linka 692411
tisk v PDF

692411 Dvůr Králové n.L. - Chvalkovice - Česká Skalice - Náchod
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462
ZastávkyMhd 1515110191115310313151551051921
                  
              6+   
      6+6+  6+6+  BK6+  
    XBXBBKB XBXBBKB XBXB33B XBXB
1  Dvůr Králové n.L.,,ZOO MHDod3131333431313334423116:30323131
2  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. \004 MHD|4:456:458:358:408:5011:5012:3512:4012:5014:3016:3516:4016:5017:50
3  Dvůr Králové n.L.,,Heydukova MHD|<<<<<<<<<<<<<<
4  Dvůr Králové n.L.,,Jaroměřská MHD|<<<<<<<<<<<<<<
5  Dvůr Králové n.L.,Žireč,Na Borkách MHD|<<<<<<<<<<<<<<
6  Dvůr Králové n.L.,Žireč,Skřivanov MHD|<<<<<<<<<<<<<<
7  Dvůr Králové n.L.,Žireč MHD|<<<<<<<<<<<<<<
8  Dvůr Králové n.L.,,Hradecká  |4:476:478:378:428:5211:5212:3712:4212:5214:3216:3716:4216:5217:52
9  Dvůr Králové n.L.,Zboží  |4:496:498:398:448:5411:5412:3912:4412:5414:3416:3916:4416:5417:54
10  Choustníkovo Hradiště  |4:526:528:428:478:5711:5712:4212:4712:5714:3716:4216:4716:5717:57
11  Kuks,,parkoviště  |<<8:45<<<12:45<<<16:45<<<
12  Vlčkovice v Podkr.,Dolní Vlčkovice  |4:566:568:508:509:0112:0112:5012:5013:0114:4116:5016:5017:0118:01
13  Vlčkovice v Podkr.,,pošta  |4:586:598:528:529:0312:0312:5212:5213:0314:4316:5216:5217:0318:03
14  Vlčkovice v Podkr.,Horní Vlčkovice  |5:007:008:548:549:0512:0512:5412:5413:0514:4516:5416:5417:0518:05
15  Chvalkovice,Velká Bukovina  |5:037:038:568:569:0812:0812:5612:5613:0814:4816:5616:5617:0818:08
16  Chvalkovice,Malá Bukovina,odb.  |5:047:058:578:579:0912:0912:5712:5713:0914:4916:5716:5717:0918:09
17  Chvalkovice,,kostel  |5:067:078:598:599:1112:1112:5912:5913:1114:5116:5916:5917:1118:11
18  Chvalkovice,,prodejna  |5:087:109:019:019:1312:1313:0113:0113:1314:5317:0117:0117:1318:13
19              Chvalkovice,,HARTMANN-RICO  |<<<<<<<<<<<<<<
20              Chvalkovice,,hostinec  |<<<<<<<<<<<<<<
21  Chvalkovice,Miskolezy  |5:107:139:039:039:1512:1513:0313:0313:1514:5517:0317:0317:1518:15
22  Velký Třebešov,,cihelna  |5:127:159:059:059:1712:1713:0513:0513:1714:5717:0517:0517:1718:17
23  Velký Třebešov,,hostinec  |5:147:179:079:079:1912:1913:0713:0713:1914:5917:0717:0717:1918:19
24  Česká Skalice,Zájezd  |5:167:199:099:099:2112:2113:0913:0913:2115:0117:0917:0917:2118:21
25  Česká Skalice,Malá Skalice  v5:187:219:119:119:2312:2313:1113:1113:2315:0317:1117:1117:2318:23
   5:207:239:139:139:2512:2513:1313:1313:2515:0517:1317:1317:2518:25
26  Česká Skalice,,nám. \004  --------------------------------------------
   od5:207:259:159:15......13:1513:15...15:0617:1517:15...18:30
27  Česká Skalice,,třída T.G.Masaryka  |<7:27<<......<<...<< <...18:32
28  Česká Skalice,,žel.st.   |5:22<9:179:17......13:1713:17...15:0817:1717:17...<
29  Česká Skalice,,Rozkoš  |...|9:199:19......13:1913:19...|17:1917:19...18:34
