linka 670391
tisk v PDF

670391 Turnov - Hrubá Skála - Újezd p.Tr. - Libuň - Holín - Jičín
Platí od 01.06.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621 (spoje 1,4-5,8-101,104-105,108)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2-3,6-7,102-103,106-107)
1101310351057107KmKm Zastávky 2102410461068108
                      
 6+ 6+ 6+ 6+       6+ 6+ 6+ 6+
XKK XKK XKK XKK       XKK XKK XKK XKK
5584558455845584      5584558455845584
9:359:3511:3511:3514:4514:4516:4516:45001od  Turnov,,Terminál u žel.st.  pr11:1011:1513:1013:1016:1016:1518:1018:10
<<<<<<<<<< 2|  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<<<<
9:389:3811:3811:3814:4814:4816:4816:48213|xTurnov,,u masny |( 11:05( 11:09( 13:05( 13:05( 16:05( 16:09( 18:05( 18:05
9:409:4011:4011:4014:4914:4916:4916:4932 4|xTurnov,,žel.zast.  |11:0211:0613:0213:0216:0216:0618:0218:02
9:419:4111:4111:4114:5014:5016:5016:50335|xTurnov,Mašov |11:0111:0513:0113:0116:0116:0518:0118:01
9:429:4211:4211:4214:5114:5116:5116:5144 6|xTurnov,,Kadeřavec |11:0011:0413:0013:0016:0016:0418:0018:00
9:459:4511:4511:4514:5414:5416:5416:54567|xKacanovy,,Hotel Králíček |10:5711:0112:5712:5715:5716:0117:5717:57
9:479:4711:4711:4714:5514:5516:5516:5566 8|xKacanovy,,Kult.dům |10:5611:0012:5612:5615:5616:0017:5617:56
9:499:4911:4911:4914:5714:5716:5716:57889vxVyskeř,Mladostov |10:5410:5812:5412:5415:5415:5817:5417:54
9:559:5511:5511:5515:0115:0117:0117:01    od10:5110:5512:5112:5115:5115:5517:5117:51
------------------------101010--xVyskeř --------------------------
10:0010:0012:0012:0015:0515:0517:0517:05   od 10:5110:5112:5112:5115:5115:5117:5117:51
10:0410:0412:0412:0415:0915:09 17:0917:09131211|xHrubá Skála,,Na Stávku ^10:4710:4712:4712:4715:4715:4717:4717:47
10:0710:0712:0712:0715:1215:1217:1217:12141312|xHrubá Skála,,zámek |10:4410:4412:4412:4415:4415:4417:4417:44
10:0910:0912:0912:0915:1415:1417:1417:14151413|xHrubá Skála |10:4110:4112:4112:4115:4115:4117:4117:41
10:1110:1112:1112:1115:1615:1617:1617:16161514|xHrubá Skála,,Prašivec |10:3910:3912:3912:3915:3915:3917:3917:39
10:1410:1412:1412:1415:1915:1917:1917:19171715|xHrubá Skála,,Vidlák |10:3610:3612:3612:3615:3615:3617:3617:36
10:1910:1912:1912:1915:2415:2417:2417:24201916|xTroskovice |10:3210:3212:3212:3215:3215:3217:3217:32
10:2110:2112:2112:2115:2615:2617:2617:26212017|xTroskovice,,Svitačka |10:2910:2912:2912:2915:2915:2917:2917:29
10:2510:2512:2512:2515:3015:3017:3017:30232218|  Újezd p.Tr.,,obec |10:2510:2512:2512:2515:2515:2517:2517:25
10:2710:2712:2712:2715:3215:3217:3217:32252419|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice |10:2010:2012:2012:2015:2015:2017:2017:20
10:3010:3012:3012:3015:3515:3517:3517:35262620|  Libuň,Libunec |10:1810:1812:1812:1815:1815:1817:1817:18
10:3510:3512:3512:3515:4015:4017:4017:40282821|  Libuň,,náves |10:1610:1612:1612:1615:1615:1617:1617:16
10:3710:3712:3712:3715:4215:4217:4217:42303022|  Kněžnice |10:1410:1412:1412:1415:1415:1417:1417:14
10:3910:3912:3912:3915:4415:4417:4417:44323223|  Jinolice,,žel.přejezd  |10:1210:1212:1212:1215:1215:1217:1217:12
10:4010:4012:4012:4015:4515:4517:4517:45333324|  Jinolice |10:1110:1112:1112:1115:1115:1117:1117:11
10:4110:4112:4112:4115:4615:4617:4617:46333325|  Jinolice,,Malá Jinolice |10:1010:1012:1012:1015:1015:1017:1017:10
10:4310:4312:4312:4315:4815:4817:4817:48343426|  Jinolice,,koupaliště |10:0810:0812:0812:0815:0815:0817:0817:08
