linka 692419
tisk v PDF

692419 Dvůr Králové n.L. - Kohoutov - Hajnice
Platí od 06.04.2021 do 11.12.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462
13579 ZastávkyMhd 24681012
                
3B           3B   
15XBXBXBXB     XBXB15XBXBXB
9:3012:4514:3016:0517:581od  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. MHDpr5:007:3410:2513:2815:0716:55
9:3212:4714:3216:0718:00 2|  Dvůr Králové n.L.,,pošta MHD|4:587:3210:2313:2615:0516:53
<<<<<3|  Dvůr Králové n.L.,,Vrchlického  |<7:28<<<<
9:3312:4814:3316:0818:01 4|  Dvůr Králové n.L.,,oční škola MHD|4:57<10:2213:25<16:52
9:3412:4914:3416:0918:025|  Dvůr Králové n.L.,,Tyršova MHD|4:56<10:2113:24|16:51
9:3512:5014:3516:1018:03 6|  Dvůr Králové n.L.,,Krkonošská  |4:557:2410:2013:23|16:50
9:3712:5214:3716:1218:057|  Kocbeře,,odb.Vítězná  |4:537:2210:1813:21|16:48
9:3912:5414:3916:1418:07 8|  Kocbeře,,škola  |4:517:2010:1613:19|16:46
9:4112:5614:4116:1618:099|  Kocbeře,,závod  |4:507:1810:1513:1815:0016:45
9:4513:0014:4516:2018:1310|  Kohoutov,,Nový Kohoutov  |4:467:1410:1113:1414:5716:42
9:4613:0114:4616:2118:1411|  Kohoutov,,pekárna  |4:457:1210:1013:1314:5516:41
9:4813:0314:4816:2318:1612|  Kohoutov,,ObÚ  |4:437:1010:0813:1114:5416:40
9:4913:0414:49......13|  Kohoutov,,křiž.  |...7:0610:0713:1014:53...
9:5113:0614:51......14v  Kohoutov,,Kladruby  |...7:0410:0513:0814:52...
...............15  Hajnice,Horní Žďár,Výšinka  od...6:55............
X jede v pracovních dnech
3 jede ve středu
15 nejede od 24.12. do 26.12.2020, od 31.12.2020 do 1.1.2021,2.4.2021,5.4.2021, od 5.7. do 6.7.2021,28.9.2021,28.10.2021,17.11.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2021 isybus