linka 670585
tisk v PDF

670585 Semily - Lomnice n.Pop. - Nová Paka/Jičín - Hořice - Hradec Králové
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1,3-8,12-22)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 2,10)
1319KmKmKmKmKmKm Zastávky 21022812
                  
XpX               Xp 
4743           XpX 47X
5:306:18...00 0001od  Semily,,aut.nádr. pr8:2113:25...17:2219:25
5:32|...22 222 2|xSlaná,Poříčí,u lávky |8:1613:21...17:1919:21
5:336:22...33 3333|xSlaná,Bořkov |8:1413:19...17:1719:19
5:346:23...44 <<4 4|xSlaná,Bořkov,Blaživky |<13:18...<19:18
||...55 <<55 |xKošťálov,Čikvásky,Bosna |<13:17...<19:17
5:376:25...66 <<6 6|xKošťálov,,křiž.k lomu |<13:16...<19:16
||...66 <<77|xKošťálov,,u Kosinů |<13:15...<19:15
5:396:27...77 <<8 8|xKošťálov,,nám. |<13:14...<19:14
<6:29...<8 <<99|xLibštát,,zdrav.stř. |<13:12...<19:12
<6:31...<10 <<1010|  Libštát,,nám. |<13:10...<19:10
5:436:35...1113 <<1311|xLomnice n.Pop.,Želechy |<13:05...<19:05
||...1315 <<1512|xLomnice n.Pop.,,rozc.ke stadionu |<13:03...<19:03
<<...<< 44<13|xSlaná,Nedvězí |8:12<...17:15<
<<...<< 55<14|xSlaná |8:10<...17:13<
<<...<< 66<15|xSlaná,Hořensko |8:08<...17:11<
<<...<< 88<16|  Stružinec,Tuhaň,Zelený háj |8:06<...17:09<
<<...< < 99<17|xStružinec,Tuhaň,odb. |8:04<...17:07<
<<...<< <<<18|xStružinec,Pohoří |<<...<<
<<...<< <<<19|xStružinec,,u rybníka |<<...<<
<<...<< <<<20|xStružinec,,host.na Stařině |<<...<<
<<...<< 1212<21|xStružinec,,odb. |8:01<...17:05<
<<...<< 1313<22|xLomnice n.Pop.,,u STS |8:00<...17:04<
<<...<< 1414<23vxLomnice n.Pop.,,u kovárny |7:59<...17:03<
5:486:39...        od7:5713:01...17:0119:01
---------1416 14141524--  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. -----------------
5:506:45...       od 7:5312:59...16:5918:59
5:52|...1517 15151625|xLomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st.  ^||...||
<|...<17 15151626|xLomnice n.Pop.,,rozc. |7:5112:57...16:5718:57
5:54 <...16< <<<27|xNová Ves n.Pop.,,u Kynčlů |<<...<<
5:56<...18< <<<28|xNová Ves n.Pop.,,kostel |<<...<<
5:59<...20< <<<29|xSyřenov,Brodka,rozc. |<<...<<
6:01<...22< <<<30|  Stará Paka,Ústí,otočka |<<...<<
6:02<...23< <<<31|  Stará Paka,Ústí,záv. |<<...<<
6:04<...24< <<<32|  Stará Paka,Roškopov,kult.dům |<<...<<
6:07<...25< <<<33|  Stará Paka,,odb.žel.st. |<<...<<
<<...<< <<<34|  Stará Paka,,žel.st. |<<...<<
6:09<...25< <<<35v  Stará Paka,,pošta |<<...<<
6:13<...        od<<...<<
---------28< <<<36--  Nová Paka,,aut.nádr. -----------------
6:15<...       od <<...<<
6:24<...34< <<<37|  Pecka,Bělá u Pecky ^<<...<<
6:29<...38< <<<38|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |<<...<<
6:31<...39< <<<39|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |<<...<<
6:33<...40< <<<40|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |<<...<<
6:35<...40< <<<41|  Lázně Bělohrad,,nám. |<<...<<
6:37<...41< <<<42|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves |<<...<<
6:42<...46< <<<43|  Lukavec,,Lucerna |<<...<<
6:43<...46< <<<44|  Lukavec |<<...<<
<|...<19 17171845|  Lomnice n.Pop.,Ploužnice |7:4912:54...16:5418:54
<6:54...<22 20202146|  Bradlecká Lhota |7:4512:49...16:4918:49
<6:57...<24 22222347|  Železnice |7:4312:46...16:4618:46
<|...<25 23232448|  Železnice,Těšín ||12:44...16:4418:44
<7:00...<26 24242549|  Valdice |7:3912:42...16:4218:42
<|...<27 25252650|  Jičín,,Sedličky ||12:40...16:4018:40
<|...<28 26262751|  Jičín,,Soudná ||12:39...16:3918:39
<7:04...<29 27272852|  Jičín,,Lípy |7:3512:38...16:3818:38
<<...<< 28282953|  Jičín,,Vrchlického |||...||
<<Xp<< <282954v  Jičín,,žel.st. |<12:34Xp16:3418:34
<7:0843        od7:3212:324316:3218:32
---------<30028303055--  Jičín,,aut.st. -----------------
<...14:05       od 7:27...13:5516:25...
<...|< 12830 56|  Jičín,,Husova ^7:24...( 13:5316:23...
<...14:08< 12931 57|  Jičín,,Hradecká |7:22...( 13:5216:22...
<...14:09< 23032 58|  Jičín,,Continental |7:21...( 13:5116:21...
<...14:10< 33133 59|  Jičín,Robousy,křiž. |7:20...( 13:5016:20...
<...14:13< 63436 60|  Úlibice,,u host. |7:17...13:4716:17...
<...|< 83537 61|  Lužany,,rozc. |7:15...13:4416:15...
<...14:17< 103638 62|  Konecchlumí,Kamenice,odb. |7:12...13:4216:13...
<...14:18< 113739 63|  Konecchlumí |7:11...13:4116:11...
<...14:21< 134042 64|  Podhorní Újezd,Vojice,odb. |7:08...13:3816:08...
<...14:23< 144143 65|  Podhorní Újezd,,host. |7:07...13:3716:07...
<...|< 164345 66|  Ostroměř,,u školy |( 7:05...||...
<...14:27< 174446 67|  Ostroměř |7:04...13:3416:04...
<...14:29< 194648 68|  Holovousy |7:01...13:3116:01...
<...14:32< 214850 69v  Bílsko |6:58...13:2815:58...
6:48...14:35        od6:55...13:2515:55...
---------50 235153 70--  Hořice,,aut.nádr. -----------------
6:50...14:38       od 6:50...13:2215:52...
|...14:4051 245658 71|  Hořice,,Mileta 02 ^6:48...13:21|...
6:57...14:4456 295860 72|  Milovice,,motorest |6:44...13:1615:46...
6:59...14:4758 315961 73|  Stračov,Klenice |6:42...13:1315:43...
7:01...14:4959 326163 74|  Mžany,Dub,odb. |6:41...13:1015:40...
7:03...14:5162 356264 75|  Sadová |6:38...13:0815:38...
7:07...14:5366 396567 76|  Všestary,Lípa,st.sil. |6:35...13:0515:35...
|...14:5568 416769 77v  Všestary,Rozběřice,st.sil. |6:32...||...
7:18...15:0574 477476 78  Hradec Králové,,Terminál HD od6:25...12:5515:25...
X jede v pracovních dnech
43 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7. do 1.9.2019
47 nejede od 27.12. do 31.12.2018
m spoj 2 vyčká v zastávce Stružinec,Tuhaň,Zelený háj příjezdu spoje 8 linky 670550 nejvýše 5 minut
m spoj 12 vyčká v zastávce Jičín,aut.st. příjezdu spoje 8 linky 630002,spoje 24 linky 630075 nejvýše 5 minut
p Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine a.s. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus