linka 671365
tisk v PDF

671365 Turnov - Žďár - Sobotka
Platí od 04.01.2021 do 06.03.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1357 Zastávky 2454810
             
   X      X X  X
XXX47    X4050X47
5:3710:3014:3017:421od  Turnov,,aut.nádr. pr5:277:507:5013:5116:51
<<<< 2|xTurnov,,u masny |5:23<<<<
<<<<3|xTurnov,,nemocnice |<( 7:45( 7:45<<
<<<< 4|xTurnov,,u Karla IV. |<( 7:40( 7:40<<
<<<<5|xTurnov,,Husova |<( 7:37( 7:37<<
<<<< 6|xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<( 7:34( 7:34<<
<<<<7|xTurnov,,u masny |<<( 7:32<<
<<<< 8|  Turnov,,aut.nádr. |<7:32<<<
5:4010:35) 14:3517:459|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |( 5:217:287:28( 13:46( 16:46
5:4310:38) 14:3917:4810|xTurnov,,chemička |5:197:227:2313:4316:43
5:4410:39) 14:4017:4911|xPřepeře,,Sklostroj |5:177:207:2113:4216:42
5:4510:4014:4117:5012|xPřepeře |5:15( 7:187:1913:4116:41
<10:43<<13|xModřišice |<<7:16<<
5:4710:4514:4317:5214|xPříšovice,,Na Hořensku |5:137:157:1113:3816:38
5:4810:4614:4417:5315|xPříšovice,,kovárna |5:117:137:0913:3716:37
5:4910:4714:4517:5416|xPříšovice,,sídl. |5:097:107:0713:3616:36
5:5010:4814:4617:5517|xPříšovice,,SDZ |5:087:067:0613:3516:35
5:5210:5014:4817:5718|xSvijany,,obec |5:067:047:0413:3416:34
5:5410:5314:5018:0019|  Žďár,Břehy,obecní úřad |5:037:017:0113:3216:32
5:5610:5514:5118:0220|  Žďár,Doubrava |5:006:586:5813:3016:30
5:5810:5714:5318:0421|  Žďár,,Příhrazská |4:586:566:5613:2816:28
5:5910:5814:5418:0522|  Žďár,,u kostela |4:566:546:5413:2616:26
6:0211:0114:5818:0823|  Žďár,Žehrov |4:536:516:5113:2316:23
6:0411:0315:0218:1024|  Kněžmost,Srbsko,odb. |4:496:476:4713:1916:19
6:0611:0515:0418:1225|  Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky |4:476:456:4513:1816:18
6:0911:0815:0718:1526|  Libošovice,Dobšice |4:446:426:4213:1516:15
6:1111:1015:0918:1727|  Libošovice,Rytířova Lhota |4:426:406:4013:1316:13
6:1411:1315:1218:2028|  Libošovice |4:396:376:3713:1016:10
6:1611:1515:1318:2229|  Libošovice,Nepřívěc |4:376:356:3513:0916:09
6:1811:1715:1518:2430v  Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. |4:356:336:3313:0816:08
6:2111:2015:1818:2731  Sobotka,,nám. od4:326:306:3013:0516:05
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 21.12.2020 do 6.3.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
47 nejede od 28.12. do 31.12.2020
50 jede od 21.12.2020 do 6.3.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
m spoj 1 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 1 linky 370 nejvýše 5 minut
OZOspoj zastávku obsluhuje jen na objednání Pro výstup stačí nahlášení řidiči - pro nástup nutno objednat nejpozději 30 minut před odjezdem ze zastávky na tel. 704 702 000.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine KHK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2021 isybus