linka 670501
tisk v PDF

670501 Semily - Lomnice n.Pop. - Železnice - Valdice - Jičín
Platí od 19.10.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1,4-5,7-8,10-12,16-17,20-21,31,34,37,40-41,43-44,46,52)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoje 23,26,32-33,35-36,38-39,42,45,49,101-107,110-114)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2-3,6,9,13-15,18-19,22,24-25,27-30,51,108-109,152-163)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462 (spoj 48)
Zastávky 4513131013354171031539105155431113107157
                      
          XB 6B+  6B+    6B+
    XBXBX XBXB40XB6171X6171XBXBX6171
1  Semily,,aut.nádr. od...4:335:035:33...6:036:337:037:337:407:409:339:409:4010:3311:3312:3312:4012:40
2xSlaná,Poříčí,u lávky |...4:365:065:36...6:066:367:067:367:427:429:369:429:4210:3611:3612:3612:4212:42
3xSlaná,Bořkov |...4:385:085:38...6:086:387:087:387:447:449:389:449:4410:3811:3812:3812:4412:44
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |...<5:10<...6:10<7:10<<<<<<10:40<<<<
5xSlaná,Nedvězí |...4:39<5:39...<6:39<7:397:457:459:399:459:45<11:3912:3912:4512:45
6xSlaná |...4:41<5:41...<6:41<7:417:477:479:419:479:47<11:4112:4112:4712:47
7xSlaná,Hořensko |...4:43<5:43...<6:43<7:437:497:499:439:499:49<11:4312:4312:4912:49
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |...4:46<5:46...<6:46<7:467:527:529:469:529:52<11:4612:4612:5212:52
9xStružinec,Tuhaň,odb. |...4:48<5:48...<6:48<7:487:547:549:489:549:54<11:4812:4812:5412:54
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |...<5:11<...6:11<7:11<<<<<<10:41<<<<
11xKošťálov,,křiž.k lomu |...<5:13<...6:13<7:13<<<<<<10:43<<<<
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |...<5:15<...6:15<7:15<<<<<<10:45<<<<
13xStružinec,Pohoří |...<5:17<...6:17<7:17<<<<<<10:47<<<<
14xStružinec,,u rybníka |...<5:19<...6:19<7:19<<<<<<10:49<<<<
15xStružinec,,host.na Stařině |...<5:21<...6:21<7:21<<<<<<10:51<<<<
16xStružinec,,odb. |...4:51<5:51...<6:51<7:517:567:569:519:569:56<11:5112:5112:5612:56
17xLomnice n.Pop.,,u STS |...4:525:235:52...6:236:527:237:527:577:579:529:579:5710:5311:5212:5212:5712:57
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny v...4:535:245:536B6:246:537:247:537:587:589:539:589:5810:5411:5312:5312:5812:58
  XB4:565:265:56616:266:567:297:568:008:009:5610:0010:0010:5911:5612:5613:0013:00
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------------------------------------------------
  od4:305:005:306:006:016:307:00...8:008:018:0110:0010:0110:01...12:0013:0013:0113:01
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |4:315:015:316:016:026:317:01...8:018:028:0210:0110:0210:02...12:0113:0113:0213:02
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |4:325:025:326:026:036:327:02...8:028:038:0310:0210:0310:03...12:0213:0213:0313:03
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |4:365:065:36 6:066:076:367:05...8:068:078:0710:0610:0710:07...12:0613:0613:0713:07
23xBradlecká Lhota |4:405:105:406:106:116:407:09...8:108:118:1110:1010:1110:11...12:1013:1013:1113:11
24  Železnice |4:435:135:436:136:146:43( 7:12...8:138:148:1410:1310:1410:14...12:1313:1313:1413:14
25  Železnice,Těšín |4:445:145:446:146:156:44|...8:148:158:1510:1410:1510:15...12:1413:1413:1513:15
26  Valdice |4:475:175:476:176:186:47|...8:178:188:1810:1710:1810:18...12:1713:1713:1813:18
27  Jičín,,Sedličky |4:495:195:496:196:206:49|...8:198:208:2010:1910:2010:20...12:1913:1913:2013:20
28  Jičín,,Soudná |4:505:205:506:206:216:50|...8:208:218:2110:2010:2110:21...12:2013:2013:2113:21
29  Jičín,,Lípy |4:525:225:526:226:236:527:17...8:228:238:2310:2210:2310:23...12:2213:2213:2313:23
30  Jičín,,Vrchlického |4:535:235:536:236:246:537:19...8:238:248:2410:2310:2410:24...12:2313:2313:2413:24
31  Jičín,,žel.st.  v<5:25<<( 6:26<7:21...8:25( 8:26( 8:2610:25( 10:26( 10:26...<<( 13:26( 13:26
32  Jičín,,aut.st. 4:575:285:586:286:286:587:26...8:288:288:28 10:2810:2810:28...12:2713:2713:2813:28
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 19.10. do 12.12.2020
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
71 nejede 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).


Zastávky 35153717109391951211111612325113163492729
                     
            6B+   6B+    
    XXXB6+XBX X6175XBX6175XB  
1  Semily,,aut.nádr. od...13:3314:0314:3314:4015:0315:33...16:3316:4016:4017:3518:3518:4018:4020:23......
2xSlaná,Poříčí,u lávky |...13:3614:0614:3614:4215:0615:36...16:3616:4216:4217:3718:3718:4218:4220:25......
3xSlaná,Bořkov |...13:3814:0814:3814:4415:0815:38...16:3816:4416:4417:3918:3918:4418:4420:27......
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |...<14:10<<15:10<...<<<<18:40<<<......
5xSlaná,Nedvězí |...13:39<14:3914:45<15:39...16:3916:4516:4517:40<18:4518:4520:28......
6xSlaná |...13:41<14:4114:47<15:41...16:4116:4716:4717:42<18:4718:4720:30......
7xSlaná,Hořensko |...13:43<14:4314:49<15:43...16:4316:4916:4917:44<18:4918:4920:32......
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |...13:46<14:4614:52<15:46...16:4616:5216:5217:47<18:5218:5220:34......
9xStružinec,Tuhaň,odb. |...13:48<14:4814:54<15:48...16:4816:5416:5417:49<18:5418:5420:36......
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |...<14:11<<15:11<...<<<<18:41<<<......
11xKošťálov,,křiž.k lomu |...<14:13<<15:13<...<<<<18:43<<<......
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |...<14:15<<15:15<...<<<<18:45<<<......
13xStružinec,Pohoří |...<14:17<<15:17<...<<<<18:47<<<......
14xStružinec,,u rybníka |...<14:19<<15:19<...<<<<18:48<<<......
15xStružinec,,host.na Stařině |...<14:21<<15:21<...<<<<18:49<<<......
16xStružinec,,odb. |...13:51<14:5114:56<15:51...16:5116:5616:5617:52<18:5618:5620:39......
17xLomnice n.Pop.,,u STS |...13:5214:2314:5214:5715:2315:52...16:5216:5716:5717:5318:5118:5718:5720:40......
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny v...13:5314:2414:5314:5815:2415:53...16:5316:5816:5817:5418:5218:5818:5820:42......
  XB13:5614:2614:5615:0015:2615:56X16:5617:0017:0017:5718:5519:0019:0020:44XX
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. --------------------------------------------------------
  od13:3014:0014:3015:0015:0115:3016:0016:3017:0017:0117:0118:0019:0019:0119:01...21:0023:00
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |13:3114:0114:3115:0115:0215:3116:0116:3117:0117:0217:0218:0119:0119:0219:02...21:0123:01
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |13:3214:0214:3215:0215:0315:3216:0216:3217:0217:0317:0318:0219:0219:0319:03...21:0223:02
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |13:3614:0614:3615:0615:0715:3616:0616:3617:0617:0717:0718:0619:0619:0719:07...21:0623:06
23xBradlecká Lhota |13:4014:1014:4015:1015:1115:4016:1016:4017:1017:1117:1118:1019:1019:1119:11...21:1023:10
24  Železnice |13:4314:1314:4315:1315:1415:4316:1316:4317:1317:1417:1418:1319:1319:1419:14...21:1323:13
25  Železnice,Těšín |13:4414:1414:4415:1415:1515:4416:1416:4417:1417:1517:1518:1419:1419:1519:15...21:1423:14
26  Valdice |13:4714:1714:4715:1715:1815:4716:1716:4717:1717:1817:1818:1719:1719:1819:18...21:1723:17
27  Jičín,,Sedličky |13:4914:1914:4915:1915:2015:4916:1916:4917:1917:2017:2018:1919:1919:2019:20...21:1923:19
28  Jičín,,Soudná |13:5014:2014:5015:2015:2115:5016:2016:5017:2017:2117:2118:2019:2019:2119:21...21:2023:20
29  Jičín,,Lípy |13:5214:2214:5215:2215:2315:5216:2216:5217:2217:2317:2318:2219:2219:2319:23...21:2223:22
30  Jičín,,Vrchlického |13:5314:2314:5315:2315:2415:5316:2316:5317:2317:2417:2418:2319:2319:2419:24...21:2323:23
31  Jičín,,žel.st.  v<<<15:25( 15:26<16:25<17:25( 17:26( 17:2618:25<( 19:26( 19:26...<<
32  Jičín,,aut.st. 13:5714:2714:5715:2815:2815:5716:2816:5717:2817:2817:2818:2819:2719:2819:28...21:2723:27
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
75 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).


Zastávky 23243410215263644481041548101210615614
                     
       6B+     6B+    6B+  
   XXBXBXB6171XXB X6171XBXBX6171X
32  Jičín,,aut.st. od4:345:045:346:046:326:326:347:04...7:328:328:328:329:3210:3211:3211:3211:32
31  Jičín,,žel.st.  |<<<<6:346:34<<...<8:348:348:349:3410:3411:3411:3411:34
30  Jičín,,Vrchlického ||5:06|6:06||6:36|...||||| ||||
29  Jičín,,Lípy |4:385:085:386:086:386:386:387:08...7:358:388:388:389:3810:3811:3811:3811:38
28  Jičín,,Soudná |4:395:095:396:096:396:396:397:09...7:368:398:398:399:3910:3911:3911:3911:39
27  Jičín,,Sedličky |4:405:105:406:106:406:406:407:10...7:378:408:408:409:4010:4011:4011:4011:40
26  Valdice |4:425:125:426:126:426:426:427:12...7:398:428:428:429:4210:4211:4211:4211:42
25  Železnice,Těšín |4:445:145:446:146:446:446:447:14...7:418:448:448:449:4410:4411:4411:4411:44
24  Železnice |4:465:165:466:166:466:466:467:16...7:438:468:468:469:4610:4611:4611:4611:46
23xBradlecká Lhota |4:495:195:496:196:496:496:497:19...7:458:498:498:499:4910:4911:4911:4911:49
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |4:545:245:546:246:546:546:547:24...7:498:548:548:549:5410:5411:5411:5411:54
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |4:575:275:576:276:576:576:577:27...7:518:578:578:579:5710:5711:5711:5711:57
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  v||||||||XB|||||||||
  4:595:295:596:296:596:596:597:29 407:538:598:598:599:5910:5911:5911:5911:59
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. --------------------------------------------------------
  od5:025:326:026:327:007:007:08...7:317:579:009:009:0210:0211:0212:0012:0012:02
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny |5:045:346:046:347:027:027:10...7:337:599:029:029:0410:0411:0412:0212:0212:04
17xLomnice n.Pop.,,u STS |5:055:356:056:357:037:037:11...7:348:009:039:039:0510:0511:0512:0312:0312:05
16xStružinec,,odb. |5:065:366:066:367:047:047:12...7:358:019:049:049:0610:0611:0612:0412:0412:06
15xStružinec,,host.na Stařině |5:075:37<<<<<...7:36<<<<<11:07<<<
14xStružinec,,u rybníka |5:085:38<<<<<...7:38<<<<<11:08<<<
13xStružinec,Pohoří |5:105:40<<<<<...7:40<<<<<11:10<<<
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |5:125:42<<<<<...7:42<<<<<11:12<<<
11xKošťálov,,křiž.k lomu |5:145:44<<<<<...7:44<<<<<11:14<<<
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |5:165:46<<<<<...7:46<<<<<11:16<<<
9xStružinec,Tuhaň,odb. |<<6:096:397:067:067:15...<8:049:069:069:0910:09<12:0612:0612:09
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |<<6:116:417:087:087:18...<8:069:089:089:1110:11<12:0812:0812:11
7xSlaná,Hořensko |<<6:136:437:107:107:20...<8:089:109:109:1310:13<12:1012:1012:13
6xSlaná |<<6:156:457:127:127:22...<8:109:129:129:1510:15<12:1212:1212:15
5xSlaná,Nedvězí |<<6:176:477:137:137:24...<8:129:139:139:1710:17<12:1312:1312:17
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |5:175:47<<<<<...7:47<<<<<11:17<<<
3xSlaná,Bořkov |5:195:496:196:497:157:157:26...7:498:149:159:159:1910:1911:1912:1512:1512:19
2xSlaná,Poříčí,u lávky v5:215:516:216:517:177:177:28...7:518:169:179:179:2110:2111:2112:1712:1712:21
1  Semily,,aut.nádr. 5:265:566:266:567:217:217:33...7:568:199:219:219:2610:2611:2612:2112:2112:26
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
40 nejede od 19.10. do 12.12.2020
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
71 nejede 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
m spoj 8 vyčká v zastávce Stružinec,Tuhaň,Zelený háj příjezdu spoje 3 linky 670542 nejvýše 5 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).


Zastávky 46108163822184011016020425224112162261142830
                      
          6B+     6B+  6B  
    6+XBXBXXX6175XBXB X6175XB61XX
32  Jičín,,aut.st. od...13:3213:3214:0414:1514:3215:0415:3215:3215:3216:04...17:3217:3217:3219:3219:3220:3222:32
31  Jičín,,žel.st.  |...13:3413:34<<14:34<15:3415:3415:34<...17:3417:3417:3419:3419:3420:3422:34
30  Jičín,,Vrchlického |...||||||||||...|||||||
29  Jičín,,Lípy |...13:3813:3814:0814:2014:3815:0815:3815:3815:3816:08...17:3817:3817:3819:3819:3820:3822:38
28  Jičín,,Soudná |...13:3913:3914:09|14:3915:0915:3915:3915:3916:09...17:3917:3917:3919:3919:3920:3922:39
27  Jičín,,Sedličky |...13:4013:4014:10|14:4015:1015:4015:4015:4016:10...17:4017:4017:4019:4019:4020:4022:40
26  Valdice |...13:4213:4214:1214:2414:4215:1215:4215:4215:4216:12...17:4217:4217:4219:4219:4220:4222:42
25  Železnice,Těšín |...13:4413:4414:14|14:4415:1415:4415:4415:4416:14...17:4417:4417:4419:4419:4420:4422:44
24  Železnice |...13:4613:4614:1614:2714:4615:1615:4615:4615:4616:16...17:4617:4617:4619:4619:4620:4622:46
23xBradlecká Lhota |...13:4913:4914:1914:3014:4915:1915:4915:4915:4916:19...17:4917:4917:4919:4919:4920:4922:49
22xLomnice n.Pop.,Ploužnice |...13:5413:5414:24|14:5415:2415:5415:5415:5416:24...17:5417:5417:5419:5419:5420:5422:54
21xLomnice n.Pop.,,rozc. |...13:5713:5714:2714:3814:5715:2715:5715:5715:5716:27...17:5717:5717:5719:5719:5720:5722:57
20xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  v...||||||||||...|||||||
   XB13:5913:5914:2914:4014:5915:2915:5915:5915:5916:29X17:5917:5917:5919:5919:5920:5922:59
19  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------------------------------------------------
  od13:3114:0014:0214:31...15:0215:3116:0016:0016:02...16:3118:0018:0018:0020:00.........
18xLomnice n.Pop.,,u kovárny |13:3314:0214:0414:33...15:0415:3316:0216:0216:04...16:3318:0218:0218:0220:02.........
17xLomnice n.Pop.,,u STS |13:3414:0314:0514:34...15:0515:3416:0316:0316:05...16:3418:0318:0318:0320:03.........
16xStružinec,,odb. |13:3514:0414:0614:35...15:0615:3516:0416:0416:06...16:3518:0418:0418:0420:04.........
15xStružinec,,host.na Stařině |13:36<<14:36...<15:36<<<...16:36<<<<.........
14xStružinec,,u rybníka |13:38<<14:38...<15:38<<<...16:38<<<<.........
13xStružinec,Pohoří |13:40<<14:40...<15:40<<<...16:40<<<<.........
12xStružinec,Pohoří,u vrtu |13:42<<14:42...<15:42<<<...16:42<<<<.........
11xKošťálov,,křiž.k lomu |13:44<<14:44...<15:44<<<...16:44<<<<.........
10xKošťálov,Čikvásky,Bosna |13:46<<14:46...<15:46<<<...16:46<<<<.........
9xStružinec,Tuhaň,odb. |<14:0614:09<...15:09<16:0616:0616:09...<18:0618:0618:0620:06.........
8  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |<14:0814:11<...15:11<16:0816:0816:11...<18:0818:0818:0820:08.........
7xSlaná,Hořensko |<14:1014:13<...15:13<16:1016:1016:13...<18:1018:1018:1020:10.........
6xSlaná |<14:1214:15<...15:15<16:1216:1216:15...<18:1218:1218:1220:12.........
5xSlaná,Nedvězí |<14:1314:17<...15:17<16:1316:1316:17...<18:1318:1318:1320:13.........
4xSlaná,Bořkov,Blaživky |13:47<<14:47...<15:47<<<...16:47<<<<.........
3xSlaná,Bořkov |13:4914:1514:1914:49...15:1915:4916:1516:1516:19...16:4918:1518:1518:1520:15.........
2xSlaná,Poříčí,u lávky v13:5114:1714:2114:51...15:2115:5116:1716:1716:21...16:5118:1718:1718:1720:17.........
1  Semily,,aut.nádr. 13:5614:2114:2614:56...15:2615:5616:2116:2116:26...16:5618:2118:2118:2120:21.........
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
75 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.V ostatních případech (přes hranice kraje) platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. (zveřejněný na www.busline.cz).

(C) 2020 isybus