linka 670943
tisk v PDF

670943 Harrachov,FIT FUN - Harrachov,centrum - Harrachov,žel.st./ Kořenov,žel.st.
Platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631
Zastávky 110131035105710711111131131511517117191192112123123
                         
                   XB6+XB6+XB6+
   XB6+XB6+XB6+XB6+XB6+XB6+XB6+XB6+n Bnn Bnn Bn
   nBnnBnnBnnBnnBnnBnnBnnBn363536353635
1  Harrachov,,hotel FIT-FUN od7:257:308:308:309:309:3010:3010:3012:3012:3013:3013:3014:3014:3015:3015:3016:3016:3017:3017:3018:3018:30
2xHarrachov,,Lanová dráha Ryžoviště  v7:277:328:328:329:329:3210:3210:3212:3212:3213:32 13:3214:3214:3215:3215:3216:3216:3217:3217:3218:3218:32
  7:297:348:348:349:349:3410:3410:3412:3412:3413:3413:3414:3414:3415:3415:3416:3416:3417:3417:3418:3418:34
3  Harrachov,,aut.nádr. --------------------------------------------------------------------
  od7:307:358:358:359:359:3510:3510:3512:3512:3513:3513:3514:3514:3515:3515:3516:3516:3517:3517:3518:3518:35
4xHarrachov,,u Ducha hor |7:317:368:368:369:369:3610:3610:3612:3612:3613:3613:3614:3614:3615:3615:3616:3616:3617:3617:3618:3618:36
5xHarrachov,,centrum |7:327:378:378:379:379:3710:3710:3712:3712:3713:3713:3714:3714:3715:3715:3716:3716:3717:3717:3718:3718:37
6xHarrachov,,sklárna |<7:408:408:409:409:4010:4010:4012:4012:4013:4013:4014:4014:4015:4015:4016:4016:4017:4017:4018:4018:40
7xHarrachov,,škola |7:35<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
8xHarrachov,,Hábův most |7:367:418:418:419:419:4110:4110:4112:4112:4113:4113:4114:4114:4115:4115:4116:4116:4117:4117:4118:4118:41
9xHarrachov,,Diana |7:377:428:428:429:429:4210:4210:4212:4212:4213:4213:4214:4214:4215:4215:4216:4216:4217:4217:4218:4218:42
10  Harrachov,,žel.st.  v7:457:508:508:509:509:5010:5010:5012:5012:5013:5013:5014:5014:5015:5015:5016:5016:5017:5017:5018:5018:50
11  Kořenov,,žel.st.  ..................................................................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
35 jede od 26.12.2019 do 1.11.2020
36 jede od 27.12.2019 do 13.3.2020, od 29.6. do 31.8.2020, jede také 11.6.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
nspoj je obsluhován nízkokapacitním autobusem
Všechny spoje vyčkají příjezdu vlaků max. 10 minut. / Alle Busse warten auf die Ankunft der Züge höchstens 10 min.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine LK s.r.o. (zveřejněny na www.busline.cz).


Zastávky 2102410461068108101101411416
                
                
     XB6+XB6+XB6+XB6+XB6+XB
11  Kořenov,,žel.st.  od......nBnnBnnBnnBnnBnn
10  Harrachov,,žel.st.  |......8:058:059:059:0510:0510:0511:0511:0513:0513:0514:05
9xHarrachov,,Diana |......8:088:089:089:0810:0810:0811:0811:0813:0813:0814:08
8xHarrachov,,Hábův most |......8:098:099:099:0910:0910:0911:0911:0913:0913:0914:09
7xHarrachov,,škola |......<<<<<<<<<<<
6xHarrachov,,sklárna |......8:118:119:119:1110:1110:1111:1111:1113:1113:1114:11
5xHarrachov,,centrum |......8:138:139:139:1310:1310:1311:1311:1313:1313:1314:13
4xHarrachov,,u Ducha hor vXB6+8:148:149:149:1410:1410:1411:1411:1413:1413:1414:14
  nBn8:178:179:179:1710:1710:1711:1711:1713:1713:1714:17
3  Harrachov,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od7:157:158:208:209:209:2010:2010:2011:2011:2013:2013:2014:20
2xHarrachov,,Lanová dráha Ryžoviště  v7:177:178:228:229:229:2210:2210:22( 11:22( 11:2213:2213:2214:22
1  Harrachov,,hotel FIT-FUN 7:207:208:258:259:259:2510:2510:25( 11:25( 11:2513:2513:2514:25
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
nspoj je obsluhován nízkokapacitním autobusem
Všechny spoje vyčkají příjezdu vlaků max. 10 minut. / Alle Busse warten auf die Ankunft der Züge höchstens 10 min.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine LK s.r.o. (zveřejněny na www.busline.cz).


Zastávky 1161811820120221222412426126
              
        XB6+XB6+XB6+
   6+XB6+XB6+n Bnn Bnn Bn
11  Kořenov,,žel.st.  odBnnBnnBn363536353635
10  Harrachov,,žel.st.  |14:0515:0515:0516:0516:0517:0517:0518:0518:0519:0519:05
9xHarrachov,,Diana |14:0815:0815:0816:0816:0817:0817:0818:0818:0819:0819:08
8xHarrachov,,Hábův most |14:0915:0915:0916:0916:0917:0917:0918:0918:0919:0919:09
7xHarrachov,,škola |<<<<<<<<<<<
6xHarrachov,,sklárna |14:1115:1115:1116:1116:1117:1117:1118:1118:1119:1119:11
5xHarrachov,,centrum |14:1315:1315:1316:1316:1317:1317:1318:1318:1319:1319:13
4xHarrachov,,u Ducha hor v14:1415:1415:1416:1416:1417:1417:1418:1418:1419:1419:14
  14:17 15:1715:1716:1716:1717:1717:1718:1718:1719:1719:17
3  Harrachov,,aut.nádr. -----------------------------------
  od14:2015:2015:2016:2016:2017:2017:2018:2018:2019:2019:20
2xHarrachov,,Lanová dráha Ryžoviště  v14:2215:2215:22( 16:22( 16:2217:2217:2218:2218:22( 19:22( 19:22
1  Harrachov,,hotel FIT-FUN 14:2515:2515:25( 16:25( 16:2517:2517:2518:2518:25( 19:25( 19:25
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
35 jede od 26.12.2019 do 1.11.2020
36 jede od 27.12.2019 do 13.3.2020, od 29.6. do 31.8.2020, jede také 11.6.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
nspoj je obsluhován nízkokapacitním autobusem
Všechny spoje vyčkají příjezdu vlaků max. 10 minut. / Alle Busse warten auf die Ankunft der Züge höchstens 10 min.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine LK s.r.o. (zveřejněny na www.busline.cz).

(C) 2020 isybus