linka 670720
tisk v PDF

670720 Rokytnice n.Jiz. - Vysoké n.Jiz. - Semily - Železný Brod - Turnov - Mladá Boleslav - Praha
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368111 (spoje 1-3,6-8,13-15,18,21,24-26,33-38,107-126,137-138)
BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368111 (spoje 5,22,102,127)
BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368111 (spoje 31-32)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111 (spoje 10,19)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368111 (spoje 12,17)
Zastávky 3313571071111315351731192112312737137
                     
               ®   ®   
              5   6+   
              21  24   
1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice od.................................12:00......14:50.........
2xRokytnice n.Jiz.,,nám. |.................................12:05......14:55.........
3  Rokytnice n.Jiz.,,host. |.................................12:10......15:00.........
4  Jablonec n.Jiz.,,nám. |.................. ®............12:15......15:05 ®......
5xVysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko v...... ®.........6+............12:22......15:146+......
  ......X.........24............12:27......15:1824......
6  Vysoké n.Jiz.,,nám. --------------------------------------------------------
  od......4:55.........9:20............12:30......15:2017:15......
7xVysoké n.Jiz.,,nemocnice |......4:56.........9:21............12:31......15:2117:16......
8xRoprachtice,,rozc. |......4:58.........9:23............12:33......15:2317:18......
9xVysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. |......5:00.........9:25............12:35......15:2517:20......
10xPříkrý,Škodějov,Zimrov |......5:02.........9:27............12:37......15:2717:22......
11xPříkrý,Škodějov,Špekulace |......5:05.........9:30............12:40......15:3017:25......
12xPříkrý |......5:09.........9:34............12:44......15:3417:29......
13xSemily,Nouzov,odb. |......5:11.........9:36............12:46......15:3617:31......
14xSemily,,Cimbál |......5:12.........9:38............12:47......15:3817:33......
15xSemily,,U 14 pomocníků |......5:14.........9:40............12:49......15:4017:35......
16xSemily,,krematorium |......5:15.........9:41............12:50......15:4117:36......
17xSemily,,Komenského nám. |......5:16.........9:42............12:51......15:4217:37......
18xSemily,,Riegrovo nám. |......5:18...... ®9:44... ®......12:53 ®...15:4417:39......
19  Semily,,Tyršova v... ®<... ®6+<...X ......<X ...<<X +
  XX5:23...X249:48...31X...12:5831...15:4817:434777
20  Semily,,aut.nádr. --------------------------------------------------------
  od4:134:455:25...7:507:509:50...11:5012:05...13:0013:50...15:5017:4520:1320:13
21xSemily,,Luční |<<<...<<<...<<...< <...<<<<
22xSemily,Podmoklice,rozc. |4:15||...|||...|12:07...||...||20:1520:15
23xSemily,,Letná |4:16||...|||...|12:08...||...||20:1620:16
24xZáhoří,Proseč |4:184:515:31...7:567:569:56...11:5612:10...13:0613:56...15:5617:5120:1820:18
25xŽelezný Brod,Pelechov |4:214:545:34...7:597:599:59...11:5912:13...13:0913:59...15:5917:5420:2120:21
26xŽelezný Brod,,nová škola |4:22||...|||...|12:14...||...||20:2220:22
27  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  v4:25<<...<<<...<12:18...<<...<<20:2520:25
  4:305:005:39...8:058:0510:05...12:0512:23...13:1414:05...16:0518:0020:3020:30
28  Železný Brod,,sokolovna --------------------------------------------------------
  od4:305:025:40...8:078:0710:07...12:0712:23...13:1514:07...16:0718:0220:3020:30
29xŽelezný Brod,Splzov,host. |4:33||...|||...|12:27...||...||20:3320:33
30xLíšný |4:355:085:46...8:138:1310:13...12:1312:29...13:2114:13...16:1318:0820:3520:35
31xMalá Skála,,na Labi  |4:365:10|...|||...|12:31...13:23|...||20:3620:36
32xMalá Skála,Vranové,u mlýna |4:375:125:49...8:168:1610:16...12:1612:33...13:2514:16...16:1618:1120:3720:37
33xMalá Skála,Záborčí,rozc. |4:40||...|||...|12:36...||...||20:4020:40
34xTurnov,Dolánky,Bukovina rozc. |4:415:165:53...8:208:2010:20...12:2012:37...|14:20...16:2018:1520:4120:41
35xTurnov,Dolánky,Vápeník |4:42||...|||...|12:39...||...||20:4220:42
36xTurnov,Hrubý Rohozec |4:445:205:57...8:248:2410:24...12:2412:42...|14:24X 16:2418:1920:4420:44
37xTurnov,,Šroubárny |4:455:225:59X8:268:2610:26X12:2612:44X|14:263116:2618:2120:4520:45
38  Turnov,,aut.nádr. |<<<6:20<<<11:25<<13:25<<15:25<<<<
39xTurnov,,u masny v<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  4:505:266:036:258:308:3010:3011:3012:3012:5013:3013:4014:3015:3016:3018:2520:5020:50
40  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------------------
  od4:505:306:056:308:358:3510:3511:3512:3512:5013:3513:4514:3515:3516:35...20:5020:50
41xTurnov,,U Benešů |) 4:51<<<<<<<<) 12:51<<<<<...) 20:51) 20:51
42xOhrazenice,,u výkupny |4:53<<<<<<<<12:53<<<<<...20:5320:53
43xPříšovice,,hl.sil. |4:58<<<<<<<<12:58<<<<<...20:5820:58
44xPřepeře |<5:34<6:34<<<<<<<<<<<...<<
45xPříšovice,,sídl. |<5:38<6:38<<<<<<<<<<<...<<
46xSvijany,,na nájezdu |<|<|<<<<<<<<<<<...<<
47  Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA |( 5:18<<<<<<<<( 13:18<<<<<...( 21:18( 21:18
48  Mladá Boleslav,,Boleslavská |( 5:205:576:276:578:578:5710:5711:5712:57( 13:2013:5714:1214:5715:5716:57...( 21:20( 21:20
49  Mladá Boleslav,,Nový hřbitov |( 5:22||||||||( 13:22|||||...( 21:22( 21:22
50  Mladá Boleslav,,Václava Klementa v( 5:26||||||||( 13:25|||||...( 21:26( 21:26
  ( 5:276:026:327:029:029:0211:0212:0213:02( 13:2714:0214:1715:0216:0217:02...( 21:27( 21:27
51  Mladá Boleslav,,aut.st.  --------------------------------------------------------
  od( 5:276:056:357:059:059:0511:0512:0513:05( 13:2714:0514:2015:0516:0517:05...( 21:27( 21:27
52  Mladá Boleslav,,Česana |( 5:34<<<<<<<<( 13:34<<<<<...( 21:34( 21:34
53  Mladá Boleslav,,hl.nádr.  |( 5:40<<<<<<<<( 13:40<<<<<...( 21:40( 21:40
54  Mladá Boleslav,,U Sportu |...<<<<<<<<...<<<<<.........
55  Mladá Boleslav,,Jičínská v...<<<<<<<<...<<<<<.........
56  Praha,,Černý Most ...6:457:157:459:459:4511:4512:4513:45...14:4515:0015:4516:4517:45.........
X jede v pracovních dnech
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
21 jede také 23.12.2021,3.2.2022,13.4.2022,14.4.2022,25.10.2022,27.10.2022,16.11.2022, nejede 24.12.2021,31.12.2021,15.4.2022,28.10.2022
24 nejede 24.12.2021
31 nejede 31.12.2021
47 nejede od 27.12. do 31.12.2021
77 nejede od 24.12.2021 do 1.1.2022, od 15.4. do 17.4.2022,5.7.2022,28.10.2022
Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným jedno- až dvoumístným číslem pásma platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky PID (zveřejněné na www.pid.cz). Při jízdě mezi systémy IDOL a PID platí lomený tarif.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 31,123 ze zastávky Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice až Vysoké n.Jiz.,nám. do zastávky Praha,Černý Most; na spoje 3,111,127 ze zastávky Vysoké n.Jiz.,nám. do zastávky Praha,Černý Most; na spoje 1,7,15,19,107 ze zastávky Semily,aut.nádr. do zastávky Praha,Černý Most


Zastávky 341026810110121436181183222242612613838
                     
