linka 670947
tisk v PDF

670947 Jilemnice - Hrabačov - Vítkovice - Dol.Mísečky - Hor.Mísečky
Platí od 28.03.2020 do 31.08.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641
171113 Zastávky 2481418
             
          XB XB
............1od  Jilemnice,,Vejrychovsko pr......12:40...( 18:35
XBXBXBXB 2|xJilemnice,,pod žel.st.  |XpXB12:32XB( 18:31
5:4510:3014:4017:203|  Jilemnice,,aut.nádr. |5:277:0712:3016:2518:29
5:4710:3214:4217:22 4vxJilemnice,Hrabačov |5:227:0212:2716:2018:26
5:4910:3414:4317:24  od5:207:0012:2516:1818:24
------------5--xJilemnice,Hrabačov,křiž. -----------------
5:5010:3514:4517:25 od 5:207:0012:2516:1818:24
5:5210:3714:4717:27 6|xBenecko,Dolní Štěpanice,u mostu ^5:176:5712:2216:1518:21
5:5310:3814:4817:287|xBenecko,Dolní Štěpanice,host.u Šmídů |5:156:5512:2116:1418:20
5:5610:4114:5117:31 8|xJestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna |5:126:5212:1816:1118:17
5:5810:4314:5317:339|xJestřabí v Krk.,Křížlice,host. |5:106:5012:1616:0918:15
6:0010:4514:5517:3510|xVítkovice,,SEBA |5:086:4812:1416:0718:13
x6:01x10:46x14:56x17:3611|  Vítkovice,,ObÚ |x5:07x6:47x12:13x16:06x18:12
6:0210:4714:5717:3712|xVítkovice,,škola |5:066:4612:1216:0518:11
<10:4814:5817:3813|xVítkovice,,kostel |<x6:4012:08<<
x6:04x10:49x14:59x17:3914|  Vítkovice,,hotel Praha |5:04x6:37x12:06x16:01x18:09
6:0610:5115:0117:4115|xVítkovice,,myslivna |...6:3512:0415:5918:07
6:0710:5215:0217:4216|xVítkovice,,hotel Skála |...6:3312:0315:5818:06
6:1110:5615:0617:4617vxVítkovice,Dolní Mísečky |...6:3012:0015:5518:03
6:1611:0515:1517:5518  Vítkovice,Horní Mísečky od...6:2511:5515:5017:58
X jede v pracovních dnech
m spoj 1 vyčká v zastávce Jilemnice,aut.nádr. příjezdu spoje 2 linky 671963 nejvýše 3 minut
p Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Pro výstup stačí nahlášení řidiči - pro nástup nutno objednat nejpozději 30 minut před odjezdem ze zastávky na tel. 704 702 000
Upozornění: v době sněhové kalamity a náledí,není přeprava cestujících v úseku Dolní Mísečky-Horní Mísečky a do zastávky Vtkovice,kostel z bezpečnostních důvodů zaručena.
Achtung! Bei einer Schneekalamität oder beim Glatteis wird die Beförderung der Reisenden aus Sicherheitsgründen nicht sichergestellt.
Cestující v lyžařských botách se nepřepravují.
Die Reisenden in Schischuhen werden nicht zugelassen.
Výlukový jízdní řád z důvodu opatření proti šíření nemoci COVID 19. Vystupujte a nastupujte pouze ZADNÍMI DVEŘMI, neobsazujte sedadla okolo řidiče. Noste ochrannou roušku. Spoje zastavují na všech zastávkách.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz).

(C) 2020 isybus