Vedení společnosti opět ocenilo pány řidiče

Přidáno: 3. 3. 2018 9:45:10
Vedení společnosti opět ocenilo pány řidiče

Vedení společnosti ocenilo pány řidiče za hrdinské činy a nadstandardní pracovní výkony. Vážíme si Vaší každodenní práce pro společnost BusLine.


stř. Louny a Žatec:

Radek Tymich (Lovosice) – za vstřícnost, ochotu a nadstandardní přístup k plnění zadaných úkolů nad rámec svých pracovních povinností. Jde příkladem ostatním kolegům a kolegyním.

 

Jaroslav Malý (Louny) – v polovině ledna v autobusu poskytl pomoc a zavolal rychlou záchrannou službu cestujícímu, kterému se udělalo nevolno, a nemohl vstát ze sedadla.

 

Rudolf Kalay (Žatec) - za vstřícnost, ochotu a nadstandardní přístup k plnění zadaných úkolů nad rámec svých pracovních povinností. Jde příkladem ostatním kolegům a kolegyním.


stř. Litoměřice:

Jaroslav Krejza – za vstřícnost, ochotu a nadstandardní přístup k plnění zadaných úkolů nad rámec svých pracovních povinností. Jde příkladem ostatním kolegům a kolegyním.


stř. Ústí nad Labem:

Milan Lehman - za dlouholetou, bezproblémovou a pro ostatní příkladnou práci, jeho autobus je vždy čistý a velice kvalitně udržovaný.


stř. Děčín (za Varnsdorf):

Josef Čepelák – za bezproblémovou a příkladnou práci jak na dálkové lince Rumburk-Praha, tak v zájezdové dopravě, kde je u cestujících oblíbený. O svůj autobus se vždy nadstandardně stará a udržuje ho v čistotě.

 


DĚKUJEME A GRATULUJEME!


Louny
Louny
Louny2
Louny2
Litoměřice2
Litoměřice2
Ústí
Ústí
Litoměřice
Litoměřice
Děčín2
Děčín2
Děčín
Děčín
Ústí2
Ústí2
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time