linka 670720
tisk v PDF

670720 Rokytnice n.Jiz. - Vysoké n.Jiz. - Semily - Železný Brod - Turnov - Mladá Boleslav - Praha
Platí od 01.06.2022 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368111 (spoje 1001-1003,1006-1008,1013-1015,1018,1021,1024-1026,1033-1038,4107-4126,4137-4138)
BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368111 (spoje 1005,1022,4102,4127)
BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368111 (spoje 1031-1032)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111 (spoje 1010,1019)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368111 (spoje 1012,1017)
Zastávky 103310011003100510074107411110131015103510171031101910214123412710374137
                     
               ®   ®   
              5  6+   
1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice od.................................12:00......14:50.........
2xRokytnice n.Jiz.,,nám. |.................................12:05......14:55.........
3  Rokytnice n.Jiz.,,host. |.................................12:10......15:00.........
4  Jablonec n.Jiz.,,nám. |.................................12:15......15:05.........
5xVysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko v...... ®......... ®............12:22......15:14 ®......
  ......X.........6+............12:27......15:186+......
6  Vysoké n.Jiz.,,nám. --------------------------------------------------------
  od......4:55.........9:20............12:30......15:2017:15......
7xVysoké n.Jiz.,,nemocnice |......4:56.........9:21............12:31......15:2117:16......
8xRoprachtice,,rozc. |......4:58.........9:23............12:33......15:2317:18......
9xVysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. |......5:00.........9:25............12:35......15:2517:20......
10xPříkrý,Škodějov,Zimrov |......5:02.........9:27............12:37......15:2717:22......
11xPříkrý,Škodějov,Špekulace |......5:05.........9:30............12:40......15:3017:25......
12xPříkrý |......5:09.........9:34............12:44......15:3417:29......
13xSemily,Nouzov,odb. |......5:11.........9:36............12:46......15:3617:31......
14xSemily,,Cimbál |......5:12.........9:38............12:47......15:3817:33......
15xSemily,,U 14 pomocníků |......5:14.........9:40............12:49......15:4017:35......
16xSemily,,krematorium |......5:15.........9:41............12:50......15:4117:36......
17xSemily,,Komenského nám. |......5:16.........9:42............12:51......15:4217:37......
18xSemily,,Riegrovo nám. |......5:18.........9:44............12:53......15:4417:39......
19  Semily,,Tyršova v... ®<... ® ®< ®.........< ®...<<......
  XX5:23...X6+9:48X...X...12:58X...15:4817:43X+
20  Semily,,aut.nádr. --------------------------------------------------------
  od4:104:455:25...7:507:509:5010:50...12:02...13:0013:50...15:5017:4520:1020:10
21xSemily,,Luční |<<<...<<<<...<...<<...<<<<
22xSemily,Podmoklice,rozc. |4:12||...||||...12:04...||...||20:1220:12
23xSemily,,Letná |4:13||...||||...12:05...||...||20:1320:13
24xZáhoří,Proseč |4:154:515:31...7:567:569:5610:56...12:07...13:0613:56...15:5617:5120:1520:15
25xŽelezný Brod,Pelechov |4:184:545:34...7:597:599:5910:59...12:10...13:0913:59...15:5917:5420:1820:18
26xŽelezný Brod,,nová škola |4:19||...||||...12:11...||...||20:1920:19
27  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  v4:22<<...<<<<...12:15...<<...<<20:2220:22
  4:275:005:39...8:058:0510:0511:05...12:20...13:1414:05...16:0518:0020:2720:27
28  Železný Brod,,sokolovna --------------------------------------------------------
  od4:275:025:40...8:078:0710:0711:07...12:20...13:1514:07...16:0718:0220:2720:27
29xŽelezný Brod,Splzov,host. |4:30||...||||...12:24...||...||20:3020:30
30xLíšný |4:325:085:46...8:138:1310:1311:13...12:26...13:2114:13...16:1318:0820:3220:32
31xMalá Skála,,na Labi |4:335:10|...||||...12:28...13:23|...||20:3320:33
32xMalá Skála,Vranové,u mlýna | 4:345:125:49...8:168:1610:1611:16...12:30...13:2514:16...16:1618:1120:3420:34
33xMalá Skála,Záborčí,rozc. |4:37||...||||...12:33...||...||20:3720:37
34xTurnov,Dolánky,Bukovina rozc. |4:385:165:53...8:208:2010:2011:20...12:34...|14:20...16:2018:1520:3820:38
35xTurnov,Dolánky,Vápeník |4:39||...||||...12:36...||...||20:3920:39
36xTurnov,Hrubý Rohozec |4:415:205:57...8:248:2410:2411:24...12:39...|14:24...16:2418:1920:4120:41
37xTurnov,,Šroubárny |4:425:225:59X8:268:2610:2611:26X12:41X|14:26X16:2618:2120:4220:42
38  Turnov,,aut.nádr. |<<<6:20<<<<12:25<13:25<<15:25<<<<
39xTurnov,,u masny v<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  4:475:266:036:258:308:3010:3011:3012:3012:4713:3013:4014:3015:3016:3018:2520:4720:47
40  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------------------
  od4:475:306:056:308:358:3510:3511:3512:3512:4713:3513:4514:3515:3516:35...20:4720:47
41xTurnov,,U Benešů |) 4:48<<<<<<<<) 12:48<<<<<...) 20:48) 20:48
42xOhrazenice,,u výkupny |4:50<<<<<<<<12:50<<<<<...20:5020:50
43xPříšovice,,hl.sil. |<<<<<<<<<<<<<<<...<<
44xPřepeře |<5:34<6:34<<<<<<<<<<<...<<
45xPříšovice,,sídl. |) 4:575:38<6:38<<<<<) 12:57<<<<<...) 20:57) 20:57
46xSvijany,,na nájezdu |<<<<<<<<<<<<<<<...<<
47xSvijany,,obec |) 4:59<<<<<<<<) 12:59<<<<<...) 20:59) 20:59
48  Loukov,,žel.st. |<5:42<6:42<<<<<<<<<<<...<<
49  Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA |( 5:18<<<<<<<<( 13:18<<<<<...( 21:18( 21:18
50  Mladá Boleslav,,Boleslavská |( 5:205:576:276:578:578:5710:5711:5712:57( 13:2013:5714:1214:5715:5716:57...( 21:20( 21:20
51  Mladá Boleslav,,Nový hřbitov |( 5:22||||||||( 13:22|||||...( 21:22( 21:22
52  Mladá Boleslav,,Václava Klementa v( 5:26||||||||( 13:25|||||...( 21:26( 21:26
  ( 5:276:026:327:029:029:0211:0212:0213:02( 13:2714:0214:1715:0216:0217:02...( 21:27( 21:27
53  Mladá Boleslav,,aut.st.  --------------------------------------------------------
  od( 5:276:056:357:059:059:0511:0512:0513:05( 13:2714:0514:2015:0516:0517:05...( 21:27( 21:27
54  Mladá Boleslav,,Česana |( 5:34<<<<<<<<( 13:34<<<<<...( 21:34( 21:34
55  Mladá Boleslav,,hl.nádr.  |( 5:40<<<<<<<<( 13:40<<<<<...( 21:40( 21:40
56  Mladá Boleslav,,U Sportu |...<<<<<<<<...<<<<<.........
57  Mladá Boleslav,,Jičínská v...<<<<<<<<...<<<<<.........
58  Praha,,Černý Most ...6:457:157:459:459:4511:4512:4513:45...14:4515:0015:4516:4517:45.........
X jede v pracovních dnech
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným jedno- až dvoumístným číslem pásma platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky PID (zveřejněné na www.pid.cz). Při jízdě mezi systémy IDOL a PID platí lomený tarif.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 1031,4123 ze zastávky Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice až Vysoké n.Jiz.,nám. do zastávky Praha,Černý Most; na spoje 1003,4111,4127 ze zastávky Vysoké n.Jiz.,nám. do zastávky Praha,Černý Most; na spoje 1001,1007,1019,4107 ze zastávky Semily,aut.nádr. do zastávky Praha,Černý Most


Zastávky 103441021006100810104110101210141036101841181032102210241026412641381038
                     
      ® ® ® ® ® ®  ® ® ® ® ® ® ®  
     XXX6+XX X6+5XXX6+  
58  Praha,,Černý Most od......8:159:1510:1510:1511:1512:15...14:1514:1516:0016:4517:1518:1518:15......
57  Mladá Boleslav,,Jičínská |......<<<<<<...<<<<<<<......
56  Mladá Boleslav,,U Sportu |X...<<<<<<X<<<<<<<+X
55  Mladá Boleslav,,hl.nádr.  |6:10...<<<<<<14:10<<<<<<<21:4022:10
54  Mladá Boleslav,,Česana v) 6:13...<<<<<<) 14:13< <<<<<<) 21:42) 22:13
  ) 6:25...8:529:5210:5210:5211:5212:52) 14:3014:5214:52<17:2217:5218:5218:52) 21:50) 22:25
53  Mladá Boleslav,,aut.st.  --------------------------------------------------------
  od) 6:25...8:559:5510:5510:5511:5512:55) 14:3014:5514:55<17:2517:5518:5518:55) 21:50) 22:25
52  Mladá Boleslav,,Václava Klementa |<...<<<<<<<<<<<<<<<<
51  Mladá Boleslav,,Nový hřbitov |<...||||||<||<||||<<
50  Mladá Boleslav,,Boleslavská |<...8:599:5910:5910:5911:5912:59<14:5914:59<17:2917:5918:5918:59<<
49  Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA |) 6:35...<<<<<<) 14:40<<<<<<<<) 22:35
48  Loukov,,žel.st. |<...<<<<<<<<<<<<<<<<
47xSvijany,,obec |<...<<<<<<<<<<<<<<<<
46xSvijany,,na nájezdu |6:52...<|<<<<14:57<<<<|<<<22:52
45xPříšovice,,sídl. |<...<10:19<<<<<<<<<18:19<<<<
44xPřepeře |<...<10:23<<<<<<<<<18:23<<<<
43xPříšovice,,hl.sil. |<...<<<<<<<<<<<<<<<<
42xOhrazenice,,u výkupny |6:55...<<<<<<15:00<<<<<<<22:1522:55
41xTurnov,,U Benešů v( 6:56...<<<<<<( 15:01<<<<<<<( 22:16( 22:56
  7:00+9:24( 10:2711:2411:24( 12:24( 13:2415:0515:2415:2416:55( 17:5418:2719:2419:2422:2023:00
40  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------------------
  od7:008:009:30( 10:2711:3011:30( 12:24( 13:2415:0515:3015:3017:00( 17:5418:3019:2519:2522:2023:00
39xTurnov,,u masny |<<<( 10:30<<( 12:27( 13:27<<<<( 17:57<<<<<
38  Turnov,,aut.nádr. |<<<10:34<<12:3013:30<<<<18:00<<<<<
37xTurnov,,Šroubárny |7:03||...||......15:08|||...|||22:2223:02
36xTurnov,Hrubý Rohozec |7:058:059:35...11:3511:35......15:1015:3515:3517:05... 18:3519:3019:3022:2323:04
35xTurnov,Dolánky,Vápeník |7:07||...||......15:11|||...|||22:2523:06
34xTurnov,Dolánky,Bukovina rozc. |7:098:089:38...11:3811:38......15:1415:3815:3817:08...18:3819:3319:3322:2723:07
33xMalá Skála,Záborčí,rozc. |7:11||...||......15:15|||...|||22:2823:08
32xMalá Skála,Vranové,u mlýna |7:148:129:42...11:4211:42......15:1715:4215:4217:12...18:4219:3719:3722:3223:10
31xMalá Skála,,na Labi |7:16||...||......15:18|||...|||22:3323:11
30xLíšný |7:188:159:45...11:4511:45......15:2015:4515:4517:15...18:4519:4019:4022:3523:13
29xŽelezný Brod,Splzov,host. v7:20||...||......15:23|||...|||22:3823:15
  §7:258:229:52...11:5211:52......15:2815:5215:5217:22...18:5219:4719:4722:4223:19
28  Železný Brod,,sokolovna --------------------------------------------------------
  od§7:288:239:53...11:5311:53......15:2815:5315:5317:23...18:5319:4819:4822:4223:21
27  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  |7:32<<...<<......15:31<<<...<<<22:4423:23
26xŽelezný Brod,,nová škola |§7:35||...||......15:34|||...|||22:4623:25
25xŽelezný Brod,Pelechov |7:368:279:57...11:5711:57......15:3615:5715:5717:27...18:5719:5219:5222:4723:27
24xZáhoří,Proseč |7:408:3210:02...12:0212:02......15:4016:0216:0217:32...19:0219:5719:5722:5023:30
23xSemily,,Letná |7:43||...||......15:43|||...|||22:5323:32
22xSemily,Podmoklice,rozc. |7:44||...||......15:44|||...|||22:5423:33
21xSemily,,Luční v7:47||...||......15:46|||...|||22:5623:35
  ( 7:498:4010:10...12:1012:10......15:5016:1016:1017:40...19:1020:0520:0523:0023:38
20  Semily,,aut.nádr. --------------------------------------------------------
  od( 7:498:42.........12:15............16:1517:45...19:15............
19  Semily,,Tyršova |( 7:51<.........<............<<...<............
18xSemily,,Riegrovo nám. |...8:45.........12:18............16:1817:48...19:18............
17xSemily,,Komenského nám. |...8:47... ......12:20............16:2017:50...19:20............
16xSemily,,krematorium |...8:48.........12:21............16:2117:51...19:21............
15xSemily,,U 14 pomocníků |...8:49.........12:22............16:2217:52...19:22............
14xSemily,,Cimbál |...8:51.........12:24............16:2417:54...19:23............
13xSemily,Nouzov,odb. |...8:53.........12:26............16:2617:56...19:24............
12xPříkrý |...8:57.........12:30............16:3018:00...19:26............
11xPříkrý,Škodějov,Špekulace |...8:58.........12:31............16:3118:01...19:28............
10xPříkrý,Škodějov,Zimrov |...8:59.........12:32............16:3218:02...19:30............
9xVysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. |...9:00.........12:33............16:3318:03...19:31............
8xRoprachtice,,rozc. |...9:02.........12:35............16:3518:05...19:33............
7xVysoké n.Jiz.,,nemocnice v...9:05.........12:37............16:3718:07...19:34............
  ...9:09.........12:40............16:4018:10...19:40............
6  Vysoké n.Jiz.,,nám. --------------------------------------------------------
  od...............12:42...............18:12..................
5xVysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko |...............12:46...............18:16..................
4  Jablonec n.Jiz.,,nám. |...............12:55...............18:25..................
3  Rokytnice n.Jiz.,,host. |...............12:59...............18:29..................
2xRokytnice n.Jiz.,,nám. v...............13:04...............18:34..................
1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice ...............13:10...............18:40..................
X jede v pracovních dnech
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m spoj 1034 vyčká v zastávce Železný Brod,sokolovna příjezdu spoje 5 linky 530842 z Jablonec n.N., Pěnčín nejvýše 5 minut
m spoj 1038 vyčká v zastávce Železný Brod,sokolovna příjezdu spoje 29 linky 530841 z Jablonec n.N., Pěnčín nejvýše 15 minut
Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným jedno- až dvoumístným číslem pásma platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky PID (zveřejněné na www.pid.cz). Při jízdě mezi systémy IDOL a PID platí lomený tarif.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 1006,1008,1010,1012,1014,1018,1022,1024,1026,1032,4110,4118,4126 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Turnov,Terminál u žel.st. až Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice

(C) 2022 isybus