linka 692417
tisk v PDF

692417 Dvůr Králové n.L. - Doubravice - Dubenec - Velichovky - Dvůr Králové n.L.
Platí od 12.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462
1357 ZastávkyMhd 24681012
               
XBXB XB     XBXB XBXB 
4242 42     4242XB4242 
6:4012:15...14:151od  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHDpr5:436:419:4313:4315:43...
6:4212:17...14:17 2|  Dvůr Králové n.L.,,5.května MHD|5:406:389:4013:4015:40...
<12:20...14:203|  Dvůr Králové n.L.,,žel.st. MHD|5:38<9:3813:3815:38...
6:4412:22...14:22 4|  Dvůr Králové n.L.,,nad žel.st. MHD|5:366:369:3613:3615:36...
6:4712:25...14:255|  Doubravice,Zálesí  |5:336:339:3313:3315:33...
6:5012:28...14:28 6|  Doubravice,,kaple  |5:306:309:3013:3015:30...
6:5212:30...14:307|  Doubravice,Velehrádek,farma  |5:286:289:2813:2815:28...
6:5312:31...14:31 8|  Doubravice,Velehrádek  |5:276:279:2713:2715:27...
6:5512:33...14:339|  Lanžov,,koupaliště  |5:256:259:2513:2515:25...
6:5612:34...14:3410|  Lanžov,,Nebesa  |5:246:249:2413:2415:24...
6:5812:36XB14:3611|  Dubenec,,horní  |5:226:229:2213:2215:22...
7:0012:384214:3812|  Dubenec,,zdravotní středisko  |5:206:209:2013:2015:20XB
7:0112:4012:5014:4013|  Dubenec,,škola  |5:196:199:1913:1915:1942
7:02...12:5214:4214v  Dubenec,,kovárna  |5:176:179:1713:1715:1716:09
......<14:44   od5:156:159:1513:15<16:07
------------15--  Dubenec,,hostinec  --------------------
......<14:45 od  ...6:149:1413:10<16:07
......<14:4716|  Dubenec,,hřbitov  ^...<<13:08<16:05
......<14:4917|  Hřibojedy,Hvězda  |...<<13:06<16:03
......<14:5118|  Hřibojedy,,Malé Hřibojedy  |...<<13:04<16:01
......<<19|  Vilantice,,dolní křiž.  |...6:129:12<<<
......<< 20v  Velichovky,Hustířany,autoservis  |...6:109:10<<<
......<14:57   od...6:079:07<<<
------------21--  Velichovky,,točna  --------------------
......<14:58 od  ...6:069:06<<<
......<15:0022|  Litíč,Nouzov,kaple  ^...6:049:04<<<
......<15:0123|  Litíč,,odb.Nouzov  |...6:039:03<<<
......<15:0324|  Litíč,,ObÚ  |...6:019:01<<<
......<15:0625|  Hřibojedy,,prodejna  |...5:588:5813:02<15:58
......12:5715:0926|  Libotov  |...5:558:5512:5815:1015:55
............27|  Libotov,,Malý Libotov  |...5:538:53......15:53
............28|  Dvůr Králové n.L.,,nad žel.st.  |...5:508:50......15:50
............29|  Dvůr Králové n.L.,,žel.st. MHD|...<<......<
............30v  Dvůr Králové n.L.,,5.května MHD|...5:478:47......15:47
............31  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHDod...5:458:45......15:45
X jede v pracovních dnech
42 nejede od 23.12.2020 do 3.1.2021, od 1.7. do 31.8.2021
m na spoj 5 navazuje v zastávce Libotov spoj 8 linky 692417 do Hřibojedy - Dubenec - Dvůr Králové n.L.,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 7 navazuje v zastávce Libotov spoj 10 linky 692417 do Dubenec - Dvůr Králové n.L.,,aut.st. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus