Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI

BusLine podpořil vznik Babyboxu v Jilemnici

Nový babybox, už 86. v republice, byl tento týden slavnostně uveden do provozu v Jilemnici.

Životy 253 dětí v České republice už zachránily babyboxy. Díky nim neskončily tyto děti v popelnici, ale jejich matky mohly složitou životní situaci vyřešit tak, aby miminka nejen přežila, ale dostala se i do milujících rodin. Nový babybox, už 86. v republice, byl tento týden slavnostně uveden do provozu také v Jilemnici. A BusLine na jeho vznik finančně přispěl.

 

Proč? To vysvětluje jednatelka naší společnosti, Radka Janáčková:

"Když jsme se dozvěděli, že v Jilemnici bude babybox, okamžitě jsme se rozhodli přispět. Ostatně velká část našich cestujících jsou právě děti. Vozíme je každý den do školek i škol, přepravujeme maminky s kočárky i celé třídy například na plavání, do divadel, na školní výlety a sportovní utkání. Babyboxy jsou bezesporu jedním z nejzásadnějších a nejsmysluplnějších charitativních projektů v České republice. Děkujeme panu Hessovi za každé zachráněné miminko."

 

Zakladatel projektu Ludvík Hess, který s projektem začal už před osmnácti lety se jilemnického křtu osobně zúčastnil. Nejen, že poděkoval všem dárcům, ale podělil se i o příběh prvního zachráněného dítěte. „Úplně první byla Sonička, která se dnes již blíží k dospělosti. Viděli jsme se poměrně nedávno, přišla, zezadu mě objala a říká: Mám Tě ráda. Udělalo mi to obrovskou radost," vypráví dojatě Ludvík Hess, přezdívaný také "Babydědek Lu."

 

Sdílet na Facebook
Zpět...

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2022

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius