linka 692530
tisk v PDF

692530 Špindlerův Mlýn - Vrchlabí - Nová Paka - Hořice - Hradec Králové
Platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
Přepravu zajišťuje : BusLine KHK s.r.o.,Na Rovinkách 211,Semily, stř. Hořice, Na Závisti 1439, tel.481 368 462
171031321107 Zastávky 28121042028110
                 
                 
..................1od  Špindlerův Mlýn,,aut.st. pr.....................
.................. 2|  Špindlerův Mlýn,,parkovací terminál |.....................
..................3|  Špindlerův Mlýn,Labská |.....................
.................. 4|  Špindlerův Mlýn,,Michlův Mlýn |.....................
..................5|  Špindlerův Mlýn,,Bártlova lávka |.....................
.................. 6|  Špindlerův Mlýn,,Volský Důl Kukačka |.....................
..................7|  Vrchlabí,,Herlíkovice |.....................
.................. 8|  Vrchlabí,,Bubákov |.....................
..................9|  Vrchlabí,,odb.Strážné |.....................
..................10|  Vrchlabí,,Horská |.....................
..................11|  Vrchlabí,,nám.T.G.Masaryka |.....................
..................12|  Vrchlabí,,nemocnice |.....................
...XB............13v  Vrchlabí,,pivovar |XB..................
...31............  od31..................
------------------14--  Vrchlabí,,aut.st. -----------------------
...5:55............ od 5:22..................
...<............15|        Vrchlabí,,Škoda Auto ^5:20..................
...<............16|        Dolní Branná,,továrna |5:15..................
...6:02............17|  Dolní Branná,,pošta |5:12..................
...6:07............18|  Studenec,Zálesní Lhota,křiž. |5:07..................
...6:10............19|  Studenec,,Na špici |5:05..................
...|............20|  Studenec,,u Trojice |5:03..................
...6:13............21|  Studenec,,pošta |5:01..................
...6:16............22|  Horka u St.Paky,,aut.st. |4:58..................
...6:196+......6+23|  Vidochov,,hlavní silnice |4:55......6+......6+
XB6:21B XBXBB 24v  Nová Paka,Vrchovina,hlavní silnice |4:53XBXBB XBXBB
316:2530313128  od4:50313130313128
------------------25--  Nová Paka,,aut.st. -----------------------
4:086:308:5010:0815:0816:50 od ...6:238:4511:0714:5517:5519:07
4:106:328:5210:1015:1016:5226|  Nová Paka,,poliklinika ^...6:208:4211:0514:5217:5219:05
<<<10:12<<27|  Nová Paka,Štikov,autoservis |...<<<<<<
<<<10:14<<28|  Nová Paka,Štikov,dolní |...<<<<<<
<<<10:16<<29|  Pecka,Bělá u Pecky,odb.Radkyně |...<<<<<<
<<<10:17<<30|  Pecka,Bělá u Pecky |...<<<<<<
<<<10:19<<31|  Lázně Bělohrad,Uhlíře |...<<<<<<
<<<10:21<<32|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,továrna |...<<<<<<
<<<10:23<<33|  Lázně Bělohrad,Horní N.Ves,Jiskra |...<<<<<<
<<<10:25<<34|  Lázně Bělohrad,Prostřední N.Ves |...<<<<<<
4:126:348:54<15:1216:5435|  Nová Paka,Heřmanice,stavebniny |...6:188:4011:0314:5017:5019:03
4:146:368:55<15:1416:5536|  Nová Paka,Heřmanice,kříž |...6:168:3811:0214:4817:4819:02
4:166:388:57<15:1616:5737|  Nová Paka,Valdov |...6:148:3611:0014:4617:4619:00
4:196:419:00<15:1917:0038|  Lázně Bělohrad,Hřídelec |...6:108:3210:5614:4217:4218:56
4:226:449:03<15:2217:0339|  Lázně Bělohrad,Lány,odb. |...6:078:2910:5314:3917:3918:53
4:266:489:07<15:2617:0740v  Lázně Bělohrad,,odb.žel.st. |...6:048:2610:5014:3617:3618:50
4:286:509:0910:2715:2817:09  od...6:038:2510:4914:3517:3518:49
------------------41--  Lázně Bělohrad,,nám. -- ---------------------
4:306:539:1010:3015:3017:10 od ...6:018:2310:4814:3117:3118:48
4:326:559:1210:3215:3217:1242|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,has.zbroj. ^...5:598:2110:4614:2917:2918:46
4:336:569:1310:3315:3317:1343|  Lázně Bělohrad,Dolní N.Ves,továrna |...5:578:1910:4414:2717:2718:44
4:346:579:1410:3415:3417:1444|  Lukavec u Hořic,Černín,Hamry |...5:568:1810:4314:2617:2618:43
4:356:589:1510:3515:3517:1545|  Lukavec u Hořic,Černín |...5:558:1710:4214:2517:2518:42
4:366:599:1610:3615:3617:1646|  Lukavec u Hořic,,odb.Dobeš |...5:538:1510:4014:2317:2318:40
4:387:019:1810:3815:3817:1847|  Lukavec u Hořic,,Lucerna |...5:528:1410:3914:2217:2218:39
4:397:029:1910:3915:3917:1948|  Lukavec u Hořic,,horní |...5:518:1310:3814:2117:2118:38
4:427:059:2210:4215:4217:2249|  Hořice,,Betlém |...5:488:1010:3514:1817:1818:35
4:447:079:2410:4415:4417:2450v  Hořice,,Karlova |...<<<<<<
4:477:109:2710:4715:4717:27  od...5:458:0710:3214:1517:1518:32
------------------51--  Hořice,,aut.st. -----------------------
4:50 7:139:30...15:5017:30 od ...5:44...10:3114:1017:1218:31
4:52|9:32...|17:3252|  Hořice,,Mileta ^...5:42...10:29|17:0918:29
4:56|9:36...|17:3653|  Milovice u Hořic,,motorest |...5:37...10:24|17:0418:24
4:59|9:39...|17:3954|  Stračov,Klenice |...5:34...10:21|17:0118:21
5:00|9:40...|17:4055|  Mžany,Dub,odb. |...5:33...10:20|17:0018:20
5:03|9:42...|17:4256|  Sadová,,U Jabůrka |...5:31...10:18|16:5818:18
5:05|9:45...|17:4557v  Všestary,Lípa,hlavní silnice |...5:28...10:15|16:5518:15
5:157:409:57...16:1517:5758  Hradec Králové,,Terminál HD od...5:18...10:0513:4516:4518:05
X jede v pracovních dnech
6 jede v sobotu
+ jede v neděli a ve státem uznané svátky
28 jede také 31.12.2021, nejede 24.12.2021
30 jede také 31.12.2021
31 nejede 31.12.2021
Bspoj s bezbariérově přístupným vozidlem
Úplné informace o vyčkávání spojů na území Královéhradeckého kraje jsou zveřejněny na webu Krajského úřadu. Skupiny nad 15 osob hlaste nejpozději 7 dní před přepravou pomocí formuláře na www.iredo.info/preprava-skupin
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky IREDO. Informace o tarifu a smluvních přepravních podmínkách jsou zveřejněny na www.iredo.info nebo k dispozici ve vozidle na lince.Na lince platí také tarif IDOL, více informací naleznete na www.iidol.cz

(C) 2021 isybus