linka 670780
tisk v PDF
<>
2

670780 Rokytnice n.Jiz. - Harrachov - Tanvald - Železný Brod - Turnov - Praha
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631 (spoje 1,5-6,14-102,105-107,109-114)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 3,8,103-104,108,122)
KmKmKmKmKmZastávky 2110113103105510725109111
                   
              ®  ®  ® ®
             6  6  + +
             61 66 7675
   001  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice od...............8:25...9:20...12:0012:00
   22 2xRokytnice n.Jiz.,,nám. |...............8:29...9:24...12:0512:05
   553  Rokytnice n.Jiz.,,host. |...............8:33...9:28...12:0912:09
   77 4xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |...............8:35...9:30...12:1112:11
   12125xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |...............8:41...9:36...12:1712:17
   1515 6xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |...............8:44...9:39...12:2012:20
   15157xHarrachov,,sklárna | ® ® ®......8:45 ®9:40 ®12:2112:21
   16< 8xHarrachov,,centrum v1 6 X ® ®8:47X <5 <<
       186131X6+8:50319:442112:2512:25
00017179  Harrachov,,aut.nádr. -----------------------------------
       od5:205:205:207:007:008:558:559:5012:0012:3012:30
<<<<<10xHarrachov,,centrum |<<<<<<<<<<<
222191911xHarrachov,,sklárna |5:245:245:247:067:069:009:009:5512:0512:3512:35
333202012xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |5:265:265:26 7:087:089:029:029:5712:0712:3712:37
555222213xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |5:295:295:297:117:119:059:0510:0012:1012:4012:40
666232314xKořenov,,odb. |5:315:315:317:137:139:079:0710:0212:1212:4212:42
999262615xKořenov,Příchovice,Motorest |5:355:355:357:187:189:119:1110:0612:1612:4612:46
121212292916xDesná,,odb. |5:405:405:407:237:239:179:1710:1212:2212:5212:52
131313303017xDesná,,Sklář |5:425:425:42||||||||
141414313118xDesná,,centrum |5:445:445:447:287:289:209:2010:1512:2512:5512:55
161616333319  Tanvald,,Terminál u žel.st.  v5:495:495:497:327:329:249:2410:2012:2913:0013:00
       5:515:515:517:347:349:289:2610:2212:3113:0213:02
171717343420  Tanvald,,centrum -----------------------------------
       od5:555:555:557:357:359:349:3010:2512:3213:0513:05
191919363621xVelké Hamry,,nám. |5:585:585:587:397:399:399:34|12:36|13:08
202020373722xPlavy,,křiž. |6:006:006:007:417:419:419:36|12:38|13:10
232323404023  Držkov,,nám. |6:066:066:067:477:479:469:41|12:45|13:17
272727444424xLoužnice,,pošta |6:106:106:107:507:509:499:44|12:51|13:20
<<<<<25  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  v<<<<<<<<<<<
       6:206:206:208:008:0010:109:55<13:02<13:30
333333505026  Železný Brod,,sokolovna -----------------------------------
       od6:256:206:258:008:0010:1010:02<13:02<13:30
373737545427xŽelezný Brod,Splzov,host. |6:286:236:28|||10:05||||
383838555528xLíšný |6:316:266:31||10:1610:08||||
393939565629xMalá Skála,,na Labi |6:336:286:33|||10:10||||
404040575730xMalá Skála,Vranové,u mlýna |6:356:306:358:108:1010:1910:12|13:09|13:38
414141585831xMalá Skála,Křížky  |6:376:326:37|||10:14||||
4242<<<32xMalá Skála,Záborčí,rozc. |6:39<6:39<<<10:15<<<<
4444<<<33xTurnov,Dolánky,Bukovina rozc. |6:41<6:41<<<10:17<<<<
454545626234xTurnov,Dolánky,Vápeník |6:446:396:44|||10:18||||
464646636335xTurnov,Hrubý Rohozec |6:466:416:46|||10:21<|<|
474647646436xTurnov,,Šroubárny v6:486:436:48|||10:22<|<|
       6:526:476:528:238:2310:3010:27<13:24<13:49
484748656537  Turnov,,Terminál u žel.st. \004  -----------------------------------
       od7:006:557:008:258:2510:3510:35<13:30<13:55
64<<818138  Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. |<7:107:158:408:4010:5010:50<<<14:10
77<<949439  Mladá Boleslav,,aut.st. \004 v<7:357:409:059:0511:1511:15<<<14:35
129123 12314614640  Praha,,Černý Most \004 7:508:158:209:459:4511:5511:5511:5514:2514:4015:15
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
18 jede také 3.1.2019,23.4.2019,31.10.2019, nejede 24.12.2018,31.12.2018,22.4.2019, od 1.7. do 26.8.2019,28.10.2019
21 jede také 18.4.2019,4.7.2019, nejede 28.12.2018,19.4.2019,5.7.2019
31 nejede 31.12.2018
61 jede také 19.4.2019,5.7.2019
66 jede od 5.1. do 23.3.2019
75 nejede 24.12.2018,19.4.2019,5.7.2019,6.7.2019,28.9.2019
76 jede od 9.12.2018 do 31.3.2019, od 26.5. do 29.9.2019, od 17.11. do 8.12.2019, nejede od 23.12. do 30.12.2018, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019
m na spoj 1 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 1 linky 670981 do Jablonec n.Nis. - Praha,Černý Most
m na spoj 101 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 1 linky 670981 do Jablonec n.Nis. - Praha,Černý Most
m spoj 1 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 1 linky 670981 nejvýše 10 minut
m spoj 3 vyčká v zastávce Kořenov,Příchovice,Motorest příjezdu spoje 10 linky 530747,spoje 50 linky 530747 nejvýše 5 minut
m spoj 3 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 2 linky 530740 nejvýše 3 minut
m spoj 101 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 101 linky 670981 nejvýše 10 minut
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Na lince se v úseku Harrachov, aut.nádr. až Tanvald, aut.st. saně,lyže a snowboardy nepřepravují.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine a.s. (zveřejněny na www.busline.cz).
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo na www.e-jizdenka.cz: na spoje 1,3,5,21,25,101,103 ze zastávek Harrachov,aut.nádr. a Harrachov,sklárna do zastávky Praha,Černý Most; na spoje 105,107,111 ze zastávek Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice až Tanvald,aut.st. do zastávky Praha,Černý Most
[R]spoj je možné použít jen s místenkou ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo na www.e-jizdenka.cz: na spoj 109 ze zastávek Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice až Tanvald,aut.st. do zastávky Praha,Černý Most

(C) 2018 isybus