linka 670730
tisk v PDF

670730 Vítkovice,Horní Mísečky - Jilemnice - Semily - Turnov - Praha
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368111 (spoje 1-106)
BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368111 (spoje 111-112)
1101111 Zastávky 6106112
          
  ®       ® 
 6+      ®6+ 
 24     X24 
...10:45...1od  Vítkovice,Horní Mísečky pr( 19:10( 19:10...
...10:50... 2|xVítkovice,Dolní Mísečky |( 19:03( 19:03...
...10:53...3|xVítkovice,,hotel Skála |( 18:59( 18:59...
...10:54... 4|xVítkovice,,myslivna |( 18:58( 18:58...
...10:56...5|xVítkovice,,hotel Praha |( 18:56( 18:56...
...11:00... 6|xVítkovice,,škola |( 18:54( 18:54...
...11:01...7|xVítkovice,,ObÚ |18:5318:53...
...|... 8|xVítkovice,,SEBA |18:5218:52...
...11:04...9|xJestřabí v Krk.,Křížlice,host. |18:5018:50...
...11:06...10|xJestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna |18:4818:48...
...11:09...11|xBenecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů |18:4618:46...
...11:10...12|xBenecko,Dolní Štěpanice,u mostu |18:4518:45...
®11:13...13vxJilemnice,Hrabačov,křiž. |18:4318:43...
X11:18...  od18:4018:40...
---------14--  Jilemnice,,aut.nádr. -----------
6:2011:20... od 18:3618:36...
6:2511:25...15|xMříčná,,křiž. ^18:3018:30...
6:3211:32...16|xKošťálov,Kundratice,střed |18:2418:24...
6:3711:37 ®17|xKošťálov,,nám. |18:1918:19 ®
6:4011:40+ 18vxKošťálov,,křiž.k lomu |18:1718:17+
6:5011:5072  od18:1018:1072
---------19--  Semily,,aut.nádr. -----------
6:5511:5515:20 od 18:0518:0519:05
7:0112:0315:2620|xSlaná ^17:5617:5618:56
7:0812:1015:3321|xTatobity |17:4817:4818:48
7:1412:1515:3922|xMírová p.Koz.,Loktuše,na Špici |17:4317:4318:43
7:2212:2115:4723|xTurnov,,5.května ||||
7:2612:2415:5124vxTurnov,,u masny |17:3417:3418:34
7:3012:2915:55  od17:3017:3018:30
---------25--  Turnov,,Terminál u žel.st.  -----------
7:3512:3516:00 od 17:2417:2418:25
7:5712:57<26v  Mladá Boleslav,,Boleslavská ^16:5916:59<
8:0213:02<  od16:5516:55<
---------27--  Mladá Boleslav,,aut.st.  -----------
8:0513:05< od 16:5216:52<
8:4513:4516:5528  Praha,,Černý Most od16:1516:1517:30
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2021
72 nejede od 24.12. do 26.12.2021,1.1.2022, od 15.4. do 17.4.2022, od 3.7. do 5.7.2022,28.10.2022,17.11.2022
Dětské kočárky je doporučeno přepravovat v zavazadlovém prostoru (do vyčerpání jeho kapacity). Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné nawww.iidol.cz). Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným jedno- až dvoumístným číslem pásma platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky PID (zveřejněné na www.pid.cz). Při jízdě mezi systémy IDOL a PID platí lomený tarif.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 6,106,112 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Turnov,Terminál u žel.st. až Vítkovice,Horní Mísečky; na spoje 1,101,111 ze zastávek Vítkovice,Horní Mísečky až Semily,aut.nádr. do zastávky Praha,Černý Most

(C) 2021 isybus