linka 670975
tisk v PDF

670975 Rokytnice n. Jiz. - Jilemnice - Dvůr Králové n.L. - Hradec Králové
Platí od 01.03.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641
15 Zastávky 26
        
XB       
5:35...1od  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice pr......
5:37... 2|xRokytnice n.Jiz.,,klub mládeže |......
5:39...3|xRokytnice n.Jiz.,,host.u zast. |......
5:40... 4|xRokytnice n.Jiz.,,nám. |......
5:43...5|xRokytnice n.Jiz.,,pila |......
5:45... 6v  Rokytnice n.Jiz.,,host. |......
5:49...  od......
------7--  Jablonec n.Jiz.,,nám. --------
5:51... od ......
5:55... 8|xJablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. ^......
5:59...9|xJablonec n.Jiz.,Hradsko |......
6:01...10|xJablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov |......
6:06...11|xPoniklá,,závod |......
6:08...12|xPoniklá,,pošta |......
6:10...13|xPoniklá,,Na Mejtě |......
6:14...14|xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most  |......
6:18...15|xVíchová n.Jiz. |......
6:20...16|xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |......
6:22...17|xJilemnice,Hrabačov,křiž. |......
6:24XB18vxJilemnice,Hrabačov |...XB
6:2731  odXB31
------19--  Jilemnice,,aut.nádr. --------
6:3513:05 od 12:0217:05
6:3713:0720|xJilemnice,,pod žel.st.  ^11:5917:02
6:3913:0921|xMartinice v Krk.,,křiž. |11:5717:00
6:4113:1322|xMartinice v Krk.,,Kult.dům |11:5516:58
6:4513:1523|xStudenec,,Na špici |11:5316:56
6:4813:1824|xStudenec,,u Trojice |11:5116:54
6:5013:2025|xStudenec,,pošta |11:4916:52
6:5513:2526|  Horka u St.Paky,,aut.st. |11:4516:48
7:0113:3127|  Borovnice,,záv. |11:4116:44
7:0213:3228|  Borovnice,,škola |11:4016:43
7:0413:3429|  Borovnice,,prodejna |11:3916:42
7:0513:3530|  Borovnice,,zast. |11:3816:41
7:0813:3831|  Borovnička,,žel.st.  |11:3516:38
7:0913:3932|  Borovnička |11:3316:36
7:1213:4233|  Borovnička,,samota |11:3016:33
7:1413:4434|  Mostek,,aut.st. |11:2816:31
<<35|  Mostek,,koupaliště |<16:28
<<36|  Horní Brusnice,,U Kostela |<16:26
<<37|  Horní Brusnice,,dol.zast. |<16:25
<<38|  Horní Brusnice,,Viadukt |<16:24
7:1613:4639|  Mostek,Souvrať,hor.zast. |11:26<
7:1813:4840|  Mostek,Souvrať,u mostu |11:24<
7:1913:4941|  Horní Brusnice,,odb.Souvrať |11:22<
7:2113:5142|  Dolní Brusnice |11:2116:22
7:2313:5343|  Bílá Třemešná,,žel.st. |11:1816:20
7:2513:5544|  Bílá Třemešná,,pošta |11:1616:18
7:2713:5745|  Bílá Třemešná |11:1516:17
7:2813:5846|  Bílá Třemešná,Spořilov |11:1316:15
7:3014:0047|  Bílá Třemešná,Nové Lesy |11:1116:13
7:3214:0248|  Dvůr Králové n.L.,,ZOO |11:0916:11
7:3414:0449|  Dvůr Králové n.L.,,obecní domy |11:0816:10
7:3514:0650|  Dvůr Králové n.L.,,Poděbradova |11:0716:09
7:3714:0851v  Dvůr Králové n.L.,,Vánoční ozdoby |11:0516:07
7:4014:10  od11:0316:05
------52--  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. --------
7:4814:11 od 11:0116:01
7:5214:1553|  Dvůr Králové n.L.,,Zboží ^10:5715:57
7:5514:1854|  Choustníkovo Hradiště |10:5415:54
8:0014:2355|  Kuks,,rozc. |10:5015:50
8:0214:2556|  Heřmanice,Slotov |10:4815:48
8:0414:2757|  Heřmanice,Brod |10:4615:46
8:0514:2858|  Heřmanice |10:4515:45
8:0714:3059|  Jaroměř,,nemocnice |10:4315:43
8:0814:3160|  Jaroměř,,Juta |10:4215:42
8:1014:3361|  Jaroměř,,Tanex |10:4015:40
8:1314:3662|  Jaroměř,,Na Špici |10:3715:37
8:2014:4363v  Holohlavy |10:3015:30
8:3515:0264  Hradec Králové,,Terminál HD  od10:1515:15
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince. Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro Liberecký kraj): +420 704 702 000

(C) 2020 isybus