linka 675322
tisk v PDF

675322 MHD Turnov(víkendy): Turnov,Terminál u žel.st. - Ohrazenice - Turnov - Ohrazenice - Přepeře
Platí od 09.12.2018 do 14.12.2019.
Přepravu zajišťuje : BusLine LK s.r.o. , stř. Turnov, Na Lukách 2198, tel.481368422, 481368621
Zastávky 357911131719212325272931
                 
   6B     +B      +B
   66     77      78
1  Turnov,,aut.nádr. od7:406B6B6B6B6B12:40+B+B+B+B...+B19:25
2  Turnov,,Terminál u žel.st.  |7:43666666666612:4377777777...77<
3  Ohrazenice,,Pyrám |x7:508:509:5010:5011:5012:50x12:5013:5014:5015:5016:50...18:22<
4xOhrazenice,,náves |7:528:529:5210:5211:52<12:5213:5214:5215:5216:52...<<
5xOhrazenice,,pod hřbitovem |7:538:539:5310:5311:53<12:5313:5314:5315:5316:53...<<
6xOhrazenice,,školka |7:548:549:54 10:5411:54<12:5413:5414:5415:5416:54...<<
7xTurnov,,II Fučíkova |7:558:559:5510:5511:55<12:5513:5514:5515:5516:55...<<
8xTurnov,,odb.Přepeře v7:568:569:5610:5611:56<12:5613:5614:5615:5616:56+B<<
  7:588:589:5810:5811:5812:5512:5813:5814:5815:5816:5877) 18:3019:28
9  Turnov,,Terminál u žel.st.  --------------------------------------------
  od7:588:589:5810:5811:5812:5512:5813:5814:5815:5816:5817:30) 18:3019:30
10xTurnov,,Sobotecká |8:019:0110:0111:0112:01<13:0114:0115:0116:0117:0117:33<<
11xTurnov,,Maškova zahrada |8:029:0210:0211:0212:02<13:0214:0215:0216:0217:0217:34<<
12xTurnov,,u masny |8:049:0410:0411:0412:04<13:0414:0415:0416:0417:0417:36<19:36
13xTurnov,,Havlíčkovo nám. |8:069:0610:0611:0612:06<13:0614:0615:0616:0617:0617:38<19:38
14xTurnov,,Husova |8:089:0810:0811:0812:08<13:0814:0815:0816:0817:0817:40<19:40
15xTurnov,,u Karla IV. |8:099:0910:0911:0912:09<13:0914:0915:0916:0917:0917:41<19:41
16xTurnov,,Husova |8:109:1010:1011:1012:10<13:1014:1015:1016:1017:1017:42<19:42
17xTurnov,,nemocnice  |8:139:1310:1311:1312:13<13:1314:1315:1316:1317:1317:45<19:45
18xTurnov,,Mariánský hřbitov |8:159:1510:1511:1512:15<13:1514:1515:1516:1517:1517:47<19:47
19xTurnov,,lékárna |8:179:1710:1711:1712:17<13:1714:1715:1716:1717:1717:49<<
20xTurnov,,Výšinka |8:189:1810:1811:1812:18<13:1814:1815:1816:1817:1817:50<<
21xTurnov,,Granátová |8:209:2010:2011:2012:20<13:2014:2015:2016:2017:2017:52<<
22xTurnov,,Sobotecká |8:229:2210:2211:2212:22<13:2214:2215:2216:2217:2217:54<<
23xTurnov,,Maškova zahrada |8:239:2310:2311:2312:23<13:2314:2315:2316:2317:2317:55<<
24  Turnov,,aut.nádr. |<<<<<13:00<<<<<<18:3219:53
25  Turnov,,Terminál u žel.st.  |8:309:3010:3011:3012:30...13:3014:3015:3016:3017:3018:00......
26xTurnov,,odb.Přepeře |8:329:3210:3211:3212:32...13:3214:3215:3216:32...18:02......
27xTurnov,,II Fučíkova |8:339:3310:3311:3312:33...13:3314:3315:3316:33...18:03......
28xOhrazenice,,školka |8:359:3510:3511:3512:35...13:3514:3515:3516:35...18:05......
29xOhrazenice,,pod hřbitovem |8:369:3610:3611:3612:36...13:3614:3615:3616:36...18:06......
30xOhrazenice,,náves |8:389:3810:3811:3812:38...13:3814:3815:3816:38...18:08......
31  Ohrazenice,,Pyrám |x8:40x9:4010:40x11:4012:40...x13:4014:40x15:4016:40...x18:10......
32xPřepeře,,Nad potůčkem |8:419:41...11:41......13:41...15:41......18:11......
33xPřepeře,,u hřiště |8:429:42...11:42......13:42...15:42......18:12......
34xPřepeře |8:439:43...11:43......13:43...15:43......18:13......
35xPřepeře,,Sklostroj |8:449:44...11:44......13:44...15:44......18:14......
36xTurnov,,chemička |8:459:45...11:45......13:45...15:45......18:15......
37xTurnov,,ČSAD |8:469:46...11:46......13:46...15:46......18:16......
38xTurnov,,u Benešů |8:479:47...11:47......13:47...15:47......18:17......
39xTurnov,,Na Krbech |8:489:48...11:48......13:48...15:48......18:18......
40xOhrazenice,,u výkupny v8:499:49...11:49......13:49...15:49......18:19......
41  Ohrazenice,,Pyrám 8:509:50...11:50......13:50...15:50......18:20......
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
66 jede také 24.12.2018,19.4.2019,5.7.2019
77 nejede 24.12.2018,19.4.2019, od 5.7. do 6.7.2019,28.9.2019
78 nejede od 23.12. do 30.12.2018, od 19.4. do 21.4.2019, od 30.6. do 31.8.2019,28.9.2019,27.10.2019
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Při jízdě mezi zastávkami s uvedeným číslem zóny platí integrovaný tarif a smluvní přepravní podmínky IDOL (zveřejněné na www.iidol.cz).
Kontakt na Centrální dispečink IDOL: +420 704 702 000.

(C) 2018 isybus