linka 692415
tisk v PDF

692415 Dvůr Králové n.L. - Třebihošť - Bílá Třemešná - Dvůr Králové n.L.
Platí od 12.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462
13579 ZastávkyMhd 24681012
                
  XB         XB   
XBXB42XBXB     XBXB42XBXBXB
6:3710:0214:2016:4518:021od  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHDpr5:076:257:3710:5513:1816:03
6:4010:0514:2316:4818:05 2|  Dvůr Králové n.L.,,5.května MHD|5:046:227:3410:5213:1516:00
<10:0714:2516:5018:073|  Dvůr Králové n.L.,,žel.st. MHD|5:02<<10:50<<
6:4210:0914:2716:5218:09 4|  Dvůr Králové n.L.,,nad žel.st.  |5:006:207:3210:4813:1315:58
6:4510:1214:3016:5518:125|  Doubravice,Zálesí  |4:576:177:2910:4513:1015:55
6:4810:1514:3316:5818:15 6|  Doubravice,,kaple  |4:546:147:2610:4213:0715:52
6:5010:1714:3517:0018:177|  Zábřezí-Řečice,,odb.Řečice   |4:516:117:2310:3913:0415:49
6:5210:1814:3617:0118:18 8|  Zábřezí-Řečice,Zábřezí  |4:506:107:2210:3813:0315:48
6:5510:2014:3817:03<9|  Trotina,,ObÚ  |<<<<<<
6:5710:2214:4017:05<10|  Zdobín  |<<<<<<
7:0010:2514:4317:0818:2111|  Třebihošť,Dolní Dehtov  |4:476:077:1910:3513:0015:45
7:0110:2714:4517:1018:2312|  Třebihošť,,koupaliště  |4:456:05...10:3312:5815:43
7:0210:2814:4617:11...13|  Třebihošť,,has.zbroj.  |...6:04...10:3212:5715:42
7:0410:2914:4817:13...14|  Třebihošť,,točna  |...6:02...10:3012:5515:40
7:07...14:5017:15...15|  Třebihošť,,has.zbroj.  |...6:00......12:5315:38
7:09...14:5117:16...16|  Třebihošť,,koupaliště  |...5:59......12:5215:37
7:11...14:53<...17|  Třebihošť,Dolní Dehtov  |...<......<15:35
7:13...14:55<...18v  Třebihošť,Horní Dehtov  |...<......<15:33
7:20...<17:20...   od...5:54......12:4715:27
---------------19--  Bílá Třemešná,,u kostela  --------------------
7:21... <17:20... od  ...5:54......12:4415:24
7:24...<17:22...20|  Bílá Třemešná,,U Kaiserů  ^...5:52......12:4215:22
7:26...<17:23...21|  Bílá Třemešná,,Spořilov  |...5:50......12:4015:20
7:29...<17:25...22|  Bílá Třemešná,Nové Lesy  |...5:49......12:3915:19
7:32...<17:27...23|  Dvůr Králové n.L.,,ZOO MHD|...5:47......12:3715:17
7:33...<17:28...24|  Dvůr Králové n.L.,,Štefánikova MHD|...5:46......12:3615:16
7:34...<17:29...25|  Dvůr Králové n.L.,,obecní domy MHD|...5:45......12:3515:15
7:35...<17:30...26|  Dvůr Králové n.L.,,Poděbradova MHD|...5:43......12:3315:13
7:37...<17:31...27|  Dvůr Králové n.L.,,Vánoční ozdoby MHD|...5:42......12:3215:12
( 7:39...<<...28|  Dvůr Králové n.L.,,17.listopadu MHD|...<......<<
( 7:40...<<...29v  Dvůr Králové n.L.,,pošta MHD|...<......<<
( 7:45...15:0517:35...30  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHDod...5:40......12:3015:10
X jede v pracovních dnech
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
m na spoj 3 navazuje v zastávce Třebihošť,točna spoj 8 linky 692415 do Dvůr Králové n.L.,,aut.st. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus