Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI

Pravidelné profesní školení řidičů BusLine Královéhradeckého kraje

Samozřejmou součástí práce každého řidiče městské hromadné či příměstské dopravy je pravidelné proškolování. U této příležitosti se pracovníci BusLine ze všech oblastí Královéhradeckého kraje sešli v Jičíně, aby se profesně proškolili a samozřejmě aby se také na závěr roku setkali s vedením společnosti.

 

Pravidelné profesní školení organizuje pro společnosti skupiny BusLine Autoškola Novotný. Velký důraz byl kladen na problematiku dopravních nehod, řešení těchto situací, vyplnění záznamu dopravní nehody (včetně praktického tréninku) i jaké náklady s sebou nehoda může nést. Dále pan Novotný věnoval zvláštní pozornost relativně nové problematice nemotorových „vozidel“ - koloběžek, elektrokoloběžek a elektrokol, se kterými se nově řidiči, jak v pozici účastníka dopravního provozu, tak i řidiče či cestujícího, stále častěji potkávají. Společnost BusLine spolupracuje s krajskými úřady na úpravě přepravních podmínek tak, aby byla problematika zcela jasně popsaná a řidič přesně věděl, za jakých podmínek může dotčený dopravní prostředek k přepravě přijmout. Dále zpracuje společnost jednoduchý manuál, který bude sloužit jednak řidičům a jednak k osvětě cestujících, co a za jakých podmínek je možné.

Řidičkám a řidičům na závěr pracovního setkání poděkovala za jejich vynikající práci Vladimíra Vyhnisová, pověřená řízením dopravní skupiny BusLine. Čelila i řadě odborných dotazů ale dle očekávání si se všemi poradila. Všichni účastníci si navzájem popřáli hezké svátky a co nejvíc bezpečných kilometrů v nadcházejícím roce.

Sdílet na Facebook
Zpět...

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2022

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius