linka 671391
tisk v PDF

Souhrn: Turnov - Hrubá Skála - Újezd p.Tr. - Libuň - Holín - Jičín
Platí od 17.07.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Jičín, Hradecká 983, tel.481 368 452
31037107 Zastávky 21026106
            
----    ----
XB6+XB6+    XB6+XB6+
K BKK BK    K BKK BK
55845584    55845584
11:3511:3516:4516:451od  Turnov,,Terminál u žel.st.  pr11:1411:1416:1716:17
<<<< 2|  Turnov,,aut.nádr. |<<<<
11:3811:3816:4816:483|xTurnov,,u masny |( 11:09( 11:09( 16:12( 16:12
11:4011:4016:4916:49 4|xTurnov,,žel.zast.  |11:0611:0616:0916:09
11:4111:4116:5016:505|xTurnov,Mašov |11:0511:0516:0816:08
11:4211:4216:5116:51 6|xTurnov,,Kadeřavec |11:0411:0416:0716:07
11:4511:4516:5416:547|xKacanovy,,Hotel Králíček |11:0111:0116:0416:04
11:4711:4716:5516:55 8|xKacanovy,,Kult.dům |11:0011:0016:0316:03
11:4911:4916:5716:579vxVyskeř,Mladostov |10:5810:5816:0116:01
11:5511:5517:0117:01  od10:5510:5515:5815:58
------------10--xVyskeř --------------
12:0012:0017:0317:03 od 10:5110:5115:5415:54
12:0412:0417:0717:0711|xHrubá Skála,,Na Stávku ^10:4710:4715:5015:50
12:0712:0717:1017:1012|xHrubá Skála,,zámek |10:4410:4415:4715:47
12:0912:0917:1217:1213|xHrubá Skála |10:4110:4115:4415:44
12:1112:1117:1417:1414|xHrubá Skála,,Prašivec |10:3910:3915:4215:42
12:1412:1417:1717:1715|xHrubá Skála,,Vidlák |10:3610:3615:3915:39
12:1912:1917:2217:2216|xTroskovice |10:3210:3215:3515:35
12:2112:2117:2417:2417|xTroskovice,,Svitačka |10:2910:2915:3215:32
12:2512:2517:2817:2818|  Újezd p.Tr.,,ObÚ |10:2510:2515:2815:28
12:2712:2717:3017:3019|  Újezd p.Tr.,Hrdoňovice |10:2010:2015:2315:23
12:3012:3017:3317:3320|  Libuň,Libunec |10:1810:1815:2115:21
12:3512:3517:3817:3821|  Libuň,,náves |10:1610:1615:1915:19
12:3712:3717:4017:4022|  Kněžnice |10:1410:1415:1715:17
12:3912:3917:4217:4223|  Jinolice,,žel.přejezd  |10:1210:1215:1515:15
12:4012:4017:4317:4324|  Jinolice |10:1110:1115:1415:14
12:4112:4117:4417:4425|  Jinolice,,Malá Jinolice |10:1010:1015:1315:13
12:4312:4317:4617:4626|  Libuň,Březka,Jinolické rybníky |10:0810:0815:1115:11
12:4412:4417:4717:4727|  Libuň,Březka,odb. |10:0610:0615:0915:09
12:4512:4517:4817:4828|  Holín,Pařezská Lhota,penzion |10:0410:0415:0715:07
12:4712:4717:5017:5029|  Holín,Prachov,Skalní město |10:0310:0315:0615:06
12:5012:5017:5317:5330|  Holín,Prachov,Český ráj |10:0110:0115:0415:04
12:5112:5117:5417:5431|  Holín,Prachov,obec |9:599:5915:0215:02
12:5212:5217:5517:5532|  Holín,Prachov,Vyhnálov |9:589:5815:0115:01
12:5412:5417:5717:5733|  Holín,,ObÚ |9:569:5614:5914:59
12:5512:5517:5817:5834|  Holín,,Fabio |9:559:5514:5814:58
12:5812:5818:0118:0135|  Jičín,,Koněvova |9:539:5314:5614:56
13:0013:0018:0318:0336|  Jičín,,Komenského nám. |9:529:5214:5514:55
( 13:05( 13:05( 18:08( 18:0837v  Jičín,,aut.st. |9:509:5014:5314:53
13:0713:0718:1018:1038  Jičín,,žel.st.  od9:459:4514:4814:48
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
55 jede od 1.7. do 31.8.2021
84 jede od 29.5. do 28.9.2021
m na spoj 102 navazuje v zastávce Troskovice spoj 102 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m na spoj 106 navazuje v zastávce Troskovice spoj 106 linky 670591 do Semily (přes Rovensko p.Tr.)
m spoj 102 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 101 linky 670591 nejvýše 10 minut
m spoj 106 vyčká v zastávce Troskovice příjezdu spoje 105 linky 670591 nejvýše 10 minut
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola / spoje 103, 107, 102, 106 od 29.5. do 28.9.2021, nejvýše 6 kol(a) / spoje 3, 7, 2, 6 od 1.7. do 31.8.2021, nejvýše 6 kol(a)
Kontakt na Centrální dispečink IDOL (pro území Libereckého kraje): +420 704 702 000.
Spoje v rámci uvedených návazností (v přípojných řádcích) vyčkají na přípoje max. 10 minut.
Při jízdě mezi zastávkami označenými čtyřmístným číslem zóny platí integrovaný tarif IDOL (zveřejněný na www.iidol.cz) a při jízdě mezi zastávkami označenými třímístným číslem zóny platí integrovaný tarif IREDO (zveřejněný na www.iredo.info). V ostatních případech platí tarif vyhlášený dopravcem BusLine LK s.r.o. zveřejněný na www.busline.cz. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou také zveřejněny ve vozidlech na lince.

(C) 2021 isybus