linka 670502
tisk v PDF

670502 Semily - Libštát - Lomnice n.Pop. - Jičín
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368111 (spoje 1,3-4)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368111 (spoj 2)
13 Zastávky 24
        
X XB      
4311:251od  Semily,,žel.st. prXBX
6:1511:32 2|  Semily,,aut.nádr. |13:2519:25
6:1711:343|xSlaná,Poříčí,u lávky |13:2119:21
6:1911:36 4|xSlaná,Bořkov |13:1919:19
6:2011:375|xSlaná,Bořkov,Blaživky |13:1819:18
6:2111:38 6|xKošťálov,Čikvásky,Bosna |13:1719:17
6:2311:407|xKošťálov,,křiž.k lomu |13:1619:16
6:2411:41 8|xKošťálov,,u Kosinů |13:1519:15
6:2611:439|xKošťálov,,nám. |13:1419:14
6:2811:4510|xLibštát,,zdrav.stř. |13:1219:12
6:3011:4711|  Libštát,,nám. |13:1019:10
6:3511:5212|xLomnice n.Pop.,Želechy |13:0519:05
( 6:38( 11:5513vxLomnice n.Pop.,,rozc.ke stadionu |13:0319:03
6:4111:58  od13:0119:01
------14--  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. --------
6:45... od 12:5918:59
6:46...15|xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  ^12:5818:58
6:47...16|xLomnice n.Pop.,,rozc. |12:5718:57
6:50...17|xLomnice n.Pop.,Ploužnice |12:5418:54
6:54...18|xBradlecká Lhota |12:4918:49
6:57...19|  Železnice,,škola |12:4618:46
6:58...20|  Železnice,Těšín |12:4418:44
7:01...21|  Valdice |12:4218:42
7:03...22|  Jičín,Sedličky |12:4018:40
7:04...23|  Jičín,Soudná |12:3918:39
7:06...24|  Jičín,,lípy |12:3818:38
7:07...25|  Jičín,,Vrchlického |12:3618:36
<...26v  Jičín,,žel.st. |12:3418:34
7:12...27  Jičín,,aut.st. od12:3218:32
X jede v pracovních dnech
43 nejede od 23.12. do 31.12.2021, od 1.7. do 31.8.2022
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Pro spoje 1, 4: Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine a.s. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2022 isybus