linka 670585
tisk v PDF

670585 Semily - Lomnice n.Pop. - Nová Paka/Jičín - Hořice - Hradec Králové
Platí od 01.09.2020 do 31.10.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1-8,12-22)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoj 10)
1319 Zastávky 2210812
           
XpX      XXpX
5:306:15...1od  Semily,,aut.nádr. pr...13:2517:2219:29
5:32|... 2|xSlaná,Poříčí,u lávky |...13:2117:1919:25
5:336:19...3|xSlaná,Bořkov |...13:1917:1719:23
5:346:20... 4|xSlaná,Bořkov,Blaživky |...13:18<19:22
||...5|xKošťálov,Čikvásky,Bosna |...13:17<19:21
5:376:22... 6|xKošťálov,,křiž.k lomu |...13:16<19:20
||...7|xKošťálov,,u Kosinů |...13:15<19:19
5:396:24... 8|xKošťálov,,nám. |...13:14<19:18
<6:27...9|xLibštát,,zdrav.stř. |...13:12<19:16
<6:30...10|  Libštát,,nám. |...13:10<19:14
<|...11|xLibštát,,zdrav.stř. |...13:08<19:12
5:436:38...12|xLomnice n.Pop.,Želechy |...13:02<19:05
||...13|xLomnice n.Pop.,,rozc.ke stadionu |...13:00<19:03
<<...14|xSlaná,Nedvězí |...<17:15<
<<...15|xSlaná |...<17:13<
<<...16|xSlaná,Hořensko |...<17:11<
<<...17|  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |...<17:09<
<<...18|xStružinec,Tuhaň,odb. |...<17:07<
<<...19|xStružinec,Pohoří |...<<<
<<...20|xStružinec,,u rybníka |...<<<
<<...21|xStružinec,,host.na Stařině |...<<<
<<...22|xStružinec,,odb. |...<17:05<
<<...23|xLomnice n.Pop.,,u STS |...<17:04<
<<...24vxLomnice n.Pop.,,u kovárny |...<17:03<
5:486:42...  od...12:5817:0119:01
---------25--  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. --------------
5:506:45... od ...12:5516:5918:59
5:52|...26|xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  ^...|||
<|...27|xLomnice n.Pop.,,rozc. |...12:5316:5718:57
5:54<...28|xNová Ves n.Pop.,,u Kynčlů |...<<<
5:56<...29|xNová Ves n.Pop.,,kostel |...<<<
5:59<...30|xSyřenov,Brodka,rozc. |...<<<
6:01<...31|  Stará Paka,Ústí,otočka |...<<<
6:02<...32|  Stará Paka,Ústí,záv. |...<<<
6:04<...33|  Stará Paka,Roškopov,kult.dům |...<<<
6:07<...34|  Stará Paka,,odb.žel.st. |...<<<
6:09<...35v  Stará Paka,,pošta |...<<<
6:13<...  od...<<<
---------36--  Nová Paka,,aut.nádr. --------------
6:15<... od ...<<<
6:24<...37|  Pecka,Bělá u Pecky ^...<<<
6:29<...38|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |...<<<
6:31<...39|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |...<<<
6:33<...40|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |...<<<
6:35<...41|  Lázně Bělohrad,,nám. |...<<<
6:37<...42|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves |...<<<
6:42<...43|  Lukavec,,Lucerna |...<<<
6:43<...44|  Lukavec |...<<<
<|...45|  Lomnice n.Pop.,Ploužnice |...12:5016:5418:54
<6:54...46|  Bradlecká Lhota |...12:4516:4918:49
<6:57...47|  Železnice |...12:4216:4618:46
<|...48|  Železnice,Těšín |...12:4016:4418:44
<7:00...49|  Valdice |...12:3816:4218:42
<|...50|  Jičín,,Sedličky |...12:3616:4018:40
<|...51|  Jičín,,Soudná |...12:3516:3918:39
<7:04...52|  Jičín,,Lípy |...12:3416:3818:38
<<...53|  Jičín,,Vrchlického |...|||
<<...54v  Jičín,,žel.st. |...<16:3418:34
<7:08Xp  odXp12:3016:3218:32
---------55--  Jičín,,aut.st. --------------
<...13:35 od 12:25...16:25...
<...13:3756|  Jičín,,Husova ^12:23...16:23...
<...13:3857|  Jičín,,Hradecká |12:22...16:22...
<...13:3958|  Jičín,,Continental |12:21...16:21...
<...13:4059|  Jičín,Robousy,křiž. |12:20...16:20...
<...13:4360|  Úlibice,,u host. |12:17...16:17...
<...13:4561|  Lužany,,rozc. |12:15...16:15...
<...13:4762|  Konecchlumí,Kamenice,odb. |12:12...16:13...
<...13:4863|  Konecchlumí |12:11...16:11...
<...13:5164|  Podhorní Újezd,Vojice,odb. |12:08...16:08...
<...13:5365|  Podhorní Újezd,,host. |12:07...16:07...
<...<66|  Ostroměř,,škola |<...<...
<...|67|  Ostroměř,,u školy ||...|...
<...13:5768|  Ostroměř |12:04...16:04...
<...13:5969|  Holovousy |12:01...16:01...
<...14:0270v  Bílsko |11:58...15:58...
6:48...14:05  od11:55...15:55...
---------71--  Hořice,,aut.nádr. --------------
6:50...14:08 od 11:52...15:52...
|...14:1072|  Hořice,,Mileta 02 ^11:51...|...
6:58...14:1473|  Milovice,,motorest |11:46...15:46...
7:00...14:1774|  Stračov,Klenice |11:43...15:43...
7:02...14:1875|  Mžany,Dub,odb. |11:41...15:40...
7:05...14:2176|  Sadová |11:38...15:38...
7:09...14:2377|  Všestary,Lípa,st.sil. |11:35...15:35...
|...|78v  Všestary,Rozběřice,st.sil. ||...|...
7:23...14:3579  Hradec Králové,,Terminál HD od11:25...15:25...
X jede v pracovních dnech
m spoj 12 vyčká v zastávce Jičín,aut.st. příjezdu spoje 10 linky 630071,spoje 24 linky 630075 nejvýše 5 minut
p Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine a.s. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2020 isybus