linka 670365
tisk v PDF

670365 Turnov - Žďár - Sobotka
Platí od 01.04.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1357KmKmKmKmKmKm Zastávky 2454810
                   
               X X   
XXXX          X4050XX
5:3010:1014:2317:300000001od  Turnov,,aut.nádr. pr5:287:547:5414:0317:03
<<<<<<1<<< 2|xTurnov,,u masny |5:24<<<<
<<<<<<<2<23|xTurnov,,nemocnice |<( 7:47( 7:48<<
<<<<<<<4<4 4|xTurnov,,u Karla IV. |<( 7:42( 7:43<<
<<<<<<<5< 45|xTurnov,,Husova |<( 7:39( 7:40<<
<<<<<<<5<5 6|xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<( 7:36( 7:37<<
<<<<<<<<<57|xTurnov,,u masny |<<( 7:29<<
<<<<<<<6<< 8|  Turnov,,aut.nádr. |<7:33<<<
5:3310:13) 14:2617:332227179|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |( 5:217:297:28( 13:58( 16:58
5:35<14:28<2<38<810|xTurnov,,odb.Přepeře |5:197:277:27<<
<10:16<17:36<3<<<<11|xTurnov,,Sobotecká |<<<<<
<10:19<17:39<4<<<<12|xTurnov,Mašov |<<<<<
<<<<<<<<<<13|xTurnov,,ČSAD |<<<<<
<<<<<<<<<<14|xTurnov,,chemička |<<<<<
<<<<<<<<<<15|xPřepeře,,Sklostroj |<<<<<
<<<<<<<<<<16|xPřepeře |<<<<<
<10:24<17:44<7<<<<17|xModřišice |<<<<<
<10:27<17:47<8<<<<18|xPřepeře,,u hřiště |<<<<<
<<<<<<<<<<19|xPříšovice,,Na Hořensku |<<<<<
5:4410:3814:3717:58916101581520|xSvijany,,na nájezdu |5:097:177:1713:4916:49
5:4510:3914:3817:591016111591621|xPříšovice,,SDZ ||7:167:16||
5:4710:4114:4018:011017111691622|xPříšovice,,sídl. |5:077:147:1413:4716:47
<<<<<<<16<1623|xPříšovice,,kovárna |<7:127:12<<
5:4810:4314:4118:0311171218101824|xPříšovice,,SDZ |5:057:097:0913:4516:45
<<<<<<<<<<25|xSvijany,,obec |<<<<<
5:5010:4414:4318:0412181218101826|xSvijany,,na nájezdu |5:047:077:0713:4416:44
5:5710:5114:5018:1117241824162427|  Loukov,,žel.st. |4:587:007:0013:3816:38
5:5810:5214:5118:1218251925172528|  Žďár,Břehy,obecní úřad |4:576:596:5913:3716:37
6:0010:5414:5318:1419261925172529|  Žďár,Doubrava |4:546:566:5613:3416:34
6:0210:5614:5518:1620272127192730|  Žďár,,Příhrazská |4:526:546:5413:3216:32
6:0310:5714:5618:1721272127192731|  Žďár,,u kostela |4:506:526:5213:3016:30
6:0611:0014:5918:2023302430223032|  Žďár,Žehrov |4:456:476:4713:2516:25
6:0811:0215:0118:2226332733253333|  Kněžmost,Srbsko,odb. |4:436:456:4513:2316:23
6:1011:0415:0318:2427342834263434|  Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky |4:416:436:4313:2116:21
6:1311:0715:0618:2729363036283635|  Libošovice,Dobšice |4:386:406:4013:1816:18
6:1511:0915:0818:2931373137293736|  Libošovice,Rytířova Lhota |4:366:386:3813:1616:16
6:1811:1215:1118:3232393339313937|  Libošovice |4:326:346:3413:1216:12
6:2011:1415:1318:3433403440324038|   Libošovice,Nepřívěc |4:306:326:3213:1016:10
6:2211:1615:1518:3634403440324039v  Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. |4:286:306:3013:0816:08
6:2511:1915:1818:3935423642344240  Sobotka,,nám. od4:256:276:2713:0516:05
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
50 jede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 29.10. do 30.10.2019
m spoj 1 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 1 linky 370 nejvýše 5 minut
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine KHK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2019 isybus