NOVINKY
Expres Jablonec n. N. - Praha zrušen od 27.3.

Pozor!!! Z důvodu opatření spojených s šířením nemoci COVID-19 jsou až do odvolání zrušeny expresní spoje z Jablonce do Prahy. Expresy z Litoměřic do Prahy zůstávají zachovány v omezeném rozsahu.

Více informací »
Omezení provozu MHD Česká Lípa od 24.3.

Vážení cestující od 24.3. dochází k omezení provozu MHD v České Lípě. V pracovní dny budou autobusy jezdit stejně jako v sobotu. Toto omezení se netýká linek 232, 234 a 235, které zůstávají zachovány bezezměny. Dále zůstávají zachovány: Spoj jedna na lince 212, spoje 9,10,13,14 na lince 209 a spoje 1,11,12,14 na lince 213. Omlouváme se za způsobené komplikace a doufáme, že budete využívat našich služeb i v této těžké době.

Více informací »
Lidé v ohrožení - děkuji, společně to zvládneme!

Není lehké vzít odpovědnost za životy desítek lidí. Ještě obtížnější je tuto povinnost plnit v době, kdy pandemie ohrožuje život Váš, životy Vaší rodiny a přátel. Přesto řidičky a řidiči našich autobusů každý den plní svoji povinnost a snaží se s maximálním nasazením zajišťovat dopravní obslužnost v  České republice.  Je to spojení pragmatických pojmů a emocí, které nyní vyjadřují to, co všichni zaměstnanci skupiny BusLine dělají.

Více informací »
Omezení MHD Jablonec od čtvrtka 26.3.2020

Vážení cestující, s ohledem na rozhodnutí vlády ČR, kdy došlo k prodloužení vyhlášené karantény platné pro celé území ČR a s tím spojené omezení volného pohybu osob, a to za účelem snížení rizika šíření koronaviru (COVID – 19), se s platností od čtvrtka 26.3.2020 zavádí následující dopravní opatření na linkách MHD

Více informací »
Zobrazit veškeré novinky »
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time