linka 670942
tisk v PDF

670942 Rokytnice n. Jiz. - Jablonec n. Jiz. - Harrachov
Platí od 01.09.2019 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 7-8,10-13,19-20,108-109)
BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631 (spoje 2-6,9,15-16,21-103,122-123)
Zastávky 3571039111310915192125272931123
                   
                  6+
     XB6+        X X XBB
   Xp 40BXp XB6+XB XXB31313124
1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice od5:15...7:257:368:20...11:3011:3611:45...14:3015:3016:0717:4519:3019:36
2xRokytnice n.Jiz.,,Horní Domky |<...<7:38<...<11:38<...<<<<<19:38
3xRokytnice n.Jiz.,,prostřední park. |<...<7:39<...<11:39<...<<<<<19:39
4xRokytnice n.Jiz.,,Eprona |<...<7:40<...<11:40<...<<<< <19:40
5xRokytnice n.Jiz.,,klub mládeže |5:16...7:267:428:21...11:3111:4211:46...14:3115:3116:0817:4619:3119:42
6xRokytnice n.Jiz.,,host.u zast. |5:17...7:277:438:22...11:3211:4311:47...14:3215:3216:0917:4719:3219:43
7xRokytnice n.Jiz.,,nám. |5:20...7:307:458:25...11:3611:4511:51...14:3515:3516:1217:5019:3519:45
8xRokytnice n.Jiz.,,pila |5:23...7:337:488:28...11:3911:4811:54...14:3715:3716:1417:5319:3819:48
9  Rokytnice n.Jiz.,,host. |<...<7:50<...11:4211:50<...<15:42<<19:4019:50
10xRokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. |<...<7:51<...11:4311:51<...<15:43<<19:4119:51
11xJablonec n.Jiz.,,dům kultury |<...<7:53<...11:4511:53<...<15:45<<19:4319:53
12  Jablonec n.Jiz.,,nám. v<...<7:55<...11:4811:55<...<15:48<<19:4519:55
  <...<7:58<XB11:5011:58<XB<15:50<<19:4719:58
13  Jablonec n.Jiz.,,žel.st.  --------------------------------------------------
  od<...<...<10:05......<13:46<...<<19:47...
14  Jablonec n.Jiz.,,nám. |<...<...<10:08......<13:49<...<<19:48...
15xJablonec n.Jiz.,,dům kultury |<...<...<10:09......<13:50<...<<19:49...
16xRokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. v<...<...<10:11......<13:51<...<<19:50...
  5:25Xp7:35...8:3010:12......11:5613:5214:41...16:1817:5619:51...
17  Rokytnice n.Jiz.,,host. --------------------------------------------------
  od5:256:507:35...8:3010:12......11:5713:5214:41...16:1817:5619:51...
18xRokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky |5:266:517:36...8:3110:13......11:5913:5314:42...16:1917:5719:52...
19xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |5:286:537:38...8:3310:15......12:0213:5614:45...16:2117:5919:54...
20xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |5:346:597:44...8:3910:21......12:0814:0214:51...16:2718:0520:00...
21xHarrachov,Nový Svět,pila |5:357:007:45...8:4010:22......12:0914:0314:52...16:2818:0620:01...
22xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |5:377:027:47...8:4210:24......12:1114:0514:54...16:3018:0820:03...
23xHarrachov,,sklárna |5:387:037:48...8:4310:25......12:1214:0614:55...16:3118:0920:04...
24xHarrachov,,centrum |5:397:047:49...8:4410:26......12:1314:0714:56...16:3218:1020:05...
25xHarrachov,,u Ducha hor v5:407:057:50...8:4510:27......12:1414:0814:57...16:3318:1120:06...
26  Harrachov,,aut.nádr. 5:447:097:54...8:4910:31......12:1814:1215:01...16:3718:1520:10...
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2018
31 nejede 31.12.2018
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
m spoj 29 vyčká v zastávce Rokytnice n.Jiz.,host. příjezdu spoje 14 linky 670941 nejvýše 10 minut
m spoj 31 vyčká v zastávce Jablonec n.Jiz.,žel.st. příjezdu vlaku 15514 nejvýše 15 minut
m spoj 109 vyčká v zastávce Rokytnice n.Jiz.,host. příjezdu spoje 105 linky 530743 nejvýše 10 minut
p Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Výstup stačí nahlásit řidiči a nástup je nutné nejpozději 30 minut předem nahlásit na tel. 704 702 000
Na spoj 20 navazuje ve 14:38 v zastávce Rokytnice,host. spoj 15 linky 941 do Jilemnice.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).


Zastávky 2461028101210816202224303212228
                   
   Xp    XB    Xp  X X  Xp
   BXpXp 40XBXB XBBX 3131 31
26  Harrachov,,aut.nádr. od5:206:157:14...8:209:3311:14...13:3014:1815:18...17:1018:20...20:10
25xHarrachov,,u Ducha hor |5:216:167:15...8:219:3411:15...13:3114:1915:19...17:1118:21...20:11
24xHarrachov,,centrum |5:226:177:16...8:229:3511:16...13:3214:2015:20...17:1218:22...20:12
23xHarrachov,,sklárna |5:236:187:17...8:239:3611:17...13:3314:2115:21...17:1318:23...20:13
22xHarrachov,Nový Svět,u Motejlků |5:256:207:19...8:259:3811:19...13:3514:2315:23...17:1518:25...20:15
21xHarrachov,Nový Svět,pila |5:276:227:21...8:279:4011:21...13:3714:2515:25...17:1718:27...20:17
20xHarrachov,Nový Svět,Na mýtě |5:296:247:23...8:299:4211:23...13:3914:2715:27...17:1918:29...20:18
19xRokytnice n.Jiz.,Vilémov |5:356:307:29...8:359:4811:29...13:4514:3315:33...17:2518:35...20:24
18xRokytnice n.Jiz.,,odb.Paseky v5:376:327:31...8:379:5011:31...13:4714:3515:35...17:2718:37...20:26
  5:396:367:35...8:419:5411:35...13:4914:3915:39...17:3118:41...20:28
17  Rokytnice n.Jiz.,,host. --------------------------------------------------
  od5:39...7:35...8:439:5411:35...13:49...15:39...17:3118:41...20:28
16xRokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. |5:40...<...<9:56<...13:50...<...<<...20:30
15xJablonec n.Jiz.,,dům kultury |5:41...<...<9:57<...13:51...<...<<6+20:31
14  Jablonec n.Jiz.,,nám. v5:43...<6+<9:58<...13:53...<...<<B 20:32
  5:46...<B<9:59<6+13:55...<XB<<24<
13  Jablonec n.Jiz.,,žel.st.  --------------------------------------------------
  od......<8:02<...<12:02......<16:10<<20:02<
12  Jablonec n.Jiz.,,nám. |......<8:04<...<12:04......<16:12<<20:04<
11xJablonec n.Jiz.,,dům kultury |......<8:05<...<12:05......<16:13<<20:0520:33
10xRokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. |......<8:07<...<12:07......<16:15<<20:0720:35
9  Rokytnice n.Jiz.,,host. |......<8:08<...< 12:08......<16:16<<20:0820:36
8xRokytnice n.Jiz.,,pila |......7:378:108:45...11:3712:10......15:4116:1817:3318:4320:1020:38
7xRokytnice n.Jiz.,,nám. |......7:398:128:47...11:3912:12......15:4316:2017:3518:4520:1220:40
6xRokytnice n.Jiz.,,host.u zast. |......7:408:148:48...11:4012:14......15:4416:2117:3618:4620:1420:41
5xRokytnice n.Jiz.,,klub mládeže |......7:418:168:49...11:4112:16......15:4516:2217:3718:4720:1620:42
4xRokytnice n.Jiz.,,Eprona |......<( 8:17<...<( 12:17......<<<<( 20:17<
3xRokytnice n.Jiz.,,prostřední park. |......<( 8:18<...<( 12:18......<<<<( 20:18<
2xRokytnice n.Jiz.,,Horní Domky v......<( 8:19<...<( 12:19......<<<<( 20:19<
1  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice ......7:448:208:52...11:4412:20......15:4816:2517:4018:5020:2020:45
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2018
31 nejede 31.12.2018
40 nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019,1.2.2019, od 4.3. do 10.3.2019, od 18.4. do 22.4.2019, od 1.7. do 1.9.2019, od 28.10. do 30.10.2019
m spoj 16 vyčká v zastávce Rokytnice n.Jiz.,host. příjezdu spoje 9 linky 670944 nejvýše 5 minut
m spoj 24 vyčká v zastávce Jablonec n.Jiz.,nám. příjezdu spoje 16 linky 670952 nejvýše 10 minut
p spoj 2 možné přímé odbavení do Vysokého n. Jiz. a Semil.
p spoje 4,6,28 Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
p spoj 20 možné přímé odbavení směr Jablonec n. Jiz. a Jilemnice.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Na spoj 20 navazuje ve 14:38 v zastávce Rokytnice,host. spoj 15 linky 941 do Jilemnice.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2019 isybus