linka 670940
tisk v PDF

670940 Liberec - Jablonec n.Nisou - Jilemnice - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jablonec n. N., Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 101,106)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoje 2-5,102-105)
1011055KmKmKmKmKm Zastávky 2102106
               
6+6+Xp         X 6+6+
272731         312727
7:5015:3015:40000001od  Liberec,,aut.nádr.  pr7:357:4520:05
7:5515:40<<2<21 2|  Liberec,,Fügnerova |<( 7:40( 20:00
8:0615:51<<9<9<3|xJablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná |<7:23<
8:0815:53<<10<1015 4|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha |<7:2119:40
8:0915:56<<11<10155|xJablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh |<7:2019:39
8:1115:58<<12<1116 6|xJablonec n.Nisou,Mšeno,škola |<7:1819:38
|16:00<< 13<12177|xJablonec n.Nisou,,Jablonex |<7:16|
8:2016:0516:051414131318 8|  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. |7:137:1319:35
8:24||16161616219|xJablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky |||19:30
8:28||191918182310|xLučany n.Nisou,,Blaník |||19:26
8:3116:1616:16212120202511|  Smržovka,,nám.TGM |7:037:0319:22
8:4016:2816:28262626263112|  Tanvald,,centrum |6:556:5519:15
8:4316:3216:32272727273213|  Tanvald,,Terminál u žel.st.  |6:526:5219:11
8:4616:3516:35292929293414|xDesná,,centrum |6:486:4819:07
8:4716:3716:37303030303515|xDesná,,Sklář |6:456:45|
8:4916:3916:39313131313616|xDesná,,odb. |6:436:4319:04
8:5416:4416:44343434343917|xKořenov,Příchovice,Motorest |6:366:3618:58
|16:4716:47373737374218|xKořenov,,odb. |6:316:3118:54
9:0016:4916:49383838384319|xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |6:296:2918:52
9:0616:5516:55444444444920|xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |6:236:2318:46
9:1016:5916:59464646465121|  Rokytnice n.Jiz.,,host. |6:206:2018:43
9:1517:0317:03484848485322|  Jablonec n.Jiz.,,nám. |6:156:1518:38
|17:0517:05515150505523|xJablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. |6:076:0718:34
9:1917:0717:07525252525724|xJablonec n.Jiz.,Hradsko |6:056:0518:32
|17:0817:08535353535825|xJablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov |6:046:0418:31
9:2217:1017:10555555555926|xPoniklá,,závod |6:026:0218:29
9:2417:1217:13575756566127|xPoniklá,,pošta |6:006:0018:27
|17:1517:15595959596428|xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most  |5:565:5618:24
9:2917:1717:18616161616629|xVíchová n.Jiz. |5:545:5418:22
|17:1817:19626262626730|xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |5:535:5318:20
9:3317:2017:21636362626731vxJilemnice,Hrabačov,křiž. |5:515:5118:18
9:3717:2417:25       od5:475:4718:15
---------656564646932--  Jilemnice,,aut.nádr. -----------
9:4017:24...      od 5:445:4418:14
9:4417:27... 6766667133|xJilemnice,Hrabačov,křiž. ^5:415:4118:11
9:4917:31... 7170707534|xHorní Branná,Valteřice |5:365:3618:06
9:53|... 7574747935|  Vrchlabí,,u pivovaru ||||
10:0017:39... 7675758036|  Vrchlabí,,aut.nádr. |5:305:3018:00
10:04...... 77  8237|  Vrchlabí,,nám. |......17:52
10:06...... 79  8338|  Vrchlabí,,pošta |......17:50
10:07...... 79  8439|  Vrchlabí,,rozc.Strážné |......17:49
10:08...... 80  8540|  Vrchlabí,Herlíkovice,internát |......17:47
10:09...... 82  8641|  Vrchlabí,Herlíkovice |......17:46
10:13...... 86  9042|  Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka |......17:42
10:17...... 90  9443|  Špindlerův Mlýn,,Labská |......17:38
10:19...... 91  9544v  Špindlerův Mlýn,,rozc.Bedřichov |......17:36
10:25...... 92  9645  Špindlerův Mlýn,,aut.st. od......17:35
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
27 nejede od 24.12. do 25.12.2018,1.1.2019
31 nejede 31.12.2018
p Umožněno přímé odbavení do Vrchlabí (linkou 963).
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK, s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.

(C) 2018 isybus