Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

RYCHLÁ POMOC
Zapomněli jste si něco v autobusu?
ZAVŘÍT KDO JSME AKTUALITY NABÍDKA SLUŽEB JÍZDNÍ ŘÁDY KARIÉRA BUSLETTER KONTAKT

BUSLINE POLSKA

FACEBOOK INSTAGRAM
JSME TRADIČNÍ ČESKÝ DOPRAVCE, KTERÝ DBÁ NA
EKOLOGII, KVALITU A SPOKOJENOST
VÍCE O SPOLEČNOSTI
PODPORUJEME

Pravidelné profesní školení řidičů BusLine Královéhradeckého kraje

Samozřejmou součástí práce každého řidiče městské hromadné či příměstské dopravy je pravidelné proškolování. U této příležitosti se pracovníci BusLine ze všech oblastí Královéhradeckého kraje sešli v Jičíně, aby se profesně proškolili a samozřejmě aby se také na závěr roku setkali s vedením společnosti.

 

Pravidelné profesní školení organizuje pro společnosti skupiny BusLine Autoškola Novotný. Velký důraz byl kladen na problematiku dopravních nehod, řešení těchto situací, vyplnění záznamu dopravní nehody (včetně praktického tréninku) i jaké náklady s sebou nehoda může nést. Dále pan Novotný věnoval zvláštní pozornost relativně nové problematice nemotorových „vozidel“ - koloběžek, elektrokoloběžek a elektrokol, se kterými se nově řidiči, jak v pozici účastníka dopravního provozu, tak i řidiče či cestujícího, stále častěji potkávají. Společnost BusLine spolupracuje s krajskými úřady na úpravě přepravních podmínek tak, aby byla problematika zcela jasně popsaná a řidič přesně věděl, za jakých podmínek může dotčený dopravní prostředek k přepravě přijmout. Dále zpracuje společnost jednoduchý manuál, který bude sloužit jednak řidičům a jednak k osvětě cestujících, co a za jakých podmínek je možné.

Řidičkám a řidičům na závěr pracovního setkání poděkovala za jejich vynikající práci Vladimíra Vyhnisová, pověřená řízením dopravní skupiny BusLine. Čelila i řadě odborných dotazů ale dle očekávání si se všemi poradila. Všichni účastníci si navzájem popřáli hezké svátky a co nejvíc bezpečných kilometrů v nadcházejícím roce.

Sdílet na Facebook
Zpět...

Bohaté zkušenosti v kombinaci s více než třicetiletou tradicí, nejmodernějšími technologiemi, důrazem na komfort a ekologii potvrzují, že BusLine je lídrem v oblasti přepravy osob v ČR opravdu zaslouženě.

Kontakty

BusLine Support s.r.o.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTI

WHISTLEBLOWING

 

Na Rovinkách 211

513 01 Semily


IČ: 05667470

DIČ: CZ699005114

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 40540

Všechna práva vyhrazena ©

2023

BusLine a.s.  | GDPR
Vytvořilo studio InGenius