linka 670391
tisk v PDF

670391 Turnov - Hrubá Skála - Újezd p.Tr. - Libuň - Holín - Jičín
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621 (spoje 1,4-5,8-101,104-105,108)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2-3,6-7,102-103,106-107)
1101310351057107 Zastávky 2102410461068108
                    
 6+ 6+ 6+ 6+     6+ 6+ 6+ 6+
XKK XKK XKK XKK     XKK XKK XKK XKK
5584558455845584    5584558455845584
9:359:3511:3511:3514:4514:4516:4516:451od  Turnov,,Terminál u žel.st.  pr11:1411:1413:1213:1216:1716:1718:1518:15
<<<<<<<< 2|  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<<<<
9:389:3811:3811:3814:4814:4816:4816:483|xTurnov,,u masny |( 11:09( 11:09( 13:07 ( 13:07( 16:12( 16:12( 18:10( 18:10
9:409:4011:4011:4014:4914:4916:4916:49 4|xTurnov,,žel.zast.  |11:0611:0613:0413:0416:0916:0918:0718:07
9:419:4111:4111:4114:5014:5016:5016:505|xTurnov,Mašov |11:0511:0513:0313:0316:0816:0818:0618:06
9:429:4211:4211:4214:5114:5116:5116:51 6|xTurnov,,Kadeřavec |11:0411:0413:0213:0216:0716:0718:0518:05
9:459:4511:4511:4514:5414:5416:5416:547|xKacanovy,,Hotel Králíček |11:0111:0112:5912:5916:0416:0418:0218:02
9:479:4711:4711:4714:5514:5516:5516:55 8|xKacanovy,,Kult.dům |11:0011:0012:5812:5816:0316:0318:0118:01
9:499:4911:4911:4914:5714:5716:5716:579vxVyskeř,Mladostov |10:5810:5812:5612:5616:0116:0117:5917:59
9:559:5511:5511:5515:0115:0117:0117:01  od10:5510:5512:5312:5315:5815:5817:5617:56
------------------------10--xVyskeř --------------------------
10:0010:0012:0012:0015:0315:0317:0317:03 od 10:5110:5112:5112:5115:5415:5417:5417:54
10:0410:0412:0412:0415:0715:0717:0717:0711|xHrubá Skála,,Na Stávku ^10:4710:4712:4712:4715:5015:5017:5017:50
10:0710:0712:0712:0715:1015:1017:1017:1012|xHrubá Skála,,zámek |10:4410:4412:4412:4415:4715:4717:4717:47
10:0910:0912:0912:0915:1215:1217:1217:12 13|xHrubá Skála |10:4110:4112:4112:4115:4415:4417:4417:44
10:1110:1112:1112:1115:1415:1417:1417:1414|xHrubá Skála,,Prašivec |10:3910:3912:3912:3915:4215:4217:4217:42
10:1410:1412:1412:1415:1715:1717:1717:1715|xHrubá Skála,,Vidlák |10:3610:3612:3612:3615:3915:3917:3917:39
10:1910:1912:1912:1915:2215:2217:2217:2216|xTroskovice |10:3210:3212:3212:3215:3515:3517:3517:35
10:2110:2112:2112:2115:2415:2417:2417:2417|xTroskovice,,Svitačka |10:2910:2912:2912:2915:3215:3217:3217:32
10:2510:2512:2512:2515:2815:2817:2817:2818|  Újezd p.Tr.,,obec |10:2510:2512:2512:2515:2815:2817:2817:28
10:2710:2712:2712:2715:3015:3017:3017:3019|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice |10:2010:2012:2012:2015:2315:2317:2317:23
10:3010:3012:3012:3015:3315:3317:3317:3320|  Libuň,Libunec |10:1810:1812:1812:1815:2115:2117:2117:21
10:3510:3512:3512:3515:3815:3817:3817:3821|  Libuň,,náves |10:1610:1612:1612:1615:1915:1917:1917:19
10:3710:3712:3712:3715:4015:4017:4017:4022|  Kněžnice |10:1410:1412:1412:1415:1715:1717:1717:17
10:3910:3912:3912:3915:4215:4217:4217:4223|  Jinolice,,žel.přejezd  |10:1210:1212:1212:1215:1515:1517:1517:15
10:4010:4012:4012:4015:4315:4317:4317:4324 |  Jinolice |10:1110:1112:1112:1115:1415:1417:1417:14
10:4110:4112:4112:4115:4415:4417:4417:4425|  Jinolice,,Malá Jinolice |10:1010:1012:1012:1015:1315:1317:1317:13
10:4310:4312:4312:4315:4615:4617:4617:4626|  Jinolice,,koupaliště |10:0810:0812:0812:0815:1115:1117:1117:11
10:4410:4412:4412:4415:4715:4717:4717:4727|  Libuň,Březka,odb. |10:0610:0612:0612:0615:0915:0917:0917:09
10:4510:4512:4512:4515:4815:4817:4817:4828|  Holín,Pařezská Lhota,odb. |10:0410:0412:0412:0415:0715:0717:0717:07
10:4710:4712:4712:4715:5015:5017:5017:5029|  Holín,Prachov,Skalní město |10:0310:0312:0312:0315:0615:0617:0617:06
10:5010:5012:5012:5015:5315:5317:5317:5330|  Holín,Prachov,Český ráj |10:0110:0112:0112:0115:0415:0417:0417:04
10:5110:5112:5112:5115:5415:5417:5417:5431|  Holín,Prachov,obec |9:599:5911:5911:5915:0215:0217:0217:02
10:5210:5212:5212:5215:5515:5517:5517:5532|  Holín,Prachov,Vyhnálov |9:589:5811:5811:5815:0115:0117:0117:01
10:5410:5412:5412:5415:5715:5717:5717:5733|  Holín,,ObÚ |9:569:5611:5611:5614:5914:5916:5916:59
10:5510:5512:5512:5515:5815:5817:5817:5834|  Holín |9:559:5511:5511:5514:5814:5816:5816:58
10:5810:5812:5812:5816:0116:0118:0118:0135|  Jičín,,Koněvova |9:539:5311:5311:5314:5614:5616:5616:56
11:0011:0013:0013:0016:0316:0318:0318:0336|  Jičín,,Komenského nám. |9:529:5211:5211:5214:5514:5516:5516:55
( 11:05( 11:05( 13:05( 13:05( 16:08( 16:08( 18:08( 18:0837v  Jičín,,aut.st. |9:509:5011:5011:5014:5314:5316:5316:53
11:0711:0713:0713:0716:1016:1018:1018:1038  Jičín,,žel.st.  od9:459:4511:4511:4514:4814:4816:4816:48
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
55 jede od 1.7. do 31.8.2020
84 jede od 30.5. do 28.9.2020
m na spoj 1 navazuje v zastávce Vyskeř spoj 2 linky 540392 do Turnov (přes Všeň - jen v pátek)
m na spoj 5 navazuje v zastávce Vyskeř spoj 6 linky 540392 do Turnov (přes Všeň - jen v pátek)
m na spoj 5 navazuje v zastávce Holín,Pařezská Lhota,odb. spoj 213 linky 630077 do Sobotka (přes Mladějov)
m na spoj 101 navazuje v zastávce Troskovice spoj 102 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m na spoj 101 navazuje v zastávce Holín,Pařezská Lhota,odb. spoj 103 linky 630077 do Sobotka (přes Mladějov)
m na spoj 105 navazuje v zastávce Troskovice spoj 106 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m na spoj 105 navazuje v zastávce Holín,Pařezská Lhota,odb. spoj 107 linky 630077 do Sobotka (přes Mladějov)
m na spoj 102 navazuje v zastávce Troskovice spoj 102 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m na spoj 106 navazuje v zastávce Troskovice spoj 106 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m spoj 1 vyčká v zastávce Vyskeř příjezdu spoje 2 linky 540392 nejvýše 10 minut
m spoj 5 vyčká v zastávce Vyskeř příjezdu spoje 6 linky 540392 nejvýše 10 minut
m spoj 101 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 101 linky 670591 nejvýše 10 minut
m spoj 105 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 105 linky 670591 nejvýše 10 minut
m spoj 102 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 101 linky 670591 nejvýše 10 minut
m spoj 106 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 105 linky 670591 nejvýše 10 minut
Kspoj přepravuje jízdní kola / spoje 101, 103, 105, 107, 102, 104, 106, 108 od 1.6. do 28.9.2020, nejvýše 15 kol(a) / spoje 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8 od 1.7. do 31.8.2020, nejvýše 15 kol(a)
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Spoje v rámci uvedených návazností (v přípojných řádcích) vyčkají na přípoje max. 10 minut.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.
V rámci tarifu IREDO jsou na této lince přestupní jízdenky pouze uznávány, nikoli vydávány.

(C) 2019 isybus