linka 692530
tisk v PDF

692530 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Nová Paka - Hořice - Hradec Králové
Platí od 12.07.2021 do 03.10.2021.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462
110171031321107 Zastávky 28102121042028110
                   
                   
.....................1od  Špindlerův Mlýn,,aut.st. pr........................
..................... 2|  Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál |........................
.....................3|  Špindlerův Mlýn,Labská |........................
..................... 4|  Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn |........................
.....................5|  Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka |........................
..................... 6|  Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka |............... .........
.....................7|  Vrchlabí,,Herlíkovice |........................
..................... 8|  Vrchlabí,,Bubákov |........................
.....................9|  Vrchlabí,,odb.Strážné |........................
.....................10|  Vrchlabí,,Horská |........................
.....................11|  Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka |........................
.....................12|  Vrchlabí,,nemocnice |........................
.....................13v  Vrchlabí,,pivovar |........................
......XB............  odXB.....................
---------------------14--  Vrchlabí,,aut.st. --------------------------
......5:55............ od 5:25.....................
......5:57............15|  Vrchlabí,,pivovar ^<.....................
......<............16|        Vrchlabí,,Škoda Auto |5:23.....................
......<............17|        Vrchlabí,Podhůří,motorest |5:20.....................
......<............18|        Vrchlabí,Podhůří,odb.Lipová |5:18.....................
......<............19|        Kunčice n.L.,,žel.přejezd |5:16.....................
......<............20|        Dolní Branná,,továrna |5:15.....................
......6:02............21|  Dolní Branná,,pošta |5:12.....................
......6:07............22|  Studenec,Zálesní Lhota,křiž. |5:07.....................
......6:10............23|  Studenec,,Na špici |5:05.....................
......|............24|  Studenec,,u Trojice |5:03.....................
......6:13............25|  Studenec,,pošta |5:01.....................
......6:16............26|  Horka u St.Paky,,aut.st. |4:58.....................
......6:19............27|  Vidochov,,hlavní silnice |4:55.....................
...6B6:216+......6+28v  Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice |4:53...6B...6+ ......6+
XB556:25BXBXBB  od4:50XB55XBBXBXBB
---------------------29--  Nová Paka,,aut.st. --------------------------
4:086:106:308:5010:0815:0816:50 od ...6:238:318:4511:0714:5517:5519:07
4:106:126:328:5210:1015:1016:5230|  Nová Paka,,poliklinika ^...6:208:298:4211:0514:5217:5219:05
<<<<10:12<<31|  Nová Paka,Štikov,autoservis |...<<<<<<<
<<<<10:14<<32|  Nová Paka,Štikov,dolní |...<<<<<<<
<<<<10:16<<33|  Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně |...<<<<<<<
<<<<10:17<<34|  Pecka,Bělá u Pecky |...<<<<<<<
<<<<10:19<<35|  Lázně Bělohrad,Uhlíře |...<<<<<<<
<<<<10:21<<36|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |...<<<<<<<
<<<<10:23<<37|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |...<<<<<<<
<<<<10:25<<38|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |...<<<<<<<
4:126:146:348:54<15:1216:5439|  Nová Paka,Heřmanice,stavebniny |...6:188:278:4011:0314:5017:5019:03
4:146:166:368:55<15:1416:5540|  Nová Paka,Heřmanice,kříž |...6:168:268:3811:0214:4817:4819:02
4:166:186:388:57<15:1616:5741|  Nová Paka,Valdov |...6:148:248:3611:0014:4617:4619:00
4:196:216:419:00<15:1917:0042|  Lázně Bělohrad,Hřídelec |...6:108:208:3210:5614:4217:4218:56
4:226:246:449:03<15:2217:0343|  Lázně Bělohrad,Lány,odb. |...6:078:178:2910:5314:3917:3918:53
4:266:286:489:07<15:2617:0744v  Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. |...6:048:148:2610:5014:3617:3618:50
4:286:306:509:0910:2715:2817:09  od...6:038:128:2510:4914:3517:3518:49
---------------------45--  Lázně Bělohrad,,nám. --------------------------
4:306:326:539:1010:3015:3017:10 od ...6:018:128:2310:4814:3117:3118:48
4:326:346:559:1210:3215:3217:1246|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. ^...5:598:108:2110:4614:2917:2918:46
4:336:356:569:1310:3315:3317:1347|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna |...5:578:088:1910:4414:2717:2718:44
4:346:366:579:1410:3415:3417:1448|  Lukavec u Hořic,Černín,Hamry |...5:568:078:1810:4314:2617:2618:43
4:356:376:589:1510:3515:3517:1549|  Lukavec u Hořic,Černín |...5:558:068:1710:4214:2517:2518:42
4:366:386:599:1610:3615:3617:1650|  Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš |...5:538:058:1510:4014:2317:2318:40
4:386:407:019:1810:3815:3817:1851|  Lukavec u Hořic,,Lucerna |...5:528:048:1410:3914:2217:2218:39
4:396:417:029:1910:3915:3917:1952|  Lukavec u Hořic,,horní |...5:518:038:1310:3814:2117:2118:38
4:426:447:059:2210:4215:4217:2253|  Hořice,,Betlém |...5:488:008:1010:3514:1817:1818:35
<<<<<<<54v  Hořice,,Karlova |...<<<<<<<
4:476:497:109:2710:4715:4717:27  od...5:457:578:0710:3214:1517:1518:32
---------------------55--  Hořice,,aut.st. --------------------------
4:50...7:139:30...15:5017:30 od ...5:44......10:3114:1017:1218:31
4:52...|9:32...|17:3256|  Hořice,,Mileta ^...5:42......10:29|17:0918:29
4:56...|9:36...|17:3657|  Milovice u Hořic,,motorest |...5:37......10:24|17:0418:24
4:59...|9:39...|17:3958|  Stračov,Klenice |...5:34......10:21|17:0118:21
5:00...|9:40...|17:4059|  Mžany,Dub,odb. |...5:33......10:20|17:0018:20
5:03...|9:42...|17:4260|  Sadová,,U Jabůrka |...5:31......10:18|16:5818:18
5:05...|9:45...|17:4561v  Všestary,Lípa,hlavní silnice |...5:28......10:15|16:5518:15
5:15...7:409:57...16:1517:5762  Hradec Králové,,Terminál HD od...5:18......10:0513:4516:4518:05
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
55 jede také 24.12.2020,31.12.2020,1.1.2021,2.4.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.Na lince platí také tarif IDOL, více informací naleznete na www.iidol.cz

(C) 2021 isybus