linka 670780
tisk v PDF

670780 Rokytnice n.Jiz. - Harrachov - Tanvald - Železný Brod - Turnov - Praha
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631 (spoje 1,5-6,14-102,105-107,109-114)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 3,8,103-104,108,122)
Zastávky 2110113103105510725109111
              
         ®  ®  ® ®
        6  6  + +
        61 66 7675
1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice od...............8:25...9:20...12:0012:00
2xRokytnice n.Jiz.,,nám. |...............8:29...9:24...12:0512:05
3  Rokytnice n.Jiz.,,host. |...............8:33...9:28...12:0912:09
4xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |...............8:35...9:30...12:1112:11
5xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |...............8:41...9:36...12:1712:17
6xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |...............8:44...9:39...12:2012:20
7xHarrachov,,sklárna | ® ® ®......8:45...9:40 ®12:2112:21
8xHarrachov,,centrum v1 6 X ® ®8:47 ®<5 <<
  186131X6+8:50X9:442112:2512:25
9  Harrachov,,aut.nádr. -----------------------------------
  od5:205:205:207:007:008:558:559:5012:0012:3012:30
10xHarrachov,,centrum |<<<<<<<<<<<
11xHarrachov,,sklárna |5:245:245:247:067:069:009:009:5512:0512:3512:35
12xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |5:265:265:267:087:089:029:029:5712:0712:3712:37
13xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |5:295:295:297:117:119:059:0510:0012:1012:4012:40
14xKořenov,,odb. |5:315:315:317:137:139:079:0710:0212:1212:4212:42
15xKořenov,Příchovice,Motorest |5:355:355:357:177:189:119:1110:0612:1612:4612:46
16xDesná,,odb. |5:405:405:407:227:239:179:1710:1212:2212:5212:52
17xDesná,,Sklář |5:425:425:42||||||||
18xDesná,,centrum v5:445:445:447:287:289:209:2010:1512:2512:5512:55
  5:495:495:497:327:329:249:2510:2012:2913:0013:00
19  Tanvald,,Terminál u žel.st.  -----------------------------------
  od5:495:495:497:327:329:309:3010:2012:2913:0013:00
  5:515:515:517:347:349:329:3210:2212:3113:0213:02
20  Tanvald,,centrum -----------------------------------
  od5:555:555:557:357:359:349:3410:2512:3213:0513:05
21xVelké Hamry,,nám. |5:585:585:587:397:399:399:39|12:36|13:08
22xPlavy,,křiž. |6:006:006:007:417:419:419:41|12:38|13:10
23  Držkov,,nám. |6:066:066:067:477:479:469:46|12:45|13:17
24xLoužnice,,pošta |6:106:106:107:507:509:499:49|12:51|13:20
25  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  v<<<<<<<<<<<
  6:206:206:208:008:009:599:59<13:02<13:30
26  Železný Brod,,sokolovna -----------------------------------
  od6:256:206:258:008:0010:0510:02<13:02<13:30
27xŽelezný Brod,Splzov,host. |6:286:236:28|||10:05||||
28xLíšný |6:316:266:31||10:1110:08||||
29xMalá Skála,,na Labi |6:336:286:33|||10:10||||
30xMalá Skála,Vranové,u mlýna |6:356:306:358:108:1010:1410:12|13:09|13:38
31xMalá Skála,Křížky |6:376:326:37| ||10:14||||
32xMalá Skála,Záborčí,rozc. |6:39<6:39<<<10:15<<<<
33xTurnov,Dolánky,Bukovina rozc. |6:41<6:41<<<10:17<<<<
34xTurnov,Dolánky,Vápeník |6:446:396:44|||10:18||||
35xTurnov,Hrubý Rohozec |6:466:416:46|||10:21<|<|