30  Provodov-Šonov,Kleny  |...|9:219:21......13:2113:21...|17:2117:21...18:36
31  Vysokov,,mydlárna  |...|9:229:22......13:2213:22...|17:2217:22...18:37
32  Vysokov,,MESA  |...<9:249:24......13:2413:24...<17:2417:24...18:39
33  Vysokov,,hostinec  |...<9:259:25......13:2513:25...<17:2517:25...18:40
34  Vysokov,,most  |...<9:269:26......13:2613:26...<17:2617:26...18:41
35  Náchod,,pod Brankou  |...|9:289:28......13:2813:28...|17:2817:28...18:43
36  Náchod,,Rybárna MHD|...|9:299:29......13:2913:29...|17:2917:29...18:44
37  Náchod,Staré Město,rozc. MHD|...7:379:309:30......13:3013:30...15:2017:3017:30...18:45
38  Náchod,,Okresní soud MHDv...7:409:329:32......13:3213:32...15:2217:3217:32...18:47
39  Náchod,,aut.st. \004  MHD...7:459:359:35......13:3513:35...15:3017:3517:35...18:50
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
31 nejede 31.12.2021
32 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021, od 30.4. do 30.9.2022
33 jede od 30.4. do 30.9.2022
34 jede také 31.12.2021, nejede od 30.4. do 30.9.2022
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin.
Spoje přepravující jízdní kola mají kapacitu omezenou na 6 kol.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.


ZastávkyMhd 48208102152101214104154182010615622
                   
       6+6+   6+6+  6+6+ 
     XBXBB BK   B BKXB B BKXB
     42433433   343331 323331
39  Náchod,,aut.st. \004  MHDod...9:109:1010:2510:25.........14:2514:2515:45...18:2518:2519:10
38  Náchod,,Okresní soud MHD|...9:129:1210:2710:27.........14:2714:2715:47...18:2718:2719:12
37  Náchod,Staré Město,rozc. MHD|...9:149:1410:2910:29.........14:2914:2915:49...18:2918:2919:14
36  Náchod,,Rybárna MHD|...9:159:1510:3010:30.........14:3014:30|...18:3018:3019:15
35  Náchod,,pod Brankou  |...9:169:1610:3110:31.........14:3114:31|...18:3118:3119:16
34  Vysokov,,most  |...9:189:1810:3310:33.........14:3314:33<...18:3318:3319:18
33  Vysokov,,hostinec  |...9:209:2010:3510:35.........14:3514:35<...18:3518:3519:20
32  Vysokov,,MESA  |...9:219:2110:3610:36.........14:3614:36<...18:3618:3619:21
31  Vysokov,,mydlárna  |...9:229:2210:3710:37.........14:3714:37|...18:3718:3719:22
30  Provodov-Šonov,Kleny  |XB9:249:2410:3810:38.........14:3814:38|...18:3818:3819:24
29  Česká Skalice,,Rozkoš  |319:259:2510:4010:40.........14:4014:40|...18:4018:4019:25
28  Česká Skalice,,žel.st.   |5:30<<10:4210:42.........14:4214:4216:03...18:4218:42<
27  Česká Skalice,,třída T.G.Masaryka  v<9:279:27<<XBXBXB<<<XB<<19:27
   5:329:299:2910:4410:4431314214:4414:4416:053118:4418:4419:28
26  Česká Skalice,,nám. \004  -----------------------------------------------
   od5:339:339:3310:4510:4511:3312:3313:3314:4514:4516:0617:3318:4518:4519:28
25  Česká Skalice,Malá Skalice  |5:359:359:3510:4710:4711:3512:3513:3514:4714:4716:0817:3518:4718:4719:30
