linka 670960
tisk v PDF

670960 Jilemnice - Semily - Železný Brod - Jablonec n.Nisou - Liberec
Platí od 04.04.2022 do 31.08.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368111 (spoje 1,14,50-54,56-57,59)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368111 (spoje 2,7-8,13)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368111 (spoje 3-6,10-11,15-16,55,58,100-105)
Zastávky 11013537103111315105555957
                
    6+   6+   6+   
   XpBXBXBXBpBXXBXBpBXBXBXB
1  Jilemnice,,aut.nádr. od5:566:086:236:578:5711:3812:5113:5614:5715:5815:5617:4618:40
2xJilemnice,Hrabačov |<<<<<<<<<<<17:4818:42
3xJilemnice,Hrabačov,křiž. |<<<<<<<<<<<17:5018:44
4xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |<<<<<<<<<<<17:5118:45
5xVíchová n.Jiz. |<<<<<<<<<<<17:5218:46
6xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek |<<<<<<<<<<<17:5318:47
7xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most  |<<<<<<<<<<<17:5418:48
8xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová |<<<<<<<<<<<17:5518:50
9xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu |<<<<<<<<<<<17:5718:52
10xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová |<<<<<<<<<<<17:5818:54
11xHáje n.Jiz. |<<<<<<<<<<<18:0018:57
12xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová |<<<<<<<<<<<18:0118:59
13xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu |<<<<<<<<<<<18:0319:01
14xPeřimov,,u Křížků |<<<<<<<<<<<18:0419:02
15xPeřimov,,škola |<<<<<<<<<<<18:0519:03
16xPeřimov,,u mlýna |<<<<<<<<<<<18:0719:05
17xMříčná,,u mlýna |<<<<<<<<<<<18:0819:07
18xJilemnice,,nemocnice |<<<<<<<<<<<<<
19xJilemnice,,ZŠ |<<<<8:59<12:53<<<<<<
20xJilemnice,,nemocnice |<<<<9:00<12:54<<<<<<
21xJilemnice,,odb.nemocnice |5:586:096:256:59<11:39<13:5814:5915:5915:58<<
22xMříčná,,odb.Kruh |<<<<<<12:59<<<<<<
23xMříčná,,sokolovna |<<<<<<13:00<<<<<<
24xMříčná,,křiž. |6:026:126:297:039:0311:4213:0214:0215:0316:0216:0218:1019:09
25xHáje n.Jiz.,Loukov |<<<<<<<<<<<<<
26xHáje n.Jiz.,Rybnice |<<<<<<<<<<<<<
27xBystrá n.Jiz. |<<<<<<<<<<<<<
28xBenešov u Semil,Podolí |<<<<<<<<<<<<<
29xBenešov u Semil,,Hradišťata |<<<<<<<<<<<<<
30xBenešov u Semil,,Podmošna |<<<<<<<<<<<<<
31xSemily,,nemocnice |<<<<<<<<<<<<<
32xSemily,,3.května |<<<<<<<<<<<<<
33xSemily,,Tyršova |<<<<<<<<<<<<<
34xKošťálov,Kundratice,střed |6:086:186:357:099:0911:4813:0814:0815:0916:0716:0818:1619:15
35xKošťálov,,záv.Trevos |6:126:226:397:139:1311:5213:1214:1215:1316:1116:1218:2019:19
36xKošťálov,,nám. |6:146:246:417:15 9:1511:5413:1414:1415:1516:1316:1418:2219:21
37xKošťálov,,křiž.k lomu |6:176:276:447:189:1811:5713:1714:1715:1816:1616:1718:2519:24
38xSlaná,Bořkov v6:216:316:487:229:2212:0113:2114:2115:2216:2016:2118:2919:28
  6:266:356:537:279:2612:0513:2614:2615:2616:2416:2618:3419:34
39  Semily,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od6:30...6:55...9:32...13:3214:3215:32............
40  Semily,,žel.st.  |<...<...<...<<<............
41xSemily,Podmoklice,rozc. |6:32...|...9:34...13:3414:3415:34............
42xSemily,,Letná |6:33...|...9:35...13:3514:3515:35............
43xZáhoří,Proseč |6:36...|...9:38...13:3814:3815:38............
44xŽelezný Brod,Pelechov |6:40...|...9:42...13:4214:4215:42............
45xŽelezný Brod,,nová škola |6:41...|...9:43...13:4314:4315:43............
46  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  |6:46...7:08...9:48...13:4814:4815:48............
47  Železný Brod,,sokolovna |6:49...7:12...9:51...13:5114:5115:51............
48xŽelezný Brod,,Olšiny ||...|...|...|||............
49xPěnčín,Bratříkov |6:55...7:18...9:57...13:5714:5715:57............
50xPěnčín |6:58...7:21...10:00...14:0015:0016:00............
51xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |7:07...|...10:09...14:0915:0916:09............
52xJablonec n.Nisou,,u gymnázia v( 7:13...7:35...( 10:15...( 14:15( 15:15( 16:15............
  7:18...7:40...10:20...14:2015:2016:20............
53  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od7:20...7:42...10:22...14:22...16:22............
54xLiberec,,Textilana |( 7:39...( 8:00...( 10:41...( 14:41...( 16:41............
55  Liberec,,Fügnerova v( 7:42...( 8:03...( 10:44...( 14:44...( 16:44............
56  Liberec,,aut.nádr. 7:48...8:10...10:50...14:50...16:50............
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
p spoj 101 - možné přímé odbavení na spoj 401 linky 505 směr Rybnice
p spoj 103 - možné přímé odbavení na spoj 403 linky 505 směr Rybnice
p spoj 105 - možné přímé odbavení na spoj 405 linky 505 směr Rybnice
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.


