linka 670780
tisk v PDF
1
<>

670780 Rokytnice n.Jiz. - Harrachov - Tanvald - Železný Brod - Turnov - Praha
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631 (spoje 1,5-6,14-102,105-107,109-114)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 3,8,103-104,108,122)
KmKmKmKmKmZastávky 22102104610610881101122614114122
                     
         ® ® ® ® ® ®  ® ® ® ® ® ®
        1 6 6 X 6 + ®+ 6 5 X + +
        186161316171X766621317575
0000040  Praha,,Černý Most \004 od11:5011:5013:2514:2514:4515:0015:0516:0015:5017:0017:3517:3519:10
<5252<5239  Mladá Boleslav,,aut.st. \004 |12:3012:3014:0515:0515:2515:4015:45<16:30<18:1518:1519:50
< 6565<6538  Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. v12:4512:4514:2015:2015:4015:5516:00<16:45<18:3018:3020:05
       13:0513:0514:3815:4015:5816:1516:2016:5517:05<18:4818:4820:25
<8181748137  Turnov,,Terminál u žel.st. \004  -----------------------------------------
       od13:0513:0514:4015:4516:0216:2016:2217:0017:10<18:5018:5020:30
<8282758236xTurnov,,Šroubárny ||||||||||<|||
<8282758235xTurnov,Hrubý Rohozec ||||||||||<|||
778383768334xTurnov,Dolánky,Vápeník ||||||||||||||
<<<<<33xTurnov,Dolánky,Bukovina rozc. |<<<<<<<<<<<<<
<<<<<32xMalá Skála,Záborčí,rozc. |<<<<<<<<<<<<<
818787808731xMalá Skála,Křížky ||||||||||||||
828888818830xMalá Skála,Vranové,u mlýna |13:1513:1514:5015:5516:1416:3016:3217:1017:2018:1019:0019:0020:40
838989828929xMalá Skála,,na Labi ||||||||||||||
849090839028xLíšný |||||16:1716:33|||||||
859191849127xŽelezný Brod,Splzov,host. v|||||||||||||
       13:2513:2515:0016:0516:2516:4016:4217:2017:3018:2019:1019:10( 20:50
899595889526  Železný Brod,,sokolovna -----------------------------------------
       od13:2513:2515:0016:0516:2516:4016:4717:2017:3018:2019:1019:10( 20:50
<<<<9725  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  |<<<<<<<<<<<<20:52
9510110194 24xLoužnice,,pošta |13:3213:3215:0816:1316:3316:4716:5517:2917:3818:3019:1819:18...
9810410497 23  Držkov,,nám. |13:3613:3615:1316:1716:3716:5116:5917:3217:4318:3519:2219:22...
101107107100 22xPlavy,,křiž. |13:4113:4115:18 16:2216:4116:5617:0417:3817:4818:4119:2719:27...
103109109102 21xVelké Hamry,,nám. v13:4313:4315:2116:2416:4416:5817:0817:4017:5118:4319:2919:29...
       13:4713:4715:2416:2716:4717:0217:1117:4517:5418:4819:3219:32...
105111111104 20  Tanvald,,centrum -----------------------------------------
       od13:4713:4715:2916:3016:5217:0317:1317:4517:5518:4819:3519:35...
106112112105 19  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |13:4913:4915:3316:3416:5517:0517:1717:4717:5818:5019:3819:38...
108114114107 18xDesná,,centrum |13:5213:5215:3616:3716:5817:0817:2017:4918:0118:5219:4019:40...
109115115108 17xDesná,,Sklář |||||||||||||...
110116116109 16xDesná,,odb. |13:5513:5515:3916:4017:0117:1117:2217:5118:0418:5519:4319:43...
113119119112 15xKořenov,Příchovice,Motorest |14:0014:0015:4416:4517:0617:1617:2717:5618:0919:0019:4819:48...
116122122115 14xKořenov,,odb. |14:0314:0315:4716:4817:0917:1917:3017:5918:1219:0319:5119:51...
117123123116 13xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |14:0514:0515:4916:5017:1117:2117:3218:0118:1419:0519:5319:53...
119125125118 12xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |14:0714:0715:5216:5217:1317:2317:3418:0318:1619:0719:5519:55...
120126126119 11xHarrachov,,sklárna |14:0914:0915:5416:5417:1517:2517:3618:0518:1819:0919:5719:57...
121127127120 10xHarrachov,,centrum v( 14:11( 14:11( 15:56( 16:56( 17:17( 17:27( 17:38( 18:07( 18:20( 19:11( 19:59( 19:59...
       14:1514:1516:0017:0017:2017:2917:4218:1018:2519:1520:0320:03...
123129129122 9  Harrachov,,aut.nádr. -----------------------------------------
       od......16:05...17:2217:30......18:30............
 <130   8xHarrachov,,centrum |......<...17:2417:32......<............
 131131  7xHarrachov,,sklárna |......16:10...17:2617:34......18:34............
 131131   6xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |......16:12...17:2817:36......18:36............
 134134  5xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |......16:15...17:3117:39......18:39............
 139139   4xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |......16:21...17:3717:45......18:45............
 141141  3  Rokytnice n.Jiz.,,host. |......16:25...17:4017:48......18:49............
 144144   2xRokytnice n.Jiz.,,nám. v......16:29...17:4417:52......18:52............
 147147  1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice ......16:35...17:5017:57......18:57............
X jede v pracovních dnech
1 jede v pondělí
5 jede v pátek
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
18 jede také 3.1.2019,23.4.2019,31.10.2019, nejede 24.12.2018,31.12.2018,22.4.2019, od 1.7. do 26.8.2019,28.10.2019
21 jede také 18.4.2019,4.7.2019, nejede 28.12.2018,19.4.2019,5.7.2019
31 nejede 31.12.2018
61 jede také 19.4.2019,5.7.2019
66 jede od 5.1. do 23.3.2019
71 nejede 19.4.2019, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019
75 nejede 24.12.2018,19.4.2019,5.7.2019,6.7.2019,28.9.2019
76 jede od 9.12.2018 do 31.3.2019, od 26.5. do 29.9.2019, od 17.11. do 8.12.2019, nejede od 23.12. do 30.12.2018, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019
m na spoj 14 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 4 linky 670981 do Rokytnice n.Jizerou
m na spoj 114 navazuje v zastávce Tanvald,centrum spoj 104 linky 670981 do Rokytnice n.Jizerou
m spoj 14 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 4 linky 670981 nejvýše 10 minut
m spoj 114 vyčká v zastávce Tanvald,centrum příjezdu spoje 104 linky 670981 nejvýše 10 minut
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Na lince se v úseku Harrachov, aut.nádr. až Tanvald, aut.st. saně,lyže a snowboardy nepřepravují.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine a.s. (zveřejněny na www.busline.cz).
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo na www.e-jizdenka.cz: na spoje 6,8,14,22,26,102,110,114 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávky Turnov,žel.st. až Harrachov,aut.nádr.; na spoje 104,106,108,112 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Turnov,žel.st. až Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice

(C) 2018 isybus