Cestující v Libereckém kraji vozí dva nejoblíbenější řidiči autobusu z BusLine

Přidáno: 5. 12. 2018 16:13:19
Cestující v Libereckém kraji vozí dva nejoblíbenější řidiči autobusu z BusLine

Semily, 5. prosince 2018 – Richard Lelek a Jan Dutka z provozovny Jablonec nad Nisou jsou nejoblíbenějšími řidiči autobusu Libereckého kraje. Rozhodli o tom cestující v pravidelné anketě. Již po jedenácté putuje tento titul k dopravci BusLine. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěného na webových stránkách IDOL.


„Chtěl bych poděkovat panu Lelkovi i panu Dutkovi nejen za jejich umístění v anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu v Libereckém kraji, ale především za jejich kvalitní práci pro BusLine. Povolání řidiče autobusu je velmi náročné, zájem lidí o práci v dopravě klesá a my si velmi vážíme všech našich kolegyň a kolegů, kteří denně usedají za volant autobusu, aby dopravili naše cestující do zaměstnání, do škol, nebo k lékaři. Ocenění vnímáme nejen jako poděkování za jejich šoférskou práci, ale také jako motivaci pro ostatní kolegyně a kolegy. Výsledek ankety je pro nás pozitivní zpětnou vazbou od našich cestujících, protože o vítězi hlasují oni sami, toho si velmi vážíme, a o to více, že v ní naši kolegové uspěli už po jedenácté. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to jak z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, tak i vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň,“ uvedl Jakub Vyskočil, jednatel společnosti BusLine LK s.r.o.


Richard Lelek pracuje v BusLine od roku 2012 a před tím už působil ve společnosti ČSAD Jablonec nad Nisou. Nyní jezdí pravidelnou dopravu na Železnobrodsku.

Jan Dutka patří i přes svůj mladý věk mezi šoférské matadory. Za volant autobusu usedl už v roce 2004, když v podstatě hned po škole nastoupil do ČSAD Jablonec nad Nisou. Zajišťuje meziměstskou linku v Jablonci, a i přesto, že má svůj stálý turnus, rád pomůže i jinde, pokud to je potřeba. Je velkým nadšencem historických vozidel, kterým se věnuje i ve svém volném čase. S veterány jezdí pravidelně v rámci akcí BusLine. Například v těchto dnech doplnil jako šofér čertovskou posádku, která u příležitosti svátku svatého Mikuláše doprovázela cestující, především z řad dětí, v rámci čertovských jízd v Turnově a Jablonci nad Nisou.

Oběma kolegům gratulujeme a přejeme jim stále příjemné cestující a bezpečné cesty.


Mgr. Nikola Bradíková

PR manager


Richard Lelek
Richard Lelek
Jan Dutka3
Jan Dutka3
Jan Dutka
Jan Dutka
Jan Dutka2
Jan Dutka2
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time