linka 670501
tisk v PDF

670501 Semily - Lomnice n.Pop. - Železnice - Valdice - Jičín
Platí od 01.09.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1,4-5,7-8,10-12,16-17,20-21,31,34,37,40-41,43-44,46,52)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoje 23,26,32-33,35-36,38-39,42,45,49,101-107,110-114)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2-3,6,9,13-15,18-19,22,24-25,27-30,51,108-109,152-163)
Zastávky 4513131013354171031539105155431113107157
                      
     X   XB X  6 +  6 +    6 +
    XB47X 47XB40XB6171X6171XXBX6171
1  Semily,,aut.nádr. od...4:335:035:33...6:036:337:037:337:407:409:339:409:4010:3311:3312:3312:4012:40
2xSlaná,Poříčí,u lávky |...4:365:065:36...6:066:367:067:367:427:429:369:429:4210:3611:3612:3612:4212:42
3xSlaná,Bořkov |...4:385:085:38...6:086:387:087:387:447:449:389:449:4410:3811:3812:3812:4412:44
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |...<5:10<...6:10<7:10<<<<<<10:40<<<<
5xSlaná,Nedvězí |...4:39<5:39...<6:39<7:397:457:459:399:459:45<11:3912:3912:4512:45
6xSlaná |...4:41<5:41...<6:41<7:417:477:479:419:479:47<11:4112:4112:4712:47
7xSlaná,Hořensko |...4:43<5:43...<6:43<7:437:497:499:439:499:49<11:4312:4312:4912:49
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |...4:46<5:46...<6:46<7:467:527:529:469:529:52<11:4612:4612:5212:52
9xStružinec,Tuhaň,odb. |...4:48<5:48...<6:48<7:487:547:549:489:549:54<11:4812:4812:5412:54
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |...<5:11<...6:11<7:11<<<<<<10:41<<<<
11xKošťálov,,křiž.k lomu |...<5:13<...6:13<7:13<<<<<<10:43<<<<
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |...<5:15<...6:15<7:15<<<<<<10:45<<<<
13xStružinec,Pohoří |...<5:17<...6:17<7:17<<<<<<10:47<<<<
14xStružinec,,u rybníka |...<5:19<...6:19 <7:19<<<<<<10:49<<<<
15xStružinec,,host.na Stařině |...<5:21<...6:21<7:21<<<<<<10:51<<<<
16xStružinec,,odb. |...4:51|5:51...|6:51|7:517:567:569:519:569:56|11:5112:5112:5612:56
17xLomnice n.Pop.,,u STS |...4:525:235:52...6:236:527:237:527:577:579:529:579:5710:5311:5212:5212:5712:57
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny vXB4:535:245:536 6:246:537:247:537:587:589:539:589:5810:5411:5312:5312:5812:58
  474:565:265:56616:266:567:297:568:008:009:5610:0010:0010:5911:5612:5613:0013:00
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------------------------------------------------
  od4:305:005:306:006:016:307:00...8:008:018:0110:0010:0110:01...12:0013:0013:0113:01
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |4:315:015:316:016:026:317:01...8:018:028:0210:0110:0210:02...12:0113:0113:0213:02
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |4:325:025:326:026:036:327:02...8:028:038:0310:0210:0310:03...12:0213:0213:0313:03
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |4:365:065:366:06 6:076:367:05...8:068:078:0710:0610:0710:07...12:0613:0613:0713:07
23xBradlecká Lhota |4:405:105:406:106:116:407:09...8:108:118:1110:1010:1110:11...12:1013:1013:1113:11
24  Železnice |4:435:135:436:136:146:43( 7:12...8:138:148:1410:1310:1410:14...12:1313:1313:1413:14
25  Železnice,Těšín |4:445:145:446:146:156:44|...8:148:158:1510:1410:1510:15...12:1413:1413:1513:15
26  Valdice |4:475:175:476:176:186:47|...8:178:188:1810:1710:1810:18...12:1713:1713:1813:18
27  Jičín,,Sedličky |4:495:195:496:196:206:49|...8:198:208:2010:1910:2010:20...12:1913:1913:2013:20
28  Jičín,,Soudná |4:505:205:506:206:216:50|...8:208:218:2110:2010:2110:21...12:2013:2013:2113:21
29  Jičín,,Lípy |4:525:225:526:226:236:527:17...8:228:238:2310:2210:2310:23...12:2213:2213:2313:23
30  Jičín,,Vrchlického |4:535:235:536:236:246:537:19...8:238:248:2410:2310:2410:24...12:2313:2313:2413:24
31  Jičín,,žel.st.  v<5:25<<( 6:26<7:21...8:25( 8:26( 8:2610:25( 10:26( 10:26...<<( 13:26( 13:26
32  Jičín,,aut.st. 4:575:285:586:286:286:587:26...8:288:288:2810:28 10:2810:28...12:2713:2713:2813:28
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
61 jede také 19.4.2019,5.7.2019
71 nejede 19.4.2019, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.