           ®   ® ®  ® ® ®  
      ® ® ® ® ®X   ®6+5 ®X X 6+  
     XXX6+X31 X2421X313124  
56  Praha,,Černý Most od......8:159:1510:1510:1511:1512:15...14:1514:1516:0016:4517:1518:1518:15......
55  Mladá Boleslav,,Jičínská |......<<<<<<...<<<<<<<+ X
54  Mladá Boleslav,,U Sportu |X...<<<<<<X<<<<<<<77 47
53  Mladá Boleslav,,hl.nádr.  |6:10...<<<<<<14:10<<<<<<<21:4022:10
52  Mladá Boleslav,,Česana v) 6:13...<<<<<<) 14:13<<<<<<<) 21:42) 22:13
  ) 6:25...8:529:5210:5210:5211:5212:52) 14:3014:5214:52<17:2217:5218:5218:52) 21:50) 22:25
51  Mladá Boleslav,,aut.st.  --------------------------------------------------------
  od) 6:25...8:559:5510:5510:5511:5512:55) 14:3014:5514:55<17:2517:5518:5518:55) 21:50) 22:25
50  Mladá Boleslav,,Václava Klementa |<...<<<<<<<<<<<<<<<<
49  Mladá Boleslav,,Nový hřbitov |<...||||||<||<||||<<
48  Mladá Boleslav,,Boleslavská |<...8:599:5910:5910:5911:5912:59<14:5914:59<17:2917:5918:5918:59<<
47  Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA |) 6:35...<<<<<<) 14:40<<<<<<<<) 22:35
46xSvijany,,na nájezdu |6:52...<|<<<<14:57<<<<|<<<22:52
45xPříšovice,,sídl. |<...<10:19<<<<<<<<<18:19<<<<
44xPřepeře |<...<10:23<<<<<<<<<18:23<<<<
43xPříšovice,,hl.sil. |<...<<<<<<<<<<<<<<<<
42xOhrazenice,,u výkupny |6:55...<<<<<<15:00<<<<<<<22:1522:55
41xTurnov,,U Benešů v( 6:56+ <<<<<<( 15:01<<<<<<<( 22:16( 22:56
  7:00749:24( 10:2711:2411:24( 12:24( 13:2415:0515:2415:2416:55( 17:5418:2719:2419:2422:2023:00
40  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------------------
  od7:008:009:30( 10:2711:3011:30( 12:24( 13:2415:0515:3015:3017:00( 17:5418:3019:2519:2522:2023:00
39xTurnov,,u masny |<<<( 10:30<<( 12:27( 13:27<<<<( 17:57<<<<<
38  Turnov,,aut.nádr. |<<<10:34<<12:3013:30<<<<18:00<<<<<
37xTurnov,,Šroubárny |7:03||...||......15:08|||...|||22:2223:02
36xTurnov,Hrubý Rohozec |7:058:059:35...11:3511:35......15:1015:3515:3517:05...18:3519:3019:3022:2323:04
35xTurnov,Dolánky,Vápeník |7:07||...||......15:11|||...|||22:2523:06
34xTurnov,Dolánky,Bukovina rozc. |7:098:089:38...11:3811:38......15:1415:3815:3817:08...18:3819:3319:3322:2723:07
33xMalá Skála,Záborčí,rozc. |7:11||...||......15:15|||...|||22:2823:08
32xMalá Skála,Vranové,u mlýna |7:148:129:42...11:4211:42......15:1715:4215:4217:12...18:4219:3719:3722:3223:10
31xMalá Skála,,na Labi |7:16||...||......15:18|||...|||22:3323:11
30xLíšný |7:188:159:45...11:4511:45......15:2015:4515:4517:15...18:4519:4019:4022:3523:13
29xŽelezný Brod,Splzov,host. v7:20||...||......15:23|||...|||22:3823:15
  §7:258:229:52...11:5211:52......15:2815:5215:5217:22...18:5219:4719:4722:4223:19
28  Železný Brod,,sokolovna --------------------------------------------------------
  od§7:288:239:53...11:5311:53......15:2815:5315:5317:23...18:5319:4819:4822:4223:21
27  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  |7:32<<...<<......15:31<<<...<<<22:4423:23
26xŽelezný Brod,,nová škola |§7:35||...||......15:34|||...|||22:4623:25
25xŽelezný Brod,Pelechov |7:368:279:57...11:5711:57......15:3615:5715:5717:27...18:5719:5219:5222:4723:27
24xZáhoří,Proseč |7:408:3210:02...12:0212:02......15:4016:0216:0217:32...19:0219:5719:5722:5023:30
23xSemily,,Letná |7:43||...||......15:43|||...|||22:5323:32
22xSemily,Podmoklice,rozc. |7:44||...||......15:44|||...|||22:5423:33
21xSemily,,Luční v7:47||...||......15:46|||...|||22:5623:35
  ( 7:498:4010:10...12:1012:10......15:5016:1016:1017:40...19:1020:0520:0523:0023:38
20  Semily,,aut.nádr. --------------------------------------------------------
  od( 7:498:42.........12:15............16:1517:45...19:15............
