Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

RYCHLÁ POMOC
Zapomněli jste si něco v autobusu?
ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI
PODPORUJEME

Aktuality

Hledáme nové kolegy v Pardubickém kraji - oblast Lanškrounsko

Číst více...

Hledáme nové kolegy za volanty našich autobusů v oblasti Tábor, Mladá Vožice.

Číst více...

Zaměstnanci BusLine společně se svými rodinami zdolali Sněžku a pomohli dobré věci. Stalo se tak díky historicky 1. setkání všech zaměstnanců, které se konalo poslední květnovou sobotu v Peci pod Sněžkou. Hlavním cílem bylo nejen se vzájemně lépe poznat a strávit spolu pěkné chvíle na nejvyšší české hoře, ale především spojit síly dohromady a pomoci dvojčátkům Amálce a Natálce k získání finančních prostředků na invalidní vozíčky.

 

 
Číst více...

Pilotní projekt autobusu na vyžádání s názvem #ZkusBus probíhá v těchto dnech na Svitavsku. A dopravcem, který cestující vozí, je právě BusLine. O softwarové řešení a organizaci se stará mladý český startup CityA. Zelenou projektu vystavil Pardubický kraj, který tím vhodně doplní stávající systém dopravní obslužnosti na Svitavsku. Cestující mohou tento nový způsob přepravy využívat první měsíc zdarma, a i poté bude jízdné velmi zajímavé.

Číst více...

Setkání zaměstnanců BusLine v rámci charitativní akce.

Číst více...

Hledáme nové kolegy a kolegyně za volanty našich autobusů v regionech: Jičín, Nová Paka, Hradec Králové, Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou, Hořice, Nechanice, Kopidlno, Libáň

Číst více...

Od konce dubna jezdí naši cestující v MHD Česká Lípa ve dvou zbrusu nových autobusech typu IVECO Crossway LE 10,5 CITY, které slavnostně pokřtili Jakub Mencl, místostarosta města Česká Lípa a Ondřej Polák, dopravní ředitel skupiny BusLine.

Číst více...

Hledáme řidiče/řidičky autobusů pro středisko v České Lípě. Nabízíme možnost hlavního pracovního poměru, DPP či DPČ. Nabízíme motivační finanční ohodnocení a náborový příspěvek 30.000,- Kč.

Číst více...

Povolání řidiče autobusu je velmi náročné ve všech ohledech. Jde o službu veřejnosti, dámy řidičky a páni řidiči vstávají kolem třetí ráno, aby už po čtvrté hodině ranní vyjeli na první linku. Díky nim se dostaneme do práce, škol, k lékaři, ale i na výlety nebo za zábavou. Vedení skupiny BusLine si velmi váží práce svých kolegyň a kolegů za volantem, a proto umožnili jejich rodinám vyrazit na výlet a strávit spolu příjemné chvíle...

Číst více...

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

WHISTLEBLOWING

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2023

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius