linka 670505
tisk v PDF

670505 Spálov - Semily - Benešov u Semil - Semily,Řeky
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1-13,15-22)
BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631 (spoj 14)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoj 24)
713591113151917 Zastávky 22414182016648221210
                          
Xp                         
B    XB XB       XB      XB  XB 
47   n nX      n      n X47 
5:10.........7:35...13:5015:15......1od  Semily,Spálov pr7:34..................13:49...15:1417:00...
5:12 .........7:37...13:5215:17...... 2|xSemily,Spálov,Janeček |7:32..................13:47...15:12( 16:58...
5:14.........7:39...13:5415:19......3|xSemily,Bítouchov,Na kapitále |7:30...Xp............13:45...15:10( 16:56...
<.........<...<<...... 4|xPříkrý |<XBB ............<...<( 16:50...
5:16.........7:41...13:5615:21......5|xSemily,,Cimbál |7:284040............13:43...15:0816:43...
5:18.........7:43...13:5815:23...... 6|xSemily,,U 14 pomocníků |7:267:407:47............13:41...15:0616:41...
5:20.........7:45...14:0015:25......7|xSemily,,krematorium |7:257:397:45............13:40...15:0516:40...
5:21...XBXB7:46XB14:0115:26...... 8|xSemily,,Komenského nám. |7:247:387:43XB...XBXB13:39...15:0416:39...
5:23...nn7:48n14:0215:27......9|xSemily,,Riegrovo nám. |7:237:377:41n...nn13:38...15:0316:38...
<...5:376:37<8:35<<......10|  Semily,,Řeky |<<<8:29...10:3712:37<...<<...
<...5:386:39<8:37<<......11|xSemily,,Řeky sídliště |<<<8:28...10:3612:36<...<<...
<...5:396:40<8:38<<...XB12|xSemily,,u jezu |<<<8:27XB10:3512:35<...<<...
<...5:406:41<8:39<<...n13|xSemily,Podmoklice,škola |<<<8:26n10:3412:34<...<<...
<...5:416:42<8:40<<...16:0114v  Semily,,žel.st.  |<<<8:249:0010:3312:33<...<<...
5:25...5:436:447:508:42<15:29...16:03  od7:207:35<8:238:5810:3112:31<...15:0016:35...
------------------------------15--  Semily,,aut.nádr. --------------------------------------
......5:446:458:008:43<......16:03 od ......<8:238:5810:2912:29<............
......5:466:478:038:45<......16:0516|xSemily,,Tyršova ^......<8:218:5610:2612:26<............
......5:476:498:058:47<......16:0617|xSemily,,3.května |......<8:198:5410:2412:24<............
......x5:48x6:518:078:49<......x16:0818|  Semily,,nemocnice |......<8:178:52x10:22x12:22<.........XB
...XBx5:50x6:538:09...<......x16:1019|  Benešov u Semil,,Podmošna |......<8:15...x10:20x12:20<.........n
...n 5:526:56......<...XB16:1320|xBenešov u Semil,,Hradišťata |......<......10:1712:17<XB......47
...47x5:55x6:59......<...nx16:1521|  Benešov u Semil,Podolí |......<......x10:15x12:15<n......17:44
...5:15x5:57x7:02......<...15:15x16:1722|  Benešov u Semil,,škola |......<......x10:13x12:13<14:56......x17:42
...5:175:597:04......<...15:1716:1923|xBenešov u Semil,,u hřiště |......<......10:1112:11<14:54......17:40
...5:196:017:06......<...15:1916:2024|xSemily,,Podskalí |......<......10:1012:10<14:52......17:38
...5:206:027:07......<...15:2016:2125|xSemily,,Na Hlínách |......<......10:0912:09<14:51......17:37
...5:226:047:09......<...15:2216:2326|xSemily,,Zákoutí |... ...<......10:0712:07<14:50......17:36
...5:256:077:12......<...15:2516:2627vxSemily,,Riegrovo nám. |......<......10:0412:04<14:48......17:34
...5:286:107:15......14:04...15:2816:29  od......7:38......<<13:3514:45......17:31
------------------------------28--  Semily,,aut.nádr. --------------------------------------
...5:306:10.........14:06...15:3216:31 od ......7:38......<<13:2814:43.........
...5:326:12.........14:08...( 15:34( 16:3329|  Semily,,žel.st.  ^......7:36......10:0112:0113:2614:41.........
...5:336:13.........14:09...( 15:35( 16:3430|xSemily,Podmoklice,škola |......7:34.........12:0013:2514:40.........
...5:346:14.........14:10...( 15:36( 16:3531|xSemily,,u jezu |......7:33.........11:5913:2414:39.........
...5:356:15.........14:11...( 15:37( 16:3632vxSemily,,Řeky sídliště |......7:32.........11:5813:2314:38.........
...5:366:16.........14:12...( 15:38( 16:3733  Semily,,Řeky od......7:31.........11:57 13:2214:37.........
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
p spoj 7 možné přímé odbavení do Turnova
p spoj 14 v pondělí (šk. rok) možné přímé odbavení směr Vysoké n. Jiz.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
nspoj je obsluhován nízkokapacitním autobusem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2018 isybus