linka 670980
tisk v PDF

670980 Rokytnice n.Jiz. - Jilemnice - Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Platí od 01.09.2020 do 31.10.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631
1101 Zastávky 2102
        
® ®     ® ®
X6+    X6+
4:3511:001od  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice pr19:2619:26
4:36| 2|xRokytnice n.Jiz.,,klub mládeže |19:2419:24
4:37|3|xRokytnice n.Jiz.,,host.u zast. |19:2219:22
4:4011:05 4|xRokytnice n.Jiz.,,nám. |19:2119:21
4:42|5|xRokytnice n.Jiz.,,pila |19:1819:18
4:4511:11 6|  Rokytnice n.Jiz.,,host. |19:1719:17
4:46|7|xRokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. |19:1619:16
4:47| 8|xJablonec n.Jiz.,,dům kultury |19:1519:15
4:5011:149|  Jablonec n.Jiz.,,nám. |19:1419:14
4:52|10|xJablonec n.Jiz.,Buřany,Porostlice |19:1219:12
4:5411:1611|xJablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. |19:1119:11
4:57|12|xJablonec n.Jiz.,Hradsko |19:0919:09
4:5911:1813|xJablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov |19:0719:07
5:02|14|xPoniklá,,závod |19:0419:04
5:0411:2315|xPoniklá,,pošta |19:0219:02
5:05|16|xPoniklá,,Na Mejtě |19:0119:01
5:0811:2617|xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most  |18:5818:58
5:1111:28 18|xVíchová n.Jiz. |18:5618:56
5:13|19|xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |18:5418:54
5:14|20vxJilemnice,Hrabačov,křiž. |18:5318:53
5:1711:35  od18:5018:50
------21--  Jilemnice,,aut.nádr. --------
5:3011:37 od 18:4818:48
5:3511:4222|xMříčná,,křiž. ^18:4418:44
5:4111:4823|xKošťálov,Kundratice,střed |18:3818:38
5:4611:5224|xKošťálov,,záv.Trevos |18:3418:34
<<25|xKošťálov,,žel.st.  |<<
||26|xLibštát,,zdrav.stř. |18:3118:31
5:5011:5527|xLibštát,,nám. |18:2918:29
6:0412:0928|  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. |18:1618:16
6:1412:1929|  Železnice |18:0518:05
<12:2830v  Jičín,,žel.st.  |<<
6:2212:30  od17:5517:55
------31--  Jičín,,aut.st. --------
6:2512:32 od 17:5217:52
6:3812:4732v  Sobotka,,nám. ^17:3517:35
7:0513:17  od17:0517:05
------33--  Mladá Boleslav,,Aut.st. --------
7:1013:17 od 17:0517:05
7:5014:0234  Praha,,Černý Most od16:2016:20
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.
V rámci tarifu IREDO jsou na této lince přestupní jízdenky pouze uznávány, nikoli vydávány.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 2,102 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Jičín,aut.st. až Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice; na spoje 1,101 ze zastávek Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, až Jablonec n. Jiz., nám. do zastávky Praha,Černý Most

(C) 2020 isybus