Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

RYCHLÁ POMOC
Zapomněli jste si něco v autobusu?
ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI
PODPORUJEME

PATŘÍME MEZI největší
a nejstabilnější
dopravce
v České republice

30 let tradice
30
let tradice
700 autobusů
700
autobusů
1000 zaměstnanců
1.000
zaměstnanců
35 mil. km ročně
35.000.000
km ročně
Cestující i planeta si zaslouží to nejlepší!

Proto jsou všechny naše autobusy maximálně ekologické a naší prioritou je také zavádění alternativních pohonů. Účastníme se všech důležitých veletrhů a setkání odborníků v oboru, sledujeme trendy.

Naprosto zásadní je pro nás nadstandardní komfort pro cestující. Ti mohou na palubách autobusů zdarma využívat Wi-Fi připojení či dobíjet své mobilní telefony. Na vše důležité je přitom během cesty upozorní naše chytré informační systémy.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Skupina BusLine je českým dopravcem, který zajišťuje městskou, příměstskou, linkovou a dálkovou hromadnou dopravu osob. Naše provozovny poskytují přepravu především cestujícím na území Libereckého a Královéhradeckého kraje, od roku 2022 pak i kraje Jihočeského a Pardubického. Zaměstnáváme téměř 1.000 lidí. Ročně přepravíme více než desítky milionů cestujících na téměř 35 milionech kilometrů. Zakládáme si na bezpečné a ekologické dopravě, významný podíl našich autobusů používá alternativní pohon CNG. Jako poskytovatelé dopravních služeb si uvědomujeme společenskou odpovědnost, a proto trvale klademe důraz na ekologičnost dopravy. Provozujeme i skibusy a cyklobusy. 

 

Společnost BusLine a.s. vznikla dnem 12. prosince 2010 jako nástupnická společnost ze společností ČSAD Jablonec nad Nisou a.s. a ČSAD Semily, a.s., které tímto dnem zanikly bez likvidace.

 

Od 1. 10. 2017 došlo k restrukturalizaci společnosti, která se se tímto přeměnila na holdingové uspořádání v počtu devíti společností. Společnosti BusLine MAD Česká Lípa s.r.o., BusLine MHD s.r.o., BusLine LK s.r.o., BusLine KHK s.r.o., BusLine a.s., BusLine Support s.r.o., OverLine s.r.o., BusLine Technics s.r.o. a EnergoGas Invest s.r.o. byly přejmenovány podle regionu či funkce, kterou v holdingu zajišťují. Došlo tedy k rozdělení dle regionů, kde jsou linky zajišťovány a dle funkcí, které vykonávají.

V červnu 2018 byla společnost BusLine a.s., působící výhradně na území Ústeckého kraje, akcionářem prodána a již není součástí skupiny BusLine, ani dále neužívá názvu Busline a.s.

 

S novým kontrakty se pak na trhu etablovaly pro jednotlivé kontrakty ještě společnosti BusLine Plzeňsko s.r.o. (2019-2020 – převedena do skupiny Z-Group), BusLine jižní Čechy s.r.o. (od 2022 – Táborsko), BusLine Pardubicko s.r.o. (od 2022 – Jevíčsko, Litomyšlsko, Lanškrounsko a Ústeckoorlicko) a OverLine Fleet s.r.o. pro správu části vozového parku skupiny BusLine.

 

 

NAŠI KLÍČOVÍ LIDÉ
Ing. Ondřej Polák
Ing. Ondřej Polák
dopravní ředitel
Ing. Radka Janáčková
Ing. Radka Janáčková
jednatel, pověřena řízením provozního úseku skupiny společností BusLine
Ing. Pavel Tomšů
Ing. Pavel Tomšů
jednatel, pověřen řízením finančního úseku skupiny společností BusLine
Bc. Jiří Hokeš
Bc. Jiří Hokeš
technický ředitel

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

WHISTLEBLOWING

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2023

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius