linka 675322
tisk v PDF

675322 MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice - Turnov - Ohrazenice - Přepeře
Platí od 28.09.2020 do 12.12.2020.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
Zastávky 357911131719212325272931
                 
   6B     +B      +B
   61     71      78
1  Turnov,,aut.nádr. od7:406B6B6B6B6B12:40+B+B+B+B...+B19:25
2  Turnov,,Terminál u žel.st.  |7:43616161616112:4371717171...74<
3  Ohrazenice,,Pyrám |x7:508:509:5010:5011:5012:5012:5013:5014:5015:5016:50...18:22<
4xOhrazenice,,náves |7:528:529:5210:5211:52<12:5213:5214:5215:5216:52...<<
5xOhrazenice,,pod hřbitovem |7:538:539:5310:5311:53<12:5313:5314:5315:5316:53...<<
6xOhrazenice,,školka |7:548:549:5410:5411:54<12:5413:5414:5415:5416:54...<<
7xTurnov,,II Fučíkova |7:558:559:5510:5511:55<12:5513:5514:5515:5516:55...<<
8xTurnov,,odb.Přepeře v7:568:569:5610:5611:56<12:5613:5614:5615:5616:56+B<<
  7:588:589:5810:5811:5812:5512:5813:5814:5815:5816:5874) 18:3019:28
9  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od7:588:589:5810:5811:5812:5512:5813:5814:5815:5816:5817:30) 18:3019:30
10xTurnov,,Sobotecká |8:019:0110:0111:0112:01<13:0114:0115:0116:0117:0117:33<<
11xTurnov,,Maškova zahrada |8:029:0210:0211:0212:02<13:0214:0215:0216:0217:0217:34<<
12xTurnov,,u masny |8:049:0410:0411:0412:04<13:0414:0415:0416:0417:0417:36<19:36
13xTurnov,,Havlíčkovo nám. |8:069:0610:0611:0612:06<13:0614:0615:0616:0617:0617:38<19:38
14xTurnov,,Husova |8:089:0810:0811:0812:08<13:0814:0815:0816:0817:0817:40<19:40
15xTurnov,,u Karla IV. |8:099:0910:0911:0912:09<13:0914:0915:0916:0917:0917:41<19:41
16xTurnov,,Husova |8:109:1010:1011:1012:10<13:1014:1015:1016:1017:1017:42<19:42
17xTurnov,,nemocnice  |8:139:1310:1311:1312:13<13:1314:1315:1316:1317:1317:45<19:45
18xTurnov,,Mariánský hřbitov |8:159:1510:1511:1512:15<13:1514:1515:1516:1517:1517:47<19:47
19xTurnov,,lékárna |8:179:1710:1711:1712:17<13:1714:1715:1716:1717:1717:49<<
20xTurnov,,Výšinka |8:189:1810:1811:1812:18<13:1814:1815:1816:1817:1817:50<<
21xTurnov,,Granátová |8:209:2010:2011:2012:20<13:2014:2015:2016:2017:2017:52<<
22xTurnov,,Sobotecká |8:229:2210:2211:2212:22<13:2214:2215:2216:2217:2217:54<<
23xTurnov,,Maškova zahrada |8:239:2310:2311:2312:23<13:2314:2315:2316:2317:2317:55<<
24  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<13:00<<<<<<18:3219:53
25  Turnov,,Terminál u žel.st.  |8:309:3010:3011:3012:30...13:3014:3015:3016:3017:3018:00......
26xTurnov,,odb.Přepeře |8:329:3210:3211:3212:32...13:3214:3215:3216:32...18:02......
27xTurnov,,II Fučíkova |8:339:3310:3311:3312:33...13:3314:3315:3316:33...18:03......
28xOhrazenice,,školka |8:359:3510:3511:3512:35...13:3514:3515:3516:35...18:05......
29xOhrazenice,,pod hřbitovem |8:369:3610:3611:3612:36...13:3614:3615:3616:36...18:06......
30xOhrazenice,,náves |8:389:3810:3811:3812:38...13:3814:3815:3816:38...18:08......
31  Ohrazenice,,Pyrám |x8:40x9:4010:40x11:4012:40...x13:4014:40x15:4016:40...x18:10......
32xPřepeře,,Nad potůčkem |8:419:41...11:41......13:41...15:41......18:11......
33xPřepeře,,u hřiště |8:429:42...11:42......13:42...15:42......18:12......
34xPřepeře |8:439:43...11:43......13:43...15:43......18:13......
35xPřepeře,,Sklostroj |8:449:44...11:44......13:44...15:44......18:14......
36xTurnov,,chemička |8:459:45...11:45......13:45...15:45......18:15......
37xTurnov,,ČSAD |||...|......|...|......|......
38xTurnov,,u Benešů |8:479:47...11:47......13:47...15:47......18:17......
39xTurnov,,Na Krbech |8:489:48...11:48......13:48...15:48......18:18......
40xOhrazenice,,u výkupny v8:499:49...11:49......13:49...15:49......18:19......
41  Ohrazenice,,Pyrám 8:509:50...11:50......13:50...15:50......18:20......
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
61 jede také 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
71 nejede 10.4.2020,1.5.2020,8.5.2020,28.10.2020
74 nejede od 24.12. do 25.12.2019,10.4.2020
78 nejede od 22.12.2019 do 1.1.2020, od 10.4. do 12.4.2020,1.5.2020,8.5.2020, od 5.7. do 30.8.2020,27.9.2020,28.10.2020
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2020 isybus