linka 670501
tisk v PDF

670501 Semily - Lomnice n.Pop. - Železnice - Valdice - Jičín
Platí od 01.07.2020 do 31.08.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1,4-5,7-8,10-12,16-17,20-21,31-46,52)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoje 23,26,49,101-107,110-114)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2-3,6,9,13-15,18-19,24-25,27-30,48,108-109,152-163)
Zastávky 131310154171031539105155431113
                  
        XB 6B+  6B+    
   XBXBX XB45XB6171X6171XBXBX
1  Semily,,aut.nádr. od4:335:035:33...6:337:037:337:407:409:339:409:4010:3311:3312:33
2xSlaná,Poříčí,u lávky |4:365:065:36...6:367:067:367:427:429:369:429:4210:3611:3612:36
3xSlaná,Bořkov |4:385:085:38...6:387:087:387:447:449:389:449:4410:3811:3812:38
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |<5:10<...<7:10<<<<<<10:40<<
5xSlaná,Nedvězí |4:39<5:39...6:39<7:397:457:459:399:459:45< 11:3912:39
6xSlaná |4:41<5:41...6:41<7:417:477:479:419:479:47<11:4112:41
7xSlaná,Hořensko |4:43<5:43...6:43<7:437:497:499:439:499:49<11:4312:43
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |4:46<5:46...6:46<7:467:527:529:469:529:52<11:4612:46
9xStružinec,Tuhaň,odb. |4:48<5:48...6:48<7:487:547:549:489:549:54<11:4812:48
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |<5:11<...<7:11<<<<<<10:41<<
11xKošťálov,,křiž.k lomu |<5:13<...<7:13<<<<<<10:43<<
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |<5:15<...<7:15<<<<<<10:45<<
13xStružinec,Pohoří |<5:17<...<7:17<<<<<<10:47<<
14xStružinec,,u rybníka |<5:19<...<7:19<<<<<<10:49<<
15xStružinec,,host.na Stařině |<5:21<...<7:21<<<<<<10:51<<
16xStružinec,,odb. |4:515:225:51...6:517:227:517:567:569:519:569:5610:5211:5112:51
17xLomnice n.Pop.,,u STS |4:525:235:52...6:527:237:527:577:579:529:579:5710:5311:5212:52
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny v4:535:245:536B6:537:247:537:587:589:539:589:5810:5411:5312:53
  4:565:265:56616:567:297:568:008:009:5610:0010:0010:5911:5612:56
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------------------------------------
  od5:00...6:006:017:00...8:008:018:0110:0010:0110:01...12:0013:00
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |5:01...6:016:027:01...8:018:028:0210:0110:0210:02...12:0113:01
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |5:02...6:026:037:02...8:028:038:0310:0210:0310:03...12:0213:02
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |5:06...6:066:077:06...8:068:078:0710:0610:0710:07...12:0613:06
23xBradlecká Lhota |5:10...6:106:117:10...8:108:118:1110:1010:1110:11...12:1013:10
24  Železnice |5:13...6:136:147:13...8:138:148:1410:1310:1410:14...12:1313:13
25  Železnice,Těšín |5:14...6:146:157:14...8:148:158:1510:1410:1510:15...12:1413:14
26  Valdice |5:17...6:176:187:17...8:178:188:1810:1710:1810:18...12:1713:17
27  Jičín,,Sedličky |5:19...6:196:207:19...8:198:208:2010:1910:2010:20...12:1913:19
28  Jičín,,Soudná |5:20...6:206:217:20...8:208:218:21 10:2010:2110:21...12:2013:20
29  Jičín,,Lípy |5:22...6:226:237:22...8:228:238:2310:2210:2310:23...12:2213:22
30  Jičín,,Vrchlického |5:23...6:236:247:23...8:238:248:2410:2310:2410:24...12:2313:23
31  Jičín,,žel.st.  v5:25...<( 6:267:25...8:25( 8:26( 8:2610:25( 10:26( 10:26...<<
32  Jičín,,aut.st. 5:28...6:286:287:28...8:288:288:2810:2810:2810:28...12:2713:27
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
45 nejede od 1.7. do 31.8.2020
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
71 nejede 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).