36xTurnov,,Šroubárny v6:486:436:48|||10:22<|<|
  6:526:476:528:238:2310:2510:27<13:24<13:49
37  Turnov,,Terminál u žel.st. \004  -----------------------------------
  od7:006:557:008:258:2510:3510:35<13:30<13:55
38  Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. v<7:107:158:408:4010:5010:50<<<14:10
  <7:307:359:009:0011:1011:10<<<14:30
39  Mladá Boleslav,,Aut.st. \004 -----------------------------------
  od<7:357:409:059:0511:1511:15<<<14:35
40  Praha,,Černý Most \004 7:508:158:209:459:4511:5511:5511:5514:2514:4015:15
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
18 jede také 14.4.2020,1.9.2020,29.9.2020,18.11.2020, nejede 23.12.2019,30.12.2019,13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020,28.9.2020
21 jede také 30.1.2020,8.4.2020,9.4.2020,30.4.2020,7.5.2020,27.10.2020, nejede 27.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020
31 nejede 31.12.2019
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
66 jede od 4.1. do 22.3.2020
75 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
76 jede od 15.12.2019 do 29.3.2020, od 31.5. do 28.9.2020, od 17.11. do 6.12.2020, nejede od 22.12. do 29.12.2019,5.7.2020,27.9.2020
m na spoj 1 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 1 linky 670981 do Jablonec n.Nis. - Praha,Černý Most
m na spoj 5 navazuje v zastávce Tanvald,Terminál u žel.st. vlak L1 do Jablonec n.Nis. - Liberec
m na spoj 101 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 101 linky 670981 do Jablonec n.Nis. - Praha,Černý Most
m na spoj 105 navazuje v zastávce Tanvald,Terminál u žel.st. vlak L1 do Jablonec n.Nis. - Liberec
m spoj 1 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 1 linky 670981 nejvýše 10 minut
m spoj 3 vyčká v zastávce Kořenov,Příchovice,Motorest příjezdu spoje 10 linky 530747,spoje 50 linky 530747 nejvýše 5 minut
m spoj 3 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 2 linky 530740 nejvýše 3 minut
m spoj 5 vyčká v zastávce Tanvald,Terminál u žel.st. příjezdu vlaku L1 nejvýše 5 minut
m spoj 101 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 101 linky 670981 nejvýše 10 minut
m spoj 105 vyčká v zastávce Tanvald,Terminál u žel.st. příjezdu vlaku L1 nejvýše 5 minut
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Na lince se v úseku Harrachov, aut.nádr. až Tanvald, aut.st. saně,lyže a snowboardy nepřepravují.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine a.s. (zveřejněny na www.busline.cz).
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo na www.e-jizdenka.cz: na spoje 1,3,5,21,25,101,103 ze zastávek Harrachov,aut.nádr. a Harrachov,sklárna do zastávky Praha,Černý Most; na spoje 105,107,111 ze zastávek Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice až Tanvald,aut.st. do zastávky Praha,Černý Most
[R]spoj je možné použít jen s místenkou ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo na www.e-jizdenka.cz: na spoj 109 ze zastávek Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice až Tanvald,aut.st. do zastávky Praha,Černý Most


Zastávky 22102104610610881101122614114122
                
    ® ® ® ® ® ®  ® ® ® ® ® ®
   1 6 6 X 6 + ®+ 6 5 X + +
   186161316171X766621317575
40  Praha,,Černý Most \004 od11:5011:5013:2514:2514:4515:0015:0516:0015:5017:0017:3517:3519:10
  12:2712:2714:0215:0215:2215:3715:42<16:27<18:1218:1219:47
39  Mladá Boleslav,,Aut.st. \004 -----------------------------------------
  od12:3012:3014:0515:0515:2515:4015:45<16:30<18:1518:1519:50
38  Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. v12:4512:4514:2015:2015:4015:5516:00<16:45<18:3018:3020:05
  13:0513:0514:3815:4015:5816:1516:2016:5517:05<18:4818:4820:25
37  Turnov,,Terminál u žel.st. \004  -----------------------------------------
  od13:0513:0514:4015:4516:0216:2016:2217:0017:10<18:5018:5020:30
36xTurnov,,Šroubárny ||||||||||<|||
35xTurnov,Hrubý Rohozec ||||||||||<|||
34xTurnov,Dolánky,Vápeník ||||||||||||||
33xTurnov,Dolánky,Bukovina rozc. |<<<<<<<<<<<<<
32xMalá Skála,Záborčí,rozc. |<<<<<<<<<<<<<
31xMalá Skála,Křížky ||||||||||||||
30xMalá Skála,Vranové,u mlýna |13:1513:1514:5015:5516:1416:3016:3217:1017:2018:1019:0019:0020:40
29xMalá Skála,,na Labi ||||||||||||||
28xLíšný |||||16:1716:33|||||||
27xŽelezný Brod,Splzov,host. v|||||||||||||
  13:2513:2515:0016:0516:2516:4016:4217:2017:3018:2019:1019:10( 20:50
26  Železný Brod,,sokolovna -----------------------------------------
  od13:2513:2515:0016:0516:2516:4016:4717:2017:3018:2019:1019:10( 20:50
25  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  |<<<<<<<<<<<<20:52
24xLoužnice,,pošta |13:3213:3215:0816:1316:3316:4716:5517:2917:3818:3019:1819:18...
23  Držkov,,nám. |13:3613:3615:1316:1716:3716:5116:5917:3217:4318:3519:2219:22...
22xPlavy,,křiž. |13:4113:4115:1816:2216:4116:5617:0417:3817:4818:4119:2719:27...
21xVelké Hamry,,nám. v13:4313:4315:2116:2416:4416:5817:0817:4017:5118:4319:2919:29...
   13:4713:4715:2416:2716:4717:0217:1117:4517:5418:4819:3219:32...
20  Tanvald,,centrum -----------------------------------------
  od13:4713:4715:2916:3016:5217:0317:1317:4517:5518:4819:3519:35...
  13:4913:4915:3316:3416:5517:0517:1717:4717:5818:5019:3819:38...
19  Tanvald,,Terminál u žel.st.  -----------------------------------------
  od13:4913:4915:3316:3416:5517:0517:1717:4717:5818:5019:3819:38...
18xDesná,,centrum |13:5213:5215:3616:3716:5817:0817:2017:4918:0118:5219:4019:40...
17xDesná,,Sklář |||||||||||||...
16xDesná,,odb. |13:5513:5515:3916:4017:0117:1117:2217:5118:0418:5519:4319:43...
15xKořenov,Příchovice,Motorest |14:0014:0015:4416:4517:0617:1617:2717:5618:0919:0019:4819:48...
14xKořenov,,odb. |14:0314:0315:4716:4817:0917:1917:3017:5918:1219:0319:5119:51...
13xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |14:0514:0515:4916:5017:1117:2117:3218:0118:1419:0519:5319:53...
12xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |14:0714:0715:5216:5217:1317:2317:3418:0318:1619:0719:5519:55...
11xHarrachov,,sklárna |14:0914:0915:5416:5417:1517:2517:3618:0518:1819:0919:5719:57...
10xHarrachov,,centrum v( 14:11( 14:11( 15:56( 16:56( 17:17( 17:27( 17:38( 18:07( 18:20( 19:11( 19:59( 19:59...
  14:1514:1516:0017:0017:2017:2917:4218:1018:2519:1520:0320:03...
9  Harrachov,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od......16:05...17:2217:30......18:30............
8xHarrachov,,centrum |......<...17:2417:32......<............
7xHarrachov,,sklárna |......16:10...17:2617:34......18:34............
6xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |......16:12...17:2817:36......18:36............
5xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |......16:15...17:3117:39......18:39............
4xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |......16:21...17:3717:45......18:45............
3  Rokytnice n.Jiz.,,host. |......16:25...17:4017:48......18:49............
2xRokytnice n.Jiz.,,nám. v......16:29...17:4417:52......18:52............
1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice ......16:35...17:5017:57......18:57............
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
18 jede také 14.4.2020,1.9.2020,29.9.2020,18.11.2020, nejede 23.12.2019,30.12.2019,13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020,28.9.2020
21 jede také 30.1.2020,8.4.2020,9.4.2020,30.4.2020,7.5.2020,27.10.2020, nejede 27.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020
31 nejede 31.12.2019
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
66 jede od 4.1. do 22.3.2020
71 nejede 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
75 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
76 jede od 15.12.2019 do 29.3.2020, od 31.5. do 28.9.2020, od 17.11. do 6.12.2020, nejede od 22.12. do 29.12.2019,5.7.2020,27.9.2020
m na spoj 14 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 4 linky 670981 do Rokytnice n.Jizerou
m na spoj 114 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 104 linky 670981 do Rokytnice n.Jizerou
m spoj 14 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 4 linky 670981 nejvýše 10 minut
m spoj 114 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 104 linky 670981 nejvýše 10 minut
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Na lince se v úseku Harrachov, aut.nádr. až Tanvald, aut.st. saně,lyže a snowboardy nepřepravují.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine a.s. (zveřejněny na www.busline.cz).
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo na www.e-jizdenka.cz: na spoje 6,8,14,22,26,102,110,114 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávky Turnov,žel.st. až Harrachov,aut.nádr.; na spoje 104,106,108,112 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Turnov,žel.st. až Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice

(C) 2019 isybus