linka 675302
tisk v PDF

675302 MHD Turnov: Ohrazenice - Maškova zahrada - u Karla IV. - Nemocnice - Výšinka - Ohrazenice
Platí od 13.12.2020 do 31.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
Zastávky 141357911151921232527
                
   XB XBXBXBXBXBXBXBXBXBXBXB
1  Ohrazenice,,Pyrám od6:45...7:458:459:4510:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:45
2xOhrazenice,,náves |6:47...7:478:479:4710:4711:4712:4713:4714:4715:4716:47<
3xOhrazenice,,pod hřbitovem |6:48...7:488:489:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:48<
4xOhrazenice,,školka |6:49...7:498:499:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:49<
5xTurnov,,II Fučíkova |6:51...7:518:519:5110:5111:5112:5113:5114:5115:5116:51<
6xTurnov,,odb.Přepeře v6:52X[!]7:528:529:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:52<
  6:54407:548:549:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:50
7  Turnov,,Terminál u žel.st.  ----------------- ------------------------
  od6:567:327:568:569:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:50
8xTurnov,,Sobotecká |6:59<7:598:599:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:59<
9xTurnov,,Maškova zahrada |7:007:358:009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:00<
10xTurnov,,u masny |7:027:408:029:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:02<
11  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<<<<<<<<17:55
12xTurnov,,Havlíčkovo nám. |7:047:458:049:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:04...
13xTurnov,,Husova |7:067:488:069:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:06...
14xTurnov,,u Karla IV. |7:087:508:089:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:08...
15xTurnov,,Husova |7:09<8:099:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:09...
16xTurnov,,nemocnice |7:11<8:119:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:11...
17xTurnov,,Mariánský hřbitov |7:13<8:139:1310:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:13...
18xTurnov,,lékárna |7:15<8:159:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:15...
19xTurnov,,Výšinka |7:17<8:179:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:17...
20xTurnov,,Granátová |7:18<8:189:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:18...
21xTurnov,,Sobotecká |7:21<8:219:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:21...
22xTurnov,,Maškova zahrada |7:22<8:229:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:22...
23  Turnov,,aut.nádr. v<7:58<<<<<<<<<<...
  7:28...8:289:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:28...
24  Turnov,,Terminál u žel.st.  -----------------------------------------
  od7:30...8:309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30...
25xTurnov,,odb.Přepeře |7:32...8:329:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:32...
26xTurnov,,II Fučíkova |7:33...8:339:3310:3311:3312:3313:3314:3315:3316:3317:33...
27xOhrazenice,,školka |7:35...8:359:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:35...
28xOhrazenice,,pod hřbitovem |7:36...8:369:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:36...
29xOhrazenice,,náves v7:38...8:389:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:38...
30  Ohrazenice,,Pyrám 7:40...8:409:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:40...
X jede v pracovních dnech
40 nejede od 23.12. do 31.12.2020, od 29.1. do 5.2.2021,1.4.2021, od 1.7. do 31.8.2021, od 27.10. do 29.10.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
[!]spoj jede jen na objednání na dispečinku dopravce na tel. 481 368 422.
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na centrální dispečink IDOL: 704 702 000.

(C) 2020 isybus