PRAVIDELNÁ DOPRAVA

Přidáno: 8. 11. 2013 0:00:00
PRAVIDELNÁ DOPRAVA

Hlavní námi poskytované služby spadají do zajišťování vnitrostátní pravidelné dopravy. K dispozici máme 400 autobusů a provozujeme 180 linek na území krajů Libereckého, Královéhradeckého, Ústec- kého a Jihomoravského.


Významnou aktivitou jsou rovněž turistické autobusy – cyklobusy a skibusy provozované pro milovníky turistiky a sportu v průběhu letní i zimní sezóny na území Českého ráje, Krkonoš a Jizerských hor. Každoročně jsou vydávány na hlavní sezónu „Turistické noviny – Český ráj“, kde lze najít nejen jízdní řády jednotlivých linek včetně přestupů v návaznosti na vybrané spoje Českých drah a dálkových autobusových linek, ale i potřebné informace o památkových a dalších objektech, zajímavosti a přehled kulturních, sportovních a společenských akcí v Českém ráji. Na turistických linkách platí ceník pravidelné linkové dopravy provozovatelů jednotlivých linek. Držitelé čipových karet mohou využít komerční skupinové slevy. Dále BusLine ve spolupráci s ostatními dopravními společnostmi, Sdružením obcí a měst Krkonoše a spolu s městy Liberec a Jablonec nad Nisou pravidelně zabezpečují turistické autobusy v Krkonoších a v Jizerských horách. Na těchto turistických linkách platí ceníky pravidelné linkové dopravy provozovatelů jednotlivých linek. Držitelé čipových karet mohou využít komerční skupinové slevy. Všechny autobusy jsou vybaveny na přepravu minimálně 15 jízdních kol a v zimě na přepravu lyží.

 

BusLine ve spolupráci s OC FORUM pravidelně organizuje bezplatnou přepravu zákazníků do obchodního centra z Jičína, Sobotky, Semil, Turnova, Varnsdorfu, Dětřichova, Chrastavy, Harrachova, Rokytnice nad Jizerou a Tanvaldu. Ve spolupráci s Nákupním centrem Géčko pořádáme pravidelné bezplatné přepravy zákazníků za nákupy z Varnsdorfu, Svoru, Cvikova, Rynoltic, Chrastavy, Mníšku, Dětřichova, Frýdlantu a Raspenavy.

 

 

Další informace o pravidelné dopravě »


DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time