linka 670391
tisk v PDF

670391 Turnov - Hrubá Skála - Újezd p.Tr. - Libuň - Holín - Jičín
Platí od 07.03.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422
11015105 Zastávky 41048108
            
XB6+XB6+    XB6+XB6+
K BKK BK    K BKK BK
55845584    55845584
9:359:3514:4514:451od  Turnov,,Terminál u žel.st.  pr13:1213:1218:1518:15
<<<< 2|  Turnov,,aut.nádr. |<<<<
9:389:3814:4814:483|xTurnov,,u masny |( 13:07( 13:07( 18:10( 18:10
9:409:4014:4914:49 4|xTurnov,,žel.zast.  |13:0413:0418:0718:07
9:419:4114:5014:505|xTurnov,Mašov |13:0313:0318:0618:06
9:429:4214:5114:51 6|xTurnov,,Kadeřavec |13:0213:0218:0518:05
9:459:4514:5414:547|xKacanovy,,Hotel Králíček |12:5912:5918:0218:02
9:479:4714:5514:55 8|xKacanovy,,Kult.dům |12:5812:5818:0118:01
9:499:4914:5714:579vxVyskeř,Mladostov |12:5612:5617:5917:59
9:559:5515:0115:01  od12:5312:5317:5617:56
------------10--xVyskeř --------------
10:0010:0015:0315:03 od 12:5112:5117:5417:54
10:0410:0415:0715:0711|xHrubá Skála,,Na Stávku ^12:4712:4717:5017:50
10:0710:0715:1015:1012|xHrubá Skála,,zámek |12:4412:4417:4717:47
10:0910:0915:1215:1213|xHrubá Skála |12:4112:4117:4417:44
10:1110:1115:1415:1414|xHrubá Skála,,Prašivec |12:3912:3917:4217:42
10:1410:1415:1715:1715|xHrubá Skála,,Vidlák |12:3612:3617:3917:39
10:1910:1915:2215:2216|xTroskovice |12:3212:3217:3517:35
10:2110:2115:2415:2417|xTroskovice,,Svitačka |12:2912:2917:3217:32
10:2510:2515:2815:2818|  Újezd p.Tr.,,ObÚ |12:2512:2517:2817:28
10:2710:2715:3015:3019|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice |12:2012:2017:2317:23
10:3010:3015:3315:3320|  Libuň,Libunec |12:1812:1817:2117:21
10:3510:3515:3815:3821|  Libuň,,náves |12:1612:1617:1917:19
10:3710:3715:4015:4022|  Kněžnice |12:1412:1417:1717:17
10:3910:3915:4215:4223|  Jinolice,,žel.přejezd  |12:1212:1217:1517:15
10:4010:4015:4315:4324|  Jinolice |12:1112:1117:1417:14
10:4110:4115:4415:4425|  Jinolice,,Malá Jinolice |12:1012:1017:1317:13
10:4310:4315:4615:4626|  Libuň,Březka,Jinolické rybníky |12:0812:0817:1117:11
10:4410:4415:4715:4727|  Libuň,Březka,odb. |12:0612:0617:0917:09
10:4510:4515:4815:4828|  Holín,Pařezská Lhota,penzion |12:0412:0417:0717:07
10:4710:4715:5015:5029|  Holín,Prachov,Skalní město |12:0312:0317:0617:06
10:5010:5015:5315:5330|  Holín,Prachov,Český ráj |12:0112:0117:0417:04
10:5110:5115:5415:5431|  Holín,Prachov,obec |11:5911:5917:0217:02
10:5210:5215:5515:5532|  Holín,Prachov,Vyhnálov |11:5811:5817:0117:01
10:5410:5415:5715:5733|  Holín,,ObÚ |11:5611:5616:5916:59
10:5510:5515:5815:5834|  Holín,,Fabio |11:5511:5516:5816:58
10:5810:5816:0116:0135|  Jičín,,Koněvova |11:5311:5316:5616:56
11:0011:0016:0316:0336|  Jičín,,Komenského nám. |11:5211:5216:5516:55
( 11:05( 11:05( 16:08( 16:0837v  Jičín,,aut.st. |11:5011:5016:5316:53
11:0711:0716:1016:1038  Jičín,,žel.st.  od11:4511:4516:4816:48
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
55 jede od 1.7. do 31.8.2021
84 jede od 29.5. do 28.9.2021
m na spoj 1 navazuje v zastávce Vyskeř spoj 2 linky 540392 do Turnov (přes Všeň - jen v pátek)
m na spoj 5 navazuje v zastávce Vyskeř spoj 6 linky 540392 do Turnov (přes Všeň - jen v pátek)
m na spoj 101 navazuje v zastávce Troskovice spoj 102 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m na spoj 105 navazuje v zastávce Troskovice spoj 106 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m spoj 1 vyčká v zastávce Vyskeř příjezdu spoje 2 linky 540392 nejvýše 10 minut
m spoj 5 vyčká v zastávce Vyskeř příjezdu spoje 6 linky 540392 nejvýše 10 minut
m spoj 101 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 101 linky 670591 nejvýše 10 minut
m spoj 105 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 105 linky 670591 nejvýše 10 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola / spoje 101, 105, 104, 108 od 29.5. do 28.9.2021, nejvýše 6 kol(a) / spoje 1, 5, 4, 8 od 1.7. do 31.8.2021, nejvýše 6 kol(a)
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Spoje v rámci uvedených návazností (v přípojných řádcích) vyčkají na přípoje max. 10 minut.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2021 isybus