linka 670980
tisk v PDF

670980 Rokytnice n.Jiz. - Jilemnice - Jičín - Mladá Boleslav - Praha
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , Stř. Rokytnice, Rokytnice 65, tel.481368432, 481368631
1101KmKmKm Zastávky 2102
           
  ®         ®
®6+        ®6+
X24       X24
4:3511:000001od  Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice pr19:2619:26
4:36|111 2|xRokytnice n.Jiz.,,klub mládeže |19:2419:24
4:37|1113|xRokytnice n.Jiz.,,host.u zast. |19:2219:22
4:4011:05222 4|xRokytnice n.Jiz.,,nám. |19:2119:21
4:42|4445|xRokytnice n.Jiz.,,pila |19:1819:18
4:4511:11555 6|  Rokytnice n.Jiz.,,host. |19:1719:17
4:46|6667|xRokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. |19:1619:16
4:47|666 8|xJablonec n.Jiz.,,dům kultury |19:1519:15
4:5011:147779|  Jablonec n.Jiz.,,nám. |19:1419:14
4:52|88810|xJablonec n.Jiz.,Buřany,Porostlice |19:1219:12
4:5411:1699911|xJablonec n.Jiz.,Bratrouchov,odb. |19:1119:11
4:57|10101012|xJablonec n.Jiz.,Hradsko |19:0919:09
4:5911:1811111113|xJablonec n.Jiz.,Horní Dušnice,Maříkov |19:0719:07
5:02|13131314|xPoniklá,,závod |19:0419:04
5:0411:2315151515|xPoniklá,,pošta |19:0219:02
5:05|16161616|xPoniklá,,Na Mejtě |19:0119:01
5:0811:2618181817|xVíchová n.Jiz.,Horní Sytová,most  |18:5818:58
5:1111:2819191918|xVíchová n.Jiz. |18:5618:56
5:13|20202019|xJilemnice,Hrabačov,CUTISIN |18:5418:54
5:14|21212120vxJilemnice,Hrabačov,křiž. |18:5318:53
5:1711:35     od18:5018:50
------23232321--  Jilemnice,,aut.nádr. --------
5:3011:37    od 18:4318:43
5:3511:4226262622|xMříčná,,křiž. ^18:3918:39
5:4111:4831313023|xKošťálov,Kundratice,střed |18:3318:33
5:4611:5234343324|xKošťálov,,záv.Trevos |18:2918:29
<<<<<25|xKošťálov,,žel.st.  |<<
||35353426|xLibštát,,zdrav.stř. |18:2618:26
5:5011:5536363527|xLibštát,,nám. |18:2418:24
6:0012:0541414028|  Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. |18:1618:16
6:1012:1549494829|  Železnice |18:0518:05
<( 12:24<54<30v  Jičín,,žel.st.  |<<
6:1812:26     od17:5517:55
------55555431--  Jičín,,aut.st. --------
6:2512:30    od 17:5217:52
6:3812:4571717232v  Sobotka,,nám. ^17:3517:35
7:0513:15     od17:0517:05
------93939533--  Mladá Boleslav,,aut.st. --------
7:1013:15    od 17:0517:05
7:5014:0014314314634  Praha,,Černý Most od16:2016:20
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
24 nejede 24.12.2018
Dětské kočárky lze přepravit pouze v zavazadlovém prostoru do vyčerpání jeho kapacity. Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba.
Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči. Cestující jsou povinni řídit se pokyny řidiče nebo jiné pověřené osoby dopravce. Cestující s místenkou ztrácí právo na své místo, neobsadí-li je 5 minut před odjezdem spoje z výchozí zastávky.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.
V rámci tarifu IREDO jsou na této lince přestupní jízdenky pouze uznávány, nikoli vydávány.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS: na spoje 2,102 ze zastávky Praha,Černý Most do zastávek Jičín,aut.st. až Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice; na spoje 1,101 ze zastávek Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, až Jablonec n. Jiz., nám. do zastávky Praha,Černý Most

(C) 2018 isybus