Zastávky 35153717109391951211111612325113163492729
                     
     X   XB   6 + XBX 6 + XB  
    X47XB6+47X X61753131617531  
1  Semily,,aut.nádr. od...13:3314:0314:3314:4015:0315:33...16:3316:4016:4017:3518:3518:4018:4020:23......
2xSlaná,Poříčí,u lávky |...13:3614:0614:3614:4215:0615:36...16:3616:4216:42 17:3718:3718:4218:4220:25......
3xSlaná,Bořkov |...13:3814:0814:3814:4415:0815:38...16:3816:4416:4417:3918:3918:4418:4420:27......
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |...<14:10<<15:10<...<<<<18:40<<<......
5xSlaná,Nedvězí |...13:39<14:3914:45<15:39...16:3916:4516:4517:40<18:4518:4520:28......
6xSlaná |...13:41<14:4114:47<15:41...16:4116:4716:4717:42<18:4718:4720:30......
7xSlaná,Hořensko |...13:43<14:4314:49<15:43...16:4316:4916:4917:44<18:4918:4920:32......
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |...13:46<14:4614:52<15:46...16:4616:5216:5217:47<18:5218:5220:34......
9xStružinec,Tuhaň,odb. |...13:48<14:4814:54<15:48...16:4816:5416:5417:49<18:5418:5420:36......
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |...<14:11<<15:11<...<<<<18:41<<<......
11xKošťálov,,křiž.k lomu |...<14:13<<15:13<...<<<<18:43<<<......
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |...<14:15<<15:15<...<<<<18:45<<<......
13xStružinec,Pohoří |...<14:17<<15:17<...< <<<18:47<<<......
14xStružinec,,u rybníka |...<14:19<<15:19<...<<<<18:48<<<......
15xStružinec,,host.na Stařině |...<14:21<<15:21<...<<<<18:49<<<......
16xStružinec,,odb. |...13:51|14:5114:56|15:51...16:5116:5616:5617:52|18:5618:5620:39......
17xLomnice n.Pop.,,u STS |...13:5214:2314:5214:5715:2315:52...16:5216:5716:5717:5318:5118:5718:5720:40......
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny vXB13:5314:2414:5314:5815:2415:53X 16:5316:5816:5817:5418:5218:5818:5820:42X X
  4713:5614:2614:5615:0015:2615:563116:5617:0017:0017:5718:5519:0019:0020:443131
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. --------------------------------------------------------
  od13:3014:0014:3015:0015:0115:3016:0016:3017:0017:0117:0118:0019:0019:0119:01...21:0023:00
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |13:3114:0114:3115:0115:0215:3116:0116:3117:0117:0217:0218:0119:0119:0219:02...21:0123:01
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |13:3214:0214:3215:0215:0315:3216:0216:3217:0217:0317:0318:0219:0219:0319:03...21:0223:02
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |13:3614:0614:3615:0615:0715:3616:0616:3617:0617:0717:0718:0619:0619:0719:07...21:0623:06
23xBradlecká Lhota |13:4014:1014:4015:1015:1115:4016:1016:4017:1017:1117:1118:1019:1019:1119:11...21:1023:10
24  Železnice |13:4314:1314:4315:1315:1415:4316:1316:4317:1317:1417:1418:1319:1319:1419:14...21:1323:13
25  Železnice,Těšín |13:4414:1414:4415:1415:1515:4416:1416:4417:1417:1517:1518:1419:1419:1519:15...21:1423:14
26  Valdice |13:4714:1714:4715:1715:1815:4716:1716:4717:1717:1817:1818:1719:1719:1819:18...21:1723:17
27  Jičín,,Sedličky |13:4914:1914:4915:1915:2015:4916:1916:4917:1917:2017:2018:1919:1919:2019:20...21:1923:19
28  Jičín,,Soudná |13:5014:2014:5015:2015:2115:5016:2016:5017:2017:2117:2118:2019:2019:2119:21...21:2023:20
29  Jičín,,Lípy |13:5214:2214:5215:2215:2315:5216:2216:5217:2217:2317:2318:2219:2219:2319:23...21:2223:22
30  Jičín,,Vrchlického |13:5314:2314:5315:2315:2415:5316:2316:5317:2317:2417:2418:2319:2319:2419:24...21:2323:23
31  Jičín,,žel.st.  v<<<15:25( 15:26<16:25<17:25( 17:26( 17:2618:25<( 19:26( 19:26...<<
32  Jičín,,aut.st. 13:5714:2714:5715:2815:2815:5716:2816:5717:2817:2817:2818:2819:2719:2819:28...21:2723:27
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
31 nejede 31.12.2018
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
61 jede také 19.4.2019,5.7.2019
75 nejede 24.12.2018,19.4.2019,5.7.2019,6.7.2019,28.9.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.


Zastávky 232434102152636441041548101210615614
                    
    XB X 6 +  XB 6 +   X 6 +  
   X47XB476171X47 6171XBXB436171X
32  Jičín,,aut.st. od4:345:045:346:046:326:326:347:04...8:328:328:329:3210:3211:3211:3211:32
31  Jičín,,žel.st.  |<<<<6:346:34<<...8:348:348:349:3410:3411:3411:3411:34
30  Jičín,,Vrchlického ||5:06|6:06||6:36|...||||||||
29  Jičín,,Lípy |4:385:085:386:086:386:386:387:08...8:388:388:389:3810:3811:3811:3811:38
28  Jičín,,Soudná |4:395:095:396:096:396:396:397:09...8:398:398:399:3910:3911:3911:3911:39
27  Jičín,,Sedličky |4:405:105:406:106:406:406:407:10...8:408:408:409:4010:4011:4011:4011:40
26  Valdice |4:425:125:426:126:426:426:427:12...8:428:428:429:4210:4211:4211:4211:42
25  Železnice,Těšín |4:445:145:446:146:446:446:447:14...8:448:448:449:4410:4411:4411:4411:44
24  Železnice |4:465:165:466:166:466:466:467:16...8:468:468:469:4610:4611:4611:4611:46
23xBradlecká Lhota |4:495:195:496:196:496:496:497:19...8:498:498:499:4910:4911:4911:4911:49
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |4:545:245:546:246:546:546:547:24...8:548:548:549:5410:5411:5411:5411:54
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |4:575:275:576:276:576:576:577:27...8:578:578:579:5710:5711:5711:5711:57
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  v||||||||X ||||||||
  4:595:295:596:296:596:596:597:29408:598:598:599:5910:5911:5911:5911:59
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------------------------------------------
  od5:025:326:026:327:007:007:08...7:319:009:009:0210:0211:0212:0012:0012:02
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny |5:045:346:046:347:027:027:10...7:339:029:029:0410:0411:0412:0212:0212:04
17xLomnice n.Pop.,,u STS |5:055:356:056:357:037:037:11...7:349:039:039:0510:0511:0512:0312:0312:05
16xStružinec,,odb. |5:065:366:066:367:047:047:12...7:359:049:049:0610:0611:0612:0412:0412:06
15xStružinec,,host.na Stařině |5:075:37<<<<<...7:36<<<<11:07<<<
14xStružinec,,u rybníka |5:085:38<<<<<...7:38<<<<11:08<<<
13xStružinec,Pohoří |5:105:40<<<<<...7:40<<<<11:10<<<
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |5:125:42<<<<<...7:42<<<<11:12<<<
11xKošťálov,,křiž.k lomu |5:145:44<<<<<...7:44<<<<11:14<<<
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |5:165:46<<<< <...7:46<<<<11:16<<<
9xStružinec,Tuhaň,odb. |<<6:096:397:067:067:15...<9:069:069:0910:09<12:0612:0612:09
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |<<6:116:417:087:087:18...<9:089:089:1110:11<12:0812:0812:11
7xSlaná,Hořensko |<<6:136:437:107:107:20...<9:109:109:1310:13<12:1012:1012:13
6xSlaná |<<6:156:457:127:127:22...<9:129:129:1510:15<12:1212:1212:15
5xSlaná,Nedvězí |<<6:176:477:137:137:24...<9:139:139:1710:17<12:1312:1312:17
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |5:175:47<<<<<...7:47<<<<11:17<<<
3xSlaná,Bořkov |5:195:496:196:497:157:157:26...7:499:159:159:1910:1911:1912:1512:1512:19
2xSlaná,Poříčí,u lávky v5:215:516:216:517:177:177:28...7:519:179:179:2110:2111:2112:1712:1712:21
1  Semily,,aut.nádr. 5:265:566:266:567:217:217:33...7:569:219:219:2610:2611:2612:2112:2112:26
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
43 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7. do 1.9.2019
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
61 jede také 19.4.2019,5.7.2019
71 nejede 19.4.2019, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019
m spoj 8 vyčká v zastávce Stružinec,Tuhaň,Zelený háj příjezdu spoje 3 linky 670542 nejvýše 5 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.


