linka 670940
tisk v PDF

670940 Liberec - Jablonec n.Nisou - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Platí od 01.09.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 101,106)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoje 2-5,102-105)
1011055 Zastávky 2102106
          
6+6+Xp    X 6+6+
272731    312727
7:5015:3015:401od  Liberec,,aut.nádr.  pr7:307:4020:05
7:5515:40< 2|  Liberec,,Fügnerova |<( 7:35( 20:00
8:0615:51<3|xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |<7:18<
8:0815:53< 4|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |<7:1619:40
8:0915:56<5|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |<7:1519:39
8:1115:58< 6|xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |<7:1319:38
|16:00<7|xJablonec n.Nisou,,Jablonex |<7:11|
8:2016:0516:05 8|  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |7:087:0819:35
8:24||9|xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |||19:30
8:28||10|xLučany n.Nisou,,Blaník |||19:26
8:3116:1616:1611|  Smržovka,,nám.TGM |6:586:5819:22
8:4016:2816:2812|  Tanvald,,centrum |6:506:5019:15
8:4316:3216:3213|  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |6:476:4719:11
8:4616:3516:3514|xDesná,,centrum |6:436:4319:07
8:4716:3716:3715|xDesná,,Sklář |6:406:40|
8:4916:3916:3916|xDesná,,odb. |6:386:3819:04
8:5416:4416:4417|xKořenov,Příchovice,Motorest |6:326:3218:58
|16:4716:4718|xKořenov,,odb. |6:276:2718:54
9:0016:4916:4919|xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |6:256:2518:52
9:0616:5516:5520|xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |6:196:1918:46
9:1016:5916:5921|  Rokytnice n.Jiz.,,host. |6:166:1618:43
9:1517:0317:0322|  Jablonec n.Jiz.,,nám. |6:116:1118:38
|17:0517:0523|xJablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. |6:076:0718:34
9:1917:0717:0724|xJablonec n.Jiz.,Hradsko |6:056:0518:32
|17:0817:0825|xJablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov |6:046:0418:31
9:2217:1017:1026|xPoniklá,,závod |6:026:0218:29
9:2417:1217:1327|xPoniklá,,pošta |6:006:0018:27
|17:1517:1528|xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most  |5:565:5618:24
9:2917:1717:1829|xVíchová n.Jiz. |5:545:5418:22
|17:1817:1930|xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |5:535:5318:20
9:3317:2017:2131vxJilemnice,Hrabačov,křiž. |5:515:5118:18
9:3717:2417:25  od5:475:4718:15
---------32--  Jilemnice,,aut.nádr. -----------
9:4017:24... od 5:445:4418:14
9:4417:27...33|xJilemnice,Hrabačov,křiž. ^5:415:4118:11
9:4917:31...34|xHorní Branná,Valteřice |5:365:3618:06
9:53|...35|  Vrchlabí,,u pivovaru ||||
10:0017:39...36|  Vrchlabí,,aut.nádr. |5:305:3018:00
10:04......37|  Vrchlabí,,nám. |......17:52
10:06......38|  Vrchlabí,,pošta |......17:50
10:07......39|  Vrchlabí,,rozc.Strážné |......17:49
10:08......40|  Vrchlabí,Herlíkovice,internát |......17:47
10:09......41|  Vrchlabí,Herlíkovice |......17:46
10:13......42|  Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka |......17:42
10:17......43|  Špindlerův Mlýn,,Labská |......17:38
10:19......44v  Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov |......17:36
10:25......45  Špindlerův Mlýn,,aut.st. od......17:35
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
27 nejede od 24.12. do 25.12.2018,1.1.2019
31 nejede 31.12.2018
p Umožněno přímé odbavení do Vrchlabí (linkou 963).
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK, s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.

(C) 2019 isybus