linka 692417
tisk v PDF

692417 Dvůr Králové n.L. - Doubravice - Dubenec - Velichovky - Dvůr Králové n.L.
Platí od 06.03.2022 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462
1357 ZastávkyMhd 24681012
               
XBXB XB     XBXB XBXB 
4242 42     4242XB4242 
6:3312:05...14:201od  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHDpr5:436:369:4813:4315:48...
6:3512:07...14:22 2|  Dvůr Králové n.L.,,5.května MHD|5:406:339:4513:4015:45...
<12:10...14:253|  Dvůr Králové n.L.,,žel.st. MHD|5:38<9:4313:3815:43...
6:3712:12...14:27 4|  Dvůr Králové n.L.,,nad žel.st. MHD|5:366:319:4113:3615:41...
6:4012:15...14:305|  Doubravice,Zálesí  |5:336:289:3813:3315:38...
6:4312:18...14:33 6|  Doubravice,,kaple  |5:306:259:3513:3015:35...
6:4512:20...14:357|  Doubravice,Velehrádek,farma  |5:286:239:3313:2815:33...
6:4612:21...14:36 8|  Doubravice,Velehrádek  |5:276:229:3213:2715:32...
6:47<...<9|  Lanžov,,odb.Červený Dvůr  |<<<<<...
6:48<...<10|  Bílé Poličany,,u Ervů  |<<<<<...
6:50<...<11|  Bílé Poličany,,ObÚ  |<<<<<...
6:53<...<12|  Lanžov,Lhotka  |<<<<<...
6:56<...<13|  Lanžov,Miřejov  |<<<<<...
6:58<...<14|  Lanžov,,has.zbroj.  |<<<<<...
<12:23...14:3815|  Lanžov,,koupaliště  |5:256:209:3013:2515:30...
6:5912:24...14:3916|  Lanžov,,Nebesa  |5:246:199:2913:2415:29...
7:0112:26XB14:4117|  Dubenec,,horní  |5:226:179:2713:2215:27...
7:0312:284214:4318|  Dubenec,,zdravotní středisko  |5:206:159:2513:2015:25XB
7:0412:3012:5014:4519|  Dubenec,,škola  |5:196:149:2413:1915:2442
7:05...12:5214:4720v  Dubenec,,kovárna  |5:176:129:2213:1715:2216:27
......<14:49   od5:156:109:1913:15<16:25
------------21--  Dubenec,,hostinec  --------------------
......<14:50 od  ...6:099:1913:10<16:25
......<14:5222|  Dubenec,,hřbitov  ^...<<13:08<16:23
......<14:5423|  Hřibojedy,Hvězda  |...<<13:06<16:21
......<14:5624|  Hřibojedy,,Malé Hřibojedy  |...<<13:04<16:19
......<<25|  Vilantice,,dolní křiž.  |...6:07<<<<
......<<26v  Velichovky,Hustířany,autoservis  |...6:05<<<<
......<15:02   od...6:02<<<<
------------27--  Velichovky,,točna  --------------------
......<15:03 od  ...6:01<<<<
......<15:0528|  Litíč,Nouzov,kaple  ^...5:59<<<<
......<15:0629v  Litíč,,odb.Nouzov  |...5:589:16<<<
......<15:08   od...5:569:14<<<
------------30--  Litíč,,ObÚ  --------------------
......<15:08 od  ...5:569:09<<<
......<15:1131 |  Hřibojedy,,prodejna  ^...5:539:0613:02<16:16
......12:5715:1432|  Libotov  |...5:509:0312:5815:1516:13
............33|  Libotov,,Malý Libotov  |...5:489:01......16:11
............34|  Dvůr Králové n.L.,,nad žel.st.  |...5:458:58......16:08
............35|  Dvůr Králové n.L.,,žel.st. MHD|...<8:56......16:06
............36v  Dvůr Králové n.L.,,5.května MHD|...5:428:52......16:02
............37  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHDod...5:408:50......16:00
X jede v pracovních dnech
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
m na spoj 5 navazuje v zastávce Libotov spoj 8 linky 692417 do Hřibojedy - Dubenec - Dvůr Králové n.L.,,aut.st. (přímý vůz)
m na spoj 7 navazuje v zastávce Libotov spoj 10 linky 692417 do Dubenec - Dvůr Králové n.L.,,aut.st. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2022 isybus