Zastávky 46108163822184011016020425224112162261142830
                      
      XBX  X 6 +  XB X 6 + XB6 X X
    6+XB4731X476175XB47 31617531613131
32  Jičín,,aut.st. od...13:3213:3214:0414:1514:3215:0415:3215:3215:3216:04...17:3217:3217:3219:3219:3220:3222:32
31  Jičín,,žel.st.  |...13:3413:34<<14:34<15:3415:3415:34<...17:3417:3417:3419:3419:3420:3422:34
30  Jičín,,Vrchlického |...||||||||||...|||||||
29  Jičín,,Lípy |...13:3813:3814:0814:2014:3815:0815:3815:3815:3816:08...17:3817:3817:3819:3819:3820:3822:38
28  Jičín,,Soudná |...13:3913:3914:09|14:3915:0915:3915:3915:3916:09...17:3917:3917:3919:3919:3920:3922:39
27  Jičín,,Sedličky |...13:4013:4014:10|14:4015:1015:4015:4015:4016:10...17:4017:4017:4019:4019:4020:4022:40
26  Valdice |...13:4213:4214:1214:2414:4215:1215:4215:4215:4216:12...17:4217:4217:4219:4219:4220:4222:42
25  Železnice,Těšín |...13:4413:4414:14|14:4415:1415:4415:4415:4416:14...17:4417:4417:4419:4419:4420:4422:44
24  Železnice |...13:4613:4614:1614:2714:4615:1615:4615:4615:4616:16...17:4617:4617:4619:4619:4620:4622:46
23xBradlecká Lhota |...13:4913:4914:1914:3014:4915:1915:4915:4915:4916:19...17:4917:4917:4919:4919:4920:4922:49
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |...13:5413:5414:24|14:5415:2415:5415:5415:5416:24...17:5417:5417:5419:5419:5420:5422:54
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |...13:5713:5714:2714:3814:5715:2715:5715:5715:5716:27...17:5717:5717:5719:5719:5720:5722:57
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  vXB||||||||||...|||||||
   4713:5913:5914:2914:4014:5915:2915:5915:5915:5916:29X17:5917:5917:5919:5919:5920:5922:59
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------------------------------------------------
  od13:3114:0014:0214:31...15:0215:3116:0016:0016:02...16:3118:0018:0018:0020:00.........
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny |13:3314:0214:0414:33...15:0415:3316:0216:0216:04...16:3318:0218:0218:0220:02.........
17xLomnice n.Pop.,,u STS |13:3414:0314:0514:34...15:0515:3416:0316:0316:05...16:3418:0318:0318:0320:03.........
16xStružinec,,odb. |13:3514:0414:0614:35...15:0615:3516:0416:0416:06...16:3518:0418:0418:0420:04.........
15xStružinec,,host.na Stařině |13:36<<14:36...<15:36<<<...16:36<<<<.........
14xStružinec,,u rybníka |13:38<<14:38...<15:38<<<...16:38<<<<.........
13xStružinec,Pohoří |13:40<<14:40...<15:40<<<...16:40<<<<.........
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |13:42<<14:42...<15:42<<<...16:42<<<<.........
11xKošťálov,,křiž.k lomu  |13:44<<14:44...<15:44<<<...16:44<<<<.........
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |13:46<<14:46...<15:46<<<...16:46<<<<.........
9xStružinec,Tuhaň,odb. |<14:0614:09<...15:09<16:0616:0616:09...<18:0618:0618:0620:06.........
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |<14:0814:11<...15:11<16:0816:0816:11...<18:0818:0818:0820:08.........
7xSlaná,Hořensko |<14:1014:13<...15:13<16:1016:1016:13...<18:1018:1018:1020:10.........
6xSlaná |<14:1214:15<...15:15<16:1216:1216:15...<18:1218:1218:1220:12.........
5xSlaná,Nedvězí |<14:1314:17<...15:17<16:1316:1316:17...<18:1318:1318:1320:13.........
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |13:47<<14:47...<15:47<<<...16:47<<<<.........
3xSlaná,Bořkov |13:4914:1514:1914:49...15:1915:4916:1516:1516:19...16:4918:1518:1518:1520:15.........
2xSlaná,Poříčí,u lávky v13:5114:1714:2114:51...15:2115:5116:1716:1716:21...16:5118:1718:1718:1720:17.........
1  Semily,,aut.nádr. 13:5614:2114:2614:56...15:2615:5616:21 16:2116:26...16:5618:2118:2118:2120:21.........
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
31 nejede 31.12.2018
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
61 jede také 19.4.2019,5.7.2019
75 nejede 24.12.2018,19.4.2019,5.7.2019,6.7.2019,28.9.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.

(C) 2019 isybus