linka 670501
tisk v PDF

670501 Semily - Lomnice n.Pop. - Železnice - Valdice - Jičín
Platí od 29.08.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368111 (spoje 1,4-5,7-12,16-31,34,37,40-41,43-44,46,48-52,152-163)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368111 (spoje 2-3,6,15,32-33,35-36,38-39,42,45,47,101-114)
Zastávky 4513131013354171031534791051554311
                    
     XB  XB XB 6B+   6B+   
    XB47XB 47XB40XB6171XBX6171XBX
1  Semily,,aut.nádr. od...4:335:035:33...6:036:337:037:337:407:408:339:339:409:4010:3311:33
2xSlaná,Poříčí,u lávky |...4:365:065:36...6:066:367:067:367:427:428:369:369:429:4210:3611:36
3xSlaná,Bořkov |...4:385:085:38...6:086:387:087:387:447:448:389:389:449:4410:3811:38
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |...<5:10<...6:10<7:10<<<8:40<<<10:40<
5xSlaná,Nedvězí  |...4:39<5:39...<6:39<7:397:457:45<9:399:459:45<11:39
6xSlaná |...4:41<5:41...<6:41<7:417:477:47<9:419:479:47<11:41
7xSlaná,Hořensko |...4:43<5:43...<6:43<7:437:497:49<9:439:499:49<11:43
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |...4:46<5:46...<6:46<7:467:527:52<9:469:529:52<11:46
9xStružinec,Tuhaň,odb. |...4:48<5:48...<6:48<7:487:547:54<9:489:549:54<11:48
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |...<5:11<...6:11<7:11<<<8:41<<<10:41<
11xKošťálov,,křiž.k lomu |...<5:13<...6:13<7:13<<<8:43<<<10:43<
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |...<5:15<...6:15<7:15<<<8:45<<<10:45<
13xStružinec,Pohoří |...<5:17<...6:17<7:17<<<8:47<<<10:47<
14xStružinec,,u rybníka |...<5:19<...6:19<7:19<<<8:49<<<10:49<
15xStružinec,,host.na Stařině |...<5:21<...6:21<7:21<<<8:51<<<10:51<
16xStružinec,,odb. |...4:51<5:51...<6:51<7:517:567:56 <9:519:569:56<11:51
17xLomnice n.Pop.,,u STS |...4:525:235:52...6:236:527:237:527:577:578:539:529:579:5710:5311:52
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny vXB4:535:245:536B6:246:537:247:537:587:588:549:539:589:5810:5411:53
  474:565:265:56616:266:567:297:568:008:008:569:5610:0010:0010:5611:56
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------------------------------------------
  od4:255:005:306:006:016:307:00...8:008:018:019:0010:0010:0110:0111:0012:00
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |4:265:015:316:016:026:317:01...8:018:028:029:0110:0110:0210:0211:0112:01
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |4:275:025:326:026:036:327:02...8:028:038:039:0210:0210:0310:0311:0212:02
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |4:315:065:366:066:076:367:05...8:068:078:079:0610:0610:0710:0711:0612:06
23xBradlecká Lhota |4:355:105:406:106:116:407:09...8:108:118:119:1010:1010:1110:1111:1012:10
24  Železnice,,škola |4:385:135:436:136:146:43( 7:12...8:138:148:149:1310:1310:1410:1411:1312:13
25  Železnice,Těšín |4:395:145:446:146:156:44|...8:148:158:159:1410:1410:1510:1511:1412:14
26  Valdice |4:425:175:476:176:186:47|...8:178:188:189:1710:1710:1810:1811:1712:17
27  Jičín,Sedličky |4:435:195:496:196:206:49|...8:198:208:209:1910:1910:2010:2011:1912:19
28  Jičín,Soudná |4:445:205:506:206:216:50|...8:208:218:219:2010:2010:2110:2111:2012:20
29  Jičín,,lípy |4:465:225:526:226:236:527:17...8:228:238:239:2210:2210:2310:2311:2212:22
30  Jičín,,Vrchlického |4:475:235:536:236:246:537:19...8:238:248:249:2310:2310:2410:2411:2312:23
31  Jičín,,žel.st.  v<5:25<6:256:26<7:21...8:258:268:26<10:2510:2610:26<12:25
32  Jičín,,aut.st. 4:505:285:586:286:286:587:26...8:288:288:289:2810:2810:2810:2811:2812:28
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 29.1. do 5.2.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
47 nejede od 28.12. do 31.12.2020
61 jede také 2.4.2021,28.10.2021, nejede 26.12.2020
71 nejede 2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).


