ČERTOVSKÝ AUTOBUS V ČESKÉ LÍPĚ POMOHL DOBRÉ VĚCI

Přidáno: 14. 12. 2019 11:12:54
ČERTOVSKÝ AUTOBUS V ČESKÉ LÍPĚ POMOHL DOBRÉ VĚCI

Letošní čertovský autobus v České Lípě nejen děti pobavil a potěšil, ale především pomohl dobré věci. Výtěžek z jízdného ve výši 6.196,-Kč byl věnován Základní škole, Praktické škole a Mateřské škole Česká Lípa. Stejnou částkou přispěla i skupina BusLine a celkový finanční dar 12.392,-Kč ve čtvrtek 12. prosince předal Jakub Vyskočil, majitel skupiny BusLine, společně s Vlastimilem Kovárnickým, předsedou Základní odborové organizace MAD Česká Lípa, který s myšlenkou dobročinné akce přišel.


„S mými kolegy řidiči, mojí manželkou a kolegyní, se kterými tvoříme čertovskou posádku, jsme se rozhodli, že bychom mohli prostřednictvím jízdného v čertovském autobusu vybrat peníze na handicapované děti, které s námi v MHD Česká Lípa cestují, a vidím, že život nemají jednoduchý," uvedl Vlastimil Kovárnický. Charitativní myšlenku podpořilo jak vedení skupiny BusLine, tak i města Česká Lípa. „Na akci jsme poskytli autobus a to nejmenší, co jsme mohli dát, byl finanční příspěvek, který celkovou částku zdvojnásobil. Chtěli jsme tím dětem přispět na dárky k Vánocům,“ sdělil Jakub Vyskočil, majitel skupiny BusLine. Z finančního daru mělo radost nejen vedení školy, ale především samotné děti, které se díky tomu podívají na pěkné předvánoční akce na zámku Loučeň nebo navštíví betlém v Kryštofově Údolí.

Akci zorganizovala Základní odborová organizace MAD Česká Lípa ve spolupráci se skupinou BusLine a městem Česká Lípa a všechny tři subjekty se shodly na vypravení čertovského autobusu s dobročinným posláním i příští rok. Děkujeme všem, kteří přispěli dobré věci!

 

Mgr. Nikola Bradíková, PR manager


foto2
foto2
foto4
foto4
foto5
foto5
foto3
foto3
foto7
foto7
foto8
foto8
foto9
foto9
foto6
foto6
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time