24  Česká Skalice,Zájezd  |5:379:379:3710:4910:4911:3712:3713:3714:4914:4916:1017:3718:4918:4919:32
23  Velký Třebešov,,hostinec  |5:399:399:3910:5110:5111:3912:3913:3914:5114:5116:1217:3918:5118:5119:34
22  Velký Třebešov,,cihelna  |5:419:419:4110:5310:5311:4112:4113:4114:5314:5316:1417:4118:5318:5319:36
21  Chvalkovice,Miskolezy  |5:439:439:4310:5510:5511:4312:4313:4314:5514:5516:1617:4318:5518:5519:38
20              Chvalkovice,,hostinec  |<<<<<<<<<<<<<<<
19              Chvalkovice,,HARTMANN-RICO  |<<<<<<<<<<<<<<<
18  Chvalkovice,,prodejna  |5:459:459:4510:5710:5711:4512:4513:4514:5714:5716:1817:4518:5718:5719:40
17  Chvalkovice,,kostel  |5:479:479:4710:5910:5911:4712:47 13:4714:5914:5916:2017:4718:5918:5919:42
16  Chvalkovice,Malá Bukovina,odb.  |5:499:499:4911:0111:0111:4912:4913:4915:0115:0116:2217:4919:0119:0119:44
15  Chvalkovice,Velká Bukovina  |5:509:509:5011:0211:0211:5012:5013:5015:0215:0216:2317:5019:0219:0219:45
14  Vlčkovice v Podkr.,Horní Vlčkovice  |5:529:529:5211:0411:0411:5212:5213:5215:0415:0416:2517:5219:0419:0419:47
13  Vlčkovice v Podkr.,,pošta  |5:549:549:5411:0611:0611:5412:5413:5415:0615:0616:2717:5419:0619:0619:49
12  Vlčkovice v Podkr.,Dolní Vlčkovice  |5:569:569:5611:0811:0811:5612:5613:5615:0815:0816:2917:5619:0819:0819:51
11  Kuks,,parkoviště  |<<<<11:13<<<<15:13<<<19:13<
10  Choustníkovo Hradiště  |5:599:599:5911:1111:1611:5912:5913:5915:1115:1616:3217:5919:1119:1619:54
9  Dvůr Králové n.L.,Zboží  |6:0210:0210:0211:1411:1912:0213:0214:0215:1415:1916:3518:0219:1419:1919:57
8  Dvůr Králové n.L.,,Hradecká  |6:0510:0510:0511:1711:2212:0513:0514:0515:1715:2216:3818:0519:1719:2220:00
7  Dvůr Králové n.L.,Žireč MHD|<<<<<<<<<<<<<<<
6  Dvůr Králové n.L.,Žireč,Skřivanov MHD|<<<<<<<<<<<<<<<
5  Dvůr Králové n.L.,Žireč,Na Borkách MHD|<<<<<<<<<<<<<<<
4  Dvůr Králové n.L.,,Jaroměřská MHD|<<<<<<<<<<<<<<<
3  Dvůr Králové n.L.,,Heydukova MHD|<<<<<<<<<<<<<<<
2  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. \004 MHDv6:0810:0810:0811:2011:2512:0813:0814:0815:2015:2516:4118:0819:2019:2520:03
1  Dvůr Králové n.L.,,ZOO MHD......10:13...11:30..............................
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
31 nejede 31.12.2021
32 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021, od 30.4. do 30.9.2022
33 jede od 30.4. do 30.9.2022
34 jede také 31.12.2021, nejede od 30.4. do 30.9.2022
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
43 jede od 23.12. do 30.12.2021, od 1.7. do 31.8.2022
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Kspoj přepravuje jízdní kola
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin.
Spoje přepravující jízdní kola mají kapacitu omezenou na 6 kol.
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus