linka 671365
tisk v PDF

671365 Turnov - Žďár - Sobotka
Platí od 14.09.2020 do 20.09.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1357 Zastávky 2544810
             
         X X   
XXXX    X5040XX
5:3710:3014:2817:401od  Turnov,,aut.nádr. pr5:277:467:5013:5416:54
<<<< 2|xTurnov,,u masny |5:24<<<<
<<<<3|xTurnov,,nemocnice |<( 7:39( 7:43<<
<<<< 4|xTurnov,,u Karla IV. |<( 7:34( 7:38<<
<<<<5|xTurnov,,Husova |<( 7:31( 7:35<<
<<<< 6|xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<( 7:28( 7:32<<
<<<<7|xTurnov,,u masny |<( 7:26<<<
<<<< 8|  Turnov,,aut.nádr. |<<7:30<<
5:4010:3414:3317:439|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |( 5:227:227:26( 13:49( 16:49
<<<<10|xTurnov,,ČSAD |<<< <<
<<<<11|xTurnov,,chemička |<<<<<
<<<<12|xPřepeře,,Sklostroj |<<<<<
<<<<13|xModřišice |<<<<<
<<<<14|xPřepeře |<<<<<
5:4210:3814:3517:4515|xTurnov,,U Benešů |5:207:207:2313:4716:47
5:4410:4014:3717:4716|xOhrazenice,,Pyrám |5:187:187:2113:4516:45
5:4510:4114:3817:4817|xPřepeře,,Nad potůčkem |5:177:177:2013:4416:44
5:4810:4414:4117:5118|xPřepeře,,u hřiště |5:147:14( 7:1713:4116:41
5:5010:4614:4317:5219|xPříšovice,,Na Hořensku |5:127:127:1513:3916:39
5:5110:4714:4417:5320|xPříšovice,,kovárna |5:107:107:1313:3816:38
5:5210:4814:4517:5421|xPříšovice,,sídl. |5:087:087:1013:3716:37
5:5310:4914:4617:5522|xPříšovice,,SDZ |5:067:067:0613:3516:35
5:5510:5114:4817:5723|xSvijany,,obec |5:047:047:0413:3416:34
5:5710:5414:5018:0024|  Žďár,Břehy,obecní úřad |5:017:017:0113:3216:32
5:5910:5614:5118:0225|  Žďár,Doubrava |4:586:586:5813:3016:30
6:0110:5714:5318:0426|  Žďár,,Příhrazská |4:566:566:5613:2816:28
6:0210:5814:5418:0527|  Žďár,,u kostela |4:546:546:5413:2616:26
6:0511:0114:5818:0828|  Žďár,Žehrov |4:516:516:5113:2316:23
6:0711:0315:0218:1029|  Kněžmost,Srbsko,odb. |4:476:476:4713:1916:19
6:0911:0515:0418:1230|  Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky |4:456:456:4513:1816:18
6:1211:0815:0718:1531|  Libošovice,Dobšice |4:426:426:4213:1516:15
6:1411:1015:0918:1732|  Libošovice,Rytířova Lhota |4:406:406:4013:1316:13
6:1711:1315:1218:2033|  Libošovice |4:376:376:3713:1016:10
6:1911:1515:1318:2234|  Libošovice,Nepřívěc |4:356:356:3513:0916:09
6:2111:1715:1518:2435v  Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. |4:336:336:3313:0816:08
6:2411:2015:1818:2736  Sobotka,,nám. od4:306:306:3013:0516:05
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 15.3.2020, od 9.4. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
50 jede od 21.12.2019 do 5.1.2020,31.1.2020, od 9.3. do 15.3.2020, od 9.4. do 13.4.2020, od 1.7. do 31.8.2020, od 28.10. do 1.11.2020
m spoj 1 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 1 linky 370 nejvýše 5 minut
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine KHK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2020 isybus