linka 671365
tisk v PDF

671365 Turnov - Žďár - Sobotka
Platí od 01.06.2020 do 31.08.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1357 Zastávky 2454810
             
         X X   
XXXX    X4555XX
5:3710:2514:2817:401od  Turnov,,aut.nádr. pr5:277:527:5213:5616:56
<<<< 2|xTurnov,,u masny |5:24<<<<
<<<<3|xTurnov,,nemocnice |<( 7:45( 7:45<<
<<<< 4|xTurnov,,u Karla IV. |<( 7:40( 7:40<<
<<<<5|xTurnov,,Husova |<( 7:37( 7:37<<
<<<< 6|xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<( 7:34( 7:34<<
<<<<7|xTurnov,,u masny |<<<<<
<<<< 8|  Turnov,,aut.nádr. |<7:327:32<<
5:4010:2914:3317:439|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |( 5:227:287:28( 13:51( 16:51
<<<<10|xTurnov,,ČSAD |<<<<<
<<<<11|xTurnov,,chemička |<<<<<
<<<<12|xPřepeře,,Sklostroj |<<<<<
<10:32<<13|xTurnov,,Sobotecká |<<<<<
<10:35<<14|xTurnov,Mašov |<<7:22<<
<10:40<<15|xModřišice |<<7:17<<
<10:43<<16|xPřepeře |<<7:14<<
5:42<14:3517:4517|xTurnov,,U Benešů |5:207:25<13:4916:49
5:44<14:3717:4718|xOhrazenice,,Pyrám |5:187:23<13:4716:47
5:46<14:3917:4819|xPřepeře,,Nad potůčkem |5:167:21<13:4516:45
5:49<14:4217:5220|xPřepeře,,u hřiště |5:127:17<13:4116:41
5:5110:4514:4417:5321|xPříšovice,,Na Hořensku |5:107:157:1213:3916:39
5:5210:4614:4517:5422|xPříšovice,,kovárna |5:087:137:1013:3816:38
5:5310:4714:4617:5523|xPříšovice,,sídl. |5:067:107:0813:3716:37
5:5410:4814:4717:5624|xPříšovice,,SDZ |5:047:067:0613:3516:35
5:5610:5114:5017:5925|xSvijany,,obec |5:027:047:0413:3416:34
5:5810:5414:5218:0226|  Žďár,Břehy,obecní úřad |4:597:017:0113:3216:32
6:0010:5614:5318:0427|  Žďár,Doubrava |4:566:586:5813:3016:30
6:0210:5714:5518:0628|  Žďár,,Příhrazská |4:546:566:5613:2816:28
6:0310:5814:5618:0729|  Žďár,,u kostela |4:526:546:5413:2616:26
6:0611:0115:0018:1030|  Žďár,Žehrov |4:496:516:5113:2316:23
6:0811:0315:0418:1231|  Kněžmost,Srbsko,odb. |4:456:476:4713:1916:19
6:1011:0515:0618:1432|  Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky |4:436:456:4513:1816:18
6:1311:0815:0918:1733|  Libošovice,Dobšice |4:406:426:4213:1516:15
6:1511:1015:1118:1934|  Libošovice,Rytířova Lhota |4:386:406:4013:1316:13
6:1811:1315:1418:2235|  Libošovice |4:356:376:3713:1016:10
6:2011:1515:1518:2436|  Libošovice,Nepřívěc |4:336:356:3513:0916:09
6:2211:1715:1718:2637v  Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. |4:316:336:3313:0816:08
6:2511:2015:2018:2938  Sobotka,,nám. od4:286:306:3013:0516:05
X jede v pracovních dnech
45 nejede od 1.7. do 31.8.2020
55 jede od 1.7. do 31.8.2020
m spoj 1 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 1 linky 370 nejvýše 5 minut
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine KHK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2020 isybus