NOVINKY
Posílení expresní linky Jablonec nad Nisou - Praha

Vážení cestující,

byl schválen nový jízdní řád na linku 530190 a místenky jsou v prodeji. Od 14.6. nově přibyde spoj v 5:30 z Jablonce n. N. a 7:30 z Prahy. Zároveň přibydou páteční spoje v 16:00 z Jablonce n. N. a 17:50 z Prahy.

Více informací »
Hledáme řidiče/ky autobusu - přidejte se k nám

Řídíte rádi nebo máte vztah ke všemu, co má kola? Hledáte zajímavou práci a pocházíte z Rokytnice nad Jizerou, Jilemnice, Jablonce nad Nisou nebo České Lípy? Pak máme nabídku zaměstnání právě pro Vás!

Inzerát - ROKYTNICE N. J. A JILEMNICE zde:

Inzerát JABLONEC NAD NISOU zde:

Inzerát ČESKÁ LÍPA zde:

Více informací »
Obnova dalších spojů na expresní lince Litoměřice-Praha

Vážení cestující,

věnujte pozornost změně jízdního řádu na expresní lince Litoměřice - Praha. Od 31. 5. 2021 dochází k další obnově spojů na linkách 550908 a 909. Přidáváme 3 páry spojů, ale především bude posílen ranní odjezdový spoj z Litoměřic do Prahy.

Jízdní řády zde: 550908 a 909

Více informací »
O víkendu vyjedou první cyklobusy

Od soboty 29. 5. budou každý víkend milovníky cyklistiky ve východních Čechách a Libereckém kraji převážet speciální cyklobusy společnosti Busline na tradičních trasách z Hradce Králové na Špindlerovku a do Deštného v Orlických horách. Kola vám převezou také mezi Turnovem a Jičínem, se zastávkami například u hradu Kost nebo na Hrubé Skále. Vyjede i tradiční „Krkobus“, který spojuje Harrachov a Pomezní boudy. Cyklobusy v Jizerských horách pak startují od 5. června.

Více informací »
Zobrazit veškeré novinky »
DOPORUČUJEME
Všechna práva vyhrazena ©2013-2019 Busline a.s., tvorba webu: InGenius
Busline a.s. - Comfort in Time