linka 671370
tisk v PDF

671370 Liberec - Turnov - Jičín - Hořice - Hradec Králové
Platí od 13.03.2021 do 12.06.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452 (spoje 6-9,109-112)
BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hradec Králové, Koutníkova 272/39, tel.481 368 462 (spoje 2-5,12-15)
5915109 Zastávky 2612112
            
    ®        ®
® ® ®+B     ® ® ®+B
XXBX16    XXBX16
7:3011:3017:3017:301od  Liberec,,aut.nádr.  pr7:2010:3016:3016:30
<<<< 2|  Liberec,,Fügnerova |<<<<
<<<<3|  Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. |<<<<
<<<< 4vxOhrazenice,,prům.zóna |<<<<
7:5211:5217:5217:52  od6:5510:0516:0516:05
------------5--  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------
7:5511:5517:5517:55 od 6:5210:0216:0216:02
<<<< 6|  Turnov,,aut.nádr. ^<<<<
7:5911:5917:5917:597|  Turnov,,u masny |6:479:5715:5715:57
8:0512:0518:0518:05 8|xKarlovice,Sedmihorky ||9:5215:5215:52
8:0712:0718:0718:079|xKarlovice,Radvánovice ||9:5015:5015:50
||||10|xHrubá Skála,Hnanice ||9:49||
8:0912:0918:0918:0911|xHrubá Skála,Borek ||9:4815:4815:48
8:1112:1118:1118:1112|xKtová,,Pyrám |6:369:4615:4615:46
8:1212:1218:12|13|xKtová |6:359:45||
8:1412:1418:1418:1414|  Újezd p.Tr.,,hlavní silnice |6:339:4315:4315:43
8:1712:1718:1718:1715|  Libuň,,ObÚ |6:309:4015:4015:40
8:1912:1918:1918:1916|  Kněžnice |6:289:3815:3815:38
8:2112:2118:2118:2117|  Jinolice,,žel.přejezd |6:269:3615:3615:36
8:2212:2218:2218:2218v  Podůlší |6:259:3515:3515:35
8:3012:3018:3018:30  od6:209:3015:3015:30
------------19--  Jičín,,aut.st. --------------
8:3512:3518:3518:35 od 6:159:2515:2515:25
||18:46|20|  Podhorní Újezd a Vojice,Vojice,odb. ^5:59|||
||18:47|21|  Podhorní Újezd a Vojice,,Brdík |5:58|||
8:5012:5018:5018:5022|  Ostroměř,,T.G.Masaryka |5:559:0515:0515:05
||18:52|23|  Holovousy,,hlavní silnice |5:52|||
9:0013:0019:0019:0024|  Hořice,,aut.st. |5:488:5814:5814:58
||19:05|25|  Milovice u Hořic,,motorest |||||
||19:08|26|  Stračov,Klenice |||||
||19:11|27|  Sadová,,U Jabůrka |||||
||19:14|28v  Všestary,Lípa,hlavní silnice |||||
9:2513:2519:2519:2529  Hradec Králové,,Terminál HD  od5:258:3514:3514:35
X jede v pracovních dnech
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
16 nejede od 13.12.2020 do 12.6.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Za bezpečnost přepravy osoby mladší 3 let ručí její doprovodná osoba. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze nebo přesahující hodnotu 5000 Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči.
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.
Rk jízdence je možné zakoupit místenku ve všech předprodejních kancelářích AMS nebo na www.e-jizdenka.cz: na spoje 5,9,15 ze zastávky Liberec,aut.nádr. do zastávky Hradec Králové,Terminál HD; na spoje 2,6,12 ze zastávky Hradec Králové,Terminál HD do zastávky Liberec,aut.nádr.

(C) 2021 isybus