Zastávky 50542100681025610141045816
                
       XXB  XBXB  XB
56  Liberec,,aut.nádr. od............9:1011:10......13:0515:00......17:05
55  Liberec,,Fügnerova |............) 9:18) 11:18......) 13:15) 15:10......) 17:15
54xLiberec,,Textilana v............||......||......|
  ......XB...9:3811:38......13:3815:38......17:38
53  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od......5:40...9:4011:40......13:4015:40......17:40
52xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |......|...||......||......|
51xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |......5:47...9:4711:47......13:4715:47......17:47
50xPěnčín |......5:55...9:5511:55......13:5515:55......17:55
49xPěnčín,Bratříkov |......5:57...9:5711:57......13:5715:57......17:57
48xŽelezný Brod,,Olšiny |......|...||......||......|
47  Železný Brod,,sokolovna |......6:08...10:0812:08......14:0816:08......18:08
46  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  |......6:11...10:1112:11......14:1116:11......18:11
45xŽelezný Brod,,nová škola |......6:14...10:1412:14......14:1416:14......18:14
44xŽelezný Brod,Pelechov |......6:16...10:1612:16......14:1616:16......18:16
43xZáhoří,Proseč |......6:19...10:1912:19......14:1916:19......18:19
42xSemily,,Letná |......6:226+10:2212:22......14:2216:226+...18:22
41xSemily,Podmoklice,rozc. |......6:24pB10:2412:24......14:2416:24B...18:24
40  Semily,,žel.st.  vXp...<7:25<<6+...<<17:10...<
  BX6:277:2710:2712:27BXB14:2716:2717:11XB18:27
39  Semily,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od4:284:466:327:3010:3212:3212:4013:3214:3216:3217:1317:3318:32
38xSlaná,Bořkov |4:324:506:367:34 10:3612:3612:4413:3614:3616:3617:1717:3718:36
37xKošťálov,,křiž.k lomu |4:364:546:407:3810:4012:4012:4813:4014:4016:4017:2117:4118:40
36xKošťálov,,nám. |4:394:576:437:4110:4312:4312:5113:4314:4316:4317:2417:4418:43
35xKošťálov,,záv.Trevos |4:414:596:457:4310:4512:4512:5313:4514:4516:4517:2617:4618:45
34xKošťálov,Kundratice,střed |4:455:036:497:4710:4912:4912:5713:4914:4916:4917:3017:5018:49
33xSemily,,Tyršova |<<<<<<<<<<<<<
32xSemily,,3.května |<<<<<<<<<<<<<
31xSemily,,nemocnice |<<<<<<<<<<<<<
30xBenešov u Semil,,Podmošna |<<<<<<<<<<<<<
29xBenešov u Semil,,Hradišťata |<<<<<<<<<<<<<
28xBenešov u Semil,Podolí |<<<<<<<<<<<<<
27xBystrá n.Jiz. |<<<<<<<<<<<<<
26xHáje n.Jiz.,Rybnice |<<<<<<<<<<<<<
25xHáje n.Jiz.,Loukov |<<<<<<<<<<<<<
24xMříčná,,křiž. |4:515:096:557:5310:5512:5513:0313:5514:5516:5517:3617:5618:55
23xMříčná,,sokolovna |4:53<<<<<<<<<<<<
22xMříčná,,odb.Kruh |4:54<<<<<<<<<<<<
21xJilemnice,,odb.nemocnice |<<6:597:57|12:5913:0713:5914:5916:5917:40<<
20xJilemnice,,nemocnice |<<<<<<<<<<<<<
19xJilemnice,,ZŠ |<<<<( 10:58<<<<<<<<
18xJilemnice,,nemocnice |<<<<( 11:00<<<<<<<<
17xMříčná,,u mlýna |<5:11<<<<<<<<<17:5818:57
16xPeřimov,,u mlýna |<5:13<<<<<<<<<18:0018:59
15xPeřimov,,škola |<5:15<<<<<<<<<18:0219:01
14xPeřimov,,u Křížků |<5:16<<<<<<<<<18:0319:02
13xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu |<5:18<<<<<<<<<18:0519:04
12xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová |<5:19<<<<<<<<<18:0619:05
11xHáje n.Jiz. |<5:22<<<<<<<<<18:0919:07
10xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová |<5:23<<<<<<<<<18:1019:09
9xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu  |<5:25<<<<<<<<<18:1219:11
8xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová |<5:27<<<<<<<<<18:1419:13
7xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most  |<5:30<<<<<<<<<18:1719:15
6xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek |<5:32<<<<<<<<<18:1919:16
5xVíchová n.Jiz. |<5:34<<<<<<<<<18:2119:17
4xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |<5:36<<<<<<<<<18:2319:18
3xJilemnice,Hrabačov,křiž. |<5:38<<<<<<<<<18:2519:20
2xJilemnice,Hrabačov v<5:40<<<<<<<<<18:2719:22
1  Jilemnice,,aut.nádr. 5:005:437:038:0011:0513:0513:1014:0215:0517:0517:4318:3019:25
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
p spoj 50 - možné přímé odbavení na spoj 1 linky 963 směr Vrchlabí
p spoj 100 - možné přímé odbavení na spoj 101 linky 949 směr Benecko, Vrchlabí
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz). Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2022 isybus