linka 670975
tisk v PDF

670975 Rokytnice n. Jiz. - Jilemnice - Dvůr Králové n.L. - Hradec Králové
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Jilemnice, Čsl. Legií 569, tel.481368442, 481368641
15KmKm Zastávky 26
          
X         
5:35...0 1od  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice pr......
5:37...1  2|xRokytnice n.Jiz.,,klub mládeže |......
5:39...2 3|xRokytnice n.Jiz.,,host.u zast. |......
5:40...2  4|xRokytnice n.Jiz.,,nám. |......
5:43...4 5|xRokytnice n.Jiz.,,pila |......
5:45...5  6v  Rokytnice n.Jiz.,,host. |......
5:49...    od......
------7 7--  Jablonec n.Jiz.,,nám. --------
5:51...   od ......
5:55...9  8|xJablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. ^......
5:59...11 9|xJablonec n.Jiz.,Hradsko |......
6:01...12 10|xJablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov |......
6:06...14 11|xPoniklá,,závod |......
6:08...15 12|xPoniklá,,pošta |......
6:10...16 13|xPoniklá,,Na Mejtě |......
6:14...18 14|xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most  |......
6:18...20 15|xVíchová n.Jiz. |......
6:20...21 16|xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |......
6:22...21 17|xJilemnice,Hrabačov,křiž. |......
6:24X 22 18vxJilemnice,Hrabačov |...X
6:2731    odX31
------23019--  Jilemnice,,aut.nádr. --------
6:3513:05   od 12:0217:05
6:3713:0724120|xJilemnice,,pod žel.st.  ^11:5917:02
6:3913:0926321|xMartinice v Krk.,,křiž. |11:5717:00
6:4113:1327422|xMartinice v Krk.,,Kult.dům |11:5516:58
6:4513:1529623|xStudenec,,Na špici |11:5316:56
6:4813:1830724|xStudenec,,u Trojice |11:5116:54
6:5013:2032925|xStudenec,,pošta |11:4916:52
6:5513:25341126|  Horka u St.Paky,,aut.st. |11:4516:48
7:0113:31371427|  Borovnice,,záv. |11:4116:44
7:0213:32371428|  Borovnice,,škola |11:4016:43
7:0413:34381529 |  Borovnice,,prodejna |11:3916:42
7:0513:35391630|  Borovnice,,zast. |11:3816:41
7:0813:38411831|  Borovnička,,žel.st.  |11:3516:38
7:0913:39421932|  Borovnička |11:3316:36
7:1213:42432033|  Borovnička,,samota |11:3016:33
7:1413:44452234|  Mostek,,aut.st. |11:2816:31
<<<2235|  Mostek,,koupaliště |<16:28
<<<2436|  Horní Brusnice,,U Kostela |<16:26
<<<2537|  Horní Brusnice,,dol.zast. |<16:25
<<<2638|  Horní Brusnice,,Viadukt |<16:24
7:1613:4646<39|  Mostek,Souvrať,hor.zast. |11:26<
7:1813:4847<40|  Mostek,Souvrať,u mostu |11:24<
7:1913:4948<41|  Horní Brusnice,,odb.Souvrať |11:22<
7:2113:51492742|  Dolní Brusnice |11:2116:22
7:2313:53502843|  Bílá Třemešná,,žel.st. |11:1816:20
7:2513:55512944|  Bílá Třemešná,,pošta |11:1616:18
7:2713:57523045|  Bílá Třemešná |11:1516:17
7:2813:58533146|  Bílá Třemešná,Spořilov |11:1316:15
7:3014:00543247|  Bílá Třemešná,Nové Lesy |11:1116:13
7:3214:02563448|  Dvůr Králové n.L.,,ZOO |11:0916:11
7:3414:04573549|  Dvůr Králové n.L.,,obecní domy |11:0816:10
7:3514:06573550|  Dvůr Králové n.L.,,Poděbradova |11:0716:09
7:3714:08583651v  Dvůr Králové n.L.,,Vánoční ozdoby |11:0516:07
7:4014:10    od11:0316:05
------593752--  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. --------
7:4814:11   od 11:0116:01
7:5214:15624053|  Dvůr Králové n.L.,,Zboží ^10:5715:57
7:5514:18644254|  Choustníkovo Hradiště |10:5415:54
8:0014:23674555|  Kuks,,rozc. |10:5015:50
8:0214:25684656|  Heřmanice,Slotov |10:4815:48
8:0414:27694757|  Heřmanice,Brod |10:4615:46
8:0514:28704858|  Heřmanice |10:4515:45
8:0714:30725059|  Jaroměř,,nemocnice |10:4315:43
8:0814:31735160|  Jaroměř,,Juta |10:4215:42
8:1014:33745261|  Jaroměř,,Tanex |10:4015:40
8:1314:36745262|  Jaroměř,,Na Špici |10:3715:37
8:2014:43815963v  Holohlavy |10:3015:30
8:3515:02947264  Hradec Králové,,Terminál HD  od10:1515:15
X jede v pracovních dnech
31 nejede 31.12.2018
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro Liberecký kraj): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.oredo.cz).
V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2018 isybus