linka 670555
tisk v PDF

670555 Lomnice n.Pop. - Nová Ves n.Pop. - Syřenov - Žďár u Kumb. - Lomnice n.Pop.
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 7,57)
BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621 (spoj 4)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoje 2,5-6,8)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoj 3)
75735 Zastávky 2486
            
           3B
X 3 X XB    XB XBn
43333143    47X4023
13:1213:1215:0516:401od  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. pr5:146:407:4411:28
13:1413:1415:0716:42 2|xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |5:126:387:4111:26
13:1513:1515:0816:433|xLomnice n.Pop.,,u Stakoráku |5:116:367:3911:25
13:1613:1615:0916:44 4|xNová Ves n.Pop.,,u Kynčlů |5:106:357:3811:24
13:1813:1815:1116:465|xNová Ves n.Pop.,,k sídlišti |5:086:337:3611:22
13:1913:1915:1216:47 6|xNová Ves n.Pop.,,kostel  |5:076:317:3411:21
13:2113:2115:1416:497|xNová Ves n.Pop.,,u Bičíků |5:066:297:3111:20
13:2313:2315:1616:51 8|xSyřenov,Brodka,rozc. |5:046:277:2911:18
13:2513:2515:1816:529|xSyřenov,,rozc.Krsmol |5:036:257:2711:17
13:2713:2715:2016:5410|xSyřenov |5:016:247:2611:15
13:2813:2815:2116:5511|xSyřenov,,host. |5:006:237:2511:14
13:3013:3015:2316:5612|xSyřenov,,na Klepandě rozc. |4:586:217:2311:12
13:3213:3215:2516:5813|xSyřenov,Žďár u Kumb.,Na obci |4:566:197:2111:10
13:3313:3315:2716:5914|xSyřenov,Žďár u Kumb. |4:556:187:2011:09
13:3613:3615:3017:0215|xLomnice n.Pop.,Ploužnice  |4:526:157:1711:06
13:3813:3815:3317:0516vxLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  |4:506:127:1411:04
13:4013:4015:3517:0717  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. od4:486:107:1211:02
X jede v pracovních dnech
3 jede ve středu
23 nejede od 24.12. do 26.12.2019,1.1.2020, od 10.4. do 13.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,6.7.2020,28.9.2020,28.10.2020,17.11.2020
31 nejede 31.12.2019
33 jede od 23.12.2019 do 3.1.2020, od 1.7. do 31.8.2020, nejede od 24.12. do 26.12.2019,1.1.2020,6.7.2020
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 15.3.2020, od 9.4. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
43 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, od 1.7. do 31.8.2020
47 nejede od 23.12. do 31.12.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
nspoj je obsluhován nízkokapacitním autobusem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2019 isybus