19  Semily,,Tyršova |( 7:51<.........<............<<...<............
18xSemily,,Riegrovo nám. |...8:45.........12:18............16:1817:48...19:18............
17xSemily,,Komenského nám. |...8:47......... 12:20............16:2017:50...19:20............
16xSemily,,krematorium |...8:48.........12:21............16:2117:51...19:21............
15xSemily,,U 14 pomocníků |...8:49.........12:22............16:2217:52...19:22............
14xSemily,,Cimbál |...8:51.........12:24............16:2417:54...19:24............
13xSemily,Nouzov,odb. |...8:53.........12:26............16:2617:56...19:26............
12xPříkrý |...8:57.........12:30............16:3018:00...19:30............
11xPříkrý,Škodějov,Špekulace |...8:58.........12:31............16:3118:01...19:31............
10xPříkrý,Škodějov,Zimrov |...8:59.........12:32............16:3218:02...19:32............
9xVysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. |...9:00.........12:33............16:3318:03...19:33............
8xRoprachtice,,rozc. |...9:02.........12:35............16:3518:05...19:35............
7xVysoké n.Jiz.,,nemocnice v...9:05.........12:37............16:3718:07...19:37............
  ... 9:09.........12:40............16:4018:10...19:40............
6  Vysoké n.Jiz.,,nám. --------------------------------------------------------
  od...............12:42...............18:12..................
5xVysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko |...............12:46...............18:16..................
4  Jablonec n.Jiz.,,nám. |...............12:55...............18:25..................
3  Rokytnice n.Jiz.,,host. |...............12:59...............18:29..................
2xRokytnice n.Jiz.,,nám. v...............13:04...............18:34..................
1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice ...............13:10...............18:40..................
X jede v pracovních dnech
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
21 jede také 23.12.2021,3.2.2022,13.4.2022,14.4.2022,25.10.2022,27.10.2022,16.11.2022, nejede 24.12.2021,31.12.2021,15.4.2022,28.10.2022
24 nejede 24.12.2021
31 nejede 31.12.2021
47 nejede od 27.12. do 31.12.2021
74 nejede 24.12.2021,15.4.2022,28.10.2022,17.11.2022
77 nejede od 24.12.2021 do 1.1.2022, od 15.4. do 17.4.2022,5.7.2022,28.10.2022
m spoj 34 vyčká v zastávce Železný Brod,sokolovna příjezdu spoje 5 linky 530842 z Jablonec n.N., Pěnčín nejvýše 5 minut
m spoj 38 vyčká v zastávce Železný Brod,sokolovna příjezdu spoje 29 linky 530841 z Jablonec n.N., Pěnčín nejvýše 15 minut
Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným jedno- až dvoumístným číslem pásma platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky PID (zveřejněné na www.pid.cz). Při jízdě mezi systémy IDOL a PID platí lomený tarif.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 6,8,10,12,14,18,22,24,26,32,110,118,126 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Turnov,Terminál u žel.st. až Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice

(C) 2021 isybus