linka 675322
tisk v PDF

675322 MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice - Turnov - Ohrazenice - Přepeře
Platí od 13.12.2020 do 31.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
Zastávky 357911171319212325272931
                 
   6B    +B       +B
   61    71       78
1  Turnov,,aut.nádr. od7:406B6B6B6B12:406B+B+B+B+B...+B19:25
2  Turnov,,Terminál u žel.st.  |7:436161616112:436171717171...74<
3  Ohrazenice,,Pyrám |x7:498:499:4910:4911:4912:4912:4913:4914:4915:4916:49...18:20<
4xOhrazenice,,náves |7:518:519:5110:5111:5112:5112:5113:5114:5115:5116:51...<<
5xOhrazenice,,pod hřbitovem |7:528:529:5210:5211:5212:5212:5213:5214:5215:5216:52...<<
6xOhrazenice,,školka |7:538:539:53 10:5311:5312:5312:5313:5314:5315:5316:53...<<
7xTurnov,,II Fučíkova |7:548:549:5410:5411:5412:5412:5413:5414:5415:5416:54...<<
8xTurnov,,odb.Přepeře v7:558:559:5510:5511:5512:5512:5513:5514:5515:5516:55+B<<
  7:588:589:5810:5811:5812:5812:5813:5814:5815:5816:5874) 18:2819:28
9  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od7:588:589:5810:5811:5812:5812:5813:5814:5815:5816:5817:30) 18:2819:30
10xTurnov,,Sobotecká |8:019:0110:0111:0112:0113:01<14:0115:0116:0117:0117:33<<
11xTurnov,,Maškova zahrada |8:029:0210:0211:0212:0213:02<14:0215:0216:0217:0217:34<<
12xTurnov,,Lidl |8:049:0410:0411:0412:0413:04<14:0415:0416:0417:0417:36<<
13xTurnov,,u masny |8:069:0610:0611:0612:0613:06<14:0615:0616:0617:0617:38<19:36
14xTurnov,,Havlíčkovo nám. |8:089:0810:0811:0812:0813:08<14:0815:0816:0817:0817:40<19:38
15xTurnov,,Husova |8:109:1010:1011:1012:1013:10<14:1015:1016:1017:1017:42<19:40
16xTurnov,,u Karla IV. |8:119:1110:1111:1112:1113:11<14:1115:1116:1117:1117:43<19:41
17xTurnov,,Husova  |8:129:1210:1211:1212:1213:12<14:1215:1216:1217:1217:44<19:42
18xTurnov,,nemocnice |8:159:1510:1511:1512:1513:15<14:1515:1516:1517:1517:47<19:45
19xTurnov,,Mariánský hřbitov |8:179:1710:1711:1712:1713:17<14:1715:1716:1717:1717:49<19:47
20xTurnov,,lékárna |8:199:1910:1911:1912:1913:19<14:1915:1916:1917:1917:51<<
21xTurnov,,Výšinka |8:209:2010:2011:2012:2013:20<14:2015:2016:2017:2017:52<<
22xTurnov,,Granátová |8:229:2210:2211:2212:2213:22<14:2215:2216:2217:2217:54<<
23xTurnov,,Sobotecká |8:249:2410:2411:2412:2413:24<14:2415:2416:2417:2417:56<<
24xTurnov,,Maškova zahrada |8:259:2510:2511:2512:2513:25<14:2515:2516:2517:2517:57<<
25  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<<13:03<<<<<18:3019:53
26  Turnov,,Terminál u žel.st.  |8:309:3010:3011:3012:3013:30...14:3015:3016:3017:3018:02......
27xTurnov,,odb.Přepeře |8:329:3210:3211:3212:3213:32...14:3215:3216:32...18:04......
28xTurnov,,II Fučíkova |8:339:3310:3311:3312:3313:33...14:3315:3316:33...18:05......
29xOhrazenice,,školka |8:349:3410:3411:3412:3413:34...14:3415:3416:34...18:06......
30xOhrazenice,,pod hřbitovem |8:359:3510:3511:3512:3513:35...14:3515:3516:35...18:07......
31xOhrazenice,,náves |8:379:3710:3711:3712:3713:37...14:3715:3716:37...18:09......
32  Ohrazenice,,Pyrám |x8:39x9:3910:39x11:3912:39x13:39...14:39x15:3916:39...x18:11......
33xPřepeře,,Nad potůčkem |8:409:40...11:40...13:40......15:40......18:12......
34xPřepeře,,u hřiště |8:419:41...11:41...13:41......15:41......18:13......
35xPřepeře |8:429:42...11:42...13:42......15:42......18:14......
36xPřepeře,,Sklostroj |8:439:43...11:43...13:43......15:43......18:15......
37xTurnov,,chemička |8:449:44...11:44...13:44......15:44......18:16......
38xTurnov,,u Benešů |8:459:45...11:45...13:45......15:45......18:17......
39xTurnov,,Na Krbech |8:469:46...11:46...13:46......15:46......18:18......
40xOhrazenice,,u výkupny v8:479:47...11:47...13:47......15:47......18:19......
41  Ohrazenice,,Pyrám 8:489:48...11:48...13:48......15:48......18:20......
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede také 2.4.2021,28.10.2021, nejede 26.12.2020
71 nejede 2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
74 nejede 24.12.2020,2.4.2021,1.5.2021,8.5.2021,28.10.2021
78 nejede od 24.12.2020 do 1.1.2021, od 2.4. do 4.4.2021,1.5.2021,8.5.2021, od 4.7. do 29.8.2021,28.10.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2020 isybus