Zastávky 107157 35153717391951211111612511316349
                   
   6B+   X  XB   6B+ XB6B+ XB
   6171 XB47XB47X X617431617431
1  Semily,,aut.nádr. od12:4012:40...13:3314:0314:3315:0315:33...16:3316:4016:4018:3518:4018:4020:23
2xSlaná,Poříčí,u lávky |12:4212:42...13:3614:0614:3615:0615:36...16:3616:4216:4218:3718:4218:4220:25
3xSlaná,Bořkov |12:4412:44...13:3814:0814:3815:0815:38...16:3816:4416:4418:3918:4418:4420:27
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |<<...<14:10<15:10<...<<<18:40<<<
5xSlaná,Nedvězí |12:4512:45...13:39<14:39<15:39...16:3916:4516:45<18:4518:4520:28
6xSlaná |12:4712:47...13:41<14:41<15:41...16:4116:4716:47<18:4718:4720:30
7xSlaná,Hořensko |12:4912:49...13:43<14:43<15:43...16:4316:4916:49<18:4918:4920:32
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |12:5212:52...13:46<14:46<15:46...16:4616:5216:52<18:5218:5220:34
9xStružinec,Tuhaň,odb. |12:5412:54...13:48<14:48<15:48...16:4816:5416:54<18:5418:5420:36
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |<<...<14:11<15:11<...<<<18:41<<<
11xKošťálov,,křiž.k lomu |<<...<14:13<15:13<...<<<18:43<<<
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |<<...<14:15<15:15<...<<<18:45<<<
13xStružinec,Pohoří |<<...<14:17<15:17<...<<<18:47<<<
14xStružinec,,u rybníka |<<...<14:19<15:19<...<<<18:48<<<
15xStružinec,,host.na Stařině |<<...<14:21<15:21<...<<<18:49<<<
16xStružinec,,odb. |12:5612:56...13:51<14:51<15:51...16:5116:5616:56<18:5618:5620:39
17xLomnice n.Pop.,,u STS |12:5712:57...13:5214:2314:5215:2315:52...16:5216:5716:5718:5118:5718:5720:40
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny v12:5812:58XB13:5314:2414:5315:2415:53XB16:5316:5816:5818:5218:5818:5820:42
  13:0013:004313:5614:2614:5615:2615:564716:5617:0017:0018:5519:0019:0020:44
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. --------------------------------------------------
  od13:0113:0113:3014:0014:3015:0015:3016:0016:3017:0017:0117:0119:0019:0119:01...
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |13:0213:0213:3114:0114:3115:0115:3116:0116:3117:0117:0217:0219:0119:0219:02...
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |13:0313:0313:3214:0214:3215:0215:3216:0216:3217:0217:0317:0319:0219:0319:03...
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |13:0713:0713:3614:0614:3615:0615:3616:0616:3617:0617:0717:0719:0619:0719:07...
23xBradlecká Lhota |13:1113:1113:4014:1014:4015:1015:4016:1016:4017:1017:1117:1119:1019:1119:11...
24  Železnice,,škola |13:1413:1413:4314:1314:4315:1315:4316:1316:4317:1317:1417:1419:1319:1419:14...
25  Železnice,Těšín |13:1513:1513:4414:1414:4415:1415:4416:1416:4417:1417:1517:1519:1419:1519:15...
26  Valdice |13:1813:1813:4714:1714:4715:1715:4716:1716:4717:1717:1817:1819:1719:1819:18...
27  Jičín,Sedličky |13:2013:2013:4914:1914:4915:1915:4916:1916:4917:1917:2017:2019:1919:2019:20...
28  Jičín,Soudná |13:2113:2113:5014:2014:5015:2015:5016:2016:5017:2017:21 17:2119:2019:2119:21...
29  Jičín,,lípy |13:2313:2313:5214:2214:5215:2215:5216:2216:5217:2217:2317:2319:2219:2319:23...
30  Jičín,,Vrchlického |13:2413:2413:5314:2314:5315:2315:5316:2316:5317:2317:2417:2419:2319:2419:24...
31  Jičín,,žel.st.  v<<<14:25<15:25<16:25<17:2517:2617:26<<<...
32  Jičín,,aut.st. 13:2813:2813:5714:2814:5715:2815:5716:2816:5717:2817:2817:2819:2719:2819:28...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
31 nejede 31.12.2020
43 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
47 nejede od 28.12. do 31.12.2020
61 jede také 2.4.2021,28.10.2021, nejede 26.12.2020
71 nejede 2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
74 nejede 24.12.2020,2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).


Zastávky 232434102152636444810415481012106
                   
    XB XB6B+  XB  6B+    6B
    47XB476171XB47 X6171XBXBX61
32  Jičín,,aut.st. od...4:555:326:046:346:346:327:04...7:348:348:348:329:3210:3411:32
31  Jičín,,žel.st.  |...<5:34<<<6:34<...<<<8:349:34<11:34
30  Jičín,,Vrchlického |...4:575:366:066:366:366:367:06...7:368:368:368:369:3610:3611:36
29  Jičín,,lípy |...4:595:386:086:386:386:387:08...7:388:388:388:389:3810:3811:38
28  Jičín,Soudná |...5:005:396:096:396:396:397:09...7:398:398:398:399:3910:3911:39
27  Jičín,Sedličky |...5:015:406:106:406:406:407:10...7:408:408:408:409:4010:4011:40
26  Valdice |...5:035:426:126:426:426:427:12...7:428:428:428:429:4210:4211:42
25  Železnice,Těšín |...5:055:446:146:446:446:447:14...7:448:448:448:449:4410:4411:44
24  Železnice,,škola |...5:075:466:166:466:466:467:16...7:468:468:468:469:4610:4611:46
23xBradlecká Lhota |...5:105:496:196:496:496:497:19...7:498:498:498:499:4910:4911:49
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |...5:155:546:246:546:546:547:24...7:548:548:548:549:5410:5411:54
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |...5:185:576:276:576:576:577:27...7:578:578:578:579:5710:5711:57
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  v...5:195:586:286:586:586:587:28XB7:588:588:588:589:5810:5811:58
  XB5:205:596:296:596:596:597:29407:598:598:598:599:5910:5911:59
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. --------------------------------------------------
  od5:025:326:026:327:007:007:08...7:318:029:009:009:0210:0211:0212:00
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny |5:045:346:046:347:027:027:10...7:338:049:029:029:0410:0411:0412:02
17xLomnice n.Pop.,,u STS |5:055:356:056:357:037:037:11...7:348:059:039:039:0510:0511:0512:03
16xStružinec,,odb. |5:065:366:066:367:047:047:12...7:358:069:049:049:0610:0611:0612:04
15xStružinec,,host.na Stařině |5:075:37<<<<<...7:36<<<<<11:07<
14xStružinec,,u rybníka |5:085:38<<<<<...7:38<<<<<11:08<
13xStružinec,Pohoří |5:105:40<<<<<...7:40<<<<<11:10<
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |5:125:42<<<<<...7:42<<<<<11:12<
11xKošťálov,,křiž.k lomu |5:145:44<<<<<...7:44<<<<<11:14<
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |5:165:46<<<<<...7:46<<<<<11:16<
9xStružinec,Tuhaň,odb. |<<6:096:397:067:067:15...<8:099:069:069:0910:09<12:06
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |<<6:116:417:087:087:18...<8:119:089:089:1110:11<12:08
7xSlaná,Hořensko |<<6:136:437:107:107:20...<8:139:109:109:1310:13<12:10
6xSlaná |<<6:156:457:127:127:22...<8:159:129:129:1510:15<12:12
5xSlaná,Nedvězí |<<6:176:477:137:137:24...<8:179:139:139:1710:17<12:13
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |5:175:47<<<<<...7:47<<<<<11:17<
3xSlaná,Bořkov |5:195:496:196:497:157:157:26...7:498:199:159:159:1910:1911:1912:15
2xSlaná,Poříčí,u lávky v5:215:516:216:517:177:177:28...7:518:219:179:179:2110:2111:2112:17
1  Semily,,aut.nádr. 5:265:566:266:567:217:21 7:33...7:568:269:219:219:2610:2611:2612:21
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 29.1. do 5.2.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
47 nejede od 28.12. do 31.12.2020
61 jede také 2.4.2021,28.10.2021, nejede 26.12.2020
71 nejede 2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
m spoj 8 vyčká v zastávce Stružinec,Tuhaň,Zelený háj příjezdu spoje 3 linky 670542 nejvýše 5 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).


Zastávky 1564616382218401101602042522411216226114
                    
   + X  XBXB X 6B+  XB XB6B+ XB6B
   7143XB4743X476174XB47 3161743161
32  Jičín,,aut.st. od11:3213:0413:3214:0414:1514:3215:0415:3215:3215:3216:04...17:3217:3217:3219:3219:32
31  Jičín,,žel.st.  |11:34<13:34 <<14:34<15:3415:3415:34<...17:3417:3417:3419:3419:34
30  Jičín,,Vrchlického |11:3613:0613:3614:0614:1814:3615:0615:3615:3615:3616:06...17:3617:3617:3619:3619:36
29  Jičín,,lípy |11:3813:0813:3814:0814:2014:3815:0815:3815:3815:3816:08...17:3817:3817:3819:3819:38
28  Jičín,Soudná |11:3913:0913:3914:09|14:3915:0915:3915:3915:3916:09...17:3917:3917:3919:3919:39
27  Jičín,Sedličky |11:4013:1013:4014:10|14:4015:1015:4015:4015:4016:10...17:4017:4017:4019:4019:40
26  Valdice |11:4213:1213:4214:1214:2414:4215:1215:4215:4215:4216:12...17:4217:4217:4219:4219:42
25  Železnice,Těšín |11:4413:1413:4414:14|14:4415:1415:4415:4415:4416:14...17:4417:4417:4419:4419:44
24  Železnice,,škola |11:4613:1613:4614:1614:2714:4615:1615:4615:4615:4616:16...17:4617:4617:4619:4619:46
23xBradlecká Lhota |11:4913:1913:4914:1914:3014:4915:1915:4915:4915:4916:19...17:4917:4917:4919:4919:49
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |11:5413:2413:5414:24|14:5415:2415:5415:5415:5416:24...17:5417:5417:5419:5419:54
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |11:5713:2713:5714:2714:3814:5715:2715:5715:5715:5716:27...17:5717:5717:5719:5719:57
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  v11:5813:2813:58 14:2814:3914:5815:2815:5815:5815:5816:28...17:5817:5817:5819:5819:58
  11:5913:2913:5914:2914:4014:5915:2915:5915:5915:5916:29X17:5917:5917:5919:5919:59
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------------------------------------------
  od12:0013:3114:0214:31...15:0215:3116:0016:0016:02...16:3518:0018:0018:0020:00...
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny |12:0213:3314:0414:33...15:0415:3316:0216:0216:04...16:3718:0218:0218:0220:02...
17xLomnice n.Pop.,,u STS |12:0313:3414:0514:34...15:0515:3416:0316:0316:05...16:3818:0318:0318:0320:03...
16xStružinec,,odb. |12:0413:3514:0614:35...15:0615:3516:0416:0416:06...16:3918:0418:0418:0420:04...
15xStružinec,,host.na Stařině |<13:36<14:36...<15:36<<<...16:40<<<<...
14xStružinec,,u rybníka |<13:38<14:38...<15:38<<<...16:42<<<<...
13xStružinec,Pohoří |<13:40<14:40...<15:40<<<...16:44<<<<...
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |<13:42<14:42...<15:42<<<...16:46<<<<...
11xKošťálov,,křiž.k lomu |<13:44<14:44 ...<15:44<<<...16:48<<<<...
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |<13:46<14:46...<15:46<<<...16:50<<<<...
9xStružinec,Tuhaň,odb. |12:06<14:09<...15:09<16:0616:0616:09...<18:0618:0618:0620:06...
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |12:08<14:11<...15:11<16:0816:0816:11...<18:0818:0818:0820:08...
7xSlaná,Hořensko |12:10<14:13<...15:13<16:1016:1016:13...<18:1018:1018:1020:10...
6xSlaná |12:12<14:15<...15:15<16:1216:1216:15...<18:1218:1218:1220:12...
5xSlaná,Nedvězí |12:13<14:17<...15:17<16:1316:1316:17...<18:1318:1318:1320:13...
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |<13:47<14:47...<15:47<<<...16:51<<<<...
3xSlaná,Bořkov |12:1513:4914:1914:49...15:1915:4916:1516:1516:19...16:5318:1518:1518:1520:15...
2xSlaná,Poříčí,u lávky v12:1713:5114:2114:51...15:2115:5116:1716:1716:21...16:5518:1718:1718:1720:17...
1  Semily,,aut.nádr. 12:2113:5614:2614:56...15:2615:5616:2116:2116:26...17:0018:2118:2118:2120:21...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
31 nejede 31.12.2020
43 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 1.7. do 31.8.2021
47 nejede od 28.12. do 31.12.2020
61 jede také 2.4.2021,28.10.2021, nejede 26.12.2020
71 nejede 2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
74 nejede 24.12.2020,2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).

(C) 2021 isybus