linka 692451
tisk v PDF

692451 Vrchlabí - Hostinné - Dvůr Králové n.L. - Jaroměř - Hradec Králové
Platí od 06.03.2022 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462
51535557 Zastávky 52545658
            
            
............1od  Vrchlabí,,aut.st. pr............
............ 2|  Lánov,,aut.st. |............
............3|  Lánov,,u statku |............
............ 4|  Dolní Lánov,,u kostela |............
............5|  Dolní Lánov,,prodejna |............
............ 6|  Dolní Lánov,,pod lanovkou |............
............7|  Dolní Lánov,,Malá Sněžka |............
............ 8|  Prosečné,,farma |............
............9|  Prosečné,,ObÚ |............
............10|  Prosečné,,kult.dům |............
............11|  Hostinné,,žel.zast.Prosečné |............
............12|  Hostinné,,Vrchlabská |............
............13v  Hostinné,,Husitská |............
............  od............
------------14--  Hostinné,,aut.st. --------------
............ od ............
............15|  Hostinné,,žel.st. ^............
............16|  Chotěvice,,Amerika |............
............17|  Chotěvice,,Malá Amerika |............
............18|  Dolní Olešnice,,Nové Zámky křiž. |............
............19|  Dolní Olešnice,,Wonkův mlýn |............
............20|  Mostek,Debrné,most |............
............21|  Mostek,Debrné,hájovna |............
............22|  Nemojov,Dolní Nemojov |............
............23|  Nemojov,Nový Nemojov,ozdravovna |............
............24|  Dvůr Králové n.L.,Verdek,Podháj |............
............25|  Dvůr Králové n.L.,Verdek |............
............26|  Dvůr Králové n.L.,,Vorlech |............
............27v  Dvůr Králové n.L.,,Spojených národů |............
............  od............
............28--  Dvůr Králové n.L.,,pošta --............
XB--------- od XB---------
42XBXBXB  od42XBXBXB
------------29--  Dvůr Králové n.L.,,aut.st. --------------
6:2513:4018:5021:05 od 7:4014:3520:4822:49
<<<<30|  Dvůr Králové n.L.,,pošta ^7:35<<<
6:2713:4218:5221:0731|  Dvůr Králové n.L.,,Hradecká |7:3214:3320:4622:47
6:3013:4418:5421:0932|  Dvůr Králové n.L.,Zboží |7:3014:3020:4422:45
6:3313:4618:5721:1133|  Choustníkovo Hradiště |7:2714:2820:4122:43
<<<<34|  Kuks,,parkoviště |7:23<<<
6:3613:4919:0021:1435|  Kuks,,odb. ||14:2520:3822:40
6:3813:5119:0221:1636|  Heřmanice,Slotov |7:2014:2320:3722:39
6:3913:5219:0321:1737|  Heřmanice,Brod |7:1914:2220:3622:38
6:4013:5319:0421:1838|  Heřmanice,,pošta |7:1714:2120:3522:37
6:4213:55<21:2039|  Hořenice |7:1414:19<22:35
6:4513:58<21:2340|  Jaroměř,,pod náměstím |7:1114:16<22:32
6:4714:0019:0921:2541|  Jaroměř,,Husova |7:0914:1420:3022:31
6:4914:0219:1121:2742 v  Jaroměř,,Na Špici |7:0714:1220:2822:30
6:5114:0419:1321:29  od7:0514:1020:2722:29
------------43--  Jaroměř,,Terminál HD --------------
6:51......21:29 od 7:03......22:24
6:52......21:3044|  Jaroměř,,Nádražní ^7:01......22:23
6:53......21:3145|  Jaroměř,Josefov,Korunní hradby |7:00......22:22
6:54......21:3246|  Jaroměř,Josefov,Dělnický dům |6:59......22:21
6:55......21:3347|  Jaroměř,Josefov,nám. |6:58......22:20
............48v  Holohlavy |............
............49  Hradec Králové,,Terminál HD od............
X jede v pracovních dnech
42 nejede od 23.12.2021 do 2.1.2022, od 1.7. do 31.8.2022
m na spoj 52 navazuje v zastávce Dvůr Králové n.L.,aut.st. spoj 11 linky 692407 do Trutnov,,aut.nádr. (přímý vůz)
m na spoj 56 navazuje v zastávce Dvůr Králové n.L.,aut.st. spoj 25 linky 692407 do Trutnov,,aut.nádr. (přímý vůz)
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.

(C) 2022 isybus