linka 670930
tisk v PDF

670930 Rokytnice n.Jiz. - Vysoké n.Jiz. - Bozkov - Semily - Turnov - Mladá Boleslav - Praha
Platí od 25.05.2020 do 31.08.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
105101103 Zastávky 112102104106
           
®  ®       ® 
6 6 +     6p+ 6  
616175    617561 
8:0315:3015:301od  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice pr8:0012:5514:22...
8:0415:3115:31 2|xRokytnice n.Jiz.,,klub mládeže |7:5712:5214:20...
8:0515:3215:323|xRokytnice n.Jiz.,,host.u zast. |7:5612:5114:18...
8:0815:3515:35 4|xRokytnice n.Jiz.,,nám. |7:5512:5014:17...
8:1015:3715:375|xRokytnice n.Jiz.,,pila |7:5312:4814:14...
8:1215:4015:40 6|  Rokytnice n.Jiz.,,host. |7:5012:4514:13...
8:1415:4215:427|xRokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. |||14:12...
8:1615:4315:43 8|xJablonec n.Jiz.,,dům kultury |||14:11...
8:1815:4515:459|  Jablonec n.Jiz.,,nám. |7:4812:4314:10...
<15:4615:4610|  Jablonec n.Jiz.,,žel.st.  |<<<...
8:2615:5615:5611|xVysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko |7:4012:3514:03...
8:3116:0216:0212|  Vysoké n.Jiz.,,nám. |7:3612:3114:00...
<<<13|xVysoké n.Jiz.,Stará Ves |<<<...
<<<14|xRoztoky u Semil |<<<...
<<<15|xJesenný,,vápenka |<<<...
<<<16|xBozkov |<<<...
8:3416:0616:0617|xVysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. |7:3212:2713:56...
8:4216:1416:1418|xPříkrý |7:2412:1913:49...
8:4516:1716:1719|xSemily,,Cimbál |7:2112:1613:46...
8:5016:2316:2320vxSemily,,Riegrovo nám. |7:1612:1113:41...
8:5316:2616:26  od7:1412:0913:40...
---------21--  Semily,,aut.nádr. --------------
8:5516:4016:40 od ...12:0713:35...
9:0016:4916:4922|xSlaná ^...11:5813:32...
|||23|xStružinec,Tuhaň,Zelený háj |...||...
9:0816:5616:5624|xTatobity |...11:5113:24...
|||25|xRadostná p.Koz.,Lestkov |...11:48|...
9:1217:0217:0226|xMírová p.Koz.,Loktuše,na Špici |...11:4613:20...
|||27|xMírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek |...11:43|...
|||28|xMírová p.Koz.,Bělá |...11:40 |...
<<<29|xTurnov,,nemocnice |...11:37<...
|17:1117:1130|xTurnov,,5.května |...|<...
<<<31v  Turnov,,aut.nádr. |...11:33<+
9:3517:1617:16  od...11:3013:1075
---------32--  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------
9:35...17:18 od ......13:0921:30
<...<33|xPřepeře,,Sklostroj ^......<<
<...<34|xPřepeře |......<<
9:42...17:2535|xPřepeře,,u hřiště |......13:0121:21
9:46...17:2936|xPříšovice,,sídl. |......12:5721:17
|...|37|xSvijany,,obec |......|21:13
9:50...17:3538|  Loukov,,žel.st. |......12:5221:10
9:58...17:4639v  Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. |......12:4521:00
10:13...18:03  od......12:3020:45
---------40--  Mladá Boleslav,,Aut.st. --------------
10:15...18:05 od ......12:3020:45
10:55...18:4541  Praha,,Černý Most od......11:4520:00
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
75 nejede 24.12.2019,10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
m na spoj 101 navazuje v zastávce Semily,aut.nádr. spoj 111 linky 670501 do Jičín
m na spoj 103 navazuje v zastávce Semily,aut.nádr. spoj 161 linky 670501 do Jičín
p z Turnova do Semil jede jako linka 530 přes Železný Brod
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Výlukový jízdní řád z důvodu opatření proti šíření nemoci COVID 19. Bezpečnostní opatření, kterými jsou cestující povinni se řídit, naleznete na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine LK s.r.o.(zveřejněny na www.busline.cz).
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 103,105 ze zastávky Rokytnice n.Jiz,Horní Rokytnice do zastávky Praha,Černý Most; na spoj 104 ze zastávky Praha,Černý Most do zástávek Turnov,žel.st. až Rokytnice n.Jiz,Horní Rokytnice

(C) 2020 isybus