linka 670780
tisk v PDF
1
<>

670780 Rokytnice n.Jiz. - Harrachov - Tanvald - Železný Brod - Turnov - Praha
Platí od 01.04.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631 (spoje 1,5-6,14-102,105-107,109-114)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 3,8,103-104,108,122)
KmKmKmKmKmZastávky 22102104610610881101122614114122
                     
         ® ® ® ® ® ®  ® ® ® ® ® ®
        1 6 6 X 6 + ®+ 6 5 X + +
        186161316171X766621317575
0000040  Praha,,Černý Most \004 od11:5011:5013:2514:2514:4515:0015:0516:0015:5017:0017:3517:3519:10
<50<505039  Mladá Boleslav,,aut.st. \004 |12:3012:3014:0515:0515:2515:4015:45<16:30<18:1518:1519:50
< 62<626238  Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. v12:4512:4514:2015:2015:4015:5516:00<16:45<18:3018:3020:05
       13:0513:0514:3815:4015:5816:1516:2016:5517:05<18:4818:4820:25
<7976797937  Turnov,,Terminál u žel.st. \004  -----------------------------------------
       od13:0513:0514:4015:4516:0216:2016:2217:0017:10<18:5018:5020:30
<8078818036xTurnov,,Šroubárny ||||||||||<|||
<8178818135xTurnov,Hrubý Rohozec ||||||||||<|||
778380838334xTurnov,Dolánky,Vápeník ||||||||||||||
788481848433xTurnov,Dolánky,Bukovina rozc. ||||||||||||||
798583868532xMalá Skála,Záborčí,rozc. ||||||||||||||
808684878631xMalá Skála,Křížky ||||||||||||||
818785888730xMalá Skála,Vranové,u mlýna |13:1513:1514:5015:5516:1416:3016:3217:1017:2018:1019:0019:0020:40
828885888829xMalá Skála,,na Labi ||||||||||||||
838986898928xLíšný |||||16:1716:33|||||||
849087909027xŽelezný Brod,Splzov,host. v|||||||||||||
       13:2513:2515:0016:0516:2516:4016:4217:2017:3018:2019:1019:10( 20:50
889491949426  Železný Brod,,sokolovna -----------------------------------------
       od13:2513:2515:0016:0516:2516:4016:4717:2017:3018:2019:1019:10( 20:50
<<<<9525  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  |<<<<<<<<<<<<20:52
9410097100 24xLoužnice,,pošta |13:3213:3215:0816:1316:3316:4716:5517:2917:3818:3019:1819:18...
97103101104 23  Držkov,,nám. |13:3613:3615:1316:1716:3716:5116:5917:3217:4318:3519:2219:22...
100106104107 22xPlavy,,křiž. |13:4113:4115:1816:2216:4116:5617:0417:3817:4818:4119:2719:27...
102108105108 21xVelké Hamry,,nám. v13:4313:4315:2116:2416:4416:5817:0817:4017:5118:4319:2919:29...
       13:4713:4715:2416:2716:4717:0217:1117:4517:5418:4819:3219:32...
104110107110 20  Tanvald,,centrum -----------------------------------------
       od13:4713:4715:2916:3016:5217:0317:1317:4517:5518:4819:3519:35...
105111108111 19  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |13:4913:4915:3316:3416:5517:0517:1717:4717:5818:5019:3819:38...
107113110113 18xDesná,,centrum |13:5213:5215:3616:3716:5817:0817:2017:4918:0118:5219:4019:40...
108114111114 17xDesná,,Sklář |||||||||||||...
109115112115 16xDesná,,odb. |13:5513:5515:3916:4017:0117:1117:2217:5118:0418:5519:4319:43...
112118115118 15xKořenov,Příchovice,Motorest |14:0014:0015:4416:4517:0617:1617:2717:5618:0919:0019:4819:48...
115121118121 14xKořenov,,odb. |14:0314:0315:4716:4817:0917:1917:3017:5918:1219:0319:5119:51...
116122119122 13xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |14:0514:0515:4916:5017:1117:2117:3218:0118:1419:0519:5319:53...
118124121124 12xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |14:0714:0715:5216:5217:1317:2317:3418:0318:1619:0719:5519:55...
119125122125 11xHarrachov,,sklárna |14:0914:0915:5416:5417:1517:2517:3618:0518:1819:0919:5719:57...
120126123126 10xHarrachov,,centrum v( 14:11( 14:11( 15:56( 16:56( 17:17( 17:27( 17:38( 18:07( 18:20( 19:11( 19:59( 19:59...
       14:1514:1516:0017:0017:2017:2917:4218:1018:2519:1520:0320:03...
122128125128 9  Harrachov,,aut.nádr. -----------------------------------------
       od......16:05...17:2217:30......18:30............
 129 <  8xHarrachov,,centrum |......<...17:2417:32......<............
 130 130 7xHarrachov,,sklárna |......16:10...17:2617:34......18:34............
 130 130  6xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |... ...16:12...17:2817:36......18:36............
 133 133 5xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |......16:15...17:3117:39......18:39............
 138 138  4xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |......16:21...17:3717:45......18:45............
 140 140 3  Rokytnice n.Jiz.,,host. |......16:25...17:4017:48......18:49............
 143 143  2xRokytnice n.Jiz.,,nám. v......16:29...17:4417:52......18:52............
 145 145 1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice ......16:35...17:5017:57......18:57............
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
18 jede také 3.1.2019,23.4.2019,31.10.2019, nejede 24.12.2018,31.12.2018,22.4.2019, od 1.7. do 26.8.2019,28.10.2019
21 jede také 18.4.2019,4.7.2019, nejede 28.12.2018,19.4.2019,5.7.2019
31 nejede 31.12.2018
61 jede také 19.4.2019,5.7.2019
66 jede od 5.1. do 23.3.2019
71 nejede 19.4.2019, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019
75 nejede 24.12.2018,19.4.2019,5.7.2019,6.7.2019,28.9.2019
76 jede od 9.12.2018 do 31.3.2019, od 26.5. do 29.9.2019, od 17.11. do 8.12.2019, nejede od 23.12. do 30.12.2018, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019
m na spoj 14 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 4 linky 670981 do Rokytnice n.Jizerou
m na spoj 114 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 104 linky 670981 do Rokytnice n.Jizerou
m spoj 14 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 4 linky 670981 nejvýše 10 minut
m spoj 114 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 104 linky 670981 nejvýše 10 minut
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Na lince se v úseku Harrachov, aut.nádr. až Tanvald, aut.st. saně,lyže a snowboardy nepřepravují.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine a.s. (zveřejněny na www.busline.cz).
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo na www.e-jizdenka.cz: na spoje 6,8,14,22,26,102,110,114 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávky Turnov,žel.st. až Harrachov,aut.nádr.; na spoje 104,106,108,112 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Turnov,žel.st. až Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice

(C) 2019 isybus