linka 670970
tisk v PDF

670970 Vítkovice,Horní Mísečky - Jilemnice - Semily - Turnov - Praha
Platí od 25.05.2020 do 31.08.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641
1101103 Zastávky 1021046
          
  ® ®     ® ® 
 6 +     6 + ®
 6472    6472X
...9:5011:501od  Vítkovice,Horní Mísečky pr( 17:10( 19:10( 19:20
...9:5511:55 2|xVítkovice,Dolní Mísečky |( 17:03( 19:03( 19:13
...9:5811:583|xVítkovice,,hotel Skála |( 16:59( 18:59( 19:09
...9:5911:59 4|xVítkovice,,myslivna |( 16:58( 18:58( 19:08
...10:0112:015|xVítkovice,,hotel Praha |( 16:56( 18:56( 19:06
...10:0512:05 6|xVítkovice,,škola |( 16:54( 18:54( 19:04
...10:0612:067|xVítkovice,,ObÚ |16:5318:5319:03
...|| 8|xVítkovice,,SEBA |16:5218:5219:02
...10:0912:099|xJestřabí v Krk.,Křížlice,host. |16:5018:5019:00
...10:1112:1110|xJestřabí v Krk.,Křížlice,myslivna |16:4818:4818:58
...10:1512:1511|xBenecko,Dolní Štěpanice,u mostu |16:4518:4518:55
...10:1812:1812vxJilemnice,Hrabačov,křiž. |16:4318:4318:53
X10:2312:23   od16:4018:4018:50
---------13--  Jilemnice,,aut.nádr. -----------
6:1510:3012:30 od 16:3218:3918:42
<||14|xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN ^|18:34<
<10:3412:3415|xVíchová n.Jiz. |( 16:2718:33<
<10:4012:4016|xHáje n.Jiz. |16:2018:25<
<10:4812:4817|xBenešov u Semil,,Hradišťata |16:1218:17<
6:20<<18|xMříčná,,křiž. |<<18:37
6:27<<19|xKošťálov,Kundratice,střed |<<18:31
6:31<<20|xLibštát,,zdrav.stř. |<<18:27
6:32<<21|xKošťálov,,nám. |<<18:26
6:35<<22vxKošťálov,,křiž.k lomu |<<<
6:5011:0013:00  od16:0518:1018:17
---------23--  Semily,,aut.nádr. -----------
6:5511:0013:00 od 16:0518:1018:15
7:0111:0813:0824|xSlaná ^15:5618:0118:06
7:0811:1513:1525|xTatobity |15:4817:5317:59
7:1411:2013:2026|xMírová p.Koz.,Loktuše,na Špici |15:4317:4817:52
7:2211:2613:2627|xTurnov,,5.května |<<<
7:2611:3013:3028v  Turnov,,aut.nádr. |15:3517:4017:42
7:3011:3413:34  od15:3017:3517:38
---------29--  Turnov,,Terminál u žel.st.  -----------
7:3511:4013:40 od 15:2017:3517:35
7:5111:5713:5730|  Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. ^15:0017:1517:15
<<<31|  Mladá Boleslav,,Boleslavská |<17:0017:00
8:1112:1514:1532v  Mladá Boleslav,,Aut.st. |14:4516:5516:55
8:5112:5514:5533  Praha,,Černý Most od14:0016:1516:15
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
64 jede také 22.12.2019,25.12.2019,26.12.2019,29.12.2019,10.4.2020,12.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,5.7.2020,27.9.2020,28.10.2020
72 nejede od 22.12. do 29.12.2019, od 10.4. do 12.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,5.7.2020,27.9.2020,28.10.2020
m spoj 6 vyčká v zastávce Jilemnice,aut.nádr. příjezdu spoje 2 linky 670980 nejvýše 15 minut
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Výlukový jízdní řád z důvodu opatření proti šíření nemoci COVID 19. Bezpečnostní opatření, kterými jsou cestující povinni se řídit, naleznete na www.iidol.cz.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
V ostatních případech platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené BusLine LK s.r.o.(zveřejněny na www.busline.cz).
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 6,102,104 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Turnov,Terminál u žel.st. až Vítkovice,Horní Mísečky; na spoje 101,103 ze zastávky Vítkovice,Horní Mísečky do zastávky Praha,Černý Most

(C) 2020 isybus