linka 671365
tisk v PDF

671365 Turnov - Žďár - Sobotka
Platí od 19.10.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
1357 Zastávky 2544810
             
         X X   
XXXX    X5040XX
5:3710:3414:3017:421od  Turnov,,aut.nádr. pr5:277:467:5213:5116:51
<<<< 2|xTurnov,,u masny |5:23<<<<
<<<<3|xTurnov,,nemocnice |<( 7:39( 7:45<<
<<<< 4|xTurnov,,u Karla IV. |<( 7:34( 7:40<<
<<<<5|xTurnov,,Husova |<( 7:31( 7:37<<
<<<< 6|xTurnov,,Havlíčkovo nám. |<( 7:28( 7:34<<
<<<<7|xTurnov,,u masny |<( 7:26<<<
<<<< 8|  Turnov,,aut.nádr. |<<7:32<<
5:4010:38) 14:3517:459|  Turnov,,Terminál u žel.st.  |( 5:217:227:28( 13:46( 16:46
||||10|xTurnov,,ČSAD |||| ||
5:4310:41) 14:3917:4811|xTurnov,,chemička |5:197:177:2213:4316:43
5:4410:42) 14:4017:4912|xPřepeře,,Sklostroj |5:177:167:2013:4216:42
<<<<13|xModřišice |<<<<<
5:4510:4314:4117:5014|xPřepeře |5:157:14( 7:1813:4116:41
5:4710:4514:4317:5215|xPříšovice,,Na Hořensku |5:137:127:1513:3816:38
5:4810:4614:4417:5316|xPříšovice,,kovárna |5:117:107:1313:3716:37
5:4910:4714:4517:5417|xPříšovice,,sídl. |5:097:087:1013:3616:36
5:5010:4814:4617:5518|xPříšovice,,SDZ |5:087:067:0613:3516:35
5:5210:5114:4817:5719|xSvijany,,obec |5:067:047:0413:3416:34
5:5410:5414:5018:0020|  Žďár,Břehy,obecní úřad |5:037:017:0113:3216:32
5:5610:5614:5118:0221|  Žďár,Doubrava |5:006:586:5813:3016:30
5:5810:5714:5318:0422|  Žďár,,Příhrazská |4:586:566:5613:2816:28
5:5910:5814:5418:0523|  Žďár,,u kostela |4:566:546:5413:2616:26
6:0211:0114:5818:0824|  Žďár,Žehrov |4:536:516:5113:2316:23
6:0411:0315:0218:1025|  Kněžmost,Srbsko,odb. |4:496:476:4713:1916:19
6:0611:0515:0418:1226|  Libošovice,Podkost,křiž.Pomníky |4:476:456:4513:1816:18
6:0911:0815:0718:1527|  Libošovice,Dobšice |4:446:426:4213:1516:15
6:1111:1015:0918:1728|  Libošovice,Rytířova Lhota |4:426:406:4013:1316:13
6:1411:1315:1218:2029|  Libošovice |4:396:376:3713:1016:10
6:1611:1515:1318:2230|  Libošovice,Nepřívěc |4:376:356:3513:0916:09
6:1811:1715:1518:2431v  Libošovice,Vesec u Sobotky,křiž. |4:356:336:3313:0816:08
6:2111:2015:1818:2732  Sobotka,,nám. od4:326:306:3013:0516:05
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 19.10. do 12.12.2020
50 jede od 19.10. do 12.12.2020
m spoj 1 vyčká v zastávce Turnov,Terminál u žel.st. příjezdu spoje 1 linky 370 nejvýše 5 minut
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.cz). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine KHK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2020 isybus