BUSLINE SE ZAPOJÍ DO CHARITATIVNÍ AKCE „VLČÍ MÁK“

Přidáno: 7. 11. 2019 13:27:21
BUSLINE SE ZAPOJÍ DO CHARITATIVNÍ AKCE „VLČÍ MÁK“

V pondělí 11. listopadu v rámci Dne válečných veteránů bude probíhat akce pod názvem „Vlčí mák“, kterou organizuje Nadační fond REGI Base I. Zakoupením květu vlčího máku mohou lidé přispět na aktivity tohoto nadačního fondu, který už od roku 2011 pomáhá těžce zraněným novodobým válečným veteránům, vojákům, hasičům a policistům. Z finančních prostředků bude primárně zajištěna rehabilitace, nákup zdravotních a kompenzačních pomůcek a specializovaná zdravotní péče u nás i v zahraničí. Skupina BusLine se do této dobročinné akce zapojí, vlčí máky budou cestujícím rozdávány k jízdnému v autobusech na dálkových linkách, nebo si je lidé budou moct zakoupit v informačních kancelářích.


„Nakoupil jsem 2.000 květů vlčího máku, symbolu Dne válečných veteránů, které budou k jízdnému rozdávány našim cestujícím na dálkových linkách Litoměřice-Praha, Jablonec nad Nisou-Praha a Rokytnice nad Jizerou-Harrachov-Praha. Lidé si je ale také mohou zakoupit v našich informačních kancelářích v Jablonci nad Nisou, Jilemnici, Rokytnici nad Jizerou, Semilech, Turnově, České Lípě, Hořicích, Jičíně, a tím mohou padesáti korunami podpořit Nadační fond REGI Base I. Neměli bychom zapomínat na ty, kteří dnes a denně nasazují svoje životy při výkonu svého velmi záslužného povolání vojáka, policisty, hasiče,“ sdělil Jakub Vyskočil, majitel skupiny BusLine.


Nejde o první akci, kterou skupina BusLine ve spolupráci s REGI Base I. realizuje, dopravce tento nadační fond trvale podporuje. Majitel skupiny BusLine, Jakub Vyskočil, finančně pomohl se splátkami hypotéky na dům prap. Marku Dvořáčkovi, kterému po těžké nemoci zemřela manželka, a on zůstal sám s pěti dětmi. Dále zakoupil nový speciální notebook na tvorbu grafiky pro válečného veterána pprap. vv Zděnka Čtvrtníčka, aby mohl vykonávat svou novou pracovní činnost grafika. Na konci léta také finančně podpořil 13. díl střelecké charitativní soutěže REGI BASE SHOOTING CHALLENGE. A v neposlední řadě dopravce zdarma nadaci poskytl reklamní plochy na svých autobusech.

„Chtěl bych poděkovat takovým firmám, jako je skupina BusLine, kterým není lhostejný osud těch, kteří za nás sloužili. Velmi si vážím rychlého a přesného přístupu Jakuba Vyskočila řešit problémy lidí, kteří se ocitli v nouzi. Těšíme se na další spolupráci s BusLine a budu velmi rád, pokud se tento profesionální a akceschopný přístup stane příkladem i pro další firmy,“ řekl Hynek Čech, zakladatel Nadačního fondu REGI Base.

Veřejnost může přispět i ve formě dárcovské sms ve tvaru: DMS(mezera)REGIBASE(mezera)90 na telefonní číslo: 87777

Nebo přispět libovolnou částkou na transparentní účet REGI Base: 2900415315/2010.

Děkujeme, že pomáháte.

Informace pro fotografy a kameramany: Autobus s polepem nadačního fondu REGI Base si můžete vyfotit nebo natočit v pondělí 11. 11. 2019 na autobusovém nádraží Černý Most v Praze v časech 8:10 až 8:30, 11:10 až 14:00 a 17:15 až 17:30 a na autobusovém nádraží v Jablonci nad Nisou v časech: 6:50 až 7:00, 9:40 až 10:00 a 15:10 až 15:55.


Mgr. Nikola Bradíková, PR manager


vlcimak letak final 2019-page-002
vlcimak letak final 2019-page-002
vlcimak letak final 2019-page-001
vlcimak letak final 2019-page-001
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time