:43...18:59
6:1511:54...15:12...16:55151521|xVlastibořice,Sedlíšťka |4:496:459:5713:02...15:42...18:58
6:1711:56...15:14...16:57161622|xSoběslavice,,odb.Stráňov |4:486:439:5513:00...15:40...18:56
<<...<...<<<23|xSoběslavice,,pož.zbroj. |4:44<<<...<...<
<<...<...<<<24|xSoběslavice,,Malá Strana |4:43<<<...<...<
<<...<...<<<25|  Soběslavice,,silo |4:42<<<...<...<
<<...<...<<<26|xSoběslavice,,Malá Strana |...<<<...<...<
<<...<...<<<27|xSoběslavice,,pož.zbroj. |...<<<...<...<
6:1811:58X 15:15...16:59171728vxKobyly,Vorklebice,odb. |...6:419:5312:58Xp15:39Xp18:54
6:2012:004015:17...17:01    od...6:399:5212:574015:37B18:53
------------------181829--  Kobyly,Nechálov --------------------------
6:20...12:5715:17...17:01   od ...6:39......13:0815:3717:16...
6:21...12:5815:18...17:02191930|xKobyly,Sedlisko ^...6:38......13:0715:3617:15...
6:23...13:0015:20...17:04212031v  Sezemice,,Rokel |...6:36......13:0515:3417:13...
6:26...13:0215:23...17:07212132  Sezemice od...6:34......13:0315:3217:11...
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
m na spoj 1 navazuje v zastávce Sezemice spoj 4 linky 260390 do Mnichovo Hradiště,,nám.
m na spoj 5 navazuje v zastávce Sezemice spoj 5 linky 260390 do Mnichovo Hradiště,,nám.
m na spoj 7 navazuje v zastávce Sezemice spoj 7 linky 260390 do Mnichovo Hradiště,,nám.
m na spoj 9 navazuje v zastávce Sezemice spoj 9 linky 260390 do Loukov,,škola
m spoj 4 vyčká v zastávce Sezemice příjezdu spoje 4 linky 260390 nejvýše 10 minut
m spoj 10 vyčká v zastávce Sezemice příjezdu spoje 5 linky 260390 nejvýše 5 minut
m spoj 12 vyčká v zastávce Sezemice příjezdu spoje 7 linky 260390 nejvýše 10 minut
p spoj 3 ve dnech šk. vyuč. možné přímé odbavení do Soběslavic a Turnova.
p spoj 11 Možné přímé odbavení do Pěnčína a Turnova (linkou 362).
p spoj 4 možné přímé odbavení ve směru Všeň- Olešnice- Vyskeř.
p spoj 8 možné přímé odbavení do Sv. Újezdu a Turnova
p spoj 12 možné přímé odbavení do Soběslavic a Turnova.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz), v ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine a.s. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2019 isybus