10:4410:4412:4412:4415:4915:4917:4917:49353427|  Libuň,Březka,odb. |10:0610:0612:0612:0615:0615:0617:0617:06
10:4510:4512:4512:4515:5015:5017:5017:50363528|  Holín,Pařezská Lhota,odb. |10:0410:0412:0412:0415:0415:0417:0417:04
10:4710:4712:4712:4715:5215:5217:5217:52373629|  Holín,Prachov,Skalní město |10:0310:0312:0312:0315:0315:0317:0317:03
10:5010:5012:5012:5015:5515:5517:5517:55383730|  Holín,Prachov,Český ráj |10:0110:0112:0112:0115:0115:0117:0117:01
10:5110:5112:5112:5115:5615:5617:5617:56383831|  Holín,Prachov,obec |9:599:5911:5911:5914:5914:5916:5916:59
10:5210:5212:5212:5215:5715:5717:5717:57393832|  Holín,Prachov,Vyhnálov |9:589:5811:5811:5814:5814:5816:5816:58
10:5410:5412:5412:5415:5915:5917:5917:59404033|  Holín,,ObÚ |9:569:5611:5611:5614:5614:5616:5616:56
10:5510:5512:5512:5516:0016:0018:0018:00414034|  Holín |9:559:5511:5511:5514:5514:5516:5516:55
10:5810:5812:5812:5816:0316:0318:0318:03424135|  Jičín,,Koněvova |9:539:5311:5311:5314:5314:5316:5316:53
11:0011:0013:0013:0016:0516:0518:0518:05434236|  Jičín,,Komenského nám. |9:529:5211:5211:5214:5214:5216:5216:52
( 11:05( 11:05( 13:05( 13:05( 16:10( 16:10( 18:10( 18:10444337v  Jičín,,aut.st. |9:509:5011:5011:5014:5014:5016:5016:50
11:0711:0713:0713:0716:1216:1218:1218:12454438  Jičín,,žel.st.  od9:459:4511:4511:4514:4514:4516:4516:45
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
55 jede od 29.6. do 1.9.2019
84 jede od 1.6. do 29.9.2019
m na spoj 1 navazuje v zastávce Vyskeř spoj 2 linky 540392 do Turnov (přes Všeň - jen v pátek)
m na spoj 5 navazuje v zastávce Vyskeř spoj 6 linky 540392 do Turnov (přes Všeň - jen v pátek)
m na spoj 5 navazuje v zastávce Holín,Pařezská Lhota,odb. spoj 213 linky 630077 do Sobotka (přes Mladějov)
m na spoj 101 navazuje v zastávce Troskovice spoj 102 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m na spoj 101 navazuje v zastávce Holín,Pařezská Lhota,odb. spoj 103 linky 630077 do Sobotka (přes Mladějov)
m na spoj 105 navazuje v zastávce Troskovice spoj 106 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m na spoj 105 navazuje v zastávce Holín,Pařezská Lhota,odb. spoj 107 linky 630077 do Sobotka (přes Mladějov)
m na spoj 102 navazuje v zastávce Troskovice spoj 102 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m na spoj 106 navazuje v zastávce Troskovice spoj 106 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m spoj 1 vyčká v zastávce Vyskeř příjezdu spoje 2 linky 540392 nejvýše 10 minut
m spoj 5 vyčká v zastávce Vyskeř příjezdu spoje 6 linky 540392 nejvýše 10 minut
m spoj 101 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 101 linky 670591 nejvýše 10 minut
m spoj 105 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 105 linky 670591 nejvýše 10 minut
m spoj 102 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 101 linky 670591 nejvýše 10 minut
m spoj 106 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 105 linky 670591 nejvýše 10 minut
Kspoj přepravuje jízdní kola / spoje 101, 103, 105, 107, 102, 104, 106, 108 od 1.6. do 29.9.2019, nejvýše 15 kol(a) / spoje 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8 od 29.6. do 1.9.2019, nejvýše 15 kol(a)
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Spoje v rámci uvedených návazností (v přípojných řádcích) vyčkají na přípoje max. 10 minut.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.
V rámci tarifu IREDO jsou na této lince přestupní jízdenky pouze uznávány, nikoli vydávány.

(C) 2019 isybus