linka 692415
tisk v PDF

692415 Dvůr Králové n.L. - Třebihošť - Bílá Třemešná - Dvůr Králové n.L.
Platí od 06.03.2022 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462
13579 ZastávkyMhd 24681012
                
  XB         XB   
XBXB42XBXB     XBXB42XBXBXB
6:3710:0214:2016:5018:021od  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHDpr5:076:307:3710:5513:1816:11
6:4010:0514:2316:5318:05 2|  Dvůr Králové n.L.,,5.května MHD|5:046:277:3410:5213:1516:08
<10:0714:2516:5518:073|  Dvůr Králové n.L.,,žel.st. MHD|5:02<<10:5013:13<
6:4210:0914:2716:5718:09 4|  Dvůr Králové n.L.,,nad žel.st.  |5:006:257:3210:4813:1116:06
6:4510:1214:3017:0018:125|  Doubravice,Zálesí  |4:576:227:2910:4513:0816:03
6:4810:1514:3317:0318:15 6|  Doubravice,,kaple  |4:546:197:2610:4213:0516:00
6:5010:1714:3517:0518:177|  Zábřezí-Řečice,,odb.Řečice  |4:516:167:2310:3913:0215:57
6:5210:1814:3617:0618:18 8|  Zábřezí-Řečice,Zábřezí  |4:506:157:2210:3813:0115:56
6:5510:2014:3817:08<9|  Trotina,,ObÚ  |<<<<<<
6:5710:2214:4017:10<10|  Zdobín  |<<<<<<
7:0010:2514:4317:1318:2111|  Třebihošť,Dolní Dehtov  |4:476:12<10:3512:5815:53
7:0110:2714:4517:1518:2312|  Třebihošť,,koupaliště  |4:456:10<10:3312:5615:51
7:0210:2814:4617:16...13|  Třebihošť,,has.zbroj.  |...6:09<10:3212:5515:50
7:0410:2914:4817:18...14|  Třebihošť,,točna  |...6:07<10:3012:5315:48
7:07...14:5017:20...15|  Třebihošť,,has.zbroj.  |...6:05<...12:5115:46
7:09...14:5117:21...16|  Třebihošť,,koupaliště  |...6:04<...12:5015:45
7:11...14:53<...17|  Třebihošť,Dolní Dehtov  |...<<...<15:43
7:13...14:55<...18v  Třebihošť,Horní Dehtov  |...<7:19...<15:41
7:20...<17:25...   od...5:59......12:4515:35
---------------19--  Bílá Třemešná,,u kostela  --------------------
7:21...<17:25... od  ...5:59......12:4415:34
7:24...<17:27...20|  Bílá Třemešná,,U Kaiserů  ^...5:57......12:4215:32
7:26...<17:28...21|  Bílá Třemešná,,Spořilov  |...5:55......12:4015:30
7:29...<17:30...22|  Bílá Třemešná,Nové Lesy  |...5:54......12:3915:29
7:32...<17:32...23|  Dvůr Králové n.L.,,ZOO MHD|...5:52......12:3715:27
7:33...<17:33...24|  Dvůr Králové n.L.,,Štefánikova MHD|...5:51......12:3615:26
7:34...<17:34...25|  Dvůr Králové n.L.,,obecní domy MHD|...5:50......12:3515:25
7:35...<17:35...26|  Dvůr Králové n.L.,,Poděbradova MHD|...5:48......12:3315:23
7:37...<17:36...27|  Dvůr Králové n.L.,,Vánoční ozdoby MHD|...5:47......12:3215:22
( 7:39...<<...28|  Dvůr Králové n.L.,,17.listopadu MHD|...<......<<
( 7:40...<<...29v  Dvůr Králové n.L.,,pošta MHD|...<......<<
( 7:45...15:0517:40...30  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHDod...5:45......12:3015:20
X jede v pracovních dnech
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
m na spoj 3 navazuje v zastávce Třebihošť,točna spoj 8 linky 692415 do Dvůr Králové n.L.,,aut.st. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2022 isybus