Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

RYCHLÁ POMOC
Zapomněli jste si něco v autobusu?
ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI
PODPORUJEME

BusLinu denně v autobusech ŠlapeTo, v sobotu jsme zdolali Sněžku pro KlaPeto

Zaměstnanci BusLine společně se svými rodinami zdolali Sněžku a pomohli dobré věci. Stalo se tak díky historicky 1. setkání všech zaměstnanců, které se konalo poslední květnovou sobotu v Peci pod Sněžkou. Hlavním cílem bylo nejen se vzájemně lépe poznat a strávit spolu pěkné chvíle na nejvyšší české hoře, ale především spojit síly dohromady a pomoci dvojčátkům Amálce a Natálce k získání finančních prostředků na invalidní vozíčky.

 

 

Vedení společnosti vypravilo pro všechny své pracovníky a jejich rodinné příslušníky 5 autobusů, které vyjely ve velmi brzkých ranních hodinách ze Semil, Jablonce nad Nisou, České Lípy, Lomnice nad Popelkou, Tábora i z Pardubického kraje. Přidali se celé rodiny, nejpočetnější čítala 8 členů, vč. vnoučat. Pro všechny účastníky pochodu bylo připraveno občerstvení a mezi osmou až devátou hodinou se postupně všichni vydali na vrchol Sněžky. Počasí naštěstí přálo, a i přes honící se mraky na obloze, nespadla ani kapka deště. Cesta ke Kapličce byla pohodlná, nicméně představovala jen jakousi rozcvičku před ryzí vysokohorskou túrou, která vedla přes Obří důl až na Sněžku. Nálada byla příjemná, všichni se kochali krásnými výhledy, vzájemně si pomáhali s batohy, a rovněž jeden na druhého čekal, pokud bylo potřeba si odpočinout.

 

„Velké poděkování patří všem, téměř třem stům lidí z BusLine, kteří se v den svého volna zúčastnili našeho historicky 1. setkání všech zaměstnanců, konaného v rámci charitativního pochodu - Na Sněžku pro dvojčátka 2024. Vážím si každého z našich pracovníků, jejich manželek, manželů, dětí a vnoučat, kteří se odhodlali vyjít na nejvyšší českou horu, a díky tomu pomohli dobré věci. Přála bych si navázat na tuto pěknou tradici i příští rok a opět si společně dát výšlap na Sněžku“, sdělila Radka Janáčková, jednatelka společností skupiny BusLine.

 

Nakonec se i díky našim kolegyním a kolegům podařilo Nadačnímu fondu KlaPeto nasbírat přes dva miliony korun, které vystačí nejen na pořízení invalidních vozíčků pro dvojčátka Amálku a Natálku, ale finance pomohou i dalším šedesáti dětem.

 

DĚKUJEME!

Sdílet na Facebook
Zpět...

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

WHISTLEBLOWING

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2023

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius