linka 670585
tisk v PDF

670585 Semily - Lomnice n.Pop. - Nová Paka/Jičín - Hořice - Hradec Králové
Platí od 01.09.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1,3-8,12-22)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2,10)
1319 Zastávky 21022812
            
XpX         Xp 
4743     XpX 47X
5:306:18...1od  Semily,,aut.nádr. pr8:1913:25...17:2219:25
5:32|... 2|xSlaná,Poříčí,u lávky |8:1613:21...17:1919:21
5:336:22...3|xSlaná,Bořkov |8:1413:19...17:1719:19
5:346:23... 4|xSlaná,Bořkov,Blaživky |<13:18...<19:18
||...5|xKošťálov,Čikvásky,Bosna |<13:17...<19:17
5:376:25... 6|xKošťálov,,křiž.k lomu |<13:16...<19:16
||...7|xKošťálov,,u Kosinů |<13:15...<19:15
5:396:27... 8|xKošťálov,,nám. |<13:14...<19:14
<6:29...9|xLibštát,,zdrav.stř. |<13:12...<19:12
<6:31...10|  Libštát,,nám. |<13:10...<19:10
5:436:35...11| xLomnice n.Pop.,Želechy |<13:05...<19:05
||...12|xLomnice n.Pop.,,rozc.ke stadionu |<13:03...<19:03
<<...13|xSlaná,Nedvězí |8:12<...17:15<
<<...14|xSlaná |8:10<...17:13<
<<...15|xSlaná,Hořensko |8:08<...17:11<
<<...16|  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |8:06<...17:09<
<<...17|xStružinec,Tuhaň,odb. |8:04<...17:07<
<<...18|xStružinec,Pohoří |<<...<<
<<...19|xStružinec,,u rybníka |<<...<<
<<...20|xStružinec,,host.na Stařině |<<...<<
<<...21|xStružinec,,odb. |8:01<...17:05<
<<...22|xLomnice n.Pop.,,u STS |8:00<...17:04<
<<...23vxLomnice n.Pop.,,u kovárny |7:59<...17:03<
5:486:39...  od7:5713:01...17:0119:01
---------24--  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------
5:506:45... od 7:5312:59...16:5918:59
5:52|...25|xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  ^||...||
<|...26|xLomnice n.Pop.,,rozc. |7:5112:57...16:5718:57
5:54<...27|xNová Ves n.Pop.,,u Kynčlů |<<...<<
5:56<...28|xNová Ves n.Pop.,,kostel |<<...<<
5:59<...29|xSyřenov,Brodka,rozc. |<<...<<
6:01<...30|  Stará Paka,Ústí,otočka |<<...<<
6:02<...31|  Stará Paka,Ústí,záv. |<<...<<
6:04<...32|  Stará Paka,Roškopov,kult.dům |<<...<<
6:07<...33|  Stará Paka,,odb.žel.st. |<<...<<
<<...34|  Stará Paka,,žel.st. |<<...<<
6:09<...35v  Stará Paka,,pošta |<<...<<
6:13<...  od<<...<<
---------36--  Nová Paka,,aut.nádr. -----------------
6:15<... od <<...<<
6:24<...37|  Pecka,Bělá u Pecky ^<<...<<
6:29<...38|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |<<...<<
6:31<...39|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |<<...<<
6:33<...40|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |<<...<<
6:35<...41|  Lázně Bělohrad,,nám. |<<...<<
6:37<...42|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves |<<...<<
6:42<...43|  Lukavec,,Lucerna |<<...<<
6:43<...44|  Lukavec |<<...<<
<|...45|  Lomnice n.Pop.,Ploužnice |7:4912:54...16:5418:54
<6:54...46|  Bradlecká Lhota |7:4512:49...16:4918:49
<6:57...47|  Železnice |7:4312:46...16:4618:46
<|...48|  Železnice,Těšín ||12:44...16:4418:44
<7:00...49|  Valdice |7:3912:42...16:4218:42
<|...50|  Jičín,,Sedličky ||12:40...16:4018:40
<|...51|  Jičín,,Soudná ||12:39...16:3918:39
<7:04...52|  Jičín,,Lípy |7:3512:38...16:3818:38
<<...53|  Jičín,,Vrchlického |||...||
<<Xp54v  Jičín,,žel.st. |<12:34Xp16:3418:34
<7:0843  od7:3212:324316:3218:32
---------55--  Jičín,,aut.st. -----------------
<...14:05 od 7:27...13:5516:25...
<...|56|  Jičín,,Husova ^7:24...( 13:5316:23...
<...14:0857|  Jičín,,Hradecká |7:22...( 13:5216:22...
<...14:0958|  Jičín,,Continental |7:21...( 13:5116:21...
<...14:1059|  Jičín,Robousy,křiž. |7:20...( 13:5016:20...
<...14:1360|  Úlibice,,u host. |7:17...13:4716:17...
<...|61|  Lužany,,rozc. |7:15...13:4416:15...
<...14:1762|  Konecchlumí,Kamenice,odb. |7:12...13:4216:13...
<...14:1863|  Konecchlumí |7:11...13:4116:11...
<...14:2164|  Podhorní Újezd,Vojice,odb. |7:08...13:3816:08...
<...14:2365|  Podhorní Újezd,,host. |7:07...13:3716:07...
<...|66|  Ostroměř,,u školy |( 7:05...||...
<...14:2767|  Ostroměř |7:04...13:3416:04...
<...14:2968|  Holovousy |7:01...13:3116:01...
<...14:3269v  Bílsko |6:58...13:2815:58...
6:48...14:35  od6:55...13:2515:55...
---------70--  Hořice,,aut.nádr. -----------------
6:50...14:38 od 6:50...13:2215:52...
|...14:4071|  Hořice,,Mileta 02 ^6:48...13:21|...
7:02...14:4772|  Milovice,,motorest |6:44...13:1615:46...
7:04...14:5073|  Stračov,Klenice |6:42...13:1315:43...
7:06...14:5274|  Mžany,Dub,odb. |6:41...13:1015:40...
7:08...14:5475|  Sadová |6:38...13:0815:38...
7:12...14:5676|  Všestary,Lípa,st.sil.  |6:35...13:0515:35...
|...14:5877v  Všestary,Rozběřice,st.sil. |6:32...||...
7:23...15:0878  Hradec Králové,,Terminál HD od6:25...12:5515:25...
X jede v pracovních dnech
43 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7. do 1.9.2019
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
m spoj 2 vyčká v zastávce Stružinec,Tuhaň,Zelený háj příjezdu spoje 8 linky 670550 nejvýše 5 minut
m spoj 12 vyčká v zastávce Jičín,aut.st. příjezdu spoje 8 linky 630002,spoje 24 linky 630075 nejvýše 5 minut
p Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine a.s. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2019 isybus