Vedení BusLine ocenilo nejoblíbenější řidiče autobusu Libereckého kraje

Přidáno: 8. 12. 2017 14:24:45
Vedení BusLine ocenilo nejoblíbenější řidiče autobusu Libereckého kraje

Vedení společnosti BusLine ocenilo Michala Pišku a Richarda Lelka ze střediska Jablonec nad Nisou, kteří se úspěšně umístili v anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu v Libereckém kraji. Již po desáté putuje tento titul do společnosti BusLine. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím on-line formuláře umístěného na webových stránkách IDOL.


„Za vedení společnosti chci panu Piškovi a panu Lelkovi poděkovat nejen za jejich umístění v anketě o nejoblíbenějšího řidiče autobusu v Libereckém kraji, ale především za jejich kvalitní práci pro BusLine. Povolání řidiče autobusu je velmi náročné, zájem lidí o práci v dopravě je stále menší a my si velmi vážíme našich kolegyň a kolegů za volantem autobusu. Proto jsem s oceněním obou pánů neváhal, naše dámy řidičky a pány řidiče oceňujeme pravidelně v průběhu celého roku. Považujeme to nejen za formu poděkování za jejich pracovní nasazení, ale také jako motivaci pro ostatní. Jsem také velmi rád, že tentokrát cestující ocenili i řidiče z městské hromadné dopravy, která je mnohdy o to náročnější, že provoz a dopravní situace ve městech bývá složitější a vyžaduje větší pozornost, je to více stresové. Výsledek ankety je pro nás pozitivní zpětnou vazbou od našich cestujících, protože o vítězi hlasují oni sami, a toho si velice vážíme, a o to více, že v ní naši kolegové uspěli již po desáté. BusLine si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to jak z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, tak i vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň,“ uvedl Radek Chobot, ředitel společnosti BusLine.


Michal Piška pracuje v BusLine od roku 2011, před tím už ale působil ve společnosti ČSAD Jablonec nad Nisou. Nyní jezdí městskou hromadnou dopravu v Jablonci a za ocenění ze strany cestujících je rád. „Takové ocenění ze strany cestujících jsem nečekal a samozřejmě mě to velice těší. Snažím se být k cestujícím vstřícný a práce mě baví, problém s nimi nemám, jsou na mě hodní. Co mi občas dělá problém je sjízdnost silnic, především v zimním období, a to především v horských oblastech jako je Bedřichov nebo Maxov. Takže mně osobně se dobře jezdí, když je hezky,“ dodává s úsměvem Michal Piška, vítěz ankety o nejoblíbenějšího řidiče Libereckého kraje.


Richard Lelek pracuje v BusLine od roku 2012, a také před tím už působil ve společnosti ČSAD Jablonec nad Nisou. Nyní jezdí pravidelnou dopravu v okolí Jablonce a za ocenění ze strany cestujících je rád. „Stejně jako mému kolegovi mi třetí místo v této anketě udělalo radost, jsem rád, že se mnou cestující rádi jezdí. Jezdím příměstskou dopravu, hlavně do Železného Brodu, Turnova a Harrachova. Naše práce je časově hodně náročná, s lidmi vycházím velmi dobře, mám hodné cestující. Jinak já naopak rád jezdím v zimě, jízdu ve sněhu si vyloženě užívám,“ dodává s úsměvem Richard Lelek, který se umístil v anketě na třetím místě.


Oběma kolegům gratulujeme a přejeme jim stále příjemné cestující a bezpečné cesty.


Mgr. Nikola Bradíková

PR manager


zleva_R.Lelek_R.Chobot_M.Piška
zleva_R.Lelek_R.Chobot_M.Piška
zleva_R.Lelek_R.Chobot_M.Piška2
zleva_R.Lelek_R.Chobot_M.Piška2
zleva_R.Lelek_R.Chobot_M.Piška3
zleva_R.Lelek_R.Chobot_M.Piška3
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time