linka 670960
tisk v PDF

670960 Jilemnice - Semily - Železný Brod - Jablonec n.Nisou - Liberec
Platí od 01.10.2019 do 31.10.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Semily, Na Rovinkách 211, tel.481368412, 481368611 (spoje 1,14,50,53-54,56-57,59)
BusLine LK s.r.o. , stř. PAD Jablonec nad Nisou, Luční 3, tel.481368502, 481368701 (spoje 2,7-8,13)
BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641 (spoje 6,11,15-16,51-52,55,58,100-105)
Zastávky 511101537103111315551055957
                
   XX6+XBXB6+XpXBXX6+XX
1  Jilemnice,,aut.nádr. od4:455:406:256:458:4511:5012:4513:4514:4515:4515:5717:5018:45
2xJilemnice,Hrabačov |<<6:27<<<<<<<<17:52<
3xJilemnice,Hrabačov,křiž. |<<6:29<<<<<<<<17:54<
4xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |<<6:30<<<<<<<<17:55<
5xVíchová n.Jiz. |<<6:31<<<<<<<<17:56<
6xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek |<<6:32<<<<<<<<17:57<
7xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most |<<6:34<<<<<<<<17:58<
8xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová |<<6:35<<<<<<<<18:00<
9xJilemnice,,ZŠ |||<||||||||<|
10xJilemnice,,odb.nemocnice |<<<<<<<<<<<<<
11xJilemnice,,nemocnice |4:485:43<6:488:4811:5312:4813:4814:4815:4816:00<18:48
12xMříčná,,odb.Kruh |<<<<<<<<<<<<<
13xMříčná,,sokolovna |<<<<<<<<<<<<<
14xMříčná,,křiž. |4:525:47<6:528:5211:5712:5213:5214:5215:5216:04<18:52
15xMříčná,,u mlýna |4:555:49<6:558:5411:5912:5413:5414:5415:5516:06<18:55
16xPeřimov,,u mlýna |4:575:51<6:578:5612:0112:5613:5614:5615:5716:08<18:57
17xPeřimov,,škola |4:595:53<6:598:5812:0312:5813:5814:5815:5916:10<18:59
18xPeřimov,,u Křížků |5:015:55<7:019:0012:0513:0014:0015:0016:0116:12<19:01
19xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu |5:035:576:367:039:0212:0713:0214:0215:0216:0316:1418:0219:03
20xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová |5:045:596:387:049:0412:0813:0414:0415:0416:0416:1618:0419:04
21xHáje n.Jiz. |5:066:016:407:069:0612:1013:0614:0615:0616:0616:1818:0619:06
22xHáje n.Jiz.,Loukov |5:096:046:427:099:0912:1213:0914:0915:0916:0916:2018:0819:09
23xHáje n.Jiz.,Rybnice |5:116:066:437:119:1112:1413:1114:1115:1116:1116:2218:0919:11
24xBystrá n.Jiz. |5:136:086:447:139:1312:1513:1314:1315:1316:1316:2318:1019:13
25xBenešov u Semil,Podolí |5:146:096:457:149:1412:1613:1414:1415:1416:1416:2418:1119:14
26xBenešov u Semil,,Hradišťata |5:166:116:477:169:1612:1713:1614:1615:1616:1616:2518:1319:16
27xBenešov u Semil,,Podmošna |5:196:146:507:199:1912:2013:1914:1915:1916:1916:2818:1619:19
28xSemily,,nemocnice |5:216:166:527:219:2112:2213:2114:2115:2116:2116:3018:1819:21
29xSemily,,3.května |5:236:186:547:239:2312:2413:2314:2315:2316:2316:3218:2019:23
30xSemily,,Tyršova v5:256:206:557:259:2512:2513:2514:2515:2516:2516:3318:2219:25
  5:286:23( 6:587:289:2812:2813:2814:2815:2816:2816:3618:2519:28
31  Semily,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od...6:30( 6:58...9:32...13:3214:3215:32...16:36......
32  Semily,,žel.st.  |...<7:00...<...<<<...16:40......
33xSemily,Podmoklice,rozc. |...6:32......9:34...13:3414:3415:34......... ...
34xSemily,,Letná |...6:33......9:35...13:3514:3515:35............
35xZáhoří,Proseč |...6:36......9:38...13:3814:3815:38............
36xŽelezný Brod,Pelechov |...6:40......9:42...13:4214:4215:42............
37xŽelezný Brod,,nová škola |...6:41......9:43...13:4314:4315:43............
38  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  |...6:46......9:48...13:4814:4815:48............
39  Železný Brod,,sokolovna |...6:49......9:51...13:5114:5115:51............
40xŽelezný Brod,,Olšiny |...|......|...|||............
41xPěnčín,Bratříkov |...6:55......9:57...13:5714:5715:57............
42xPěnčín |...6:58......10:00...14:0015:0016:00............
43xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |...7:07......10:09...14:0915:0916:09............
44xJablonec n.Nisou,,u gymnázia v...( 7:13......( 10:15...( 14:15( 15:15( 16:15............
  ...7:18......10:20...14:2015:2016:20............
45  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od...7:20......10:22 ...14:22...16:22............
46xLiberec,,Textilana |...( 7:39......( 10:41...( 14:41...( 16:41............
47  Liberec,,Fügnerova v...( 7:42......( 10:44...( 14:44...( 16:44............
48  Liberec,,aut.nádr. ...7:48......10:50...14:50...16:50............
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
m spoj 101 vyčká v zastávce Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most příjezdu spoje 105 linky 670941 nejvýše 5 minut
p Bezbariérově přístupné vozidlo garantováno pouze ve dnech školního vyučování
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).


Zastávky 50545221006102856141045816
                
        Xp XB X  X
48  Liberec,,aut.nádr. od...............9:10...11:10...15:05......17:05
47  Liberec,,Fügnerova |...............) 9:18...) 11:18...) 15:15......) 17:15
46xLiberec,,Textilana v...............|...|...|......|
  .........XB...9:38...11:38...15:38......17:38
45  Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od.........5:40...9:40...11:40...15:40......17:40
44xJablonec n.Nisou,,u gymnázia |.........|...|...|...|......|
43xJablonec n.Nisou,Kokonín,pošta |.........5:47...9:47...11:47...15:47......17:47
42xPěnčín |.........5:55...9:55...11:55...15:55......17:55
41xPěnčín,Bratříkov |.........5:57...9:57...11:57...15:57......17:57
40xŽelezný Brod,,Olšiny |.........|...|...|...|......|
39  Železný Brod,,sokolovna |.........6:08...10:08...12:08...16:08......18:08
38  Železný Brod,,Terminál u žel.st.  |.........6:11...10:11...12:11...16:11......18:11
37xŽelezný Brod,,nová škola |.........6:14...10:14...12:14...16:14......18:14
36xŽelezný Brod,Pelechov |.........6:16...10:16...12:16...16:16......18:16
35xZáhoří,Proseč |.........6:19...10:19...12:19...16:19......18:19
34xSemily,,Letná |.........6:22 6+10:22...12:22...16:22......18:22
33xSemily,Podmoklice,rozc. |.........6:24p10:24...12:24...16:246+...18:24
32  Semily,,žel.st.  v.........<7:20<...<...<16:52...<
  XpXX6:277:2110:276+12:27XB16:2716:55X18:27
31  Semily,,aut.nádr. -----------------------------------------
  od4:204:505:326:327:2310:3212:3212:3213:3216:3216:5517:4018:32
30xSemily,,Tyršova |4:224:525:356:367:2510:3512:3412:3513:3516:3516:5717:4218:35
29xSemily,,3.května |4:234:535:366:377:2610:3612:3512:3613:3616:3616:5817:4318:36
28xSemily,,nemocnice |4:254:555:376:387:2810:3712:3712:3713:3716:3717:0017:4418:37
27xBenešov u Semil,,Podmošna |4:284:575:406:417:3010:4012:3912:4013:4016:4017:0217:4718:40
26xBenešov u Semil,,Hradišťata |4:305:005:436:447:3310:4312:4212:4313:4316:4317:0517:5018:43
25xBenešov u Semil,Podolí |4:325:025:456:467:3510:4512:4412:4513:4516:4517:0717:5218:45
24xBystrá n.Jiz. |4:345:035:476:497:3610:4712:4512:4713:4716:4717:0817:5418:47
23xHáje n.Jiz.,Rybnice |4:355:045:496:517:3710:4912:4612:4913:4916:4917:0917:5618:49
22xHáje n.Jiz.,Loukov |4:375:065:516:537:3810:5112:4712:5113:5116:5117:1017:5818:51
21xHáje n.Jiz. |4:405:085:546:567:4010:5412:4912:5413:5416:5417:1218:0118:54
20xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová |4:425:105:556:587:4210:5612:5112:5613:5616:5617:1418:0318:56
19xHáje n.Jiz.,Dolní Sytová,u mostu |4:435:125:577:007:4410:5812:5312:5813:5816:5817:1618:0518:58
18xPeřimov,,u Křížků |4:45<5:597:027:4611:0012:5513:00<17:00<<19:00
17xPeřimov,,škola |4:47<6:007:047:4811:0212:5713:02<17:02<<19:02
16xPeřimov,,u mlýna |4:48<6:017:067:5011:0312:5913:03<17:03<<19:03
15xMříčná,,u mlýna |4:50<6:037:097:5211:0513:0113:05<17:05<<19:05
14xMříčná,,křiž. |4:52<6:057:127:5411:0713:0313:07<17:07<<19:07
13xMříčná,,sokolovna |<<<<<<<<<<<<<
12xMříčná,,odb.Kruh |<<<<<<<<<<<<<
11xJilemnice,,nemocnice |4:56<6:097:167:5811:1113:0713:11<17:11<<19:11
10xJilemnice,,odb.nemocnice |<<<<<<<<<<<<<
9xJilemnice,,ZŠ |( 4:57<( 6:10( 7:17( 7:59( 11:12( 13:08( 13:12<( 17:12<<( 19:12
8xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová |<5:14<<<<<<13:59<17:1718:06<
7xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most |<5:17<<<<<<14:02<17:2018:09<
6xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek |<5:19<<<<<<14:03<17:2118:10<
5xVíchová n.Jiz. |<5:21<<<<<<14:04<17:2218:11<
4xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |<5:23<<<<<<14:05<17:2318:12<
3xJilemnice,Hrabačov,křiž. |<5:25<<<<<<14:07<17:2518:14<
2xJilemnice,Hrabačov v<5:27<<<<<<14:09<17:2718:16<
1  Jilemnice,,aut.nádr. 5:005:306:147:218:0211:1613:1213:1614:1217:1617:3018:1919:16
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
p spoj 6 Bezbariérově přístupné vozidlo garantováno pouze ve dnech školního vyučování
p spoj 50 možné přímé odbavení do Vrchlabí
p spoj 100 možné přímé odbavení směr Benecko a Vrchlabí.
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).

(C) 2019 isybus