Zastávky 107157151710919211111612325113163492729
                   
   6B+      6B+   6B+     
   6171XXB6+XX6175XBX6175XB  
1  Semily,,aut.nádr. od12:4012:4013:3314:3314:4015:3316:3316:4016:4017:3518:3518:4018:4020:23......
2xSlaná,Poříčí,u lávky |12:4212:4213:3614:3614:4215:3616:3616:4216:4217:3718:3718:4218:4220:25......
3xSlaná,Bořkov |12:4412:4413:3814:3814:4415:3816:3816:4416:4417:3918:3918:4418:4420:27......
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |<<<14:39<<<<<<18:40<<<......
5xSlaná,Nedvězí |12:4512:4513:39<14:4515:3916:3916:4516:4517:40<18:4518:4520:28......
6xSlaná |12:4712:4713:41<14:4715:4116:4116:4716:4717:42<18:4718:4720:30......
7xSlaná,Hořensko |12:4912:4913:43<14:4915:4316:4316:4916:4917:44<18:4918:4920:32......
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |12:5212:5213:46<14:5215:4616:4616:5216:5217:47<18:5218:5220:34......
9xStružinec,Tuhaň,odb. |12:5412:5413:48<14:5415:4816:4816:5416:5417:49<18:5418:5420:36......
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |<<<14:40<<<<<<18:41<<<......
11xKošťálov,,křiž.k lomu |<<<14:41<<<<<<18:43<<<......
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |<<<14:43<<<<<<18:45<<<......
13xStružinec,Pohoří |<<<14:45<<<<<<18:47<<<......
14xStružinec,,u rybníka |<<<14:46<<<<<<18:48<<<......
15xStružinec,,host.na Stařině |<<<14:47<<<<<<18:49<<<......
16xStružinec,,odb. |12:5612:5613:5114:4814:5615:5116:5116:5616:5617:5218:5018:5618:5620:39......
17xLomnice n.Pop.,,u STS |12:5712:5713:5214:4914:5715:5216:5216:5716:5717:5318:5118:5718:5720:40......
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny v12:5812:5813:5314:5014:5815:5316:5316:5816:5817:5418:5218:5818:5820:42......
  13:0013:0013:5614:5315:0015:5616:5617:0017:0017:5718:5519:0019:0020:44XX
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. --------------------------------------------------
  od13:0113:0114:0015:0015:0116:0017:0017:0117:0118:0019:0019:0119:01...21:0023:00
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |13:0213:0214:0115:0115:0216:0117:0117:0217:0218:0119:0119:0219:02...21:0123:01
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |13:0313:0314:0215:0215:0316:0217:0217:0317:0318:0219:0219:0319:03...21:0223:02
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |13:0713:0714:0615:0615:0716:0617:0617:0717:0718:0619:0619:0719:07...21:0623:06
23xBradlecká Lhota |13:1113:1114:1015:1015:1116:1017:1017:1117:1118:1019:1019:1119:11...21:1023:10
24  Železnice |13:1413:1414:1315:1315:1416:1317:1317:1417:1418:1319:1319:1419:14...21:1323:13
25  Železnice,Těšín |13:1513:1514:1415:1415:1516:1417:1417:1517:1518:1419:1419:1519:15...21:1423:14
26  Valdice |13:1813:1814:1715:1715:1816:1717:1717:1817:1818:1719:1719:1819:18...21:1723:17
27  Jičín,,Sedličky |13:2013:2014:1915:1915:2016:1917:1917:2017:2018:1919:1919:2019:20...21:1923:19
28  Jičín,,Soudná |13:2113:2114:2015:2015:2116:2017:2017:2117:2118:2019:2019:2119:21...21:2023:20
29  Jičín,,Lípy |13:2313:2314:2215:2215:2316:2217:2217:2317:2318:2219:2219:2319:23...21:2223:22
30  Jičín,,Vrchlického |13:2413:2414:2315:2315:2416:2317:2317:2417:2418:2319:2319:2419:24...21:2323:23
31  Jičín,,žel.st.  v( 13:26( 13:26<15:25( 15:2616:2517:25( 17:26( 17:2618:25<( 19:26( 19:26...<<
32  Jičín,,aut.st. 13:2813:2814:2715:2815:2816:2817:2817:2817:2818:2819:2719:2819:28 ...21:2723:27
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
71 nejede 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
75 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
m na spoj 17 navazuje v zastávce Stružinec,odb. spoj 17 linky 670550 do Turnov
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).


Zastávky 2344102152644481041548101210615614
                   
      6B+    6B+   X 6B+  
   X XB6171X X6171XBXB456171X
32  Jičín,,aut.st. od4:34...5:346:326:326:34...7:328:328:328:329:3210:3211:3211:3211:32
31  Jičín,,žel.st.  |<...<6:346:34<...<8:348:348:349:3410:3411:3411:3411:34
30  Jičín,,Vrchlického ||...|||6:36... |||||||||
29  Jičín,,Lípy |4:38...5:386:386:386:38...7:358:388:388:389:3810:3811:3811:3811:38
28  Jičín,,Soudná |4:39...5:396:396:396:39...7:368:398:398:399:3910:3911:3911:3911:39
27  Jičín,,Sedličky |4:40...5:406:406:406:40...7:378:408:408:409:4010:4011:4011:4011:40
26  Valdice |4:42...5:426:426:426:42...7:398:428:428:429:4210:4211:4211:4211:42
25  Železnice,Těšín |4:44...5:446:446:446:44...7:418:448:448:449:4410:4411:4411:4411:44
24  Železnice |4:46...5:466:466:466:46...7:438:468:468:469:4610:4611:4611:4611:46
23xBradlecká Lhota |4:49...5:496:496:496:49...7:458:498:498:499:4910:4911:4911:4911:49
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |4:54...5:546:546:546:54...7:498:548:548:549:5410:5411:5411:5411:54
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |4:57...5:576:576:576:57...7:518:578:578:579:5710:5711:5711:5711:57
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  v|...||||XB|||||||||
  4:59XB5:596:596:596:59457:538:598:598:599:5910:5911:5911:5911:59
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. --------------------------------------------------
  od5:025:326:027:007:007:087:317:579:009:009:0210:0211:0212:0012:0012:02
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny |5:045:346:047:027:027:107:337:599:029:029:0410:0411:0412:0212:0212:04
17xLomnice n.Pop.,,u STS |5:055:356:057:037:037:117:348:009:039:039:0510:0511:0512:0312:0312:05
16xStružinec,,odb. |5:065:366:067:047:047:127:358:019:049:049:0610:0611:0612:0412:0412:06
15xStružinec,,host.na Stařině |5:075:37<<<<7:36<<<<<11:07<<<
14xStružinec,,u rybníka |5:085:38<<<<7:38<<<<<11:08<<<
13xStružinec,Pohoří |5:105:40<<<<7:40<<<<<11:10<<<
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |5:125:42<<<<7:42<<<<<11:12<<<
11xKošťálov,,křiž.k lomu |5:145:44<<<<7:44<<<<<11:14<<<
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |5:165:46<<<<7:46<<<<<11:16<<<
9xStružinec,Tuhaň,odb. |<<6:097:067:067:15<8:049:069:069:0910:09<12:0612:0612:09
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |<<6:117:087:087:18<8:069:089:089:1110:11<12:0812:0812:11
7xSlaná,Hořensko |<<6:137:107:107:20<8:089:109:109:1310:13<12:1012:1012:13
6xSlaná |<<6:157:127:127:22<8:109:129:129:1510:15<12:1212:1212:15
5xSlaná,Nedvězí |<<6:177:137:137:24<8:129:139:139:1710:17<12:1312:1312:17
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |5:175:47<<<<7:47<<<<<11:17<<<
3xSlaná,Bořkov |5:195:496:197:157:157:267:498:149:159:159:1910:1911:1912:1512:1512:19
2xSlaná,Poříčí,u lávky v5:215:516:217:177:177:287:518:169:179:179:2110:2111:2112:1712:1712:21
1  Semily,,aut.nádr. 5:265:566:267:217:217:337:568:199:219:219:2610:2611:2612:2112:2112:26
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
45 nejede od 1.7. do 31.8.2020
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
71 nejede 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
m spoj 8 vyčká v zastávce Stružinec,Tuhaň,Zelený háj příjezdu spoje 3 linky 670542 nejvýše 5 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).


Zastávky 461081618110160205224112162261142830
                  
       6B+    6B+  6B  
    6+XBX6175XB X6175XB61XX
32  Jičín,,aut.st. od...13:3213:3214:3215:3215:3215:32...17:3217:3217:3219:3219:3220:3222:32
31  Jičín,,žel.st.  |...13:3413:3414:3415:3415:3415:34...17:3417:3417:3419:3419:3420:3422:34
30  Jičín,,Vrchlického |...||||||...|||||||
29  Jičín,,Lípy |...13:3813:3814:3815:3815:3815:38...17:3817:3817:3819:3819:3820:3822:38
28  Jičín,,Soudná |...13:3913:3914:3915:3915:3915:39...17:3917:3917:3919:3919:3920:3922:39
27  Jičín,,Sedličky |...13:4013:4014:4015:4015:4015:40...17:4017:4017:4019:4019:4020:4022:40
26  Valdice |...13:4213:4214:4215:4215:4215:42...17:4217:4217:4219:4219:4220:4222:42
25  Železnice,Těšín |...13:4413:4414:4415:4415:4415:44...17:4417:4417:4419:4419:4420:4422:44
24  Železnice |...13:4613:4614:4615:4615:4615:46...17:4617:4617:4619:4619:4620:4622:46
23xBradlecká Lhota |...13:4913:4914:4915:4915:4915:49...17:4917:4917:4919:4919:4920:4922:49
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |...13:5413:5414:5415:5415:5415:54...17:5417:5417:5419:5419:5420:5422:54
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |...13:5713:5714:5715:5715:5715:57...17:5717:5717:5719:5719:5720:5722:57
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  v...||||||...|||||||
  XB13:5913:5914:5915:5915:5915:59X17:5917:5917:5919:5919:5920:5922:59
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------------------------------------
  od13:3114:0014:0215:0616:0016:0016:0216:3118:0018:0018:0020:00.........
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny |13:3314:0214:0415:0816:0216:0216:0416:3318:0218:0218:0220:02.........
17xLomnice n.Pop.,,u STS |13:3414:0314:0515:0916:0316:0316:0516:3418:0318:0318:0320:03.........
16xStružinec,,odb. |13:3514:0414:0615:1016:0416:0416:0616:3518:0418:0418:0420:04.........
15xStružinec,,host.na Stařině |13:36 <<15:11<<<16:36<<<<.........
14xStružinec,,u rybníka |13:38<<15:12<<<16:38<<<<.........
13xStružinec,Pohoří |13:40<<15:13<<<16:40<<<<.........
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |13:42<<15:15<<<16:42<<<<.........
11xKošťálov,,křiž.k lomu |13:44<<15:17<<<16:44<<<<.........
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |13:46<<15:18<<<16:46<<<<.........
9xStružinec,Tuhaň,odb. |<14:0614:09<16:0616:0616:09<18:0618:0618:0620:06.........
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |<14:0814:11<16:0816:0816:11<18:0818:0818:0820:08.........
7xSlaná,Hořensko |<14:1014:13<16:1016:1016:13<18:1018:1018:1020:10.........
6xSlaná |<14:1214:15<16:1216:1216:15<18:1218:1218:1220:12.........
5xSlaná,Nedvězí |<14:1314:17<16:1316:1316:17<18:1318:1318:1320:13.........
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |13:47<<15:19<<<16:47<<<<.........
3xSlaná,Bořkov |13:4914:1514:1915:2116:1516:1516:1916:4918:1518:1518:1520:15.........
2xSlaná,Poříčí,u lávky v13:5114:1714:2115:2316:1716:1716:2116:5118:1718:1718:1720:17.........
1  Semily,,aut.nádr. 13:5614:2114:2615:2816:2116:2116:2616:5618:2118:2118:2120:21.........
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
75 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
m spoj 18 vyčká v zastávce Stružinec,odb. příjezdu spoje 16 linky 670550 nejvýše 5 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).

(C) 2020 isybus